Opinie o DELIKATESY CENTRUM w Kryspinów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DELIKATESY CENTRUM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w DELIKATESY CENTRUM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DELIKATESY CENTRUM w Kryspinów

anonimkaxxy

Po prostu czasami nie ma czasu na przerwe. Jest za mało pracowników, żeby jednen drugiego zastąpił na chwile. Palić wogóle nie wolno, bo za to zwalniają. Nie ma przerwy wiec nie ma jedzenie i picia i tyle...

anonimkaxxy

na kasie się stoi czały czas... w między czasie trzeba robić porządki wokół kasy, czyścić alkohol, dokładać i to wszystko trzeba robic nie ruszając się ze stanowiska pracy... Aha no i przerw raczej się nie ma...

klient

Zgadzam się z waszymi opiniami. Ta kierowniczka co jest obecnie powinna tam pracować jak najdłużej. Jest miła, sympatyczna, chetna do pomocy i widać, że pracownicy ja słuchają. Te wszystkie głupie decyzje o zmianach w sklepie pewnie podejmuje ta regionalna. Powinni ja zwolnic i zastanowić się nad zatrudnieniem na stanowisko regionalnej osobę która ma jakiekolwiek pojęcie o pracy w sklepie.

anonimka xxyy

Zarania się 1200 na rękę. Od razu dają umowe o prace ale na czas określony. Na początku 2 miesiące, później pół roku . Rzadko kiedy po pół roku przedłużają dalej bo w większości przypadków pracownicy wytrzymują pół roku max.

Kasjer

Całą rozmowa przebiegła w miarę szybko zaczynając od podejścia do trzech panów którzy pierwsi się nie przedstawili ani dzień dobry nie odpowiedzieli to dziwna rozmowa bo praktycznie szkole nie ma trwać dwa tygodnie mogą wysłać nawet do 100 km od miejsca zamieszkania to kierownicy nie wiedzieli co to jest książeczka sanepidu pytanie o kwestie finansowa to odpowiedź a ile by pani chciała zarobić praca od pn do sob i jedna niedziela wolna a wynagrodzenie 1450 zł

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Koordynator serwisantów - praca biurowa
Automat Spec
logo firmy KONSERWATOR
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Kryspinów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
anonimkaxxyy

Pracuje się od 6-14(pierwsza zmiana) i 14 - 21 (druga zmiana), sob 6-14 , 14-21. W niedziele od 9 -19 i to jest jedna zmiana. Pracuje się 6 dni w tygodniu. Niby oddaja dni wolne ale różnie z tym bywa.

wera

pracowalam w tym sklepie praca super klienci też ok tylko [usunięte przez moderatora] regionalna pomylila się z powolaniem powinna pracować jako sprzątaczka ( chociaż nie wiem czy do tej pracy też się nadaje ) bo decyzje jakie podejmuje nadają się tylko do kosza.Życzę Wam koleżanki wytrwalości ,a może panią [usunięte przez moderatora] zdegradują

lllllaa

ciekawe jak wy byscie pracowali majac takich klientów...

errrr

Ciekawe jak wy byscie zadzily majac takich pracownikow .

byly pracownik

Pracowalam jakiś czas temu w delikatesach to jest koszmar co jedna kierowniczka to bezsenowne dyspozycje wogóle nie liczą się ze zdaniem naczelnego prezesa .Prezes przyjeżdża każe zrobić tak i tak owszem jest zrobione ale tylko przez kilka dni a potem przychodzi nowa regionalna i jest tak jak bylo przed przyjazdem prezesa .Slyszalam że ta regionalna co jest teraz to z pomyslami przebila wszystkie poprzednie.Ale tak to jest jak gówniarzą wladza do glowy uderza. Ten sklep na dluższą metę niema racji bytu.

