REDATS SP. Z O.O.

Opinie o REDATS SP. Z O.O.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie REDATS SP. Z O.O.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nowy wpis

Czas pracy określony jest w stałych trzymiesięcznych harmonogramach. Pracownicy, którzy świadczą pracę w godzinach nadliczbowych mogą odebrać sobie dzień wolny lub otrzymują za te godziny dodatkowe wynagrodzenie zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy.

Nowy wpis

Czy na pewno chodzi o naszą Firmę? Nie dostaliśmy zgłoszeń o tego typu sytuacjach, czy możemy prosić o więcej szczegółów? Na przykład mailowo na praca@redats.com lub kadry@redats.com

S i F

Pracujemy tu na magazynie od kilku lat. Atmosfera jest wspaniała! Z zarobków jesteśmy zadowoleni. Bardzo polecamy pracodawcę. Koledzy też nie narzekają. Jeśli ktoś twierdzi że atmosfera jest kiepska to chyba nie pracował w Redatsie.

@S i F

Dzięki za miłe słowa :)

@S i F

O, super, że sa takie opinie, bo ja szukam właśnie informacji o pracy tutaj. Zadowolenie z zarobków, a podacie konkretną stawkę? Albo widełki, jakie dostaje się na magazynie na start? I jak ktoś pracuje w tej firmie właśnie kilka lat, to ma jakies regularne podwyżki w imię lojalności do pracodawcy?

Znalazłem na pracuj.pl ofertę dla trenera ds. szkoleń technicznych. Praca biurowa, biuro zlokalizowane podobno 15km od Lublina. Mam pytanie - czy firma zapewnia swoim pracownikom auta służbowe (nie znalazłem takiej informacji w ogłoszeniu)? A jeśli nie, czy oferta obejmuje też dopłaty do paliwa (biorąc pod uwagę, że praca obejmuje m.in. wyjazdy na eventy automotive w Polsce i w Europie)?

Dzień dobry, nie oferujemy aut służbowych na dojazdy ani dopłat do paliwa, ale w przypadku wyjazdów służbowych oczywiście zapewniamy auta służbowe oraz pokrycie kosztów.

Pracownik Biurowy

Rozmowa była zaskakująca , ale chyba oczekiwania mojej osoby spełniły kryteria ponieważ dostałem pracę POLECAM !

Pytań było dużo i dość dawno - nie pamietam

Jaś Fasola

Pracowałem, odszedłem. Szef był prawie ok. Atmosfera niestety słaba - mocne korpo. Jednak dużo się nauczyłem i mogłem pójść dalej, tam gdzie można porządnie zarobić.

@Jaś Fasola

Dziękujemy za opinię. Co do atmosfery - uważamy inaczej :) Rzeczywiście, stawiamy na rozwój Pracowników. Również finansowy. Firma idzie dynamicznie do przodu, więc każdy Pracownik może rozwinąć się zawodowo w strukturach REDATS, stając się specjalistą w swoim obszarze :)

Jaś Fasola
@REDATS SP. Z O.O.

Rozwój osobisty i firmy - tak. Więcej obowiązków - tak. Narzędzia do pracy - całkiem nieźle. Więcej kasy przy wypłacie - no nie bardzo :) Firmę ogólnie oceniam dobrze ale nie wróciłbym.

Gaba
@Jaś Fasola

Więcej obowiązków spoko dla mnie, o ile idzie to w parze z podwyżką. Ale piszesz, że chyba nie jest z tym najlepiej? W jaki sposób takie rozmowy o podwyżkę przebiegają, trudno jest dostać pozytywną odpowiedź? Co do rozwoju, chodzi głównie o szkolenia wewnętrzne?

@Gaba

Jeżeli chodzi o podwyżki - w firmie są stosowane jasne zasady co do systemów wynagradzania, które są transparentne dla wszystkich. Oparte są o regularne oceny Pracowników (na ich podstawie również w zależności od Działu wypłacane są premie- miesięczne bądź kwartalne).

@REDATS SP. Z O.O.

