TROBA UG Personaldienstleistungen

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TROBA UG Personaldienstleistungen

Marcin Z

"Witam Na wstępie do mojej wypowiedzi pragnę zaznaczyć że nie jestem żadnym człowiekiem podesłanym przez firmę Troba UG, w celu podkololoryzowania wizerunku ww. firmy. Jestem zwykłym spawaczem, ktory miał i ma przyjemność współópracować z tą agencją. Moje pierwsye spotkanie z firmą Troba miało miejsce troche ponad rok temu. Był to mój drugi kontrakt zagranicą. wcześniej współracowałem z ich polskim "Partnerem" PolandWorkforce z Wrocławia. Gdy pojechałem do Nördlingen było mi dane poznać osobiscie ludzi z Troba. Muszę przyznać że, spotkałem się z bardzo ciepłym powitaniem(kawa, herbata, ciastko, oraz umowa już na mnie czekająca do podpisania) Warunki mieszkaniowe owszem nie takie do jakich przywykłem, lecz do przeżycia. Czego zresztą spodziewać się po Bawarii za 250E-mies? Aby mieć LUX warunki w tym land trzeba liczyć się z kosztami min. 500E. Następnie zjechachem do drugiej siedziby firmy na Saksonii. po przepracowanym ponad roku czasu z powodów rodzinnych rozwiązałem z Nimi umowę. pojechałem do Holandii, skąd po 2 dniach musiałem uciekać, gdyż zostałem oszukany przez pracodawcę. Nie mając dachu nad głową, z wyborem albo wrócić do Polski ze stratą, albo odezwać się do Troby, wybrałem tę drugą. Nie czekałem długo na odpowiedż. Pani Karolina Dembska i Angelika Kupczyk poruszyły momentalnie kontakty aby mi pomóc. I dziś pracuję w Markersbach na Saksonii i jestem zadowonony oraz zarobiony

Staszek

pracowalem 2 lata przez trobe . Robota, jak obiecywali ok. Pieniadze pasowaly. Nic dodac, nic ujac, firma w porzadku i pracownicy pomocni. Polecam.

TS

Ja pracuję już 2 lata i nie narzekam jest ok .Personel miły i nikt mnie tam nie oszukał

Pirania

Odradzam wszystkim firmę i tą czarujacą i miłą rozmowę z pania Be.....tę totalna porażka . Po przyjezdzie rzeczywistość jest okrutna syf.warunki mieszkaniowe totalna stajnia dojazdy do pracy po 25/30 km

Troba UG
@Pirania

Witam Pana serdecznie, przejde moze od razu do sedna sprawy. W przeciwienstwie do panskiej osoby, ja nie mam problemu ujawnic swojego imienia. nazywam sie Beata i pracuje w firmie Troba UG. Prosze Pana, odnosnie kwatery, mowilam Panu, ze staramy sie wraz z kolezanka o znalazenie kwatery blizej miejsca pracy. Jestem tego swiadoma, ze dojezdzacie panowie 30 km w jedna strone i czy mi Pan wierzy, czy nie w promieniu 20 km od miejsca pracy niestety nie ma wolnych kwater. tzn. nie ma w takiej cenie. jaka Wy placicie. Jesli Panowie chcecie koniecznie blizej miejsca pracy, moge Wam zalatwic kwatere, ktora kosztuje od 17 euro na osobe za jedna noc. Za takie pieniazki nie ma problemu. Jednakze nie wierze, ze przyjechaliscie Panowie do Niemiec po to, aby zarobione tutaj pieniazki w polowie zostawic za tzw. "dach nad glowa". Co do syfu na kwaterze, jak Pan to okreslil... Niestety nie mamy wgladu w to jak wygladaja kwatery oraz w jakim sa stanie. Po telefonicznym sprawdzeniu co jest na kwaterze, oraz po zapewnieniu wlasciciela kwatery, ze pracownicy maja oddzielne pokoje, mozliwosc ugotowania sobie oraz wykapania sie, taka kwatera jest zamawiana. Nie jestesmy w stanie jezdzic osobiscie i sprawdzac stanu faktycznego. Z drugiej jednak strony przykre jest, ze pracownicy zamiast nas poinformowac o warunkach na kwaterze- gdzie mozna telefonicznie z wlascicielem jeszcze cokolwiek zalatwic, wypisujecie niemalze, ze Troba i pani Beata to najgorsze nieszczescie jakie Was spotkalo. Dobrze wiecie rowniez ile Wasza kwatera kosztuje, to nie tylko dach nad glowa, prosze policzyc rowniez prad, wode, smieci, Internet, nie wymagajcie Panowie za te pieniadze Wersalu. Nadto, nikt nie broni Panom poszukac sobie jakiegos mieszkania we wlasnym zakresie. Reasumujac wszystko, wracam do mojej osoby; Nie obiecuje nikomu czegos, czego nie moge dotrzymac. Informacje odnosnie zarobkow, ilosci godzin w miesiacu, ilosci kilometrow z pracy na kwatere i inne rzeczy, wyjasniane sa przez przyjazdem pracownikow do pracy do firm, ktore obslugujemy. Nie jest w moim interesie obiecywanie "gruszek na wierzbie". Natomiast informacje o kwaterach czerpie ze zdjec z internetu oraz podczas rozmow z wlascicielami kwater. Z wyrazami szacunku Beata - Firma Troba UG

