Grupa Progres

Opinie o Grupa Progres

takitam

a co z obuwiem i ubraniem roboczym po zakończeniu pracy po miesiącu...trzeba oddac agencji czy potrącaja z wypłaty i zabiera sie na pamiątkę?

edek
@takitam

buty i ubranie zostawiasz sobie na pamiątke....odciągna ci to zapewne z pensji

Mały nick

Chwalenie się najlepszymi wynikami w firmie w sytuacji gdy wszyscy najlepsi już odeszli do konkurencji lub biznesu, jak miało to miejsce np. w Gdańsku, Poznaniu Warszawie czy Łodzi - żałosne. Jak to jest, że jakoś w znanej firmie produkcyjnej H. z Łodzi nie poznali się na wybitnych zdolnościach K. z Piotrkowskiej ???

Najsztub

Nareszcie ktoś napisał o tym co dzieje się w oddziale na Piotrkowskiej. Ciekawe, że prezes nie reaguje, najwidoczniej taka sytuacja i zachowanie pani K. mu odpowiada.

Anastazy

Oddział na Gdańskiej - do roboty...bo znowu będzie bura z centrali.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Grupa Progres? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Work

Z tą wspaniałą karierą męża kierowniczki z Piotrkowskiej to chyba jednak różnie bywało jak chodzą słuchy :) Ważne jest jednak co innego - w jak skandaliczny sposób traktowani są tam pracownicy i jaka tam została wprowadzona atmosfera. Nie dziwne, że taka tam rotacja, a pracownicy nawzajem na siebie donoszą i obgadują.

Yetii

Olewanie człowieka.. Brak orientacji czy oferta jest jeszcze aktualna. Nie odbieranie tel i zero reakcji na sms. Jak w końcu każą przyjechać to okazuje się że dany człowiek sobie pojechał gdzieś na spotkanie i odezwie się ale i tak trzeba przyjechać jeszcze raz bo umowa. Tel nie było. Kpina...

Bee
@Yetii

dokładnie, (usunięte przez administratora) na kółkach na tej pierdkowskiej.

Zniesmaczona

Nie polecam tej agencji. Mydlą ludziom oczy, że chcą ich zatrudnić, a potem cisza. Mimo złej opinii od koleżanki, która miała dostać odpowiedź w przeciągu tygodnia ( z ciekawości zadzwoniła po 2 tygodniach i rekruterka , która myśli, że jest boginią powiedziała, że już nieaktualne - zwykłe olanie człowieka brak profesjonalizmu), poszłam tam na rozmowę, Pani koło 45 -50 paru lat na pierwszy rzut oka była uprzejma i zainteresowana. Minął ponad tydzień jak zadzwoniłam to oczywiście mydliła oczy dalej, że tak tak chce mnie , ale jest okres urlopowy i nic nie może zrobić. Po prostu wybiera sobie ludzi jak chce, mydli oczy i nie potrafi wprost powiedzieć, że nie chce nas zatrudnić, najlepiej tanią siłę robocząz Ukrainy, porażka nie polecam.

Cezar M
@Zniesmaczona

@Zniesmaczona - biuro na Piotrkowskiej czy Gdańskiej?

M.
@Zniesmaczona

Proponuje przestac wylewac wiadro pomyj kazdy ma prawo do wlasnej opinii ja np. jestem zadowolony z oferty i przebiegiu rozmowy.

M.

Czepiać się to każdy potrafi. Ja uważam,że b.profesjonalna.Rekruterzy mili i pomocni zawsze odpowiadają na pytania. Pluć jadem każdy potrafi.Najwidoczniej sie nie nadawaliscie. Pamietajcie pierwsze wrazenie jest najwazniejsze.