O kurczę, a ja zastanawiam się nad wysłaniem cv. Ale mnie zaciekawił ten system ocen. Jak to działa? Jak firma ocenia pracownika? Są jakieś testy czy rozmowy z przełożonym, które mają ocenić pracę? Oceny takie szkolne 1 - 6?, czy inaczej?

Wynagrodzenie w naszej firmie jest dwuskładnikowe. Wynagrodzenie zasadnicze jest uzależnione od doświadczenia, wiedzy i umiejętności Pracownika i ustalane jest na początku zatrudnienia. Co do systemu ocen, a co za tym idzie, wysokości premii - system ich naliczania jest zależny od Działu. W niektórych Działach Pracownicy oceniają się sami, a rozmowa z przełożonym służy wymianie informacji, dzięki czemu każdy wie co robi dobrze, a co może poprawić, żeby otrzymać wyższą premię.

Jej

Firma jak firma (usunięte przez administratora) to nie jest ale rewelacyjnie też nie mają. Płaca na początku bardzo słaba, premie takie sobie, atmosfera w pracy bardzo na plus, kamery rejestrują dźwięk - dla mnie to nie do pomyślenia. Magazyn kiedyś pracował tylko do 16, dwie zmiany dopiero od jakiegoś czasu. Powrót do Lublina koło godziny 14-15 MASAKRA. Generalnie pracę polecam, jeśli ktoś nie jest księżniczką to spokojnie da sobie radę w szczepanie

Paulina
@Jej

Co sprawia że macie fajną atmosferę? Są organizowane jakieś integracje czy coś w tym stylu?

@Paulina

Atmosferę tworzą przede wszystkim ludzie, a ci w naszym zespole są wyjątkowi :) Jeżeli natomiast chodzi o imprezy integracyjne to staramy się aby przynajmniej raz w roku udało się spotkać ze wszystkimi w jednym miejscu.

Ojciec
@REDATS SP. Z O.O.

Fakt ludzie bardzo mili chętnie pomagają nowym pracownikom. Generalnie jakby trochę poprawili niektóre rzeczy to praca w szczepanie byłaby czysta przyjemnością

@Ojciec

Prosimy o wskazówki co według Pana możemy usprawnić?

Zainteresowanie
@REDATS SP. Z O.O.

Dzień dobry @Pracodawca. Ktoś w komentarzu wyżej stwierdził, że dzwięk z kamer jest u was nagrywany. Czy to jest prawda? Z tego co sie orientuje w internecie piszą ze nagrywanie dzwieku jest niedozwolone, kamery musza byc tylko wideo. Interesuje mnie praca w waszej firmie a jednak ta kwestia jest dla mnie istotna.

Tomcio
@Zainteresowanie

Noo, powiem szczerze, że też chcę to ustalić, bo jeśli to prawda, to na co to komu ten obraz i ten dźwięk, pytam się? Dobrze także jest wiedzieć, czy jest tu firmowy transport z i do Lublina, bo czytałem, że robota na magazynie dwu-zmianowa?

@Zainteresowanie

w internecie piszą różne rzeczy, niestety nie wszystko jest prawdą. Nasze działania są skonsultowane prawnie i zapewniamy Cię że są zgodne z przepisami a monitoring dźwięku służy wyłącznie poprawie bezpieczeństwa.

@Tomcio

Nie oferujemy transportu firmowego, ale dziękujemy za sugestię.

@REDATS SP. Z O.O.

Czyli w przyszłości będziecie wdrażać transport firmowy? Czy każdy kto jest zatrudniany we firmie podpisuje papiery i jest świadomy monitoringu? O jakim bezpieczeństwie tutaj w ogóle jest mowa?

Nie mamy na tą chwilę planów związanych w wdrożeniem transportu firmowego. Kwestie bezpieczeństwa należy rozumieć jako bezpieczeństwo informacji i tajemnicy firmy. Po dalsze informacje zapraszamy do kontaktu z działem HR naszej firmy.

fb

Tak podpisuje się papiery, ogólnie WSZYSTKO jest monitorowane :)

@REDATS SP. Z O.O.

