Grupa Progres

Opinie o Grupa Progres

dede

Gorąco nie polecam. Ogólny bałagan i chaos.

Waldi

Czy stok zabrania pisania. Każdy może pisać o swoich doświadczeniach, widocznie jest dobrze i dobrze ludzie piszą.

Wólczanka

Dlaczego wszystkie pozytywne komentarze są pisane przez tę samą osobę tylko ukrywająca się pod różnymi nickami ? Przecież to żałosne.

Karola

Pracuje poprzez ta agencja od pol roku. Jestem zadowolona. Wszystko jasne klarowne, wyplaty na czas.

las
@Karola

Jak widać pracownicy agencji się nudzą, bo mają czas na pisanie pochwalnych komentarzy

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Grupa Progres? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
matma

Dają niższe stawki w Sonoco niż inne agencje. Ogólnie to nie wiem czemu jeszcze ich stamtąd nie wyrzucili

Kret
@matma

Hah? Co za bzdura. Jest to wymyslona informacja. Mam porownanie. Stawki nie sa na pewno nizsze.:)

wuwu
@Kret

A potrafisz to udowodnić ? czy tylko ci kazali to napisac aby wybielic ta lipna firmę

Kret
@wuwu

A Pan/Pani jak udowodni? Wystarczy zadzwonic do tych dwoch firm I sie spytac. A wypisywanie nieprawdziwych info. jest slabe.

Ja pracuje przez ta agencja od pol roku I jestem zadowolona, wyplaty na czas, zarobki nie najgorsze.

emka

Dno i dwa metry mułu. Nie polecam nikomu pracy przez tą agencję , a zwłaszcza przy ul. Piotrkowskiej. Pracownice niekompetentne. Proponowane stawki mają się nijak do rzeczywistości.

Karol

Słyszałem pozytywne opinie o firmie. Zaskoczony jestem waszymi wpisami.

nfr

Wszystko zależy, o które biuro chodzi. Te na Wólczańskiej jeszcze trzyma poziom, ale Piotrkowska to zupełna porażka.

Beryl

Agencja godna pożałowania. Nie polecam współpracy z nimi żadnej. Nie idźcie szukać tam pracy ani nie starajcie się o pracę. Kierownik uprawiający mobbing, pracownicy niewyszkoleni, ciągły chaos. Bardzo nie polecam!!

go

Miałem rozmowę u nich 2 miesiące temu - nadal nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej o wynikach rekrutacji.

Martyna

Właśnie starają się podpisać umowę na dostarczanie pracowników tymczasowych i rekrutacje stałe, ale z tego co tutaj czytam to chyba dwa razy się zastanowimy.

PAN TAKI

Największe oszusty jakie do tych czas spotkałem.... 1- Nie powiadomia że tego dnia dana osoba jest odwołana. 2- Nie wypłacanie pieniędzy na czas,dzwonienie do nich kończy się splawianiem danej osoby. Mówiąc normalnie to jest totalne olewanie. 3- Maja ludzi za śmieci mówiąc w skrócie idziesz do nich po pracę wszystko jest fajnie ale jeśli chodzi już o zapłatę za tą pracę to się kończy tak jak wyżej wymieniłem. Ludzie jeśli chcecie czekać na swoje ciężko zarobione pieniądze życzę po widzenia.

Inż.

Kiedyś jakaś panna odezwała się do mnie z tej agencji proponując udział w jakieś rekrutacji. Nie potrafiła nawet podać zakresu obowiązków, pomijając nieumiejętność prawidłowego wymówienia nazwy firmy :). Amatorszczyzna.

ss

Najbardziej nieuczciwa firma z jaką miałem do czynienia. Celowe opóźnienia w wypłacaniu ekwiwalentów wynagrodzeń lub ich zaniżanie, nie mówiąc o ciągłych zmianach w regulaminie przyznawania premii. Kwestie w zasadzie nadające się do PIP i sądu pracy, ale niestety obydwie instytucje są bezradne w starciu z takimi januszami biznesu. Na szczęście coraz więcej firm się na nich poznaje i nie chce z nimi mieć nic wspólnego. Sam ciągle przestrzegam znajomych z branży aby nie wchodzi w żadne relacje biznesowe z tą "agencją". Współpraca z nimi to wstyd.

Martyna

Może nie wszyscy są zadowoleni ale ja nie spotkałam się z idealną firmą. Jak się dobrze pracuje to wszędzie jest dobrze.

anoymous

Swoją poprzednią wypowiedź odwołuję. Wycieczki osobiste były niepotrzebne i nieuprzejme

nick

Dzwonią z ofertami pracy, a później okazuje się, że żadnej pracy nie ma. Ludzie jadą pod Sonoco , a tam każą im wracać z powrotem do domu

uwaga na cwaniaków

Jeżeli chcecie przez kilka miesięcy dochodzić zaległych wynagrodzeń i lubicie wisieć godzinami na telefonie bo po drugiej stronie nikt nie odbiera, to polecam. Agencja, która traktuje pracowników jak frajerów. , których dowolnie można oszukiwać i poniżać.

tak jest

Ta firma to jedno wielkie oszustwo. Nie wypłacają należnych wynagrodzeń lub robią to z dużym opóźnieniem. Gdy się dzwoni do biura nikt nie odbiera albo kłamią, że osoby odpowiedzialnej za wypłaty akurat nie ma w pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Progres - Łódź

• Jak się pracuje w Grupa Progres?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Progres tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Progres?

Grupa Progres