SHL Production Sp. z o.o.

Opinie o SHL Production Sp. z o.o.

Chętny

Stanowisko operator CNC.Moze ktoś opinie wyrazić na temat pracy na tym stanowisku oraz jakie wyngarodzenie na początek?

@Chętny

Drogi CHĘTNY! Dziękujemy za Twój wpis. Zachęcamy do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej, w czasie której uzyska Pan odpowiedzi na wszystkie pytania oraz będzie Pan miał okazję zobaczyć miejsce pracy i omówić zakres obowiązków, który jest różny, w zależności od stanowiska, na które Pan kandyduje. Najlepiej na własne oczy przekonać się jak wygląda firma, w której być może będzie Pan pracował. Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie, w zależności od kwalifikacji, uprawnień i doświadczenia kandydata, dlatego omawiane jest ono z kandydatem na rozmowie kwalifikacyjnej. Zapraszamy!

Suluywan

Maszyny cnc zdezelowane mechanicy nie mają mocy przerobowej i chęci a dyrektor kawał dupka normy w górę wypłaty te same jego nie obchodzi jak wyrobienie ma iść w górę na spotkanie z szeregowymi pracownikami nie przychodzi bo nie chce z nimi rozmawiać

Czesław
@Suluywan

Dużo te normy poszły w górę? I ile teraz wpadnie na rękę bez nadgodzin?

@Suluywan

Dziękujemy za Twoją wypowiedź SULUYWAN . Zależy nam na tym, aby wypowiedzi na temat firmy były rzetelne, konkretne i prawdziwe. Ponadto prosimy, aby zgodnie z prawem, nie używać wulgaryzmów, nie obrażać żadnych osób. Rozumiemy, że ma Pan uwagi i spostrzeżenia, które mogą pomóc nam w poprawie organizacji pracy i wydajności produkcji, zachęcamy zatem do bezpośredniego kontaktu i wysłania maila na rekrutacja@shlproduction.com. Każda obiektywna opinia jest dla nas cenna, dlatego zachęcamy wszystkich Pracowników do bezpośredniego kontaktu lub poprzez mail rekrutacja@shlproduction.com Zapewniamy, że odpowiemy na wszystkie pytania i uwagi. Serdecznie pozdrawiamy.

Sulywan
@Czesław

Wyrobienie ma iść w górę 20h w skali miesiąca w okolicach 23-24 zł na godzinę tyle dostaniesz na umowie

Firma SHL Production Sp. z o.o. rekrutuje właśnie na stanowisko Kierownik Wydziału. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

NIkt

Ciekawe Którego Wydziału Konkretnie ?

Grzegorz

Nie ma sensu zmieniać lidera na leverach ponieważ pan R który aspiruje do bycia liderem to jeszcze wiekszy alko od poprzedniego. Może lepiej dać kogoś obcego? W dodatku zero pojęcia o o spawaniu tylko jęzor długi. W każdy piątek z drugiej zmiany z panem Jackiem wychodza sobie do domu jak tak może być panowie mistrzowie?

Beata
@Grzegorz

Jak to alko, to chyba dość niebezpieczne, szczególnie gdy mowa o spawaniu? Kto wybiera tych liderów skoro obie te osoby uważasz za nieodpowiednich?

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Technolog w SHL Production Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Ktos

Jakiego technologa?

Vitaly

Pracownicy z Ukraina przyjecia sa do zakladu ile nadgodzin placa zl-h ??

Kebab
@Vitaly

Ukraina lepiej zarabia w tej firmie niż ludzie pracujący po X lat niestety dożyliśmy czasów gdzie lepiej traktuje się obcych niż swoich.

Kampal
@Kebab

Wez sie chłopcze nie wypowiadaj jak nie robiles tam

Alicja
@Kampal

Czyli to co napisał to nieprawda? Wszyscy traktowani tu są po równo?