To każdy pracownik podpisuje lojalkę o tajemnicy informacji? Co grozi za złamanie takiej umowy? I na jaki czas w ogóle się to podpisuje, na cały okres zatrudnienia? Czy można zanieść cv do działu hr nawet jak nie ma żadnego ogłoszenia o pracę? Wtedy takie dokumenty są rozpatrywane i oddzwaniacie w razie potrzeby?

Jeżeli chodzi o CV - najlepiej śledzić oferty pracy na stronach z ofertami pracy lub zaglądać na naszą stronę do zakładki kariera: https://praca.redats.pl/ Swoje CV można przesyłać na adres e-mail: praca@redats.com. Jeśli zainteresuje nas Twoja aplikacja, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Ostrzegam

Przestrzegam kandydatów przed podjęciem zatrudnienia w tej firmie w okresie tzw. sezonowym. Mimo pierwszego niezłego wrażenia niestety są niedomówienia. Od człowieka wymagają że po jednym dwóch dniach w tzw. sezonie zrobi się niesamowitą różnice, bo każdy ma swoją robotę itd podczas gdy jest brak komunikacji i nieprecyzyjne polecenia, każdy mówi co innego, a i tak jest niestety wcześniej zrobiony bałagan zarówno w papierach jak i magazynie

Kamila
@Ostrzegam

A przed czym konkretnie przestrzegasz? Bałagan w papierach to chyba księgowość musi ogarnąć. Czy wypłaty zgadzają się z tym co było mówione? Możesz dać znać?

@Ostrzegam

Dzień dobry, proszę o więcej informacji na praca@phu-szczepan.pl. pozdrawiam

Przedmówca pisał o nieprecyzyjnych poleceniach i braku komunikacji. A Ty jakie masz zastrzeżenia? Czy jest jakiś z góry określony zakres zadań?

Rzeczywiście, mieliśmy problem ze sprawnym funkcjonowaniem Magazynu. Dlatego, od kliku miesięcy współpracujemy z zewnętrznymi specjalistami, którzy wsparli nas w rozwiązaniu problemów oraz wciąż optymalizują funkcjonowanie naszego Magazynu. Nie da się ukryć - szybki wzrost organizacji z pewnością przyczynił się do problemów komunikacyjnych. Dlatego staramy się zbierać feedback od Pracowników i dokładamy wszelkich starań by rozwiązywać zasygnalizowane tą drogą problemy.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie REDATS SP. Z O.O.?

Dzień dobry, wszystko zależy od stanowiska na które odbywa się rekrutacja :) Można spodziewać się pytań powiązanych z danym stanowiskiem oraz zakresami obowiązków, które Kandydaci mogą znaleźć w ogłoszeniu. Nie mamy jednego ścisłego wzorca - staramy się, by taka rozmowa pozwoliła wyłonić najlepszych Kandydatów do pracy w naszej Firmie.

Szukam pracy

Witam ! Mam takie pytanie, czy praca na magazynie w Szczepan jest ciężka fizycznie? Chodzi mi o to czy trzeba dużo dzwigać...

PHU Szczepan
@Szukam pracy

Pracownicy działu magazynu dysponują sprzętami, które pomagają im w pracy. Oczywiście zdarza się, że trzeba przenieść cięższą paczkę. Zawsze jednak przestrzegamy zasad i norm BHP.

Ewelina
@PHU Szczepan

A ręcznie do ilu kg można u Was nosić? Jeśli chodzi o sprzęt to macie ręczne czy elektryczne widlaki? Z norm i przepisów BHP każdy pracownik przechodzi szkolenie?

@Ewelina

Wszystko jest zgodnie z normami, każdy z Pracowników przechodzi odpowiednie szkolenie. Mamy zarówno ręczne jak i elektryczne paleciaki czy wózki widłowe.

@PHU Szczepan

Rozładuj ręcznie kontener 400 paczek po 24kg lub 900po 26-27kg. Żaden sprzęt w tym nie pomaga, tylko praca ludzkich mięśni. Dźwiganie w tej firmie to codzienność.

