Opinie o Govecs Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Govecs Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Govecs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja motocykli, quadów i skuterów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Govecs Sp. z o.o. w Wrocław

Nikomu nie polecam i omijajcie szerokim łukiem. Pracowałem tam ponad 2 lata jako pracownik biurowy i widziałem ogromny brak niekompetencji dyrektorów, managerów oraz inżynierów, którzy nie mają doświadczenia i się nie znają na projektowaniu. Dyrektor jeśli nie daje rady w jakimś dziale to zamiast się go pozbyć to dają go do innego działu. No i oczywiście znajomości, (usunięte przez administratora) które bylo zamiatane pod dywan. Dyrektor z mojego działu traktował mnie jak (usunięte przez administratora), choć sam siebie kreuje na różnego rodzaju portalach na specjalistę od coachingu. Ta firma to jakaś kpina i nie wrócę tam za żadne skarby. Zarząd z Monachium póki nie zwolni pewnej Pani na wysokim stanowisku w Govecs Poland to niech zapomni, że ta firma ma szansę na rozwój. Ta Pani to najgorszy Dyrektor z jakim pracowałem i nie ma ona nic wspólnego z coachingiem ...to tylko fałszywe jej fałszywy PR

Dzień dobry

Na jaki adres @ można wysyłać swoje CV na pracowników produkcyjnych ? Dziękuję za pomoc

Aneczka
@BiGi

Czy planowane wznowienie na sierpień jest aktualne? Bo sierpień zaczyna się już jutro :) Można składać aplikacje na podany wyżej e-mail, czy termin został przesunięty?

Renata Nowy wpis

Polecacie pracę jako Specjalista ds. Jakości? Ktoś odradzał co prawda niżej, ale kompletnie inny dział, a mnie interesuje ogłoszenie na ten. Obiecują interesujące projekty, a to coś na dłużej? Mam taką szczerą nadzieję.

Były pracownik Nowy wpis

Damian
@Dzień dobry

Chcesz wysłać aplikacje w ciemno? Nie widziałem żeby teraz kogoś szukali na produkcje. Nie udostępniają też e-maila do kadr ale można się z nimi skontaktować przez ich stronę. Może tak spróbuj Jakbyś się czegos dowiedział o pracy to napisz bo sam też byłbym zainteresowany.

Ta firma
@Damian

Ta firma chyba od dawna się nie ogłaszała. Przynajmniej mnie się nie rzuciły w oczy nigdzie oferty pracy. Pracowników produkcyjnych monterów szukają może przez agencję?

@Dzień dobry

dzień dobry, na adres rekrutacje@govecs.com

@Ta firma

Firma miała chwilowe ograniczenie produkcji. Ponowne wznowienie planowane jest na sierpień 2023.

Aneczka Nowy wpis
@BiGi

Maciomontaż Nowy wpis

Stawka wyższa o kilka złotych od najniższej krajowej... Stać kogoś na to żeby tam pracować? Powodzenia w szukaniu nowej taniej siły roboczej...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Govecs Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno
Olga

Dobra, czyli w sierpniu rusza jakaś nowa linia produkcyjna. Orientujecie się ile ludzi będą potrzebować? Warto się tam pchać w ogóle? Kobiety też będa mogły aplikowac, czy to raczej praca dla facetów? Znalazłam jakieś starsze ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds kontroli jakości, no i nie powiem — zakres obowiązków i wymagania są na wysokim poziomie. Tylko jakie widełki proponują? Adekwatne do pracy?

Dzień dobry

Czy ta firma zatrudnia bezpośrednio przez firmę? Czy tylko agencje? A może jest mała dlatego nie potrzebuje wielu pracowników? Gdzie składać CV na produkcję?

@Dzień dobry

od sierpnia uruchamiana jest produkcja przy ulicy Grabiszyńskiej, zatem warto próbować. CV można złożyć osobiście do HR na ulicy Grabiszyńskiej 233f lub e-mailowo na adres rekrutacje@govecs.com pozdrawiam

Widzę dużo opinii o produkcji, a jak się pracuje w biurze? Ktoś pisał, że pracownicy biurowi nie są objęci premiowaniem, dostaliście już może taką możliwość? Bo jednak fajnie dodatkową motywację jakąś mieć ;p Widzę też w necie, że macie możliwość pracy zdalnej, czy to hybryda czy w pełni praca z domu?

