TROBA UG Personaldienstleistungen

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TROBA UG Personaldienstleistungen

baca

pracowałem w tej firmie było super i wracam znów polecam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jak często w TROBA UG Personaldienstleistungen odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 30 stycznia na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

Jaro

Pracuję jako spawacz mag oraz monter w Niemczech poprzez firmę Troba już prawie 6 lat. Wkrótce kończę kolejną 18 miesięczną turę. O Trobie mogę się wypowiedzieć tylko wyłącznie w samych superlatywach .Warunki finansowe i odnośnie pracy były całkowicie zgodne z tymi przedstawionymi na etapie rekrutacji. W trakcie już kilkuletniej współpracy kontakt z biurem a także pomoc w rozwiązywaniu pojawiających się sporadycznie problemach, zazwyczaj wymagające wsparcia w kontakcie z niemieckimi urzędami były wzorowe. Szczególne podziękowania dla szefowej Pani Andżeliki i koordynatorek Pani Iwony, Pani Doroty oraz pozostałych pracownic biura. Co do miejsc zakwaterowania nie mam najmniejszych powodów do narzekania i tutaj chciałbym zrobić ukłon w stronę Pani Renaty oraz Pana Mariusza dbających o stan techniczny i porządek na mieszkaniach. Reasumując już na koniec uważam, że decyzja o wyborze oferty z Troby jak dotychczas była bardzo dobra.

LC
@Jaro

Szukam informacji na temat dojazdów. Pytanie takie padły ale żadnej odpowiedzi. Mam jeden bardzo istotny problem. Zabrane prawko. Jak wyglada sprawa z lokalizacją mieszkań od miejsca pracy? Daleko trzeba dojechać czy jest ewentualnie jakieś fajne połączenie autobusem? Czekam tez ja jakieś info odnoście transportu na Niemcy.

Nowy wpis

@LC

Dzien dobry Posiadamy rozne oferty pracy. Kazda oferta jest inna. Czesto jednak jest wymagane prawo jazdy oraz wlasne auto, poniewaz kwatery znajduja sie kilka kilometrow od zakladu pracy. Posiadamy rowniez ofert gdzie zakwaterowanie znajduje sie na terenie zakladu. Transport z Polski do Niemiec pracownik oplaca we wlasnym zakresie. Zapraszamy do kontaktu.

CU Nowy wpis
@TROBA UG Personaldienstleistungen

czyli istnieje ryzyko, że jeżeli kandydat nie ma prawa jazdy, to nie zostanie przyjęty? no i skoro kwatery są oddalone kilka kilometrów od zakładu pracy, to czy dostają zwrot za koszty dojazdu? no i te kwatery też są płatne?

Nowy wpis

@CU

Dzien dobry Niestety tak.. niektorzy pracodawcy wymagaja od pracownikow prawa jazdy, nawet gdy kwatera jest na miejscu. Jezeli chodzi o zwrot kosztow przejazdu to jest rowniez uzaleznione od danej oferty. Niektorzy pracodawcy zwracaja koszt przejazdu w formie tzw. kilometrowki Kwatery dla naszych pracownikow zawsze zapewniamy. Rowniez oplata jest uzalezniona od danej oferty pracy

Eiektroda

Czym był Pan zawiedziony ? Ja wyjeżdżam przez tą agencję trzeci raz ,i było zawsze wszystko w porządku

@Eiektroda

To ciekawe jak to jest, że u jednych na 100% się sprawdzają u innych nie....inne osoby obsługują? Ty masz stale te same przydzielone?

Viktoria

Ahojte rozhodla som sa vam zdielat moju skusenost s touto firmou pracujem cez firmu Troba uz cez 1,5 roku som velmi spokojna s Firmou su velmi mile recruterky ci uz Slovenske Polske Rumunske s kazdou malickostou som sa mohla na nich obratit boli vzdy velmi napomocny .Aj pri hladani ubytovania zahlasenia na urad a pod. pracu som zmenila zatial u nich iba raz ale mali pre mna okamzitu nahradu bez problemu necakala som ani 3 dni a uz som podpisovala novu pracovnu zmluvu maju obrovsku skalu moznych pracovnych ponuk s ktroych je mozno si vyberat TROBA dakujem za vasu milu a spolahlivu spolupracu .