W naszej firmie przestrzegane są normy przewidziane w przepisach BHP. Nasi Pracownicy mają do dyspozycji wózki widłowe do załadunku i rozładunku towaru. Rzeczywiście, zdarzają się kontenery do ręcznego rozładunku, jednak za każdym razem jest to wykonywane przez kilku pracowników. Rozładunek polega na rozłożeniu towarów na palecie, która jest następnie zabrana przez wózek widłowy. Pracujemy na zmiany, też różne osoby są kierowane do tych działań.

@REDATS SP. Z O.O.

Czy praca pakowacza jest na umowe o prace? Nie piszecie państwo o tym w ogłoszeniu o prace a to dość kluczowe przy tak wymagającym fizycznie stanowisku, bo ma sie badania lekarskie przed zatrudnieniem i potem okresowo o ile sie nie myle.

Na Magazynie mamy różne stanowiska pracy (zbieraczy, sortowaczy, pakowaczy czy operatorów wózków widłowych). Z naszymi Pracownikami podpisujemy umowę o pracę (po wykonaniu badań medycyny pracy). W przypadku pracy sezonowej proponujemy umowę zlecenia.

Jakie wartości są cenione w PHU Szczepan na REDATS?

Przede wszystkim, stawiamy na: 1. Satysfakcję Pracowników - Chcemy, by praca u nas przynosiła satysfakcję Pracownikom, zarówno w zakresie wynagrodzenia, jak i wykonywanych obowiązków 2. Stabilność - Chcemy, by nasi Pracownicy czuli się w pracy dobrze i pewnie. Gwarantujemy stabilne zatrudnienie przez cały okres obowiązywania umowy - u nas nie ma zwolnień “przed czasem” 3. Możliwość rozwoju - każdy Pracownik ma szansę rozwijać się w wybranym przez siebie zakresie kompetencji, zbieżnym z interesami Firmy. To jednak nie wszystkie wartości które sobie cenimy. Zachęcam do poznania naszej Firmy bliżej na https://praca.phu-szczepan.pl/o-nas

@REDATS SP. Z O.O.

Praca w Państwa firmie nie przynosi satysfakcji - chyba, że po zakończeniu współpracy. Wscechobecna inwigilacja (podsłuchy, kamery, konieczność odbijania się w systemie nawet przy wyjściu z pomieszczenia X do toalety) oraz brak wynikających z KP, 5-minutowych przerw od pracy po przepracowanej godzinie przy ekranie komputerowym - bardzo satysfakcjonująca praca. Z państwa PHU wyniosłem jedynie depresję, obniżoną samoocenę i totalny niesmak - nikomu nie życzę pracy w tak podlych warunkach, jak praca w Państwa dziale handlowym.

Dzień dobry, przykro jest nam czytać takie opinie, tym bardziej że żadna z Osób zatrudnionych w Dziale Handlowym nie zgłaszała nam tego rodzaju zarzutów, zarówno w trakcie zatrudnienia, jak i po rozwiązaniu stosunku pracy. Co do wymienionych przez Pana zarzutów: 1/ Wszechobecna inwigilacja (podsłuchy, kamery) - w Firmie wszystkie pomieszczenia - oprócz pokojów socjalnych oraz toalet - są monitorowane. I jest to standard w dzisiejszych czasach, w każdej Firmie handlowej, i nie tylko. Monitoring w firmie służy to zabezpieczenia mienia firmowego. Mówimy przecież o firmie handlowej, do której przyjeżdżają nieznane osoby. Nagrywanie rozmów z Klientami - służy poprawie jakości świadczonych usług. O fakcie nagrywania rozmowy informowana jest każda osoba wykonująca połączenie tel. do naszej Firmy. Rozmowy telefoniczne między Pracownikami nie są rejestrowane. 2/ konieczność odbijania się w systemie nawet przy wyjściu z pomieszczenia X do toalety Nikt nie wymaga "odbijania się" w systemie w przypadku wyjścia do toalety. Wymagamy tego jednak w przypadku wyjścia na przerwę. 3/ " brak wynikających z KP, 5-minutowych przerw od pracy po przepracowanej godzinie przy ekranie komputerowym" - Pracownicy mogą robić przerwy od pracy przy komputerze zgodnie z KP, gdy tylko uważają. Nie ma obowiązku wpatrywania się w ekran cały czas. Nawet podczas rozmowy w klientem przez telefon nie ma takiej konieczności. A przerwa 5 min o której Pan wspomina nie jest przerwą od wykonywania pracy tylko od pracy przed komputerem. Co do przerw to w firmie obowiązuje 30 minutowa płatna przerwa do swobodnego wykorzystania w trakcie godzin pracy. Dla przypomnienia KP wspomina o 15 min przerwie. Serdecznie ubolewamy nad tym, że odniósł Pan takie wrażenie z pracy w PHU SZCZEPAN. Pozdrawiamy!