unknown

Zakład ciekawy. Przynajmniej dawno temu wydawał się takim być. Jako były pracownik produkcji mogę powiedzieć że kiedyś zakład miał potencjał - był rozwojowy. Zatrudniani byli co rusz nowi pracownicy a nawet wprowadzone zostały 2 zmiany. Widać było ,że kładziony był nacisk na rozwój zakładu jako takiego. Jednak po roku wszystko się skończyło. Skończyły się zamówienia. Prawdopodobnie klienci się poprostu wycofali. Połowa pracowników poszła w odstawkę i znów 1 zmiana ,która sukcesywnie się kurczyła. Niestety dało się zauważyć nieudolną kontrolę nad procesem produkcyjnym. Ciągłe braki komponentów skłanały ludzi do biernego oczekiwania na ponowne rozpoczęcie produkcji. Ludzie zamiast pracować tak naprawdę udawali że pracują - niejednokrotnie grali po prostu z nudów na telefonach. Szukając winnych takiej sytuacji zawsze winą obarczeni byli pracownicy - "lenie ,którzy nic nie robią trzeba ich ścigać za to!" Tym samym wymyślane były co rusz inne zajęcia i to można zrozumieć ale do pewnego momentu. Bo ile razy można robić to samo? Ile razy można zamiatać czy myć kuwetki na komponenty? Ktoś ,kto miał jakieś ambicje szybko się irytował... z montera zostawał sprzątaczem. Uważam ,że głównym problemem było jak i jest brak poprawnej organizacji i komunikacji. Ale to moja opinia. I zastrzegam sobie prawo do niej. Opinia osoby ,która była zwykłym "robolem". Co taka osoba może wiedzieć o zarządzeniu produkcją? Przecież nawet studiów nie ma!? Niestety takie podejście ze strony zarządu dało się wyczuć. A to zwykli pracownicy tak naprawdę budują firmę. To siła robocza ,która jest motorem napędowym zakładu. Motor pracować dobrze będzie tylko w odpowiednich warunkach. Musi mieć odpowiednią przekładnię dostosowaną do obciążenia. Tak jak w skuterach ,które produkowaliśmy. Pracownicy powinni być słuchani i traktowani na odpowiednim poziomie. Powinni być motywowani ciekawymi zajęciami. Tutaj jednak pracownicy są traktowani jak dzieci. Instrukcje jak dla pięciolatków ,pisane w niedorzeczny sposób często błędnie. Narzędzia pomijając ich stan dostępne w okrojonym składzie przypisane do stanowiska - ok. Porządek przynajmniej jakiś. Ale co z tego jak niekiedy brakowało czegoś tylko dlatego ,że "na instrukcji tego nie ma"? Produkcja manualna z tak wielu komponentów wymaga elastyczności. Życie to nie instrukcja. Czasem powstają sytuacje ,których nie da się zawrzeć w instrukcji. I co wtedy? Nic. Brak odpowiedniego narzędzia i marnowanie czasu jak i nerwów. Dla inżynierów produkcji jak coś nie jest napisane ,to to nie istnieje. Przykre. Pracę wspominam dobrze mimo wielu niedociągnięć. Atmosfera przyjazna. Niestety firma prawdopodobnie kończy produkcję. Szkoda bo zapowiadało się naprawdę ciekawie.

@unknown

Braki w edukacji , brak doświadczenia , osobiste ambicje i chęć jak najszybszego awansu , brak kultury pracy .....

Mirosław
@.......

Sporo się tu udzielasz. Z jakiego powodu już tam nie pracujesz? I skąd masz takie wspomnienia dotyczące współpracowników? unknown wspominał, że atmosfera była jedną z zalet pracy tam. Uważasz, że są jeszcze jakieś plusy? Może zarobki?

@Mirosław

Ciekawe czy Sławomir wie . że jego ulubioną Mirosława , wymagająca dyscypliny i. punktualnego wychodzenia o 14 spóżniała się do pracy o 15 -. 20 minut przez cały okres bycia liderem.Czyli (usunięte przez administratora) zwierzęcy....A blichary ?

Kamila
@...aga

Ano to może jego wprost po prostu spytasz? ;p Ale czyli zarzucasz tu jej jakąś hipokryzję? W czymś jeszcze się przejawia?

@Mirosław

Mirosławie napisz o normach , wadze skuterów , ...

Kamila
@...