Czesuaw
@Troba UG

Pani Beato, z całym szacunkiem, ale jeśli Pani mówi o "pieniążkach", to polecam raczej zająć się grą w "Eurobiznes", bo tam owe "pieniążki" występują. W kontaktach biznesowych sugeruję raczej używanie słowa "pieniądze". Taka mała rada, totalnie za friko ;).

misiek
@Troba UG

Przepraszam jaki internet firma oferuje mieszkania za które pracownicy płacą 300/350 za m-c za totalny syf a internet mają jak sami sobie wykupią coś nie halo Dlaczego firma wypisuje takie bzdury i wypisuje opinie sama o sobie

ts
@misiek

Hej misiaczku ja pracuję przez TROBĘ już 2 lata ,mieszkam w trzecim mieszkaniu od firmy i wszędzie miałem i nadal mam dostęp do internetu ,wypisujesz bzdury

Monter

rozmowa kwalifikacyjna sprawdzenie języka

poprzednie stanowiska pacy doświadczenie

LUKAS

OMIJAĆ SZEROKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

elo

no dobra, ja jestem kobieta pracująca i żadnej roboty się nie boję, chciałabym się właśnie na wspomniane spawanie kominów załapać tylko pozostaje pytanie czy na takie stanowisko płeć piękna ma szansę się dostać?

buczo

werbuja ludzi do spawania kominów rotacje u ruska co miesiac 5 nowych przyjezdza i wyjezdza 40 km do roboty w 1 strone robota od 7-19 chlopaczek mial 280 godz to wziol niecale 2 kola euro jak bedzie dzwonic prosze sie zapytac ile jest km do roboty co ile zjazd i czy robota u jeremiasa i czy robota u 2 ruskich przyglupach [eddy i max] bylem to widzialem ze mna 4 zjechalo

słowik

Firma jest super. Jeżeli trafiłeś do niej, to trzymaj się jej jak kleszcz. Aż trudno uwierzyć że to jest Polska firma - zero przekrętów i pomoc.

baca

ja pracowałem i nie mam zastrzeżeń w biurze kultura nie ma co narzekać praca tak jak obiecane było jeszcze tam wrócę

PIKUS

OD NIEDAWNA PRACUJE W TEJ FIRMIE ALE MÓWICIE NIE PRAWDE LUDZIE KOMPETENTNI I PRZYJAZNI CHCA ABY IM SIE WIODŁO I NAM

sympatyczny

znam tą firmę od 3 lat i mogę tylko powiedzieć same pozytywy personel miły i fachowy pomaga ludziom nawet jeśli zakończyli współpracę ludzie życzliwi i bardzo pomocni oczywiście jeśli w zamian nie jesteś opryskliwy i normalny naprawdę polecam

one1

Ponawiam wątek!!!! Proszę podać opinie osób, które pracowały bądź wciąż pracują ... Puki co opinie są bardzo połowiczne. Pozdrawiam

@one1

TS
@one1

Witam Ja pracuję i jest ok .Rzeczą normalną jest że przyjeżdżamy do pracy i trzeba pracować a nie bawić się telefonem.i narzekać że musi komin spawać .A co do syfu to JAK DBASZ TAK MASZ mnie też wku...... syf ale jak ktoś ma w domu syf to tu się nie zmieni .odnoszę takie wrażenie że niektóre osoby powinny zabierać ze sobą mamusię

Lola

Do Mira. Wpis o takiej treści to nazywa się SPAM, a nie rzetelna informacja o firmie. A ludzi owszem cały czas potrzebują. Ktoś przecież musi na nich pracować.

