Opinie o Cristal w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cristal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cristal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cristal w Polkowice

kolo

Wypłaty dziś wysłali co? ;)

Mariusz

Tak na miesięcznym rozliczeniu masz czarno na białym ze składki były pobierane,ale niestety nie dochodziły do danej ubezpieczalni,tylko do kieszenie wiadomo kogo.

mądrzejszy od niej

Witam kolegów po fachu. Mam pytanie. A jak tam KINIA na Steine? Nauczyła się w końcu co to jest brutto a netto czy nie?

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Magazynier IT
CCC S.A.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
Mariusz

Witam,szukam chętnych osób do pozwu przeciwko firmie Casus.Po kontakcie z ubezpieczalnią okazało się, ze wcale nie jestem ubezpieczony mimo że co miesiąc pobierano mi składki. Zadzwoniłem do Kingi i poprosiłem o wyjaśnienie tej sytuacji. Dwa tygodnie temu miała wysłać mi potwierdzenie,na którym rzekomo widać że odprowadzali za mnie składki do ubezpieczyciela. Od dwóch tygodni próbuję się czegokolwiek dowiedzieć od Kingi lecz gdy dzwonię jest ona w stosunku do mnie wulgarna i mnie ignoruje. Jakiś czas temu dodałem tutaj komentarz odnośnie manipulacji godzinami nocnymi, po czym zostałem straszony ze jeżeli go nie usunę to na pewno już nie dostane wypłaty za luty.Firma także pobiera jakiś podatek od kwoty netto (po kontakcie z prawnikiem okazało się ze nic takiego nie ma). Znam osoby które mieszkały na prywatnych mieszkaniach a pobierano im 150 euro za kazerne. Niektóre osoby do tej pory nie dostały wypłaty za luty. Firma zmieniła nazwe i dalej dziala w tym samym miejscu jak i równiez w Bremerhaven i Sztejne.Przestrzegam przed podjęciem pracy w tej firmie. Osoby poszkodowane namawiam do kontaktu ze mną. mariojunak@wp.pl Mariusz

mariola
@Mariusz

A gdzie można sprawdzić czy jest sie ubezpieczonym?Podaj namiary.Też chce sprawdzic,czy bylo wszystko uregulowane

mariusz
@mariola

W Swojej ubezpieczalni zalezy gdzie nalezałaś czy do KKH czy do AOK

Demon

Witam za luty nie mam wypłaty z Firmy Casus Bremen a już mamy 14Kwietnia:(

A co to taka cisza żadnych plot..czyżby tak wszyscy sporządnieli???

xyzz

Wiadomo kiedy Bremen rusza z robotą ?

Pity to jedno , w moim przypadku nieopłacone składki ZUSowskie za sierpień 2015 , urywane godziny , brak płatnych urlopów , wypłaty też nie było nigdy 10.tylko zawsze po 20.i tak z miesiąca na miesiąc coraz później , bo korekty , a to wysłali i z bankiem coś nie tak i tak ciągle coś i tak można wymieniać bez końca .....Nie jest to uczciwa firma mogę to powiedzieć z pełną odpowiedzialnością . Może jeszcze 2 lata temu człowiek wiedział za co pracuje , ale teraz szkoda mówić .

mick2000
@pracownik

Ja do tej pory nie dostałem wypłaty za luty i nie dostałem wszystkich pieniędzy za urlop, nie wspomnę już o niezgadzających się godzinach. W biurze siedzą same niekompetentne osoby, które oszukują jak mogą. Zgłaszam swoją sprawę do SĄDU PRACY. Proponuję wszystkim pokrzywdzonym przez tych oszustów złożenie pozwu zbiorowego, bo tak dłużej być nie może. Jeżeli nikt nic nie zrobi, to ciągle będą czuli się bezkarni.

dfg
@mick2000

Też za Luty nie mam kasy:(

koolega

moze przesadzilem z tym baranem,sorki tu chyba masz racje, za to nie bronie firmy tylko kobiety ktore to prowadzily i staraja sie zamknac te pity bo z nimi zrozmawialem.Nie oceniaj czyjegos poziomu,gdyz sam nie jestes lepszy.