Sugerujesz, że może się na tym nie znać?

...

Nie zauważyli braku ,tak jak zaginionych kilkudziesięciu baterii

XD

Albo ponad setki kasków

Firma z potencjałem, która stawia na rozwój i wzajemny szacunek. Praca dwu zmianowa od 6-14 i 14-22. Weekendy wolne. Produkcja przebiega w swoim rytmie. Czasem szybkim, a czasami żółwim. Jeżeli brakuję aktualnie komponentów, co czasami się zdarza ( dostawy itp.) to faktycznie wykonuje się prace zamienne, ale bez szczególnego nacisku ze strony leaderów. Po prostu trzeba swoje przepracować i postarać się, o jakość wykonywanej pracy. Faktycznie ciągłe przesiadywanie na telefonie lub opuszczanie stanowiska pracy nie wróży świetlanej przyszłości w firmie. Jednak pomimo tego atmosfera nie jest napięta. Każdy ma prawo w trakcie postoju linii i braku innych obowiązków chwilę odsapnąć, oczywiście w granicach rozsądku. Sam proces produkcji to nie świstak i sreberka, trzeba być kreatywnym i należy umieć sobie radzić w czasie pressingu. Govecs ze względu na charakter produkcji stawia przede wszystkim, na jakość co widać na każdym etapie produkcji. Faktycznie cześć zespołu jakościowego i inżynieryjnego nie zawsze się dogadują, co przekłada się na częste aktualizacje procesu, ale da się to przegryźć, chociaż nie odbywa się to bez zgrzytu zębami. Kierownicy starają się być sprawiedliwi, chociaż widać elementy faworyzacji. Nie każdy posiada predyspozycje na montera, co przekłada się dosyć częstą rotacją pracowników. Na przełomie czasu jednak idzie to wszystko w dobrym kierunku. Obecnie na produkcji tworzy się powoli zgrany zespół, który zaczyna powoli skupiać się na pracy zamiast na zabawie. Leaderzy się zmienili na lepsze i starają się na swój sposób spełniać swoje zadania, chociaż nie zawsze im to wychodzi. Warto trafić pod skrzydła dwóch Łukaszy, ponieważ są najbardziej empatyczni i podchodzą z szacunkiem do każdego. Toksyczne środowisko powoli zaczyna być filtrowane. Jeżeli zależy komuś na stałej pracy i chce w jakiś sposób uczestniczyć w tworzeniu czegoś innowacyjnego to ta firma jest dla niego.

Paulina

Dziękuję za wyczerpującą opinię na temat pracy w Govecs. Mam jeszcze pytanie odnośnie możliwości rozwoju zawodowego. Czy firma organizuje szkolenia, dzięki którym można polepszyć swoje kwalifikacje? Przy okazji, proszę byś nie podawał w swoich wpisach imion osób zatrudnionych w firmie. Jest to zakazane przez regulamin, ze względu na ochronę tożsamości.

...aga

Oba (usunięte przez administratora)są toksyczne , osoby , które pozostały nie że względu na kompetencje ,a sympatię .Są to osoby głównie ze zmiany (usunięte przez administratora).Po znajomości....

@Paulina

Ale govecs nie chroni tożsamości. Wręcz przeciwnie.Potrafią nękać bylago pracownika w życiu prywatnym.Dlatego , że miał rację.

Beza

Poczytałam i powiem tak : fakt zwalniali hurtem pracowników w paskudny sposób wywołali dali wypowiedzenie lider pilnował pod szatnią żeby delikwent się przebrał i za drzwi bez możliwości wejścia na halę nie wiem żeby się pożegnać może .. fakt : łysy kurdupel totalna porażka osoba która chyba działa na niekorzyść firmy, totalny brak znajomości produkcji, Fakt : dziecko kierownika ... to pominę bo żenada tak jak i ojciec , Tutaj napiszę coś z czym się nie zgadzam Damian nie jest leserem . jest to osoba , która jako jedna z niewielu zna w bardzo dużym stopniu każdy etap produkcji, Firma no cóż ... raczej się kończy myślę ze zabrakło mądrych ludzi , którzy potrafiliby zarządzać i dopilnować wielu wielu rzeczy choćby dostaw, zamówień odsyłania bubli od dostawców na reklamacje a nie montować w skuterach, no i to byłby koniec pisaniny mej

