Opinie o Fca w Niepołomice Grabska 11

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fca. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fca o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fca w Niepołomice Grabska 11

Edyta

@Stażysta, zakładam, że Twój nick świadczy o tym, że odbyłeś staż w fca. Wypowiedziałeś się w kwestii wynagrodzenia. Czy możesz również innym użytkownikom przedstawić swoją opinię odnośnie do poziomu merytorycznego stażu? Warto się o niego ubiegać w tej firmie?

gibon

ile można zarobić na stażu? Ktoś może coś więcej powiedzieć o stażach w tej firmie? Jak ciężko się dostać, jakie zarobki, czy jest możliwość późniejszego zatrudnienia, czy obowiązki na stażu są ciekawe i rozwojowe?

Stażysta
@gibon

Dużo nie zarobisz, a co do zatrudnienia to myślę że na ten moment większość osób zostaje. Rozwój ? Trochę Ci to zajmie

Edyta

@Q, chcę tę kwestię uściślić i powiedzieć, że wątek ten dedykowany jest firmie fca znajdującej się w Niepołomicach. Jeżeli jesteś związany z nią relacją pracownik pracodawca, to proszę Cię o przedstawienie opinii dotyczącej zatrudnienia w niej i warunków w oparciu o które współpracujesz. Ze względu na niewielką aktywność tego forum, każde Twoje spostrzeżenie będzie ważne dla innych użytkowników.

Q

Pomyliły się niektórym firmy. Jedno FCA to polska firma telekomunikacyjna w Niepołomicach a inne FCA to nowa nazwa Fiata w Bielsku po połączeniu z Chryslerem (Fiat Chrysler Automotive).

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Fca? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Tymon

Widocznie dobrze się pracuje i dlatego nie ma opinii!!

Igor

Jak się pracuje? Szkoda, że tak rzadko piszecie

Edyta

@gibon, jeśli chodzi o zarobki to większość firm obejmuje je tajemnicą handlową, stąd może być Ci trudno uzyskać odpowiedź na forum publicznym. A jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące w tej kwestii.

gibon2
@Edyta

Jak tajemnica, to tajemnica :P

Edyta

Opinie o pracy w fca jak dotąd były mieszane. Obecnie na swojej stronie w dziale "kariera" firma prowadzi wiele rekrutacji - czy ktoś z was zamierza aplikować bądź już aplikował? Komentarze wszystkich zapoznanych z wewnętrzną polityką firmy byłyby bardzo przydatne dla kandydatów.

Poszukują do pracy na produkcji atmosfera i kierownik godny pożałowania rozmowy inteligentne i zakłamane brak szacunku , niby firma chwali się jakie to ma zyski i uznanie na rynkach ,fachowością i pomysłowością a pracownik jest zerem , kierownik nie ma pojęcia i dobrej wiedzy o pracy w zespole, rysuje słupki, koloruje kwadraty i tak ocenia pracownika. Nie polecam tej firmy wszystko tam jest coraz gorsze atmosfera ludzie na siebie w tych tajnych rozmowach donoszą opowiadają bzdury aby mieć lepszą premię i stawkę.

Klejnot_Nilu
@anonymous

Nic dodać, nic ująć. Popieram w 100%

Waldi

Osoby, które nie powinny tu pracować z różnych powodów może mają negatywne odczucia. Ja jestem mega zdowolony, lubie robić to co robię.

Edyta

FCA prowadzi aktywnie rekrutacje, przyjmuje również ludzi na staże ale forum milczy na ten temat. Jeśli poszukują ludzi na więcej niż jedno stanowisko na pewno jest wiele zainteresowanych pracą tutaj. Czy ktoś posiada rzetelne informacje na temat warunków pracy i może podzielić się nimi z innymi użytkownikami forum?

les

widać @wer że w księgowości angielski jest niezbędny. Stanowisko Starszy Specjalista ds. Księgowości też wymaga angielskiego a nawet włoskiego. I to jest warunek na pierwszym miejscu. Wymagają aż 2 lat doświadczenia i wyższego wykształcenia. I trzeba być "mobilnym międzynarodowo"

Klakier

cześć. Coś wiecie na temat pracy jako specjalista ds.pozyskiwania infrastruktury?

M3

Witam, Pojawiło się ogłoszenie "Koordynator Zakupów" Może się ktoś wypowiedzieć na temat tej pracy, czy to jest nowe stanowisko itp?

Kiko

Słabo , wrogowi nie polecę :-) płacą mizernie , socjal porażka ...wszystko to tylko słowa i obietnice ...szkoda zdrowia i nerwów

piter - 2012-03-12 14:11:54 Kiepskie możliwości rozwoju, zarobki i socjal.Niestety mogę tylko potwierdzić :(

piter

Kiepskie możliwości rozwoju, zarobki i socjal.

Zostaw merytoryczną opinię o Fca - Niepołomice

• Jak się pracuje w Fca?

Zobacz opinie na temat firmy Fca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fca?

Fca