Vitaly
@Vitaly

Rozmawialem z pracownikami z ukraina zarobki 5 do 6tys zloty nadgodzin do 14 pracowac mozna praca soboty dziekuje rozmowa kwaflifacji bardzo mila

Kebab
@Vitaly

A Polakom ledwo 4 dają więc takie równe traktowanie....

Zielarz
@Kebab

Jakie 4 chyba 3. I zero nadgodzin gdzie tu sprawiedliwość.

Joanna
@Zielarz

No słabo. A poruszał ktoś ten temat? Jaka była reakcja szefostwa?

Maniek

To co się tu dzieje to jeden wielki kabaret, mistrzowie nie umieją praktycznie nic a wszystkie rozumy pozjadali, jedyne co potrafią to chodzić w kółko i poganiać. Stan maszyn istna tragedia, potrafią się zepsuć kilka razy podczas zmiany, mechanicy jak już przyjdą to też robią jakby łaskę robili ze wogole palcem ruszą. Dopóki nie zmieni się podejście majstrów do ludzi nie będzie tu ciekawie.

Praca w tej firmie nie należy do przyjemności. Jak już wiele osób opisywało tragiczne warunki pracy , potwierdzam jest to prawda . Na chali jest zakopcone , zapylenie i chałas . Na obróbce do tego dochodzi smród z Maszyn cnc ,gdzie chłodziwo w maszynach wygląda jak gnojowica i tak śmierdzi ,że zbiera na wymioty. Jeśli chodzi o przełożonych to można to określić jednym słowem "chamstwo". Jedyny plus tej firmy jest taki ,że można sobie łyknąć i nawet jak zauważą to będą udawali , że nic niewidzą .

Joanna

A zostały zgłaszane te wszystkie problemy szefostwu? że jest bród itp. Jak na to zareagowali?

Właściciele Budynku

Jestem zarządca budynku przy ulicy Jasnej 3.Miejsca parkingowe przed moją kamienicą sa przeznaczone dla mieszkańców kamienicy. Proszę nie stawiać w obrębie kamienicy aut bo zostaną one odholowane na koszt wlasciela.Sparwe dziś zgłosiłem na policję

Wozkowy

Witam mam pytanie jestem operatorem wózka widłowego i zamierzam złożyć CV do Waszej firmy.Pracuje w jednym (usunięte przez administratora) i nie chciałbym trafić do drugiego Proszę o szczere opinie. Pozdrawiam

Zwierz

Opis b. Sytuacji: Obróbka rozsypana bo ich wodzu załatwia na nocnych zmianach swoją prywatę a na innych zmianach goni przed Dyr by się nie wydało. Spawalnia wali w h bo maja na czele 2 idiotów którzy nie wiedza jak utrzymać się na powierzchni tego szamba , nakłaniają ludzi do kłamstw by tylko ich nieudolność nie wyszła. Mistrzowie chodzą po hali z miną jakby ich ktoś przed chwilą zgwałcił.Garbatemu się wydaje ze chamstwem i krzykami i swoim socjopatycznym nie wyleczalny stylem nadrobi swoją nie wiedzę. Co ciekawe ten h jest po raz pierwszy dyrektorem i udaje panisko . Brat wyglada codziennie jakby mu ktoś restartowal codziennie memory . Wygryzł kierowniczkę z magazynu , kolejny cwell bez szkoły wykształcenia i wiedzy. Są w shl by tylko nażreć się kasy z najemników których zatrudniają przez swoje firmy zew. Szkoda gadać ! Ciekawe kiedy zgaszą światło bo chyba nikt już nie wierzy w nowo budowana hale skoro lakiernia od 4 lat powstaje. Otwórzcie oczy i nie dajcie się tym idiotom , zarząd teraz to porażka

Jarek
@Zwierz

A jak się maja biurowi? wszystko dobrze? bedą nowe kontrakty?

22Ewa
@Jarek

Bez zmian ale coraz mniej pracy :( może w nastęnym roku bedzie lepije

Urszula
@22Ewa

Wspominasz, że osoby na stanowiskach biurowych mają obecnie mniej obowiązków. Czy ta sytuacja w jakiś sposób wpływa na wysokość wynagrodzenia? Może wiesz, z czym jest związany obecny przestój? Chciałabym też wiedzieć, jak ogólnie oceniasz pracę w SHL Production, może w ostatnim czasie coś się zmieniło na lepsze?