Popieram

Popieram takie samo mam odczucie tylko dotyczące innego stanowiska magazyniera..i do tego ta atmosfera te niedomówienia

Samanta
@REDATS SP. Z O.O.

Czyli rozmowy z klientami są później odsłuchiwane, tak? Co w przypadku, kiedy jesteście niezadowoleni z pracownika i sposobu w jaki przeprowadził rozmowę? Czy taka osoba musi liczyć się z jakąś karą czy upomnieniem? A może przechodzi dodatkowe szkolenia?

@Samanta

W sytuacji kiedy nie jesteśmy zadowoleni, wówczas przeprowadzana jest rozmowa z Pracownikiem i wskazywane są elementy do poprawy. Szkolenia w Dziale Handlowym od pewnego czasu odbywają się cyklicznie.

Rozglądam się na rynku pracy za ofertami dotyczącymi zatrudnienia jako specjalista w tym kierunku. Mam spore doświadczenie bo przeszło 5 lat. Jakiego wynagrodzenia można aktualnie oczekiwać? Znalazłam ogłoszenie sprzed 4 lat ale tam nie ma wzmianki na ten temat. Jak z benefitami? Co dla pracowników?

Dzień dobry, o jakim stanowisku Pani pisze? Proszę o więcej szczegółów.

Mariusz

Mam podobne pytanie do kolegi, co szuka tu pracy, jako przedstawiciel, tyle, że mi zależy na pracy na magazynie. Widziałem, że firma pisze na swej stronie, że potrzeba kogoś na stanowisko magazyniera - pakowacza. Co to za umowa, którą firma proponuje i co pieniądze są do zarobienia? Proszę pisać.

@Mariusz

Dzień dobry, W sprawie warunków zatrudnienia prosimy o kontakt na praca@phu-szczepan.pl Mamy otwartą ofertę na magazyniera i zapraszamy do kontaktu. pozdrawiam

Izabela
@REDATS SP. Z O.O.

Kobiety też przyjmujecie na magazynierów? Proszę o informacje, czy firma jest przyjazna kobietom, czy są przestrzegane normy dźwigania etc. Ogólnie to na czym polega ta praca dokładnie?

@Izabela

Dzień dobry, jesteśmy firmą przyjazną kobietom. :) Wszystkie regulacje, normy itp. obowiązujące w naszej Firmie zgodne są z obowiązującym w naszym kraju prawem i regulacjami. pozdrawiam

Natalka
@REDATS SP. Z O.O.

Czyli kobieta odnajdzie się na każdym stanowisku? I rozumiem, że wynagrodzenie takie samo jak mężczyźni? Ile podstawy mają płacone magazynierzy?

PHU Szczepan
@Natalka

W organizacji stworzone są ścieżki kariery, a zarobki są wypadkową doświadczenia i efektów pracy, od tego też będzie zależeć wypłacana podstawa. Kobiety zarabiają więc tyle samo co mężczyźni z podobnym doświadczeniem i wynikami.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Phu Szczepan? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

To zależy od specyfiki stanowiska, niektóre wymagają posiadania służbowego telefonu komórkowego i wówczas jak najbardziej można z niego korzystać poza godzinami pracy.

