Viessmann Climate Solutions Legnica

Opinie o Viessmann Climate Solutions Legnica

Ok

Możesz mi wytłumaczyć ktoś jak to jest jeśli jest logistyk to musi on mieć odzież Robocza i związane włosy a teraz nagle kierownik jest logistykiem i proszę nie musi mieć ani odzieży roboczej ani rękawiczek jeśli robi coś co cążkami czy czymkolwiek ani związanych włosów

Pov
@Ok

Bo przecież oni czepiają się tylko produkcyjnych. Nawet jak masz okres musisz zapitalać w jasnych spodniach, a krzywo na ciebie patrzą jak często do toalety chodzisz … Kierownik jako produkcyjny może mieć kostki gołe i swój ubiór. I co teraz nie boicie się inspekcji pracy? 1 zmiana To jest czas w którym należy dać odzież robocza kierownikom i sziftom

Prawda
@Ok

Kierownicy zastępują też pracowników na stanowiskach pracy i też nie mają odzieży roboczej. Na przykład na cięciu na GM na przerwach rotacyjnych. I co nikt tego nie widzi ani żaden shift ani główny kierownik? Żenada i czystą hipokryzja. Nas to czepiają się o byle co a sami nie przestrzegają tego czego od nas wymagają. Anastazja i Monika to od okresu przedświątecznego wchodzą na stanowiska pracy bez odzieży roboczej czemu nikt tego nie widzi i nie wyciągnął konsekwencji. Ręka rękę myje. Za mało pracowników i kierownicy muszą pracować to może kilku trzeba przenieść na produkcję

Bez nazwy
@Pov

I jeszcze odgórnie zakaz wchodzenia i wychodzenia w odzieży roboczej dlaczego obowiązuje tylko na nowej hali? A na starej nie.

Ygor
@Ok

To nie są kierownicy, to nie są nawet brygadziści czy majstrowie. Viessmann dał im w papierach kierownika, ale faktyczny zakres dowodzenia co najwyżej brygadzista, choć ciężko nazwać cztery osoby brygadą. Starszy monter powinno być i tyle w temacie waszych kierowników z pierwszej linii.

KKK

Nikomu nie życzę pracować w tej firmie.. liczy się tylko ilość wykonanych pomp, nie ważne ile w danym dniu jest pracowników i tak cel jest taki sam. Proszenie się o wszystko tysiąc razy - nic nie da się załatwić za pierwszym. Gdy podejdzie się do kierownika po 3 godzinach okazuje się, że zapomniał i zaraz to zrobi.. no tak..przecież oni są BARDZO ZAPRACOWANI. Dlaczego BHP czepia się tylko pracowników produkcyjnych ? Kierownicy też są pracownikami tej firmy prawda ? Gdy na produkcji ktoś ma otwartą puszkę w miejscu na picie WIELKI PROBLEM - gdy kierownik ma na biurku czyli na swoim miejscu pracy całą stołówkę PROBLEMU NIE MA. Pani z BHP włosy wiąże tylko na audyt a po audycie gdy chodzi po hali produkcyjnej to już nie trzeba prawda ? To wszystkie kobiety powinny wiązać również włosy na audyt a po rozpuścić :) Gdzie mamy jeść śniadanie ? Stołówka zamienia się w miejsce szkoleń .. a na hali nie można. Jakie obowiązki mają skoczkowie ? Kto ich wybiera ? Hit - osoba która ma pomóc na różnych stanowiskach jedyne co robi to stoi i ogląda pompy lub rozmawia wydaje mi się, że nie na tym to polega. Dlaczego kierownicy jak już i tak stoją to nie mogą się przyglądnąć pracownikom jak współpracują ? Czy moglibyście się zdecydować czy pompy mają stać w liniach czy pchamy jak leci ? Kierownicy mówią jedno potem przychodzi człowiek z góry i ma problem, że nie stoją na swoich miejscach. Jak zwykle obrywa się pracownikom. Ustalcie jedną wersję ;) Wszystkie informacje przekazują nam na ostatnią chwilę.. wypłata coraz mniejsza a zajazd coraz większy .. Docenienie pracowników - podwyżka zero złotych. Pięknie za nią dziękujemy. Przedłużymy umowę i damy więcej - dobre żarty hehe najpierw przedłużcie te umowy ;) Jeden wielki (usunięte przez administratora) - pierwszy dzień po zwolnieniu był jednym z piękniejszych w moim życiu. A pamiątka po tym wspaniałym miejscu to zjechany kręgosłup i co najprędzej wizyta u psychologa. CYRK