@Zwierz

Ja tam jestem zadowolony z nowego kierownictwa bo widać po rozmowie że kierownik to kulturalny facet na poziomie i z tego co widzę daje sobie dobrze radę jak na początek pracy w tej firmie a ty jak widzisz rozwalone rury to się nie chwal tylko od ręki zròb porządek.

@Brygadzista

Masz racje. Jakby każdy zajmował się swoją robotą to nie byłoby problemów i bałaganu. A jak z kasą na początek? Napiszesz jaką dają stawkę jeśli to nie tajemnica?

@Marek

No ustawową bo już czasy że ktoś "ma plecy i pociotkòw " minęły bo w końcu jest dyrektor...a konkretnie to zależy od stanowiska i kwalifikacji oraz zaangażowania ale to już wychodzi w trakcie. A jakie stanowisko by Pana interesowało? Kierownicze?

@Zwierz

Już przez ten kròtki okres zajmowania stanowiska przez nowego dyrektora zmiany w firmie widać wewnątrz i na zewnątrz na pozytywne i jest porządek oraz ròwne traktowanie... a ty Zwierzu poczytaj sobie jakie są ròżnice między menadżerem a dyrektorem -W wielu organizacjach sami dyrektorzy odgrywają rolę menedżera, ale nie oznacza to, że rola dwóch ważnych rang firmy jest taka sama. Dyrektorem może być pracownik, członek lub każda inna osoba, wybrana jednogłośnie przez akcjonariusza spółki na walnym zgromadzeniu. Natomiast menedżer jest płatnym pracownikiem firmy, który posiada znaczną wiedzę, doświadczenie i umiejętności w zakresie zarządzania organizacją. Najważniejsza różnica między reżyserem a menedżerem polega na tym, że dyrektor jest kierownikiem wszystkich menedżerów pracujących w organizacji, tj. Kierownik produkcji, kierownik ds. sprzedaży, kierownik ds. Zasobów ludzkich, kierownik ds. Kont, kierownik ds. Relacji z klientami i tak dalej. Z drugiej strony menedżer zarządza pracą i działem danego działu lub działu, który jest mu przekazywany. Przeczytaj przeczytany artykuł, aby poznać inne ròżnuice. Menedżer jest osobą, która jest odpowiedzialna za daną jednostkę lub dział i jest odpowiedzialna za jej wykonanie. Dyrektor to osoba wyznaczona przez akcjonariuszy do monitorowania i regulowania działalności firmy, zgodnie z wizją firmy. Przywództwo Menedżer zapewnia przywództwo swoim podwładnym, kierując tym, co robić, kiedy i przez kogo ma to robić. Reżyser zapewnia wewnętrzne przywództwo i kierunek. Menedżerowie uchwalają etykę i wartości w organizacji, sformułowane przez dyrektorów. Dyrektorzy określają etykę i wartości organizacji. Przepisy dotyczące niewypłacalności W czasie niewypłacalności spółki nakłada się na dyrektorów szereg obowiązków i obowiązków. Takie przepisy ustawowe nie są nakładane na dyrektorów, gdy firma staje się niewypłacalna. Definicja menedżera W rzeczywistości termin "menedżer" można zdefiniować jako osobę, która jest odpowiedzialna za zarządzanie i kontrolowanie organizacji. Jest to osoba, która zawsze ma w umyśle swoją