mi...
@Beza

Łysy kurdupel - nie zna produkcji i nie zna zakresu kontroli jakości podległego mu działu.Nie przeszkadzało mu to , że kontrole jakości odbywały się na podstawie ustnych przekazów , a nie instrukcji.Podobnie było z produkcją ./ Podlegli mu ludzie nie byli zdolni do napisania tychże.Zajmowali sie np.robieniem zdjęć kart kontrolnych/dygitalizacja/, żeby zaoszczędzić miejsca w szafie.Miejsca było multum.....Kierownik produkcji skupiony na swoich i córki karierech i profitach / słynne "należy się od specjalisty" /Inżunierowie bawili się swoją pracą ,To nie jest wina tych ludzi.Obecnie uczelnie /np szkoła bankowa , uniwersytet ekonomiczny , uniwersytet przyrodniczy - "produkują inżynierów" .Ale wiedza jest niewystarczająca do pracy w tak wymagającej i odpowiedzialnej dziedzinie produkcji / bezpieczeństwo użytkowników ruchu/ .Fantazja osób zarządzających jest niebywała , ale reszty pracowników również.Atmosfera pracy wywoływała frustracje , które przekładały się na niefektywną pracę.Złe zarządzanie i organizacja / fatalna /" nie pomagały" w pracy. Myślę , że takich firm jest w polandii wiele.Szkoda ,

@mi...

Kierownik Produkcji na stan mojej wiedzy nie ma w firmie córki...jakby tak bardziej rzetelnie pisać opinie byłoby jednak bardziej uczciwie.

@Bożena

Dominika nie jest rodziną Sebastiana???Jaka zbieżność nazwisk.....

@kk

Kierownik Produkcji nazywa się zupełnie inaczej. Proponuję weryfikować dane przed ich publikacją, żeby co najmniej one były zgodne z rzeczywistością zanim ruszy propagacja domysłów, założeń i co tu dużo mówić dość subiektywnych opinii :-)

@Bożena

Ale ja wiem z kim pracowałam i pracuję więc , bądżmy poważni..Klasyczne kumoterstwo.

@Bożena

Czyli bez zmian.s.b. aby chronić siebie i córę założył związek zawodowy - Konfederację ... mianował się przewodnicz ącym , córa skarbnikiem, tomek / wierny/ za-ca.

@kk

odnoszę się jedynie do prawdziwości szerzonych opinii I tego, że kierownik produkcji nie ma w firmie córki i nazywa się inaczej niż podawane jest to w opiniach, prosząc o rzetelne wypowiadanie się. Myślę, że nie oczekuję zbyt wiele ????

@mi

nie rozumiem jaki to ma związek z kierownikiem produkcji w Govecs.

@mi...

Izydorczyk była uradowana , że cytat : przechodząc do reklamacji ( awans) , nie będzie mieć z nim do czynienia.

...ags
@...aga

Oprócz całorocznych spóźnień o15-20 min.,rozpoczynania pracy o 7 -8 ( wcześniej dobra zabawa , masaż Koksa - Izydorczyk to rekordzistka w przeoczeniu Nok'ow) ,

@...ags

Trzymała jedzenie w szufladzie z segregatorami.Np czekolady , ciastka ,...

kudłaty
@Beza

Kontrola finalna w firmie była specyficzna, a szczególnie dziwna była Kasia Cz. która CZAIŁA się na każdym kroku żeby komuś dopiec. Robiła z siebie mądralińską, w rzeczywistości brak kompetencji i mózgu, uciazliwa jak folia od parówki wystająca z tyłka psa.

@kudłaty

Kijak był genialny...powiedział , że kontrolerzy to coorwy je ba ne..super produkcja go szanowała....

@...aga

A był, był.. szkoda że zmienił pracę- dobrze się z nim pracowało. i szkoda, że męczysz jeden i ten sam kotlet.

@xxx

Czy ociepa zaplanowała i wdrożyła produkcję parówek..?

@kudłaty

Tia......a liderzy zwłaszcza produkcji odpowiadali standardom ....wypuszczali zlinii niekompletne skutery...To był intelektualny przebłysk wyszkolonej kadry produkcyjnej ....Intelektualiści...

@...aga

Kasia jawor.. szkoliła.Z Oskarem patrzyli na jeden skuter przez całe 8 godzin...

@...aga

Zwłaszcza łukasze ..niekompetentni , nie panowali nad pracą swoich zespołów...