Awon Adur

Witam wszystkich pracowałam krótko w viessmannie, dlatego nie zdążyłam do końca zgłębić tematu. Ale czytając niektóre posty na forum nie mogłam powstrzymać się od pewnego pytania. Czy w tym zakładzie ludzie którzy pracują przechodzą jakieś specjalne szkolenia odnośnie bardzo wysublimowanego rozumowania? Mianowicie chciałabym przedstawić to na przykladzie nast. Sytuacji.Budzi u mnie uśmiech, a jednocześnie politowanie. Nie będę nazwiskami operować bo nie o to w tym chodzi. Trojka pracowników firmy, powiedzmy ,że będą to Anżej,Berta i Czesuaf???? A jest pracownikiem fizycznym,B koordynatorem,C pracownikem fizycznym innego działu. Bylam swiadkiem rozmowy kiedy moja przelozona-B,rozmawiając przez telefon ,opowiadala z radością komuś co zrobila ze dała nauczkę pracownikowi,a zaznaczę, że bylo to mega świńska zagrywka...nie wytrzymując ,podeszlam pytajac po cholere to zrobiła?Odpowiedziala,ze po to zeby się odegrac,dac nauczkę pracownikowi A. Tyle że jeśli nie zamierzała o tym mu powiedzieć, więc pytam co to za nauczka,skoro " A" nie wiedzialby o tym co robi źle, i jak ma to poprawić??? ,(jak się okazalo 'A" dowiedzial sie bardzo szybko, przez jej samej nieostrożność).Odpowiedź była jak z komiksu,tzn Chciala mieć to tylko w swojej glowie ,symboliczna satysfakcje że zniszczy mu możliwość może awansu,a może też z tego powodu życie, tylko dlatego ze tamten coś krzywo na nią spojrzal...W to wszystko zostal wmieszany tez "C" znany jako pajac i "dupowlaz" Którego jak mi powiedziała... od dawna miała w (usunięte przez administratora) ,ale zeby tamtego jeszcze bardziej spuscic w niszę, to dla zabawy tego promuje. Mieć kogoś w (usunięte przez administratora) ,ale nagle go faworyzowac kosztem naprawde uczciwego czlowieka.zeby sie na nim odegrac za os czego nie zrobil... Za jego plecami bez wyjaśnienia sytuacji. Takie knucie,hejt,i niszczenie kolegow i kolezanek nie powinno mieć miejsca.Jesli mam jakieś problemy ,mówię o tym otwarcie, A jesli juz chcemy dac nauczke ,odgrac się, to może warto najpierw porozmawiać, powiedzieć tej osobie ,zeby wiedziała co zle zrobiła. Karma wraca bardzo szybko... Pozdrawiam

Max Viessmann

do roboty a nie żale na goworku!