ogólną perspektywę, a wszystko, co on / ona robi, jest dostosowane do celów firmy. Menedżer jest praktykiem zarządzania, który polega na optymalnym wykorzystaniu zasobów, takich jak ludzie, maszyna, materiał, pieniądze i metody, w celu osiągnięcia celów organizacji. Jest on pracownikiem organizacji, który jest powoływany i składa sprawozdania do zarządu. Menedżer nadzoruje określoną grupę osób lub jednostkę organizacji i ponosi odpowiedzialność za jej działanie. On / ona jest tym, który: Zatrudnia lub odpala personel Zapewnij szkolenie nowym pracownikom Zajmuje się codzienną działalnością organizacji. Planuje i organizuje zadania i obowiązki. Konwertuj cele korporacyjne na cele pracowników. Podejmuje okresową ocenę wydajności. Monitoruje i kontroluje wydatki. Sprawdza, czy zadania są wykonywane zgodnie z planem. Definicja dyrektora Dyrektora można określić jako wybranego i mianowanego członka organizacji, którego główną funkcją jest dbanie o działalność organizacji. Są one wspólnie znane jako zarząd lub zarząd. Rada Dyrektorów tworzy ramy planów i polityk, tworzy strategie, wyznacza cele i cele organizacji. To oni decydują o sukcesie lub porażce, wraz z kulturą i praktykami firmy. Dyrektor jest wybierany przez akcjonariusza spółki na dorocznym walnym zgromadzeniu spółki, który nie musi być członkiem ani pracownikiem spółki. On / Ona czerpie swoją władzę i władzę z prawa, które ją rządzi, a także z umowy spółki. Dyrektorzy są agentem firmy i zajmują najwyższą pozycję w hierarchii korporacyjnej. Mogą zawrzeć umowę w imieniu firmy z osobą trzecią i tym samym związać spółkę. Kluczowe różnice między menedżerem i dyrektorem Różnicę między kierownikiem a dyrektorem można wyciągnąć wyraźnie na następujących podstawach: Osoba, która jest szefem danej jednostki lub działu organizacji i jest odpowiedzialna za jej wykonanie, nazywana jest menedżerem. Natomiast osoba wybrana przez akcjonariuszy do monitorowania i regulowania działalności firmy, zgodnie z wizją firmy. Jedną z głównych funkcji kierownika jest kierowanie podwładnymi przez nadzorowanie lub instruowanie ich, co mają robić, kiedy i kto ma to zrobić. Wręcz przeciwnie, dyrektorzy zapewniają wewnętrzne przywództwo i kierownictwo menedżerom i innym pracownikom wyższego szczebla firmy. Podczas gdy menedżer należy do kierownictwa średniego szczebla, dyrektor należy do kierownictwa najwyższego szczebla. Kierownik odpowiada za ogólne zarządzanie firmą, tj. Za pracę i wyniki całego działu lub jednostki, która jest przez nie monitorowana. W związku z tym reżyser opiekuje się administracją całej firmy. Rola menedżera ma charakter wykonawczy i zarządzający. W przeciwieństwie do tego rola reżysera jest czysto decydująca i legislacyjna. Podstawową funkcją reżysera jest tworzenie planów i polityk dla organizacji.