@Beza

Produkcja najmądrzejsza na świecie ...Produkowała najlepsze,e bezawaryjne , bezusterkowe , piękne skutery .

@...

Kasia J. Chwaliła się ,że Sławomir już na początku swojej pracy powiedział o niej i Izydorczyk że są jego ulubioną wesołą zmianą.

Farmazon

Najgorszy to "blichar" szmatławiec bez godności. patrzy na każdego z góry. jak by był panem wszystkich (usunięte przez administratora)

@Farmazon

Oprócz tego, że patrzy na każdego z góry, to jeszcze coś robi? I kim w ogóle ten "Blichar" tutaj jest?

@Marta

Niestety ale nie ma się co dziwić.W dużej części pracownicy produkcji to złośliwe nieroby .Toksyczni , chamscy i prości...Agresywni też bywają. Takie mam wspomnienia że współpracy

Eustachy

Potwierdzam masowe zwolnienia, które miały miejsce w ostatnim czasie. Firma zwolniła około 50-60 % pracowników produkcji, a także część administracyjną. Niektórym osobom "podziękowano" w bardzo nieuczciwych okolicznościach, nie przedłużając umowy, lub składając wypowiedzenia. Odszedł jeden z współzałożycieli firmy. Z systemu pracy dwuzmianowej przeszli na system jednozmianowy. Związane jest to z utratą zleceń. Przez ostatnie dwa kwartały firma nie produkowała nawet połowy swoich zamierzonych celów. Ciągle brakowało komponentów i od dawna nikt nie umie rozwiązać tego problemu. Nie dawało to perspektywy na poprawę sytuacji. W mojej ocenie firma prędzej, czy później się zawinie. Ogólnie jest tam bardzo duży bałagan.

Ha
@Eustachy

firma jest dłużna innej firmie setki tysięcy euro wiem bo widzialem i wiem co pisze ale rozdrabniać się nie będę, trzymajcie się tam

ciekawy
@Eustachy

a jakie to okoliczności? nie zachowano okresu wypowiedzenia? Nie wypłacili wypłat? Powiedzcie jakies szczegóły zamiast tak tylko narzekać

Emmy
@Ha

Nam jest winna. Więcej.

ak
@Eustachy

Po prostu - rozwiązano problem braku miejsc parkingowych..... Zwolniono 3/4 osób i problem przestał istnieć...

@Eustachy

Jeżeli jesteś kobietą po 40 + , a nie daj Boże 50 + - nie licz na możliwość rozwoju.Mężczyżni i młodzież dostają taką możliwość.Traktowani są bardzo pobłażliwie.

Krzycho

Pewnie do idealnych firm to się nie możemy zaliczyć ale jest dobrze i uważam, że daleko trzeba byłoby szukać równie dobrego pracodawcy!

@Krzycho

Liderka Kasia J. tak sądzi.Nie pracować za dużo - , żeby nie zrobić zbyt wielu błedów.Trudno wykonać normę jakościową , więc po co się przemęczać.Pościemniać , sprawdzić dwa , trzy skuterki , może jeden i do domu.Tam jest praca.

@mi

Daria (usunięte przez administratora) bo nie została spec do spraw części zamiennych , choć bardzo chciała / miesięczne delegacje w Chinach / .Na otarcie łęz dostała specjalistę jakości.Wybitna znawczyni skuterów i mechaniki , praktyka w przemyśle wędliniarskim się przydała. takiego Wała , m

@Krzycho

Stalkerzy , mobberzy mają się dobrae - na pewno jest to "dobry " pracodawca.

@kk

Jakieś problemy pojawiały się w firmie w obszarach wspomnianych w poście, czy to tylko takie rzucanie hasłami zasłyszanymi?

@mi

Tadeusz mówi , że jej rodzina jest ze wschodu , dlatego hoduję króliki na mięso .Kasia urodziła się we Wrocławiu - dlatego ma królika miniaturkę.

@mi

Cyt. - trzeba wycisnąć firmę jak cytrynę....

@kk

Doświadczenie z przemysłu wędliniarskiego jak znalazł.Takie to skutery.Dobór specjalistów wyborny.Dominika po licencjacie Uniw.dostała stanowisko inżyniera .Rekordzistka w produkcji bubli była ds reklamacji.Ale się dogadują , plotkują , opowiadają , biegają.Najważniejsze. Czy polityka kadrowa nie jest dziwna???

