Opinie o Cristal w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cristal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cristal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cristal w Polkowice

Kolega

A prosze napisać kto ma teraz ten kontrakt dalej ruscy czy ktoś inny to przejął ?

Moze jak Małego zwolnili to warto byłoby wrucić tam spowrotem ma ktoś namiary do kogo dzwonić w sprawie przyjęć.

Pracownicy

Nie ma ludzi nie zastąpionych Trzeba było szanować firmę i ludzi ( nikt za tobą nie będzie płakał ludzie szybko zapomną o tobie a bym zapomniał chyba że łabędz będzie płakał )

My sie Lodziarami zajmiemy

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Lider ds. Celnych
CCC S.A.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Spawacz alluminium MIG 131 - stocznia w Danii
ATN Service ApS

Jeszcze kilka dni i konfidenci za małą pałą ( Danielkiem ) wypad

@Pracownicy

Daniela zwolnili ?

ktos

A co z danielem?

@ktos

a co nie masz komu loda zrobić

Ffg

Dosc ruskich jutro rano stop !

@Ffg

co miesiąc stajecie. ha ha ha

ktoś

Witam miał ktoś może przelew za grudzień?

szaaaaaa

ciiiiiiszaaaaa...

@szaaaaaa

ponoć przelewy poszły w poniedziałek

Otwierają rozbiór ale nie z Pszczołą on jest bankrutem

Waldek

Witam nowa firma otwiera niedługo rozbiór w Bremen

@Waldek

Pakujta się jedziem. Waldek poczekaj.

Jogi

Dobre !

@Waldek

Już mi żal tych co tam pojadą

Nie ma kasy i nie będzie... Która to już wasza firma w miesiącu? Pozdrawiam tą panią która krzyczała "dajmy im szanse" ... Przecież to było oczywiste, że nie płacili i płacić nie będą... Teraz już szukają ludzi ogłaszając się jako firma w Clenze...

@były pracownik

Ciekawe czy wykorzystają szansę...15 styczeń przypada w następna niedziele...czyli w nastepnym tygodniu ( do 15 ) maja szanse dotrzymac umowy i wypłacić wszystkim pracownikom wypłaty.Zobaczymy SZEFOSTWO jak sobie z tym poradzicie,bo kary to potraficie zgarniać "od ręki",ale płacić to już nie

ser
@quark

Widać szefostwo olało swoją szansę... ludzi oje...ą na stawkach,urlopach i h... wie jeszcze czym,zwina sie i szukaj wiatru w polu beda okradac nastepnych głupkow Waldek werbuje juz na Bremen

Jac

Tak jest.szczescia i powodzenia damian

Szczesliwego nowego roku wszystkiego najlepszego dla majstra Daniela i Damiana!

Nasza nowa majstrowa ruda jaka dziś cicha pewnie tęskni za bolcem małego katastrofa co ten facet wyprawia chłopie ogarnij się i nikt nie jest zazdrosny ze ja popychasz bo ją miał juz każdy ile miała lat jak jebala się z gryszka 16 17

Każdy chyba nie?

Koles

Masz racje przychodzi do pracy jak chce jako jedyna nie musiala wrócić z sylwestra Danielek calkiem stracił głowę Jak to mowia na uklady nie ma rady Chcesz miec dobrze chlej z nim wode nos mu mieso albo rob loda

pozs

Najlepszym cudem świątecznym to nasza majstrowa ,czas się pożegnać ,przestała mówić ludzkim głosem patologia

kyunge

Do mnie nie do mnie , ale widać jaki jesteś pusty skoro jeszcze niedawno pisałeś , że masz kasę na koncie i ZNOWU JĄ MASZ ! Zdumiewające , że robią Ci przelewy dwa razy w miesiącu ! Myślisz , że ktoś tu jest tu głupi ? Z resztą myślę , że nikogo mądrego Twoje przelewy nie obchodzą , każdy kto coś potrafi już dawno odszedł do innej firmy , ale Ty widzę jesteś bardzo wierny swojemu pracodawcy nawet jeśli musisz robić za darmo , ale to już Twoja sprawa .

@kyunge

właśnie pajacu to moja sprawa gdzie robię i za ile przelewów w miesiącu widocznie jestem dobrym pracownikiem i kasę mam a jak komuś się nie chce pracować to ma jeden przelew na pół roku hahaha

@ktoś

Nie kompromituj się chłopie , bo każdy kto pracował w tej firmie wie jak jest , że wynagrodzeń nie ma od września . Jedyne co umiesz to wyzywać . Szkoda czasu na pisanie z kimś tak płytkim jak Ty . Ja całe szczęście nie muszę już latać co chwilę do banku i sprawdzać , bo przelew był i od września nie doszedł . Jedyne co mogę to współczuć Ci , że nie masz wyjścia i dalej tyrasz za darmo no ale to już mnie nie obchodzi . Pzdr.

@ktoś

ty baranie jak byś był dobrym pracownikiem to byś u ruska nie robił

kyunge

To sobie dobrze rozdysponuj pajacu , bo kolejną możesz mieć znowu za pół roku hahaha

@kyunge

Do ciebie nie pisałem Idioto pajaca to se znajdź ale w rodzinie Jeleniu hahaha

gwazda

kasa bedzie 15

pan

Teraz gdy rudaD....pierdola cebulaP.... i mały D..... to wolno jej wszystko na zakładzie jak nie jeden to drugi się nią zajmuje do cebuli to chodzi na hotel jak jest w staine

xyz
@pan

jaka ruda?ta bez zębow??czy ta porzucona...

@pan

Jak cebula jej w (usunięte przez administratora) nie kopnie to krycha ja wykurzy,a mama dalej bedzie testowac zieciow :D

szaraczek
@quark

Wygra stara krycha robiaca z siebie nastolatę,a porzucona z piiii...czą jak worek na kartofle pojedzie szukać jeleni:D

witam was downy róbcie dalej za darmo

były pracownik 2
@były pracownik

Żyją nadzieją , że 15 grudnia kasa będzie no ale nie od dziś wiadomo , że nadzieja matką głupich ....hahaha.Na święta do Polski autostopem ?

Zostaw merytoryczną opinię o Cristal - Polkowice

• Jak się pracuje w Cristal?

Zobacz opinie na temat firmy Cristal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cristal?

Kandydaci do pracy w Cristal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cristal