HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

NIP: 9691582008 REGON: 241711958 KRS: 0000368044

Adres: Aleja Jana Nowaka Jeziorańskiego 1, 44 – 164 Kleszczów

Opinie o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

Bernadeta????

Trochę na inny temat, ale jak już Tak piszecie o D.W.to może też napiszecie coś o M.Z.! Ta to jest wredna (usunięte przez administratora) i je....nym konfidentem.Żeby wzbic się wyżej (usunięte przez administratora) swoje koleżanki z biura z innych zmian do Wolnego,a on jej słucha jak debil.Jednym słowem jeden wielki burdel.Starzy pracownicy się zwalniają,głąbów kapuścianych zatrudniaja, którzy nic nie ogarniaja,zarobki beznadziejne,a kierownik nawet nie próbuje takiego pracownika w żąden sposób zatrzymać

Czarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Gaba

Dopiero co się zwolniłam . Nie polecam !

Stach

Generalnie w firmie trzeba pracować . Zastanawiam sie co takiego dzieje się, że narzekacie?

Z.
@Stach

Widać, ze nie przepracowales tam ani dnia, skoro się pytasz.:) traktowanie człowieka jak śmiecia, dwuznaczne zaczepki oraz nekanie to dla Ciebie nic jak mniemam.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. Zaopatrzenia?
Darek

Słyszałem dużo dobrego o firmie. Jestem zaskoczony niektórymi wpisami.

marta
@Darek

Słyszeć to jedno, a pracować i doświadczyć tych wszystkich złych i przykrych sytuacji to drugie.

Misiek
@marta

Zgadzam się z Martą. Idąc do tej pracy też myslalem że będzie kolorowa, a jak się okazało- praca w tej firmie to ista porażka.

MAJKA

Witam. Czy obecnie jest prowadzona rekrutacja do pracy? Jakie na tą chwile są zarobki?

x
@MAJKA

Radzę tam nie iść, na pewno nie na zmianę do D. i nie za takie pieniądze. Pozdrawiam

Olek

Żeby w firmie dobrze się działo musi być taka osoba, która trzyma wysokie standardy.

BG
@Olek

Olek co ty nazywasz wysokimi standardami reprezentowanymi przez Małgorzatę? - bo ja kojarzę ją tylko z dyktaturą i niesłownością. Widziałem kto teraz nas opuścił?

Ruu
@BG

Ktoś ważniejszy się zwolnił?

Mariola m.

Witam Jakie obecnie są zarobki dla pracowników w tej firmie- Na chwilę obecną mam na myśli jakieś fizyczne stanowiska? Studiuje i chciała bym podjąć pracę żeby obyć się z tematem. Logistyka. I czy ewentualnie są możliwości awansu oczywiście myśląc przyszłościowo No i na koniec jaka atmosfera panuje w firmie?

Magazyn
@Mariola m.

1800 - 2300 netto

Mariola m.
@Mariola m.

Dlaczego taka duza rozbieżność??

fiołek

Bo kierownik, a tym bardziej dyrektor musi mieć wyniki. Człowieczeństwo jest na dalszym, niekoniecznie drugim miejscu.

Karol

Z dyrektor Małgorzatą S. pracuje się w Gliwach coraz gorzej. Kobieta oderwana od rzeczywistości. zachowuje się jak by była z rodziny Kim Dzong Un'a. Póki ona będzie na stanowisku na strefie to będzie rotacja w śród ludzi z magazynu. Traktuje ludzi przedmiotowo, aż żal mi ludzi na magazynie gdy przyjeżdżam tam po towar. To nie jest dobre miejsce do pracy póki ona tam będzie. Ciężko z tą Panią się współpracuje....

Julita

@facio - w jakim oddziale HL Distributions pracujesz? Obecnie poszukują na stanowisko Magazyniera w wielu miastach na terenie Polski. Warto opinię odnieść do konkretnej placówki, co ułatwi osobom zainteresowanym ofertami lepsze poznanie sytuacji w firmie w danym mieście.

facio
@Julita

@Julitko, dziewczynko przewiń sobie stronę do góry i zerknij czego dotyczy ten temat. Udzielisz sobie odpowiedzi na postawione pytanie.

facio

Firma ta wyznacza nowy trend w teorii zarządzania przedsiębiorstwem, a mianowicie "Zarządzanie poprzez chaos". Temat na pracę licencjancką, magisterkę, bądź nawet doktorat.

