TROBA UG Personaldienstleistungen

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TROBA UG Personaldienstleistungen

Bożena

Jak to z tymi dodatkami i premiami jest, sa jednakowe czy jakoś zróżnicowane? Bo są tu różne opinie i obecnie trudno się zorientować.

Czy w TROBA UG Personaldienstleistungen poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Iwona

Dodatki do wynagrodzenia uzaleznione sa od stanowiska pracy i firmy w ktorej pracownik jest zatrudniony , Pozdrawiam

Jeremias
@Iwona

Wcale nie prawda,wrzucacie wszystkich do jednego worka:(

Magdalena
@Jeremias

To zamiast zaprzeczać to napisz konkretnie! Bo na razie nic nie wynika z Twojego komentarza. Posiadasz inne informacje czy co?

CBŚ
@Iwona

Pani Iwonko proszę nie kłamać bo pani Beatka mi wszystko o firmie powiedziała całą prawdę jakie wały robicię w Nordlingen w biurze.

TROBA UG Personaldienstleistungen poszukuje osób na stanowisko Spawacz MIG. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Troba UG

Tak,umowa przez polska firme leasingowa, zarobki od 2400-2600 netto przy 160/168h pracy miesiecznie.

Urszula
@Troba UG

2400-2600 netto CZEGO? Chyba nie zł?

Nie polecam tej firmy z początku ładnie pięknie. Gdy skierowali mnie do pracy to była tam masakra. Ale gdy zadzwoniłem o zmianę pracy do ich biura oeiedzieli ze nic nie mają. Ponadto jak pracowalem w deiningen u pewnego dekarza nie zostały mi wypłacone należne pieniądze umowy też nie widziałem na oczy UWAGA OSZUSCI I TYLE

@Marek

Na forum Gowork.pl nie można nikogo obrażać. To w złym tonie, nie uważasz? Rozumiem, ze miałeś problemy jeśli chodzi o zatrudnienie, ale agencja powinna zapewnić Ci kontakt z koordynatorem, który pomaga z takich sytuacjach. Także warunki zakwaterowania są istotne. Czy mógłbyś napisać jaki był ich standard?

Firma Troba
@Marek

Drogi Panie Marku, Przykro nam, ze Pan tak to widzi.Zostal Pan ubezpieczony, zakwaterowany, dowieziony do miejsca pracy. Wedlug naszych informacji opuscil Pan dobrowolnie miejsce zatrudnienia po 1,5 dnia pracy z powodu leku wysokosci w pierwszej wersji ( przyczym pracodawca niemiecki udostepnial wszelkie zabezpieczenia! a Pan nie przyznal sie, ze wysokosc jest klopotem) . Jak zaczelismy interweniowac bo prosil Pan o nowa prace - ktora jest - oswiadczyl Pan, ze musi Pan wyjechac niezwlocznie do Polski . Opuscil Pan miejsce pracy nie informujac pracodawcy. I kto tutaj jest niekompetentny? Wynagrodzene za miesiac marzec (tutaj 1,5 dnia) zostanie wyplacone jak nalezy w kwietniu. Zyczymy Panu wszystkiego dobrego. Firma Troba

Troba
@Marek

Panie Marku Zgodnie z umowa Pana wynagrodzenie za prace w miesiacu marcu zostalo dzis przelane na konto. Oskarzenia i oszczerstwa wobec naszej firmy sa bezpodstawne . Z powazaniem Firma Troba UG

Kupczyk
@Marek

(usunięte przez administratora) to mało powiedziane. Czas najwyższy ponieść konsekwencje za (usunięte przez administratora).

Monter

rozmowa kwalifikacyjna sprawdzenie języka

poprzednie stanowiska pacy doświadczenie

Kris baca

Polecam tą firmę super ludzie pomocni i fajni jak ktoś jest pędzel to mu nic nie pasuje polecam super firma

kamstudio

wpisuje tu na forum duzo opinii, roznego rodzaju - tu bedzie pozytywnie - znam firme, znam wlascicieli, pracowalem przez nich i naprawde polecam - sa uczciwi

Dawidow

Jak wygląda sprawa znajomości języka obcego? Czy wymagają dobrej znajomości?

Elektryk

Bardzo polecam, pracuje od lat wszystko jest ok

Dominator

Dostałem propozcje w Niemczech prosze opisac ile na czysto sie zarobi po odliczeniach mieszkania na zwykłą produkcję

Opiekunka

Od paru lat współpracuje z firmą ,jestem bardzo zadowolona

ewka75

Witam czy pracował ktos jako opiekunka?

katia
@ewka75

Chcesz pracowac na kase nie oszukaja

@ewka75

Minęło już trochę czasu od Twojej wypowiedzi? Czy zdecydowałaś się na współpracę z firmą i wyjechałaś do pracy jako opiekunka? Jeśli tak, koniecznie napisz o warunkach zatrudnienia na miejscu i swoich wrażeniach dotyczących pracy. Aktualnie firma szuka do pracy w Niemczech głownie mechaników, ślusarzy, operatorów maszyn i spawaczy. Wymagane doświadczenie w zawodzie i komunikatywny język niemiecki.

Stasiek
@Marek

Ja też polecam firmę, znajdują solidna pracę, dobrze płacą, zawsze na czas

Witam odnośnie film Troba Po przepracowaniu jakiegoś czasu, Firma w której pracuję zaproponowała mi przejście na stałe. Firma Troba pomogła mi w załatwieniu wszystkich formalności z tymi związany jestem im bardzo Wdzięczny Polecam współpraca z Firmą

Joanna

@Blady, czy możesz napisać co dokładnie miałeś na myśli? Twoja odpowiedź nie jest odpowiedzią na moje pytania. Czy jesteś pracownikiem firmy TROBA UG Personaldienstleistungen? Czy możesz napisać coś więcej na temat obowiązków na Twoim stanowisku? Jak oceniasz kontakt z pozostałymi pracownikami w firmie?