Hhh
@Max Viessmann

To zwolnij wszystkich a później zatrudnij z powrotem. Tylko to potraficie w tej firmie

Przebieg rekrutacji byłby dobry, Gdyni nie fakt że rekrutowany byłem przez 3 panie azda z osobna. Mam wrażenie że żadna nie wiedziała o czym rozmawiała poprzednia. Nie byłem nigdy na rekrutacji w firmie o tak rozbudowany działem zatrudnień, ale to wprowadza w przypadku Viessmann a tylko bałagan (zdaje sobie sprawę że szukają wielu ludzi, ale to nie tlumaczy)

Głównie motywacyjne, mało kierunkowych, odnośnie stanowiska, przyszły niedoszły szef, pytany o organizację zespołu, skład, obowiązki, nic nie wie, wczoraj dowiedziałem się że... nie może powiedzieć... Albo faktycznie nie wie jak to będzie wyglądać jak się rozkreą, albo nie chce przerazić obowiązkami jakie nadejdą. Tylko jeżeli okaże się że pracy jest za wiele do zarobków, to w moim przypadku z moimi kwalifikacjami i stażem, roboty jest full, więc 4 tygodnie i mnie w viessmanie nie będzie.

Pollik

Nawet nie wiecie przypadkach związki już zadziała i indywidualnie pomagały pracownikom. Jeśli masz jakiś problem zgłoś się do jednego z członków zarządu a na pewno nie zostanie to bez echa wylewanie żali na gowork nic nie da. Za niedługo będzie biuro będą dyżury i wtedy każdy indywidualnie może podejść i powiedzieć i poprosić o pomoc a na pewno nie zostanie z tym sam

Pada deszcz

Ależ wam napluli w twarz . Wiecie dlaczego musicie oddać im swój urlop nie ? To popatrzcie sobie na fb KOLEJNA PARTIA NASZYCH POMP! Aha, bo widze ,że usunęli: Art. 81. [Prawo do wynagrodzenia za czas niewykonywania pracy; okresowe powierzenie pracownikowi innej pracy] § 1. Pracownikowi za czas niewykonywania pracy, jeżeli był gotów do jej wykonywania, a doznał przeszkód z przyczyn dotyczących pracodawcy, przysługuje wynagrodzenie wynikające z jego osobistego zaszeregowania, określonego stawką godzinową lub miesięczną, a jeżeli taki składnik wynagrodzenia nie został wyodrębniony przy określaniu warunków wynagradzania - 60% wynagrodzenia. W każdym przypadku wynagrodzenie to nie może być jednak niższe od wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę, ustalanego na podstawie odrębnych przepisów. § 2. Wynagrodzenie, o którym mowa w § 1, przysługuje pracownikowi za czas niezawinionego przez niego przestoju. Jeżeli przestój nastąpił z winy pracownika, wynagrodzenie nie przysługuje. § 3. Pracodawca może na czas przestoju powierzyć pracownikowi inną odpowiednią pracę, za której wykonanie przysługuje wynagrodzenie przewidziane za tę pracę, nie niższe jednak od wynagrodzenia ustalonego zgodnie z § 1. Jeżeli przestój nastąpił z winy pracownika, przysługuje wyłącznie wynagrodzenie przewidziane za wykonaną pracę. § 4. Wynagrodzenie za czas przestoju spowodowanego warunkami atmosferycznymi przysługuje pracownikowi zatrudnionemu przy pracach uzależnionych od tych warunków, jeżeli przepisy prawa pracy tak stanowią. W razie powierzenia pracownikowi na czas takiego przestoju innej pracy, przysługuje mu wynagrodzenie przewidziane za wykonaną pracę, chyba że przepisy prawa pracy przewidują stosowanie zasad określonych w § 3.

Rychu
@Pada deszcz

Do tej pory wszyscy na zawołanie grzecznie oddawali urlopy , tu choć dostali wybór którego nie mieli

Peja
@Rychu

To jak wybor między dżuma a cholerą

Vi

To ty nic nie rozumiesz nikt nie każe brać urlopów. Dni według grafika da wolne do odrobienia.

Informujemy, że jako firma zdecydowanie przeciwdziałamy wszelkim formom obraźliwych komentarzy i naruszeń dóbr osobistych, zarówno wobec naszych pracowników, jak i innych użytkowników mediów społecznościowych. W ostatnim czasie, zauważamy komentarze naruszające zasady szacunku. Wszelkie komentarze uznane za obraźliwe, naruszające prywatność, lub w inny sposób niezgodne z zasadami etyki społecznościowej i regulaminem serwisu będą usuwane.