Lola

Mój mąż pracował w tej firmie. Wrócił już jakiś czas temu. Kompletna porażka. Inne informacje przez telefon, inne na miejscu w trakcie podpisywania umowy, a jeszcze co innego wychodzi po pierwszej wypłacie. Umowa tylko w języku niemieckim, więc jeśli ktoś nie zna języka, to wogóle nie wie co podpiuje. Warunki lokalowo-mieszkaniowe pozostawiają wiele do życzenia. Ogólnie ocena negatywna i to z dwoma minusami. Absolutnie nie polecam. Nie wiem czy tak jest w większości agencji, ale od tej napewno trzeba się trzymać z daleka.

TROBA
@Lola

Szanowna Pani Lola Witam Pania serdecznie. Aczkolwiek z serdecznoscia moja odpowiedz nie ma nic wspolnego.Dla Pani informacj Firma TROBA UG nie zatrudnia Pracownikow ani nie podpisuje z nimi Umow o Prace!!! A wiec Pani maz ( jezeli go wogole Pani posiada...)albo pracowal przez inna Firme albo zwyczajnie ktos tu klamie pytanie tylko(w jakim celu???). Ale do nas.Pracujemy od ponad 4 lat na rynku niemieckim i zawsze bylismy i jestesmy otwarci na krytyke i zdrowe argumenty ktore pomagaja nam usprawnic i ulepszyc nasza prace.Pracownicy nie posiadajacy znajomosci jezyka niemieckiego na terenie niemiec pracuja za naszym posrednictwem na polskich warunkach z polskimi umowami o prace, podpisywanymi z polskimi firmami.Tyle co do podwujnego minusa. Ale neutralnie podchodzac do tematu braku znajomosci jezyka i umow w jezyku niemieckim.Szanowni Panstwo jesli zostaliscie gdziekolwiek oszukani,to korzystajcie z swojego Prawa w Niemczech: Firmy oferujace Prace czasowa" Zeitarbeit"- sa zrzeszone w organizacji IGZ ta Organizacja ma mozliwosc ukarania Firm i interwencji w tych Firmach w przypadku oszustw przy wyplatach wynagrodzen.Poszkodowani maja mozliwosc zglosic takie sytuacje rowniez w jezyku polskim!!!na adres Mailowy: kontakt@kuss-zeitarbeit.de Nastepna mozliwosc to Sad Pracy:To nic nie kosztuje a funkcjonuje naprawde sprawnie i bez wiekszych komplikacji. W dzisiejszych czasach nawet bez jezyka mozna dochodzic swoich praw i zadna firma nie stoi ponad prawem a wrecz przeciwnie czarne owce powinny zniknac z rynku. A to jest mozliwe tylko wtedy jezeli Panstwo sami zaczniecie swoje skargi kierowac pod wlasciwe adresy. Z powazaniem Team Troba UG

Miro

Ostatnio byłem w tej firmir, zukiwaniu pracy, stałej pracy. Wrazenie raczej dobre, personel wraz z szfem niczego sobie, kawką mnie napoili, nawet słodycze mi proponowali. Według mojego rozeznania dobrze sie zapowiada, za cztery tygodnie napiszę coś więcej, do tego czasu obiecano mi znalezc pracę. Ps. wtraznie da się zauwazyć że potrzebują ludzi z zawodem i zeby chociaz trochę dukali po Niemiecku

silvo.

Hej też sam jestem ciekawy,co to wogóle za firma nikt się nie wypowiada a ogłoszeń ostatnio było

xxx

pytaniem na pytanie czy firma jest rzetelna ????????? brak jakichkolwiek wpisów od osób jusz tam pracujących widocznie firma dobrze czysci komentarze na swój temat i to daje duż do myslenia

Zostaw merytoryczną opinię o TROBA UG Personaldienstleistungen - Nördlingen

• Jak się pracuje w TROBA UG Personaldienstleistungen?

Zobacz opinie na temat firmy TROBA UG Personaldienstleistungen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TROBA UG Personaldienstleistungen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TROBA UG Personaldienstleistungen?

Kandydaci do pracy w TROBA UG Personaldienstleistungen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TROBA UG Personaldienstleistungen