Opinie o DRUKARNIA ELLERT w Wiązowna

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DRUKARNIA ELLERT. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DRUKARNIA ELLERT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DRUKARNIA ELLERT w Wiązowna

kokoko

Dokładnie, może nie ma jakichś fajerwerków, ale kasa jest na czas, umowa o pracę na wejście, ludzkie warunki i ludzkie traktowanie.

jawolepunk

Tak jak pisałem wyżej- pod względem wypłacalności kasa zawsze jest na czas

jawolepunk

Wypłaty terminowe, pod tym względem akurat bardzo spoko

Tamcia

Jak szukacie i jesteście zainteresowani to śledźcie ich stronę na facebooku tam często wrzucają jakieś newsy czy oferty, teraz akurat poszukują technologa introligatorni: https://www.facebook.com/DrukarniaEllert/?fref=ts

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie DRUKARNIA ELLERT? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pracownik Zmiany Nocnej
Sokół Partner Karolina Rutkowska
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
trzykropek

Bardzo dobre warunki, polecam!

Bibi

Pewnie, najlepiej zadzwonić i samemu coś spróbować zdziałać ale myślę że są duże szanse. Na rekrutacji sa bardzo mili ludzie, chętnie ci opowiedzą wszystko a i cv mogą zostawić na wszelki wypadek na inną rekrutację.

Bibi

Ja to nawet nie patrzyłam, wiem bo słyszałam ;)

Bibi

Z tego co wiem nadal jest ktoś potrzebny ;)

Bibi

Ja wiem że normalne i Ty wiesz, ale powiedz mi szczerze, w naszym kraju umowa i wypłata na czas czasem stanowi ogromny problem dla pracodawcy, wiem co mówię bo nie raz miał człowiek problemy żeby przeżyć bez kasy która mu się należała jak psu buda.

Remek

może nie jest na hali stanowisko mega rozwojowe no bo dyrektorem nie zostaniesz ale poczucie stabilizacji daje ;)

Bibi

grunt żeby dobrze pracować, jak ktoś to wyżej zauważy to źle mieć nie będziesz, olewacze są odrazu wyłapywani a tak sobie dobrze będziesz żyć, powiem może głupio bo to nie jest wielkie halo czy cos ale sam fakt że jest ta umowa i wypłacana pensja człowieka zabezpiecza, nie to co gdzie indziej na czarnucha

Remek

Na początku jest trochę słabiej, potem Ci zwiększają, powiem Ci że idzie w bardzo dobrą stronę, coraz bardziej zaczynają zwracać uwagę na pracowników i ich potrzeby

Kleo

a powiedz mi tak obiektywnie, na podwyzki i awans jest jakaś szansa?

Remek

Chyba nie ma jakiś "ram wiekowych" raczej każdemu mogą dać szansę, z tymi młodziakami to bym nie powiedziała że właśnie przewaga, na pewno nie.

Kleo

a jak jest jeśli chodzi o wiek zatrudnianych? Czy ktoś starszy ma szanse czy tylko młodziaków biorą?

Remek

Na początku ciężko coś umieć, jak jesteś sprawny manualnie i masz wytrzymałe nogi to sobie poradzisz no i jak chce ci się pracować bo opierdzilactwa odrazu mówię że nie ma. Bez doświadczenia zatrudniają jak najbardziej wszystko pokazują i szkolą w praktyce a jak nie wiesz to współpracownicy chętnie pomogą, ja z tym nie miałam problemu. Pewnie też szukają nadal, ciągle jest kogoś potrzeba bo nowe zlecenia, teraz wiem że na magazyn na pewno.

Remek

Kolega po loginie założył że jestem mężczyzną ;)nie wiem co rozumiesz przez lanie wody, po co mam pisać milion szczegółow o staniu, klejeniu uginaniu czy wykrawaniu jak to się okazuje na miejscu, to napisałam ogólnie.

widzę że kolega remek leje wodę czytaj nie ma pojęcia o pracy czyli nie pracuje na produkcji albo nawet w drukarni. Prace ręczne wykonują tylko kobiety faceci to operatorzy maszyn lub wózkowi, żeby zostać operatorem musisz mieć szczęście i popracować parę lat jedyną szansą na początek jest sztanctygiel. Grafik niby masz miesięczny ale rzadko się utrzymuje cały miesiąc do są wrzucane dwunastki albo odwołują z powodu braku pracy. Jak już pisałem da się pracować pieniądze na czas pełna rejestracja umowa o pracę z tym że takie pieniądze można zarobić w innych mniej stresowych miejscach

Wombat

praca jest zmianowa czy luźny grafik czy stałe godziny?

petri

czyli typowa praca jak drukarnia czy introligatornia

Zostaw merytoryczną opinię o DRUKARNIA ELLERT - Wiązowna

DRUKARNIA ELLERT