Marcelina
@Viessmann Climate Solutions Legnica

Xddd Ludzie są zdenerwowani sytuacja która pracodawca stworzył. Jak mają reagować na taki nieporządek? Grupowe zwolnienia, nie przedłużone umowy. Po co robione są spotkania z załoga w których obiecywał szefuńcio, że nie będzie redukcji? Wszystkie słowa rzucone w próżnię.

Ryś

Firma siedzi cicho…. Stwierdzam ze pracowników produkcyjnych maja za niższa nacje…często jestem na tych na tych biurach a tam…. np. na halach dostajemy beznadziejna wodę do picia jakiejś dziwnej firmy… a w biurach? wody znanych firm jak cisowianki itd….. to ludzie pracujący na produkcji ciezko pracują i dają z siebie wszystko. I jak są doceniani? Tym ze ciagle obniża im się czasy i jeszcze pretensje czemu się nie wyrabiają? Jeszcze ten (usunięte przez administratora) calowciowy….. nikt nie wie co się dzieje. Wielkie spotkania z innymi na telebimach? Jak super fantastycznie oklaski….. ja się pytam gdzie są związki?

Hahaha

Szkoda, że związki nie dogadują się z pracownikami, bo nie wiem kto jest zadowolony z tego dogadania. W związkach jest chyba mała część z wszystkich pracowników , może trzeba utworzyć antyzwiązki?

Oczywiście
@Hahaha

Nic nie stoi na przeszkodzie żeby w firmie działały dwa związki zawodowe. Tylko że wy potraficie pisać żale na GoWork ale wziąć się za coś to już odważnych brak.

Prawo prawem a związki związkami. Niestety trzeba zrozumieć pracodawcę. Każdy widzi że rynek pomp się załamał i jest spadek produkcji. Mino tej sytuacji zakład dał podwyżki i wypłacił premię świąteczną. Miejmy nadzieję że sytuacja się poprawi ,bo jeśli nie będą dalsze zwolnienia pracowników głównie produkcji. Wypisywanie tutaj nie ma sensu i potrzebne jest zrozumienie tej sytuacji trudnej dla zakładu. Co do związków jakie by nie były to nic nie ugrają .

Hahaha

No właśnie wyboru nie ma, nie można wziąć urlopu, a firma cię zmusi do pracy w sobotę , dziękujemy za takie załatwienie sprawy.

Tak
@Hahaha

Oczywiście że można wziąć urlop, można wziąć siłę wyższą- która nie będzie się wliczać do premii, można iść na krew. Nie można tylko mieszać tego z dniami do odrobienia. Jeśli odrobić to 3 dni a jak urlop to można i siłę wyższą i urlop. Wiem że na zakładzie różne plotki chodzą ale to co napisałam to prawda i jeśli kierownicy są niedoinformowani to niech nie wprowadzają ludzi w błąd.

@Tak

To poczytaj maile i coś zrozum, co dwa dni inne informacje, może Ty masz nieaktualne info co do wzięcia urlopu? I sprawdź dla kogo jest korzystny 12 miesięczny okres rozliczeniowy, bo na pewno nie dla pracowników

Oki
@Hahaha

A jak ktoś pomimo zmuszania nie chce pracować w sobotę? Może liczyć na wypowiedzenie? O tych urlopach piszecie bardzo dużo, a mnie interesuje głównie urlop w czasie letnim. Chyba można wypocząć latem? Z jakim wyprzedzeniem wtedy są ustalane dni wolne?

20 dni

A czy pracodawca zrozumie pracownika. Nie chcemy brać swoich urlopów w styczniu. Ja mam 20 dni teraz każą wziąć 5, latem zaplanują 10 a pozostałe 5 opcjonalnie w okolicy różnych świąt. Co z mojego urlopu zostanie dla mnie. NIC. A druga sprawa jest taka że pracodawca dostaje mnóstwo sygnałów że za dużo jest shiftow i LL i też nic z tym nie robi. Fizycznych coraz mniej, za to umysłowych nie. O co tu chodzi?

