Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elglas Janusz Żuk Export-Import w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elglas Janusz Żuk Export-Import. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elglas Janusz Żuk Export-Import o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elglas Janusz Żuk Export-Import w Elbląg

Al bundy Nowy wpis

Przecież na 1 rzut oka widać że posty z ołowiem pisze jedna osoba która chce zaszkodzić lub konkurencja

kasia Nowy wpis

super firma! wykonała zamówienie prywatne w terminie za umówioną kwotę . pełny profesjonalizm za niemałe pieniądze, polecam!

winak Nowy wpis

szukam, nie wiele osób się na nich skarży więc czemu pracy niekontynuować ..?

tikos Nowy wpis

Firma Elglas powstała w 1995 roku w Elblągu. Tak jak już wiele osób pisało firma zajmuje się obróbką szkła i głównie do pracy poszukuje pracowników produkcyjnych. Nie mówię , że w tej chwili mają jakieś wakaty jednak, bo pracownicy Elglasu raczej nie spieszą z tym aby opuszczać obecnie firmę . powodzenia dalej w pracy tutaj

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elglas Janusz Żuk Export-Import, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Elbląg
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Ochro

Wiecie, zawsze mnie fascynowało szkło. to już od małego marzyłem żeby pracować w miejscu gdize się robi szkło,bo t takie ciekawe zajęcia nigdy nie widziałem tego jak wygląda sam proces. mam nadzieje, żę jakoś mi będzie łatwiej jak ktoś odpisze cokolwiek tutaj i pomoże z rekrutacją moją- liczenie tylko an siebie się nie opłaca

hirek

nie wydaje mi się , aby w kwestiach zdrowotnych czy też ochrony przed jakimiś nieporządanymi substancjami coś wyraźnie w Elglasie odbiegało od tego co zastać można w innych tego typu miejscach. Choć oczywiście wiem , że wszędzie ludzie narzekają tak samo, więc widać , że potrzebują poczucia większej ochrony

mały

Płaci minimalna pensje a resztę do kieszeni

KS

W Elglas bomba ekologiczna ołów topić na skale produkcyjna bez zabezpieczeń kto w pobliżu mieszka pracuje to nawdycha się ołowiu

m.i

Warunki paskudne jak za komuny

Krzysiek S.

To prawda ze truje pracowników wytapianiem ołowiu bez żadnych zabezpieczeń

xx

Jak wytapia ołów to truje pracowników

S.S.

Jak topi ołów to śmierdzi dlatego nie pracuję można nabawić się choroby

elglsik

TAK TRUJE PRACOWNIKÓW KIEDY WYTAPIA OŁÓW BARDZO SMIERDZI WTEDY

były

o tak (usunięte przez administratora) wytapia ołów rakotwórczy nie posiada żadnych zabezpieczeń - truje ludzi w zakładzie i okolicy

MOZNA NABAWIĆ SIĘ CHOROBY - WYTAPIAJA OŁÓW BEZ ZABEZPIECZEŃ

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elglas Janusz Żuk Export-Import - Elbląg

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elglas Janusz Żuk Export-Import
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Mazurska 39
    82-300 Elbląg