@Bożena

To jest domena pracowników Govecsu.

@mi

Jest dobrą organizatorką .Na miesięcznym L4 i zorganizowała firmowe wyjścia do kina. Na L4 można się bawic.Firma doceniła i dała awans.

izzy
@do

RZeczywiście Kaśka J. chwali sobie królicze mięso.

ak
@kk

(usunięte przez administratora)Sprawdzanie wizualne wiązek , baterii , i innej elektroniki , wzrokowo jest wg,jej systemu jest bardzo prawidłowe , szkalowanie i oczernianie dla tej absolwentki liceum handlowego też.Grunt to zakolegować się z "ważną " osobą. Dobór pracowników był i jest wyborny.

im
@Krzycho

Ciach.Znawczyni systemu - sprawdzanie bez instrukcji i rentgen rentgen w oczach , konmbinatorka i obleśna kłamczucha..Do pracy w sklepie jak znalazł.

eo
@im

Izydorczyk lepsza.

KC
@eo

Możemy prosić bez nazwisk. Ten portal służy do dawania opinii na temat pracodawcy a nie wylewania swoich żali o pracownikach z którymi nie potrafiło się współpracować.

Is
@KC

O ,.....KC nie potrafiła pracować.

Mi
@eo

Zróbmy jeszcze raz w parku ustawkę.:)))

eo
@KC

Ale te opinie dotyczą Govecsu.. przecież nie Disneylandu..

@mi

Kasia J z Marcinem D.ogladali filmy na (usunięte przez administratora) tubie .Inni niech zasuwają....

@eo

Mirka zbierała plotki na kolegów i koleżanki i przekazywała je do oceny pracowniczej .Żadnej weryfikacji informacji ....Plotka jako kryterium oceny pracy.tego nauczyli jej zapewna na kursie z zarządzania. ......

Ocieplane

@mi

Jaworska bardzo życzliwie patrzyła na spóźnienia 15 - 20 minut Izydorczyk.Za to obie bardzo punktualnie opuszczały pracę - punkt 14 , nawet jak była wysyłka.Mirka wpędziła ją w kompleksy..Dziewczyny lubiły ploteczki , więc nie powinny się dziwić.......

Ak
@Kk

Generalnie pracę zaczynały o 7 , gdy przychodziło "biuro"....

Niko
@izzy

W mieszkaniu leżą królicze bobki .fuj

@mi

Kaśka Jaworska ma styl pracy zdziecinniałej mamuśki.Nie potrafi stworzyć "atmosfery pracy"....

@Ak

Albo o 8 ,na przyjście kierownika.....

tzzzzz...
@izzy

Jaworska posikała się ze śmiechu ....w pracy.Nie ma się co dziwić...Izydorczyk miała plan- zrobić magistra i znależć faceta.......

...kk
@Krzycho

BMW błaga o współpracę .Do drzwi się dobija....

@eo

Stalkerzy , która ma w CV zainteresowanie etyką.Multum uchybień dyscyplinarny h , merytorycznych i etycznych...

@do

Królicza nora .Tylko Alicji brakuje.

@eo

Potrafi być agresywna , jest tylko przenośnikiem pytań i informacji...

@kk

Jaworska uważa , że prawo do prywatności i RODO dotyczą tylko wybranych.Kijak (usunięte przez administratora) podkładający świnie ) również

@do

Lokal ma taki kobiecy sposób bycia.Histeryczny , teatralny .Osoba zupełnie niezrównoważona emocjonalnie, (usunięte przez administratora)

@eo

Izydorczyk jest wrocławianką .Wynajmuje pokój na mieście , na święta jeżfzi do domu .

@eo

Najlepsza.Inteligentna inaczej.Mówiła o sobie matka przełożona.A rano masażyk koksa.

@eo

Była przeszczęśliwa , że uwolniła się od Sławomira.

@Krzycho

Pan Lejza powinien przeszkolić siebie a potem Govecs z pojęcia stalking i , mobbingu , etyki pracy. Zamiast angielskiego - darmowe wizyty u (usunięte przez administratora)...

To detka....

Liderka

Wiecznie na telefonie...

@kk

Daria wrzeszcząca do kogoś po drugiej stronie hali produkcyjnej - " on ma grubą matkę i żonę "....to poziom bagna...Taka firma.

@im

Po liceum handlowym dla dorosłych , ....ważyć potrafi...ciach i już...