Basia
@20 dni

Rozumiem bo też mam 20 dni i szkoda każdego dnia urlopu. Ale bardziej martwi mnie to że umowę mam do maja. I jakby nie urlop albo odpracowanie to już by mi pewnie podziękowano a teraz sytuacja na rynku pracy nieciekawa:( wiem że nikt mi nie da gwarancji że w maju mi przedłużą ale za to będzie lepsza szansa znaleźć coś innego bo teraz ciężko. Więc z mojej strony to dobre rozwiązanie i wy też byście tak do tego podeszli jakbyście nie mieli umów na stałe.

Borzenka
@20 dni

Tylko (usunięte przez administratora) bierze urlop w dniach wyznaczonych przez pracodawcę, bo kodeks pracy wyraźnie tego zabrania. a w tej firmie pełno takich (usunięte przez administratora). Co gorsza, wciągają w swoje (usunięte przez administratora) innych, aby zagłuszyć odgłosy bycia dymanym. I źle patrzą na tych, którzy pilnują swoich praw pracowniczych i nie pozwalają sobie wymuszać kiedy mają iść na urlop.

ddd

Tak urlop zostanie i dni do dopracowania , które być może odpracujesz w sobotę , a może i w niedzielę :(, niestety ten okres rozliczeniowy jest dla nas najgorszy, gorszego już nie ma, dlatego tu nie było porozumienia z związkami , tu została podpisana wersja korzystna dla pracodawcy.

Hh

Ja Was nie rozumie najpierw sami się burzyliscie że urlopów nie bierzecie na postoju. Teraz jak zakład 12 miesięczny okres rozliczeniowy wprowadził to wielkie oburzenie ze chcecie urlopy brać. Ludzie sami chcieliście lepiej to macie haha

kapitan

Pracowici pracownicy są dodatkowo karani większą ilością zadań. Leniwych nikt nie ruszy, bo jedyne co powiedzą to że nie wiedzą jak to zrobić lub nikt im tego nie pokazał. Taki brudny zakład. Zero konsekwencji.

Yraf
@kapitan

Leniwy to wystarczy że powie ja ni ponimaju, i już jest robota dla zaangażowanego pracowitego, co i tak mu podziękują jak umowa się skończy

On Pracownik

Panie w biurze totalnie odklejone od rzeczywistości, sprawiają wrażenie jakby pracowały w innej firmie. Ma produkcji zwolnienia na szeroką skalę a dział kadr rośnie w siłę, po co tam tyle osób? Do masowego zwalniania wystarcza dwie osoby i jedna do puszczania pożal się Boże wypłaty. Jeśli firma chce ciąć koszty to może niech zacznie od tlumu w biurze pijących kawkę i wymyślających sobie na siłę robotę.

magazynier
@On Pracownik

Produkcja generuje największe koszty. A gdzie są największe koszty tam się szuka oszczędności.

Majster
@magazynier

Ale to wlasnie produkcja generuje najwiekszy przychód. Gdyby nie produkcja to panie z biura nie miałyby wyplaty

Jojo
@magazynier

Chlopie, to jest zaklad produkcyjny, produkcja generuje najwieksze koszty i jednoczesnie jedyne przychody. Po rure moze pojsc kazdy, zrobic przelew moze kazdy, bez magazynu, biura, wszystkich zabawnych dzialow od 6s moglibysmy wciaz robic to co sprzedajemy. Bez pp czy lutowaczy to nie mielibyscie po co tu przychodzic.