Jan

Prowadzona jest obecnie rekrutacja na stanowisko magazyniera?

@Jan

Dzień dobry, obecnie jest zakończona, ale warto złożyć aplikację, ponieważ sytuacja rozwija się dynamicznie.

XYZ

Witam. Na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik w firmie na etacie magazyniera?

@XYZ

Dzień dobry, Wszystko zależy od doświadczenia i umiejętności, które są oceniane w trakcie okresu próbnego.

XYZ
@REDATS SP. Z O.O.

Osoba bez doświadczenia w pracach magazynowych ma możliwość podjęcia pracy?

@XYZ

Tak, oczywiście.

Jak wygląda ścieżka kariery w Phu Szczepan? Czy trudno jest zdobyć awans?

Dzień dobry, w firmie P.H.U. Szczepan jest kilka Działów i każdy z tych Działów ma inny system awansów, natomiast jak najbardziej dajemy możliwość rozwoju zarówno poziomego jak i pionowego.

Dzień dobry, nie mamy sztywnych ram. Wszystko zależy od działu w którym dana osoba pracuje i oczywiście predyspozycji tej osoby, a także potrzeb firmy.

Lucky

Witam, czy firma planuje w najbliższej przyszłości prowadzić rekrutację na stanowisko kierownika magazynu?

@Lucky

Dzień dobry, w tej chwili nie planujemy rekrutacji na to stanowisko, jednak zapraszamy do śledzenia ofert na https://praca.phu-szczepan.pl/praca

Ile jest zmian w Phu Szczepan?

Dzień dobry, zmiany są tylko w Dziale Logistyki : 6-14 i 14-22. Pozostała część firmy pracuje w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.

@REDATS SP. Z O.O.

No cóż to ciekawe. Pracownicy są do 16.00 a z tego co widziałem na stronie to hurtownia otwarta do 17.00 i sobota do 14.00. Coś mi się niezgadza w obliczeniach????. Pozdrawiam. M.

@Michał

Dzień dobry, jeżeli chodzi o firmę PHU Szczepan Krzysztof Szczepaniak z siedzibą w Jabłonna-Majątek, to firma w trakcie sezonu pracuje od 8 do godziny 17 -tej. W weekendy sklep stacjonarny jest nieczynny, ale można zrobić zakupy drogą elektroniczną. Dodatkowo, Dział Logistyki pracuje od 6-22 i w tych godzinach możliwy jest odbiór osobisty zamówionego wcześniej towaru.

Paulina
@REDATS SP. Z O.O.

jak dobrze licze to jest to 9h dziennie, czy za ta 1h dodatkowa jest cos platne dodatkowo ?

@Paulina

Dzień dobry, W firmie P.H.U. Szczepan obowiązuje system równoważny rozliczany kwartalnie. Jeżeli natomiast ktoś nie zmieści się z godzinami w kwartale, wówczas wypłacane są nadgodziny.

@Paulina

Albo płatne albo do odbioru w kwartale, zależy jak dogadasz z kierownikiem działu i jakie są opcje na odbiór

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Phu Szczepan?

Dzień dobry, oczywiście, wszystko zależy od rodzaju rekrutacji jaką prowadzimy. Zachęcam do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na naszej stronie: https://praca.phu-szczepan.pl/praca

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Phu Szczepan? Chętnie zatrudniają?

Nie ma dla nas znaczenia czy dana osoba posiada status studenta. :) Mile widziane są wszystkie osoby, które są zaangażowane, chętne do pracy oraz dyspozycyjne w godzinach pracy firmy - czyli 8-16 - bądź, w przypadku Działu Logistyki 6-22 od poniedziałku do piątku.

Zostaw merytoryczną opinię o REDATS SP. Z O.O. - Jabłonna-Majątek

• Jak się pracuje w REDATS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy REDATS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REDATS SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REDATS SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w REDATS SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REDATS SP. Z O.O.