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Govecs Sp. z o.o.?

Bożena

Nagrody za co konkretnie? Z regularnych dodatkowych gratyfikacji pracownicy bezpośrednio produkcyjni mają premię wyliczaną w przypadku minimalnej produkcji. Premia zależy od absencji, efektywności i jakości. Grudzień np. był bez premii ze względu na praktycznie brak produkcji. Pracownicy "biurowi" nie są objęci systemem premiowym jak na razie.

A powinni być....

@mi

jakieś konkretne przesłanki? Czy tak dla zasady?

@mi

Kierownik produkcji SB mawiał , że przywileje tylko od specjalisty w górę.Oni nie muszą się spieszyć i poćić.Wybitne jednostki....

kawoszek

Uśmiałem sie czytając te opinie. Jad wam po brodzie cieknie z zawiści, a prawda jest taka, ze może ze dwie osoby ze zwolnionych jak dotąd reprezentowały jakikolwiek poziom wiedzy i zaangażowania.Weźcie sie leniuchy do pracy i pokażcie choć troche pracowitości czy rozgarnięcia to pracodawca Was doceni i nie będziecie musieli później pluć sie z żenującymi opiniami na forach. Trzymam za Was kciuki Osobiście firmę polecam, fajna atmosfera, zarobki niezłe. Nieliczna która nie dała w kość pracownikom ze względu na pandemie.

@kawoszek

Awans dla cwaniar , które brak wiedzy nadrabiają plotkami , mobbingiem ,tupetem ,ale mają olbrzymie oczekiwania .Tak funkcjonuje ta firma.

Jack
@.......

Robi się gorąco więc Jaworska najpewniej jest już na L4....

@Jack

Proszę, bez nazwisk. Proszę zaktualizować swoją wiedzę ponieważ Kasia już dawno zmieniła firmę ;)

@xxx

Oświadczyła , że jest przeszczęśliwa , że należy do większ9ści , która na dzieci...To był powód awansu ....:)))))

Liderka
@.......

(usunięte przez administratora)spóżniała się codziennie.wychodziła punktualnie.raz została pół godziny dłużej ,żeby opowiedzieć owyjeżdzie do Chorwacji (usunięte przez administratora)

@kawoszek

Serio???Jedną kontrolerka miała przez tydzień na barkach kontrolę w linii , po linii , reework i wysyłkę części zamiennych , bo reszta była na L4 , urlopie , albo homeworku. Ale wg norm czasowych spokojnie mogła to ogarnąć.

@Liderka

Mirka na początku swojej pracy odmówiła pomocy kontroli wstępnej przy sprawdzaniu komponentów , finalna nie miała czasowo pracy.Poszła do kk i akcesoria na pogawędkę.Od początku była matką przełożoną.

@...

Na ploty..AK i KK to było rozrywkowe towarzystwo...

Jaki jest wkład kierownictwa Govecs Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Niko

Żaden.

Govecs

Dzień dobry, W firmie nie miały miejsca zwolnienia grupowe. Zasadą w GOVECS Poland Sp. z o.o. jest, że Pracownicy, z którymi firma rozwiązuje umowy o pracę, otrzymują wszystkie niezbędne świadczenia. Osoby zainteresowane prawdziwymi, rzetelnymi informacjami, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Bestia
@Govecs

Ludzie czemu tak perfidnie piszecie nie prawdę. Przecież wszyscy zwolnieni wiedzą że nie zachowaliscie przepisów prawa. Osoby zwolnione zastały w hamaki sposób wyrzucone z tego żenującego zakladu. Ogólnie jeśli są kierownicy którzy nic intelektualnie sobą nie prezentują! Tylko kombinują jak coś skubnać Liderzy na produkcji jeśli? Jaka produkcja???? też upychają kieszenie czym się da byle dorobić Ten od jakości łysy kurdupel to największa Gnida! Takiego nie doroba. Kto go zatrudnił Może ten koksu co ma same szare komórki Co świnia nie wychowana pierdzi przy ludziach i się śmieje że ramy od skuterów pękają u Niemców. ????????

ciekawy
@Bestia

jakich dokładnie wymagań nie spełnili? złożył ktoś doniesienie? dużo osób wylewa tu swoje frustracje, a ja potrzebuję rzetelnych informacji. Nieprzedłużenie umowy chyba nie jest przestępstwem, a na razie tylko tyle tu znalazłem

?
@Govecs

"Dzień dobry, W firmie nie miały miejsca zwolnienia grupowe." ...serio???