vik

BYLA TAKA [usunięte przez moderatora] ALE ONA BYLA SPOKO A TA TO TAKA BABA-CHLOP WSZYSTKIE ROZUMY POZJADALA ,A GLUPIA JAK CEP .LUDZIE W GDOWIE TO NA MSZE DALI .ZE ODESZLA

bbb

A to jeszcze inna [usunięte przez moderatora] bo była też kierowniczką [usunięte przez moderatora] która mieszka w Kryspinowie,taka [usunięte przez moderatora]

vik

TAK [usunięte przez moderatora] NAPSULA NERWÓW LUDZIOM W GDOWIE TO PRZYSZLA DO KRYSPINOWA . ONA MA PRZEROST amicji nad umiejętnościami pracy z ludżmi i na temat handlu .POWINNA WYLECIEĆ Z PRACY NA BRUK I TO Z HUKIEM.KTO TO WIDZIAL ŻEBY LUDI WYZYWAĆ OD DEBILI I NIEUKÓW ONA TO DOPIERO JEST NIEUK

aaa

gdzie ta młoda regjonalna która się nic nie zna wywalić ją na bruk to się przekona co to jest praca baba okropna

lll

XXX - 2012-03-06 17:06:25 PRACA W TYM SKLEPIE TO ŻENADA!!!!!! ODRADZAM NISKIE ZAROBKI , 2 DNI WOLNEGO , PRACOWNICY ZMIENIAJĄ SIĘ CO CHWILĘ BO NIKT NIE WYTRZYMUJE PSYCHICZNIE Z KIEROWNICZKĄ I SIOSTRZENICĄ SZEFA!!!! WYMAGANIA JAK NA 3000 ZŁ CO NAJMNIEJ ! NAWET KLIENCI WIEDZĄ ŻE TAM ZAŁOGĘ ZMIENIA SIĘ JAK RĘKAWICZKI. ten sklep jak sklep ale regjonalne nie mają szkolenia baby z wiochy a ta już z gór to się ma za coś pani wielka nie zna się na niczym w czesnie już ją wylali ze sklepu to się tutaj załapała w gurach wiedzą jaka jest

klijent

tak macie racje szef pewnie nie wie nawet jakie ma REGJONALNE w sklepach jak go rolują sklep żeby dobrze działał musi być zgranie i ludzie robią po wiele lat i jest dobrze a w tym sklepie stale zwalniają może tak szef zacznie myśleć i zwalniać regjonalne

sosia

ta regionalna z nowego Socza to taka jest wredna ma się za coś wielka pani słoma z bótuw wystaje dama wielka niech się zajmie pracą lepiej trzeba nasłać inspekcie pracy a nie mówić że waz zwalniają naślemy

kkk

Który szef chce rozmawiać z pracownikami? On ma od tego ludżi ,a że nie wszystko mu powtarzają to już inna sprawa . Tak niestety jest w sieciówkach

byly pracownik

Jak zaplaci grubą kasę kary to się dowie ale będzie za póżno

klient

Ja się dziwię że pracownice nie rozmawiają z szefem , czy z kimś z wyższej pólki o tym co się dzieje w sklepie , bo pewnie szef o niczym nie wie

byly pracownik

Teraz W DELIKATESACH jest nowa regionalna ma takie pomysly że glowa boli gdyby nie pracownica z pieczywa to waga byla by pod ladą a nie na ladzie dla klienta oszukują teraz klientów na każdym kroku , co innego na lizakach ,a co innego na paragonach ,trzeba to zglosić do PIHu ,oni jeszcze nie placili dużych kar za oszustwa.Uważajcie na ten sklep!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o DELIKATESY CENTRUM - Kryspinów

• Jak się pracuje w DELIKATESY CENTRUM?

Zobacz opinie na temat firmy DELIKATESY CENTRUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DELIKATESY CENTRUM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DELIKATESY CENTRUM?

Kandydaci do pracy w DELIKATESY CENTRUM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DELIKATESY CENTRUM