Rabbit
@magazynier

Produkcja generuje najwyższe koszty? Chyba najwyższy obrót. Produkcja jako jedyny dział wytwarza produkt, który jest sprzedawany, to produkcja zarabia na działy które nic nie wytwarzają, a którym za "pracę" trzeba płacić. Wiadomo dlaczego firma jest w takim stanie, przez ludzi myślących w ten sposób. Bo jak Krysia potrzebuje tylko laptop, długopis i biorko to co to są za koszty, ale na produkcji to już inna sprawa, przecież te kable rurki i inne dziwne rzeczy, przecież to jest ogromny koszt dla firmy i to przyj. Do firmy tirami non stop przecież to ogromne pieniądze. Dziwi mnie że pracują tu ludzie z takim wyobrażeniem rzeczywistości.

Pol

Widzę, ze dużo shiftów na dziale kabli przemówiła ludzkim głosem. Doceniamy to wszyscy pracownicy. Szczególnie jedna pani o której tu było bardzo głośno. Widać można się mijać uśmiechem i z życzliwością. My wiemy, ze jestesmy pracownikami produkcyjnymi jednak pamiętajcie, ze my poza praca tez mamy życie. To że ktoś Zacznie sprzątać minutę czy dwie szybciej nie róbcie afery bo nie wszyscy maja pomoc i śpieszymy się po dzieci. Nie patrzcie na nas krzywo jak jesteśmy w telefonach bo też mamy swoje rodziny chorych rodziców i problemy poza pracą które nie możemy zostawić. Też jesteście ludźmi więc zrozumcie. ostatnio naprawdę miłej przychodzi się do pracy, i to wasza zasługa :)

Kierownik

Funkcja kierownika w Viessmanie bardzo mi się podoba , siedzę 5-6 godzin, czasem rozprostuje nogi, nieukrywam że bolą mnie czasami (usunięte przez administratora) od tego siedzenia. W sumie ciezko znaleźć sobie coś mądrego do zrobienia. Fajnie jak były zwolnienia to przynajmniej jakieś papiery były do wypełnienia. Jeśli chodzi o finanse to jest ok (stawka 8000 + 1000 premi ) za to co robię, jeszcze dostałem podwyżkę , już trzecią w tym roku. Nieukrywam że było to dlamnie zaskoczenie. Ale OK ponieważ po wycofaniu pracy w porze nocnej dostawałem troche mniej... Dziękuję. Od swojego kierownika dostaje pochwaly za wykonana pracę (tzn. za wykoana pracę moich ludzi, w sumie niewiem nawet co oni produkują ale nikt niewie ja odpowiadam za ich pilnowanie zeby niejedli kanapek w czasie pracy) Mam nadzieje ze po przyszłych zmianach nic się nie zmieni bo szkoda by było iść gdzieś indziej.

Prawda
@Kierownik

Niestety tak to wygląda. Np. jeden wąsaty Szift z magazynu przychodził na 7 i dzień zaczynał od śniadanka przy biurku, potem oczywiście pierwszy i nie ostatni papierosek. Zero wsparcia i pomocy dla innych tylko wieczne pretensje. A z kolei inny Szift Kamil to często pomoże na produkcji, doradzi, człowiek nie boi się go poprosić o pomoc. To tak dla przykładu że nie wszyscy są źli a tylko niektórzy nie nadają się na takie stanowisko i rządzenie ludźmi.

Odpowiedź

A co niby robią? Dla przykładu, po co na kablach na DWÓCH obszarach jest TRZECH! kierowników? Przed zwolnieniami było więcej ludzi i wystarczająco było dwóch kierowników więc co teraz robi ten trzeci? I co z zasadą jeden kierownik na 15 pracowników?

Hh

Przeciez niema prawnie zakazu rozmowy o swoich zarobkach a wiadomo że to i tak stawka sredniu jak na kierownika, ale pisze tylko o tych co wiem ile zarabiaja A ty pewnie kolejny który boi się o funkcje kierownika ? :) ????