??
@0

Serio

Hmmm...
@Govecs

Potwierdzam , że jest to korzystne , jeżeli osoba zwolniona miała zamiar się zwolnić , a pracodawca uprzedził zamiary - otrzymujemy zapłatę za miesięczny , bądz 3-miesięczny okres wypowiedzenia bez konieczności pracy w okresie wypowiedzenia..Frajda.

............
@Bestia

Kadra zarządzająca , inżyniering - montować , montować montować , Problemy jakościowe w dużej mierze rozwiązywane na zasadzie - jeżeli nie było reklamacji to nie ma problemu .Stąd notoryczne akcje serwisowe ..Technologie niedopracowane wdrażane są do produkcji , .....długo by mówić

....
@Hmmm...

bez premii i świadczeń typu enelmed , ...

?
@............

przywileje od specjalisty w górę ...w CV -zainteresowanie" etyką w pracy" a w rzeczywistości oszustwa , nieodpowiedzialność i (usunięte przez administratora) , ukończone kursy a nie studia...

&
@Bestia

Niszowa firma..ze wszystkimi patologicznymi zjawiskami - mobbing , stalking , nepotyzm , indolencja , niekompetencja., dwestrukcyjne decyzje,......Zachodni właściciel . ale polska kadra kierownicza i "robole"....

@Bestia

Potraktowali ludzi , którzy pracowali tak jak na to pozwalały warunki stworzone przez pracodawcę , części sto od lat kilku.Jakoś nie zwolniono nieudaczników odpowiedzialnych za wdrożenie niedopracowanego wyróbu i akcje serwisowe.Niektórzy nawet awansowali.Ciągłe przyklepywanie niedoróbek i brak szkoleń chaos , brak miejsca , przestawianie skuterów , jakieś normy ilościowe z kosmosu czyli biura....tu wystarczy 5 ,tam 10 sec. To samo kontrola... Podstawą jest znajomość języka , pozostałe kwalifikacje nie istotne.Specjalistka bez wykształcenia została inżynierem ds...Wizerunek firmy ......

@?

Ociepa to chyba pracuje w parku na Karłowicach .

@............

Inżynierowie bez znajomości budowy maszyny .....

Monroe

Kiedyś sam złożyłem cały skuter Schwalbe na linii,nie zartuje×D, przykrecilem tylko klakson z podkładkami kontrujacymi do ramy

@Monroe

Operatorzy robili łaskę . że podkładkę przykręcili

Wiecie może, czy w Govecs Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Nie

Aksamit

Pracowałem tutaj przez rok. Fajni ludzie, ciekawy produkt. Szczególne uznanie dla mojego szefa, który od początku był moim przyjacielem i mentorem.

An
@Aksamit

Większość firm zajmujących się stoi że względu na zdrowie pracowników... aż się dziwię że firma ma opinie że niby jest przyjazna dla ludzi ,pracowników... chcialam aplikowac z czasem ale jednak sobie daruję... 3majcie się ludzie.

Moto
@An

Tym bardziej że to nie produkcja środków pierwszej potrzeby , maseczka, rękawiczek, żywności itp. Raczej skuterów nie będą ludzie kupować w trakcie epidemii ani nawet po niej przez dłuższy czas... szkoda że przez głupotę zarządu płacą ludzie. Przyjazna firma to jest chyba tylko dla swoich portfeli. Postojowe lub zmniejszenie czasu pracy że względu na ciężki czas to nic złego . Mam nadzieję że ktoś u Was w końcu zmądrzeje.

ktostam
@Moto

zwłaszcza ktoś, kto musi znaleźć pieniądze na wypłaty co miesiąc. A może masz jakiś pomysł na dodrukowanie skoro tak chętnie chcesz zatrzymywać całą ekonomię?

Brak

Ja pracowałem 2 lata byłem zadowolony jak bym mógł wrócić to bym wrócił

lider
@Brak

spróbuj wysłać CV bezpośrednio, lub jeszcze lepiej przez jakiegoś aktualnego pracownika

.....
@lider

rodzinne związki zawodowe pomogą...

General

Dzieki

Zostaw merytoryczną opinię o Govecs Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Govecs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Govecs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Govecs Sp. z o.o.?

Govecs Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Graniczna 8C
    54-610 Wrocław