Opinie o Cristal w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cristal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cristal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cristal w Polkowice

Pawel Nowy wpis

Co wy za głupoty opowiadacie. Pracowałem 16km od Steine i zajechałem zobaczyć. Tam wszystko pozamykane. .. Przyczepa stoi rozwalona i wszystko zarosniete. Fajnie się pracowało tą za holendra. Ruskie gnidyz małym gnojkiem wszystko rozszabrowali a na ludzi zganiali....

Kolega

Kto ma kontakt z slawkiem bo cicho o nim sie zrobilo

Braxton Nowy wpis
@Kolega

Ja mam wiem gdzie pracuje i z kim jest

Patrycja Nowy wpis

Potrzebuję kontakt do osoby, która zajmuje się w tej firmie wystawianiem świadectw pracy, ogólnie całą administracją. Pilna sprawa.

Pyton

Ksiądz to prawda że Steine i Vogler działają?

Ksiadz Nowy wpis
@Pyton

Siema Pyton, to prawda mozesz smialo przyjezdzac placimy teraz 16 euro na godzine

logo firmy Magazynier IT
CCC S.A.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy monter ślusarz
Polkowice
CDMD Investments Sp. z o.o.
Norbert

Może znajdzie się ktoś żeby podpowiedzieć coś o pracy i zarobkach w firmie?

andzia

potrzebuje kontak do tej firmy to warzne

Paprykarz

Łabędź pracujesz tam? Kto jest majstrem, a kto szefem?

ksiądz

otworzyli vogla na nowo, zapraszamy wszystkich na rozbior i uboj do steine,bergen na hotele wrocila polowa starej ekipy, bijemy duzo jest co robic godziny sa

pablo
@ksiądz

Można jakiś kontakt. Pracowałem u was na karkówce.

Henryk

Wiecie może czy firma rekrutuje teraz? Wart szukać szczęścia w firmie?

labedz
@Henryk

warto przyjedz na miejsce i zajedz do bergen, na drugi dzien idziesz do roboty

pablo
@Henryk

kto przyjmuje do pracy, kto jest majstrem. Pracowałem na karkówce trybowanie.

ICE

Ja znów jestem ciekaw jak wyglada taka rozmowa przy konfesjonale, czy później ksiądz szybko leci na zaplecze

Jacek

@Do łabędzia Skąd takie rewelacje posiadasz, że firmy nie ma?

Do łabędzia

Firmy nie ma i nie ma jak wyegzekwować długów od tych co pożyczyli. Może tu przeczytają i poczują się do obowiązku. Pożyczasz, więc powinieneś oddać.

xxx
@Do łabędzia

REX a ty na weissenfels dalej mówisz na Łabędzia że Ci 400euro nie oddal? A Ty rozliczyłeś się ze wszystkimi tak jak trzeba?

Julita

Jak aktualnie ocenicie ubieganie się o zatrudnienie w Cristal? W jakiej kondycji znajduje się ta firma? Czy znajdzie się osoba, która wypowie się na ten temat? Warto zamieszczać aktualne informacje o tym pracodawcy. Zostaną dostrzeżone przez innych użytkowników odwiedzających ten wątek.

Jasiek

Czy możecie powiedzieć co aktualnie słychać w firmie? Interesuje mnie praca w firmie.

@Jasiek

(usunięte przez administratora) Cię

Mieszkaniec steine

Witam wszystkich byłych pracowników. Stało się Steine zmartwychwsaje juz trwają prace remontowe otwarty będzie uboj tylko ale trochę to potrwa. Pierwsze rozruchy dopiero latem terminu jeszcze nie ujawniono

Może ktoś wie co na Steajne czy to prawda że rusza

Znany

Pozdrowienia z Kanady

xxxx
@Znany

Rex oddaj ludziom pieniądze

Cebula

?

emmmmmm

Emmmm chcialbym i ja emmmm cos napisac emmmm na tym forum emmmm ale nie potrafie emmmmm zdania zlozyc emmmmm po polsku emmmmmmmmm

xxx
@emmmmmm

Widzę że nie wszyscy rozumieją ten tekst ha ha

były

Przecież tej firmy dawno już nie ma więc po co to forum jeszcze istnieje???

od xyz

hahhaha co dwa to nie jeden

Zostaw merytoryczną opinię o Cristal - Polkowice

• Jak się pracuje w Cristal?

Zobacz opinie na temat firmy Cristal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cristal?

Kandydaci do pracy w Cristal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cristal