Hulk

Niestety ale tutaj nie leży problem w pisowni lecz w czym innym... To co napisał to prawda :( Na moim dziale kierowniczka kręci się jak bączek żeby wyglądało że coś robi i sama się do tego przyznaje że niema co robić.. przykre ale prawdziwe. Mam nadzieję że nowy rok nowi ludzie pozbędą się (usunięte przez administratora) a wynagrodzą osoby które wnoszą jakieś wartości w firmę

Justa

Ci co nie dostali podwyżek, pewnie dostaną wraz z przedłużeniem umowy, tak logicznie myśląc. W sumie można bezpośrednio zapytać pracodawcy. Macie aktualnie przyjęcia na produkcję? Ile teraz nowo dostają na start za godzinę? Premie za od początku zatrudnienia?

Mhym
@Justa

A są przyjęcia na produkcje?

Nie ma aktualnie przyjęć

Majka
@Justa

A co z osobami które mają umowę na stałe? Nie podpiszemy już żadnej umowy. Więc podwyżki jak nie było nie będzie.

Ile jest dodatku świątecznego bi mi coś się nie zgadza a ile dostają na lutowaniu bo mam za niską podstawę

Zochan

Chodzi o premię półroczną? 70% +600 brutto, za niechorowanie

Proszę powiedzieć, a co z ilością shiftów na Kablach ? Ich wszyskich zostawili ? I co Bożena dalej pracuje, jaka gnębiła pracowników! I co, zrobili z nią porządek! Pracodawca kiedy obudzi się ? Kiedy będzie sprawiedliwość?

U Pani “Bożenki” jedna odpowiedz: nie ma możliwości, nie ma szans. Próbowali z nią rozmawiać, ale niestety ona nie słyszę pracowników, i po takich rozmowach zaczyna gnębić ludzi .

Wojna

Pytanko, rzekomo jeśli podpisywało się umowę w tym roku i dorzucili kilka groszy (100-200 zł brutto) nie powinniśmy dostać premii. Zaciekawiło mnie to ponieważ spora ilość osób podpisała w okresie (sierpień-październik) i dostali umowę :) proszę o wyjaśnienie.

Falus

Podwyżki miały być 6% !!!! Ale tylko dla zwykłego pracownika LL ile dostali ? A shifty ile dostali ? Hahahhah (usunięte przez administratora)! Nie polecam tej firmy Wyjdzie wszytko na jaw :)

SSman
@Falus

I tak nie wszyscy dostali podwyżki,kto miał przedłużenie umowy kilka miesięcy temu to nie dostali podwyżki A kierownik na spotkaniu mówił że podwyżka będzie dla wszystkich

PRACOWNIK lear
@SSman

Identyczne gadali w lear najpierw zwolnienia potem rzekome podwyżki dla wybranych.

Maracza
@SSman

Nie prawda, osoby które miały przedłużenia dostały podwyżkę, ale tylko wybrane :)

Korek

Jaraliscie się, jak amerykance przejmowali firmę... Na obiecywali gruszek na wierzbie... I co? I wuj. Amerykance maja większego węża w kieszeni niż niemiaszki.

Dla czego firma degraduje tylko funkcyjnych pracowników??? A LL i szift co? Dalej zostają się na swoich miejscach? I po takich zwolnieniach i degradacjach to jest sprawiedliwe??? Pracodawca ogarnie się !!!

Kuss

A co stosownie podwyżki ??? Dostaniem po 150- 200 złotych brutto??? Przy takiej inflację , to jest normalnie!!! A LL i shifty ile dostali? To jest nie podwyżka , a jakieś niedorozumienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Viessmann Climate Solutions Legnica - Legnica

• Jak się pracuje w Viessmann Climate Solutions Legnica?

Zobacz opinie na temat firmy Viessmann Climate Solutions Legnica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 343.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Viessmann Climate Solutions Legnica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 280, z czego 25 to opinie pozytywne, 154 to opinie negatywne, a 101 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Viessmann Climate Solutions Legnica?

Kandydaci do pracy w Viessmann Climate Solutions Legnica napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Viessmann Climate Solutions Legnica