Najmądrzejszy to Ty chyba jesteś idioto jak bronisz firmy , która łamie prawo , bo inaczej takiego postępowania nie można nazwać . Może ustąpisz mi swojego etaciku , bo wydaje mi się , że nie robisz nic prócz zwykłego podlizywania się .Mówisz spóźnienie ze strony zarządu ? No niesamowite od sierpnia ......policzmy 7 miesięcy ! Więc co mają powiedzieć ludzie , którzy pracowali w firmach do grudnia ? Może urząd powinien im przedłużyć czas rozliczenia do lipca ? Lecz się człowieku , widać , że Twoja edukacja zakończyła się na poziomie podstawowym , bo pojęcia nie masz ani o rozliczeniach , ani o terminach tylko w bluzganiu jesteś super światły , no cóż to tylko o Twoim poziomie świadczy .

koolega

najmadrzejszy pracowniku tu nie chodzi o znajomosc prawa podatkowego czy dochodowego tylko o spoznienie ze strony zarzadu .za pozno zosatly wyslanme wyplaty i dlatego tak pozno wychodza pity,a dla twojej informacji nawet najslabsza kadrowa te twoje wypociny zna te tematu w sprawie terminow ,a swoja dorga zlap sobie etacik w biurze i tam zarzadzaj.

Baran to chyba Ty jesteś , bo widzę , że nie masz zielonego pojęcia o pitach i obowiązku podatkowym tym bardziej , ale za to najwięcej masz do powiedzenia i pewnie termin końca lutego , a nie końca marca też nie jest Ci znany BARANIE ! Dla twojej wiadomości pit powinien być wysłany z dniem ostatniego lutego NAJPÓŹNIEJ !!!!Widzę , że nie jesteś obeznany w żadnej kwestii no ale cóż i tacy muszą żyć ....niestety .Odsyłam do ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych chociaż wątpię BARANIE byś coś z tego zrozumiał .

koolega

ty baran jest czy jak???jak zaczela kobieta robic w biurze od tamtego tygodniA Dopiero pity bo dostala wyplata z tamtego roku dopiero to jak ty chcesz zeby w jeden dzien byly u ciebie???mozg wam wyzera na tych zakladach

Pity wychodzą tylko wyjść nie mogą , podobnie jak wypłaty pewnie przelane tylko na kontach nie ma ....a dziś 21.

kolega

Panowie pisalem wam juz ze pity wychodza.zadzwonsie pod numer tel do marzeny ,ona zajmuje sie synergia.numer ma waldek.pozdro dla calego bremen

pracownik .

Czy mógłby ktoś podać numer do Synergii Tech , która działała w Bremen ? Najlepiej do kadr ponieważ chciałbym zapytać czy doczekam się pita .

jajo wielkanocne

Uwaga uwaga!!!W tygodniu Wielkanocnym Grypa swieci jaja Wielkanocne :)....tak ze panowie kto byl do spowiedzi to prosze sie zameldowac do p.Grypy!!!koniecznie czekaja promocje switeczne dla wybrancow :)....z powodow przybylej konkurencjiz Bremen nastapila znizka jak zwykle dla stalych klientow 50%....kochani na ten okres swiateczny polewajmy sie nie koniecznie woda :)))))

Wiadomo kiedy mają zamiar płacić dla ludzi którzy pracowali w Bremen ?

były pracownik- kolega daniela

I jak? Kasy nie ma nadal... Nic się nie zmieniło i się nie zmieni. Proponuję nagrać ćpu..nka i przesłać na mój adres e-mail: marcinmoor@interia.pl Skompletuję wszystko. I poruszę sprawę w mediach na cały kraj DE i PL. Znajdzie się ktoś z ja...jami. Wszystko anonimowo. Pozdrawiam i czekam...

Zostaw merytoryczną opinię o Cristal - Polkowice

• Jak się pracuje w Cristal?

Zobacz opinie na temat firmy Cristal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cristal?

Kandydaci do pracy w Cristal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cristal