Julita

@mopsik a czy możesz napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia? Wiesz może, czy nadal poszukują Magazynierów?

mopsik

Kierownik produkcji młody synek co się gówno zna na robocie. Prawda na robocie się gówno zna jak i na zarządzaniu. Zabiera bezpodstawnie i bezprawnie premie bo takie ma widzimisię. Straszy zwolnieniami to już standard. Jak mu się ktoś nie podoba to specjalnie daje robotę której wie ze ta osoba nie zrobi i wtedy jest do zwolnienia bo się nie nadaje bo nie umie to są kierownika tzw kary. Wszyscy o tym wiedzą. Tylko kary za co? Chyba za jego niepowodzenia przychodzi na produkcję się wyzywać. Ludzie pracują w stresie i wiedzą że jeśli nie będą wykonywać jego "rozkazów" bo nawet nie próśb ani poleceń to lecą na bruk. Źle traktuje pracowników jak i liderów. Jest wulgarny i chamski. Udaje ę ą a słoma z butów wystaje. Michał jest największą Porażka hl display. Lepszy był Marcin a jeszcze lepiej było jak Magda była kierownikiem. Jak się komuś coś nie uda bo a na przykład gorszy dzień to od razu się nie nadaje a jak ktoś ma swoje zdanie to też od razu trzeba się go pozbyć. Ale swoich kolegów i koleżanki traktuje krolewsko. Zero dyplomacji i widać brak doświadczenia. Buja się z laskami z produkcji co chwila innaa. Boski żigolo :-)) zapomniał już jak był operatorem i nic nie robił a swoje miejsce gdzie teraz jest czyli tak zwanym kierownikiem w cudzyslowiu zawdzięcza lizodupstwem. Nie jesteśmy robotami i śmieciami tylko ludźmi tak samo jak ty to że jesteśmy robolami na produkcji nie znaczy że jesteśmy gorsi od ciebie miej trochę zrozumienia i szacunku w nasza stronę!!!!!!!!!!!!!!!

Aj

Ktoś wie jak wygląda praca w biurach? Jest w porządku, albo królują korporacyjni lizusi?

omam
@Aj

W biurach ludzie bardzo pozytywni, nie licząc paru wyjątków, które niestety są "kadrą menadżerską" z kompetancjami miękkimi na bardzo niskim poziomie (a i z wiedzą merytoryczną u nich różnie ;) ).

Mała

Witajcie ludziska czy ktoś pamięta Gościa na imię ma Jarek co z Nim się dzieje ? może ktoś wie .

haelek
@Mała

Jarek czy Arek???

mała
@haelek

Jarek

Roler

Wesołych Świąt dla kierownictwa zakładu życzy załoga. Odwrotnie, niż kierownictwo, którego nie stać na taki gest.

zainteresowany

dziś miało sie odbyć spotkanie , ktoś wie jak pracujemy w końcu od kwietnia ?

jo
@zainteresowany

4 brygady do lipca...

Wykończony
@jo

Tak do lipca a grafiki dali do końca roku, robią sobie jaja z ludzi

wracamy do 8 h systemu pracy podobno, niezłe ludzi zostanie zwolnionych

Glucioteam
@pracownik

Gdzie mogę znaleźć rozkład jazdy busów hlowskich bo ten ziomek z auta jakiś nie przytomny i sam nie wie o której godzinie na jakim przystanku jest

D.W.
@Glucioteam

Chcesz rozkład jazdy to wybierz KZKGOP

Terefe

Witam. Czy sa na produkcji stanowiska siedzce ? Pozdrawiam

Pill
@Terefe

Tak, leżące tez są

Terefe
@Pill

Dzieki za glupia odpowiedz . Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o. - Kleszczów

• Jak się pracuje w HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL Distribution Center Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.