Joanna

@ts czyli jednak w mieszkaniach załatwianych przez firmę można liczyć na internet. Czy czytając komentarze znalazłeś jeszcze jakieś błędne informacje? To ważne by nikogo nie wprowadzać w błąd.

Blady
@Joanna

Jak sobie kupisz to tak

Joanna

@TAJNIAK, czy możesz napisać jakie obowiązki realizujesz na swoim stanowisku? Czy to ciężka praca lub odpowiedzialna? Jak wygląda system pracy, czy pracujesz także w weekendy i dni wolne od pracy? Przyszli kandydaci na pewno będą wdzięczni za nowe informacje o firmie TROBA UG Personaldienstleistungen.

TAJNIAK

Czytam te wszystkie opinie napisane i nie wiem co powiedzieć ale powiem wprost ,pracuję w tej firmie 1,5 roku kasa ok ,mieszkanie mam super ,internet ,parking duży -robota super miła atmosfera w pracy .W biurze pani Beata bardzo pomocna ,pani Karolina też nikt mi tam za skórę nie zalazł nawet bardzo pomagają -ja mam dobrze może dobrze trafiłem choć wolałbym mieć bliżej domu .

Barbara

Barbara , Ludzie czytam te wasze wpisy i jestem przerażona . Jedziecie do pracy za granicą , a nie na wczasy . Jeżeli nie odpowiadają wam warunki mieszkaniowe to poszukajcie sobie sami zakwaterowania , a nie czekacie jak ktoś wam wszystko załatwi / Panie, które pracują w Trobie tylko pomagają znaleźć miejsce zakwaterowania , nie są wstanie zweryfikować dostatecznie warunków , które wynajmujący opisuje / . Ja pracuję w Niemczech już trzy lata . Znalayłam pracę przey Frmę Troba i jestem zadowolona. Otrzymałam pełną informację o warunkach mieszkaniowzch i o ewentualnych niedogodnościach . Jeżeli jest trochę brudno to przecież można samemu trochę posprzątać / to przecież wasz tymczasowy nowy dom , w którym jakiś czas będziecie mieszkać / . Jak komuś przyrosły ręce do d..y to niech zamieszka w hotelu 4-gwiazdkowym . Drogie Panie nie przejmujcie się takimi wpisami , pracujcie tak dalej , a ja gdziekolwiek będę , zawsze będę o was mówiła dobrze . Trzymam kciuki za was !!!

Joanna

@Marcin Zrozumiem, że masz pozytywne wrażenia z pracy w TROBA UG Personaldienstleistungen. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co uważasz za największy plus pracy w firmie.

Marcin Z

Osobieście bardzo wielki szacunek, oraz wdzięczność żywie w stosunku do tych Dwóch kobiet. Reasumując, firma solidna, nie zostawi Cię w potrzebie. A do tych wszystkich "krzykaczy" co narzekają choćby na umowy w języku niemieckim. PAMIĘTAJCIE...JEDZIECIE PRACOWAĆ ZAGRANICĘ!!!NAUCZCIE SIĘ CHOĆBY PODSTAW JĘZYKA OBCEGO!!!BEZ TEGO ANI RUSZ. Grüße an den Polen für die Grenzen, Marcin Z. Ps. przepraszam moderatorow za dodanie 2 razy gdyz cala wypowiedz sie nie zmiescila w 1 wiadomosci.

Marcin Z

Na wstępie do mojej wypowiedzi pragnę zaznaczyć że nie jestem żadnym człowiekiem podesłanym przez firmę Troba UG, w celu podkololoryzowania wizerunku ww. firmy. Jestem zwykłym spawaczem, ktory miał i ma przyjemność współópracować z tą agencją. Moje pierwsye spotkanie z firmą Troba miało miejsce troche ponad rok temu. Był to mój drugi kontrakt zagranicą. wcześniej współracowałem z ich polskim "Partnerem" PolandWorkforce z Wrocławia. Gdy pojechałem do Nördlingen było mi dane poznać osobiscie ludzi z Troba. Muszę przyznać że, spotkałem się z bardzo ciepłym powitaniem(kawa, herbata, ciastko, oraz umowa już na mnie czekająca do podpisania) Warunki mieszkaniowe owszem nie takie do jakich przywykłem, lecz do przeżycia. Czego zresztą spodziewać się po Bawarii za 250E-mies? Aby mieć LUX warunki w tym land trzeba liczyć się z kosztami min. 500E. Następnie zjechachem do drugiej siedziby firmy na Saksonii. po przepracowanym ponad roku czasu z powodów rodzinnych rozwiązałem z Nimi umowę. pojechałem do Holandii, skąd po 2 dniach musiałem uciekać, gdyż zostałem oszukany przez pracodawcę. Nie mając dachu nad głową, z wyborem albo wrócić do Polski ze stratą, albo odezwać się do Troby, wybrałem tę drugą. Nie czekałem długo na odpowiedż. Pani Karolina Dembska i Angelika Kupczyk poruszyły momentalnie kontakty aby mi pomóc. I dziś pracuję w Markersbach na Saksonii i jestem zadowonony oraz zarobiony

Zostaw merytoryczną opinię o TROBA UG Personaldienstleistungen - Nördlingen

• Jak się pracuje w TROBA UG Personaldienstleistungen?

Zobacz opinie na temat firmy TROBA UG Personaldienstleistungen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TROBA UG Personaldienstleistungen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TROBA UG Personaldienstleistungen?

Kandydaci do pracy w TROBA UG Personaldienstleistungen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TROBA UG Personaldienstleistungen