Monter

rozmowa kwalifikacyjna sprawdzenie języka

poprzednie stanowiska pacy doświadczenie

Krzysztof 07,11,2023

pracuje w firmie troba 4,5 roku jako spawacz mag, wypłata i premia zawsze na czas. Panie w biurze pomagają jeśli tylko trzeba. Pani Angelika Pani Iwona wzorowo prowadzą wszystkie sprawy meldunek grupa podatkowa i inne. Kontakt z biurem bdb .kto chce pracować będzie zadowolony ,mieszkania są ok ,kto szuka extra hotelu droga wolna na własną ręke. Obibokom i nygusom proponuje zasiłek u kaczora a nie zawracać głowy

Gosia
@Krzysztof 07,11,2023

Chłopak może będzie właśnie jako spawacz się wybierał, obserwujemy od jakiegoś czasu oferty, które są wznawiane na pewnym portalu. auta własnego nie mamy ale ciekawi właśnie jesteśmy czy te wspomniane Panie by nie pomogły w jego ogarnięciu? Musimy na własna rękę skombinować czy aktualnie z tym dopomogą? I rzecz jasna ile tak naprawdę teraz zarobi?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie TROBA UG Personaldienstleistungen na Murarz? 9 października ogłoszenie na GoWork.pl.

baca

pracowałem w tej firmie było super i wracam znów polecam

aaa

Tata zmienia pracę, chce aplikować tutaj na spawacza mag. Pracował już w jednej firmie za granicą, i szczerze? Było fatalnie.. proszę, napiszcie mi szczerze, jakie sa tu warunki, czy firma dba o pracownika, czy jest co tu liczyć na stabilność. Ponoć oferują od 2900 € netto, coś więcej można wynegocjować, jak ktoś ma bardzo duze doświadczenie? Pokój jest faktycznie jednoosobowy? Co z dojazdem do pracy, samemu trzeba go zroganizować, czy to też leży po stronie firmy? Wspominają o certyfikatach z niemieckiego, o jaki dokladnie chodzi?

Natalia

Pytanie trochę z innej beczki — pracuje ktoś z was w dziale rekrutacji? :) Sporo tu ofert pracy, ale byłabym zainteresowana stanowiskiem bezpośrednio w firmie jako specjalista ds rekrutacji. Niemiecki znam, doświadczenie w branży jest. Polecacie pracę tutaj? Jak wypadają zarobki? Atmosfera w biurze? Często kogoś szukają?

Dorota
@Natalia

Witam Pani Natalio Prosze o kontakt +49 1739759609

inka

Polecam firme Troba. Pracowalam przez wiele agencji pracy i ta jest naprawde wiarygodna i rzetelna. Jak praca to tylko z firma Troba:]

Zdzisław
@inka

Miałem szczęście że kilkanaście lat temu,jak zaczynałem pracować za granicą trafiłem na firmę TROBA.Pracowałem w tej firmie trzy razy i nigdy nie było problemów,wręcz powiem że są nadopiekuńczy.Jeżeli ktoś jest roszczeniowy zawsze znajdzie powód do narzekania.Szkoda tylko że już nie wszyscy pracują których znałem.Pozdrawiam serdecznie,wspaniały zespół

Czy w TROBA UG Personaldienstleistungen możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Piaskarz?

Karol

Drugi raz podjadę z powodu został firmą jestem bardzo zadowolony

Teresa
@Karol

Oo, już drugi raz będziesz z nimi wyjeżdżał? Czyli chyba się opłaca:) A powiedz proszę czy jest szansa na ciągłość zleceń czy jednak po jednym kontrakcie jest dłuższa cisza od nich? Wolę firmę gdzie będą w stanie mi zaoferować właśnie taką stałość. Jak kontakt z biurem podczas wyjazdu, wszystko ok, można liczyć na ich pomoc?

