Opinie o DRUKARNIA ELLERT w Wiązowna

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DRUKARNIA ELLERT. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DRUKARNIA ELLERT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DRUKARNIA ELLERT w Wiązowna

Klaudia Nowy wpis

Czy drukarnia zatrudnia tylko na cały etat ?

Monika Nowy wpis

Witam wszystkich. Czy ktoś by mi zechcial ile zarabia nowy pracownik na produkcji ? I ile godzin się pracuje? Szukam pracy, dzwoniłam do firmy ale nie chce udzielić takiej informacji i prosza by przyjechać na rozmowę i tu robi się problem. Ostatnio często da sie trafic na wyzyskiwaczy. Dlatego pytam tutaj bo nie chciała bym palic wahy i tracić czasu by np. Dowiedzieć się że tu jalomuzny są. Także proszę o jakieś info pozdrawiam wszystkich

Leszek Nowy wpis

Pewnie jest coś prawdy w tym, że zostajemy po godzinach bo mało robimy. W sumie jesteśmy słabo wydajnymi pracownikami !

Agata Nowy wpis
@Leszek

Rozumiem ironiczny charakter Twojej wypowiedzi, jednak dobrze by było, gdybyś dokładniej opisał warunki zatrudnienia w DRUKARNIA ELLERT. Czy pracownicy często muszą zostawać dłużej? Ktoś wspomniał wcześniej, że dodatkowy czas pracy nie jest płatny, czy to prawda? Napisz proszę, jaka atmosfera panuje między zatrudnionymi osobami.

żenada

oj słodzą tu ostro pracownicy, słodzą.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie DRUKARNIA ELLERT? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pracownik Zmiany Nocnej
Sokół Partner Karolina Rutkowska
logo firmy Magazynier / Pracownik magazynu
ATS Display Sp. z o.o.

Czy tak dobrze się tu pracuje, że przestaliście pisać?

Janek

Konkurencja inspiruje do pisania?

eqw

I zapomniałam dodac! nadgodziny są nie płatne :) a nawet raz usłyszałam że jak ktoś zostaje czasem i 5 godzin po czasie to jest jego wina bo sie nie wyrabia....

egw

Pracowalam jakiś czas w tej firmie, nie wspominam tego dobrze niestety. Wypłata to żart. Ludzie tam pracujący ( w jednym z działów w biurze) są niemili , potrafią obgadywać Cię za plecami. Nikt nie ma czasu szkolić, twoje pierwsze dni, miesiąc wygladają tak że musisz przy kimś siedzieć i obserwować co robi i jak rozumiem osoba powinna ci pomagać a nie robić to z wielką łaską. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie. Nie traktuje się ludzi dobrze szczególnie nowych które chcą sie czegoś nauczyć.

Remik

Czy tak dobrze sie tu pracuje, że nie ma chętnych żeby napisać kilka informacji?

Minouge

Ja widziałam kilka wzmianek, że nie jest to trudna praca, przyzwoite zarobki, 3 zmiany no i przy odrobinie szczęścia może znajdzie się jakieś miejsce pracy "na już".

@Minouge

No właśnie też wpisałam w wyszukiwarkę i widzę, że na forach są informacje, że pracownicy są potrzebni. Szczególnie niby na introligatornie. Czy ktoś może ma maila na jakiego można wysłać dokumenty aplikacyjne?

@Szakirka

Mają bardzo fajną stronę internetową, więc sprawdź i się skontaktuj. Przed świętami na pewno potrzebne są ręce do pomocy, więc powinnaś szybko otrzymać informację zwrotną. :)

@Minouge

No faktycznie strona wygląda fajnie, też znalazłam ich na FB i widzę, że mieli jakieś spotkania integracyjne w czerwcu. A to już duży plus. Ktoś tam pracuje może i może podzielić się opinią jak to wygląda?

@Szakirka

Koleżanka mamy tam pracuje, zaciągnęłam języka i dowiedziałam się, że pracują na 3 zmiany, bardzo lubi nocki, wypłaty zawsze są na czas, a praca nie należy do trudnych. Na atmosferę w pracy też nie narzekała.

@Minouge

A wiesz może na jaką kwotę wynagrodzenia można liczyć? Bo wiadomo, że muszę tam jeszcze dojechać? Czy zapewniają transport, może?

@Szakirka

Na moje oko powinno być coś powyżej najniższej krajowej, ale pewna niestety tego nie jestem. Warto zapytać podczas rozmowy, w końcu po to idziesz do pracy, żeby wiedzieć, ile zarobisz.

@Minouge

No wysłałam CV, faktycznie najlepiej zapytać u źródła. Tak zrobie.

I jak tam?

Szakirka

Odświeżam! Napotkałam na ogłoszenie o prace w tym miejscu. Czy jakieś aktualne opinie? Jakie wynagrodzenie?

Agata

@Juliadziękuję za informacje. Wspominasz też o organizowanych przez pracodawcę spotkaniach integracyjnych. Często się one odbywają? Są one organizowane dla całej firmy, czy też może w ramach jej działów?

Julia

Faktycznie nie ma już ogłoszeń. Ale z tego co wiem to nadal poszukują pracowników. Pracy jest sporo więc na pewno za jakiś czas ogłoszenia znów się pojawią. Ja pracuje od pół roku i też nie mogę narzekać. Fakt, ze trzeba mieć sprawne ręce i dość szybko pracować, ale z czasem nabierasz wprawy. Co ważne wynagrodzenie jest wypłacane zawsze na czas. Też są organizowane spotkania integracyjne, które bardzo miło wspominam.

Agata

@Geniadziękuję za odpowiedź. To ważna informacja, że osoby bez wcześniejszego doświadczenia w branży również mają szansę na zatrudnienie w DRUKARNI ELLERT. Nie widzę jednak aktualnych ofert pracy. Wiesz może, czy planowana jest w najbliższym czasie rekrutacja?

Genia

Praca na drukarni dokładna, trzeba pracować sprawnie, mieć troche zręczności w rękach. Wypłacalni, stabilnie bo umowa o pracę, zmianowa. Przyjeli mnie bez doświadczenia, wszystkiego się nauczyłam od zera

Agata

@szczeryrozumiem, że Twój komentarz pokazuje to jak wyglądały warunki zatrudnienia w firmie kilka lat temu. Chętnie dowiemy się jak to wygląda obecnie. Jakie zmiany zaszły w warunkach pracy w DRUKARNI ELLERT? @Jeremiaszwidzę, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Mógłbyś powiedzieć dlaczego? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które myślą nad podjęciem pracy właśnie w tej drukarni.

szczery

Pracowałem tam 4 lata temu. wszystko ok oprócz kasy. zarobki zbyt małe żeby utrzymać dom.

Jeremiasz

Super przyjemna praca, mogę polecić każdemu !

barson

Jestem w szoku czytając te opinie, albo takie zmiany zaszły albo nie o tym samym ellercie mówimy, stabilizacja? Dziewczyny były zwalnianie ot tak, na zmianie nocnej a wcześniej miała podpisana umowa na 5 lat wcale nie miałam tam poczucie bezpieczeństwa można było spotkać fajnych ludzi ale wrednych buraków tez bardzo dużo, szczególnie w kadrze rządzącej

Sarenka

W Ellercie stacjonuję od pół roku, nie planuję zmian, jest mi tam dobrze :) Ludzie bardzo ok, kasa też w porządku, ubezpieczenie jest, system zmianowy- wszystko ok :)

Zostaw merytoryczną opinię o DRUKARNIA ELLERT - Wiązowna

DRUKARNIA ELLERT