Paula

Podzielam wczesniejsze opinie. Obiecują cuda wianki , chwala sie wieloletnim doswiadczeniem , na rozmowe zaproszą ,ale to strata czasu , bo i tak potem oleja i wala sciemy jak się po 2 tyg osmielisz zadzwonic .Lepiej szukac pracy przez inna agencje,a najlepiej samemu

Mały Nik

Kierowniczka regionu , która ma dość "specyficzne" podejście do eleganckiego i uczciwego zachowywania się względem pracowników, samą siebie opisuje jako osobę ciepłą i dobrą. Rzeczywiście niezłe bagienko :)

Yaj

Niezłe bagienko :)

M&M

Widać, że kogoś z oddziału na Gdańskiej się zżera zawiść i chyba wiem kogo :) . Może weźcie się lepiej za robotę skoro zazdrościcie innym wyników i przyjrzyjcie się temu co u was się dzieje. C

Jacek

Nigdy nie jesteśmy obiektywni względem własnej osoby. Nam się wydaje, że jest dobrze ale prawodawca uważa inaczej i jest po premii.

link

Ktoś tutaj trafnie zauważył, że nie ma co liczyć na premię. Moge to potwierdzić - sama niejednokrotnie spełniałam wszelkie wymogi aby premię otrzymać, a zawsze się okazywało, iż biuro ma jakis tajemniczy dług wobec centrali albo, że zmieniono reguły przynawania premii.

Zuzanna

@optimus Czy możesz napisać jaśniej, co według Ciebie jest "skandalem" w Grupie Progres? Nie napisałeś żadnych szczegółów, a te są bardzo ważne. @Była pracownica Rozumiem, że opisane przez Ciebie sytuacje dotknęły bezpośrednio Ciebie, tak? Czy możesz zatem powiedzieć, czy ten fakt został gdzieś przez Ciebie zgłoszony? Z jaką odpowiedzią? @Pracownik Dziękuję za wypowiedź. Co dokładniej rozumiesz przez stwierdzenie, że "Gdy przekraczasz target nagle się okazuje, że twoje biuro ma jakieś zobowiązania wobec centrali i niestety z premii nici"? Na jakiej zasadzie miałoby to funkcjonować? Wspomniałeś również o benefitach. Czy możesz konkretnie przytoczyć, jakie one są? Będę wdzięczna. Zachęcam wszystkich od odpowiedzi.

To może w takim razie jako pracownik dodam coś od siebie: 1) System premiowy: jest jak Yeti, wszyscy o nim słyszeli, ale jakoś mało kto go widział :) Gdy przekraczasz target nagle się okazuje, że twoje biuro ma jakieś zobowiązania wobec centrali i niestety z premii nici. Bardzo częsta praktyka. W innych agencjach niedopuszczalna, ale nie w progres 2) Umowy: głównie tymczasówka lub zlecenia, odnawiane co miesiąc, także w każdej chwili można zostać zwolnionym, zwłaszcza gdy ktoś zaczyna domagać się umowy o pracę, która mu obiecano. 3) Benefity: mało kto z nich korzysta,dofinansowanie jest tak niskie, że zwyczajnie się to nie opłaca, no chyba, że mówimy o "managerach" oni maja niezłe dofinasowanie. 4) Atmosfera: beznadzieja - liczne przypadki mobbingu i poniżań ( niektóre zgłaszane do sądu ). 5)Rotacja: bardzo wysoka ( pracowałem w wielu firmach, a jeszcze z taką rotacja się nie spotkałem ). Nie ma co się przyzwyczajać do kolegów i koleżanek bo w następnym miesiącu i tak już ich nie będzie

Była pracownica

Ostrzegam przed tą agencją. Nie dajcie się oszukać. Zarobki to najniższa krajowa często na umowę zlecenie lub tymczasówka. Ciągłe poniżanie i wyzwiska, dlatego taka tam rotacja.

optimus

To co się tam dzieje to wielki skandal. Dlaczego jeszcze inspekcja pracy tam nie wkroczyła ??? Jak można tak oszukiwać pracowników przy wypłatach ?

Yan

Pracownicy sfrustrowani kiepskimi zarobkami, obgadujący kierownictwo i bierni. Najciekawszym "egemplarzem" jest kierowniczka jednego z biur chwaląca się na spotkaniach swoim kilkunastoletnim doświadczeniem , a nie potrafiąca rozszyfrować skrótów BPO, SSC. Na dodatek starająca się za wszelką cenę załatwić pracę dla swojego "męża" u klientów agencji - żałosne. Nie polecam - strata czasu.

Niezłe (usunięte przez administratora) spóźnione lub niepełne wypłaty, arogancka obsługa. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Progres - Łódź

• Jak się pracuje w Grupa Progres?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Progres tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Progres?

Grupa Progres