Karol
@Teresa

Witaj Tak jest szansa na ciągłość zleceń , i oczywiście pomoc ze strony biura …….. Polecam

@Karol

A gdzie pracowałeś i jaki zawód?

elektryk

Nie wiem skad takie negatywne opinie. Pracowales wiele lat przez te firme i bylem zadowolony. Polecam!

@elektryk

cześć, piszesz, że przez wiele lat pracowałeś i tak się teraz zastanawiam przez ile tak mniej więcej i czy ogólnie jakkolwiek warunki tutaj podczas tego okresu się zmieniały? zasady, koordynatorzy? w jaki sposób dłuższa współpraca przebiega?

A ty pracowałeś? Bo większość opinii tutaj jest pozytywna. Tobie co nie pasowało? Kontakt z agencją nie był dobry czy chodziło o warunki jakie zaproponowali? Weź wyjaśnij żeby wiadomo co jest na rzeczy.

Janusz Koza

Wspolpracowalem z firma Troba przez 4 lata. Wynagrodzenie bylo takie jak umawiane i zawsze na cas na koncie. Zawsze otrzymywalem pomoc w zalatwianiu spraw od pracownikow biura. Polecam

FBI
@Janusz Koza

Polecam

Bożena
@Janusz Koza

No to super, bo ja właśnie szukam info. Chodzi mi zwłaszcza o miejsce noclegowe. Jak wygląda kwestia zakwaterowania? Jakie są warunki do mieszkania np. sypialnia na ile osób, jak kuchnia i łazienka?

Lutek

Nic dodac nic ujac, wszytko gralo, tak jak bylo ustalone. Polecam

Ewelina

Pracuje przez Firme Troba juz jakis czas, nigdy nie mialam z nimi problemu, wyplaty na czas, dobry kontakt z koordynatorami. Goraco polecam!

Elektroda

Witam wszystkich , Współpracuje z firmą ponad rok czasu wszystkie warunki które uzgodniliśmy wcześniej zgadzają się pieniądze i kwatera . Mogę tylko firmę polecić

Mała
@Elektroda

Zgadza się

Baca
@Elektroda

Polecam

@Baca

Udana rozmowa kwalifikacyjna? ;) pytam, bo się wcześniej na negatywne opinie natknęłam. To za co tak na starcie polecasz tak właściwie? wyjazd dopiero przed Tobą?

Bożena

Jak to z tymi dodatkami i premiami jest, sa jednakowe czy jakoś zróżnicowane? Bo są tu różne opinie i obecnie trudno się zorientować.

Czy w TROBA UG Personaldienstleistungen poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Iwona

Dodatki do wynagrodzenia uzaleznione sa od stanowiska pracy i firmy w ktorej pracownik jest zatrudniony , Pozdrawiam

Jeremias
@Iwona

Wcale nie prawda,wrzucacie wszystkich do jednego worka:(

Magdalena
@Jeremias

To zamiast zaprzeczać to napisz konkretnie! Bo na razie nic nie wynika z Twojego komentarza. Posiadasz inne informacje czy co?

CBŚ
@Iwona

Pani Iwonko proszę nie kłamać bo pani Beatka mi wszystko o firmie powiedziała całą prawdę jakie wały robicię w Nordlingen w biurze.

TROBA UG Personaldienstleistungen poszukuje osób na stanowisko Spawacz MIG. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Troba UG

Tak,umowa przez polska firme leasingowa, zarobki od 2400-2600 netto przy 160/168h pracy miesiecznie.

Urszula
@Troba UG

2400-2600 netto CZEGO? Chyba nie zł?

Zostaw merytoryczną opinię o TROBA UG Personaldienstleistungen - Nördlingen

• Jak się pracuje w TROBA UG Personaldienstleistungen?

Zobacz opinie na temat firmy TROBA UG Personaldienstleistungen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TROBA UG Personaldienstleistungen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TROBA UG Personaldienstleistungen?

Kandydaci do pracy w TROBA UG Personaldienstleistungen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TROBA UG Personaldienstleistungen