@Brygadzista

Nie kierownicze. Raczej szeregowego pracownika dlatego pytam o kasę, bo najniższa krajowa mi się nie uśmiecha. A tak w ogóle dzięki za odpowiedź.

old
@Marek

Jako szeregowy pracownik za dużo nie zarobisz.

Gość 11

Proszę o opinię na temat atmosfery w pracy. Jak jest w rzeczywistości. Skąd tyle negatywnych opinii dotyczych zarządu? Jakie są warunki pracy?

Welder
@Gość 11

Warunki pracy okropne teraz w okresie zimowym to siekierę w powietrzu można zawieszać. Jeszcze jak trafisz na durnego majstra typu płaczek to szkoda dnia tam przepracować. Nie polecam

@Welder

O co chodzi z tym powietrzem? Jest aż tak zanieczyszczone? Może powinieneś być bardziej elastyczny, bo dogadanie się z majstrem to ważna sprawa. Wtedy od razu robota idzie inaczej.

Wiecie, czy SHL Production Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Nikt

Chyba coś ci nie zwiera , coś gratis w Shl ?

@Nikt

Nie gratis, a udostępnione do pracy. Przecież nikt ci nie daje laptopa czy telefonu na własność tylko to narzędzie pracy wypożyczone na czas zatrudnienia. Handlowcy tez jeżdżą swoimi samochodami a nie firmowymi?

Karol
@Marek

Handlowcy ma ja firmowe auta

Nikt

Polecam każdemu pracę w Shl . Jesteś ambitny i chcesz zarabiać - zapomnij to nie ten adres. Jeżeli chcesz mieć swoje zdanie - zapomnij!! garbaty zabije Cię ignorancją i brakiem wiedzy. Będziesz chciał wprowadzić swoją inwencję twórcza ha ha pewnie tego zwrotu nawet nie zrozumie garbaty w bluzie z kapturem i jego odnoga brat, bo ich wzrok po nocnych melanżach mówi jedno !?!? Tak więc drogi or tani potencjalny pracowniku SHl kwalifikujesz się tylko wówczas gdy masz iloraz inteligencji w pobliżu P&M D.umiesz przytakiwać , uśmiechasz się jak ???????? i przytakujesz Jak wielu bez j a j to aplikuj najlepiej przez W ww w E r t E x

Dwornikowski Przemyslaw

Kryteria jakie stawia się potencjalnym pracownikom Shl Production 1. Nie musi dużo myśleć 2. Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem 3. Nie mysi znać się na rysunku technicznym 4. Chęć chodzenia do pracy raz na jakiś czas mile widziane 5. Nie pijacy w dużych ilościach warunek konieczny 6. Pożądane dupo włazstwo 7. Cecha pożądana (usunięte przez administratora) 8. Umiejetność ślizgania się najlepiej udokumentowana latami pracy 9. Miłe widziana dobra zawodowa ksywa 10. Rozdarta gęba i brak kultury osobistej będzie dodatkowym bonusem Wszyscy najemnicy spełniający powyższa warunki walcie jak w dym „ to mówi wam wasz Jarząbek Dyrektor”

Maly

Nie polecam nikomu tej firmy jeszcze teraz ten nowy (usunięte przez administratora) czepia sie ludzi o jedzenie palenie na hali o to ze ludzie nie maja uprawnien na suwnice a jak przyjmowali ich to im to nie przeszkadzalo. Zadymienia zapylenia przekraczajacego wszelkie normy nie widzi.(usunięte przez administratora)

Urszula
@Maly

@Maly Napisz zatem, czy SHL Productin finansuje, bądź organizuje uprawnienia na suwnice? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Blade_shl
@Urszula

Nie ma żadnego finansowania kursów uprawnień w SHL, wymagania na poziomie renomowanej firmy A rzeczywistość jest taka że większość nie ms uprawnień na suwnice.

szef
@Maly

A co ty sobie wyobrazałes palenie na hali i jedzenie co to ma byc ??? Robota w polu czy co !!!

@szef

@szef No a co to jest sklep z biżuteria ??!! Skoro chcesz żeby było tak czysto to zainstaluj ludziom klimatyzacje w lato napewno by im to pomogło w spacerach na jadalnie przez 500 metrów i dodatkowo by tłumaczyło zakaz palenia, bo chyba jak narazie to jedynie co to tłumaczy to twoja arogancję i brak zrozumienia, a co do pyskówki co to za naród to jest poniżej dna i jakiejkolwiek kultury wypowiedzi. Pozdrawiam zimno w głębokiej autorefleksji

Były pracownik PS

@Szef dokładnie na spacer to do parku ???????? Bo po Shlce spacer gorzej zabija niż palenie ... dziwne by było u was pracować i odczuć to że za zapłatę się kogoś oszukało, no chyba ze będąc na stanowisku innym niż produkcja, w sumie nie spawasz nie szlifujesz nie wykonujesz spoin szczepnych to w sumie masz racje wiesz najlepiej jak to wyglada ze strony... tej z krzaka ....w pracy pracuj dokładnie, 15 minut przerwy czemu nie ale zapamiętaj kodeks pracy jest dla 2 stron!!! „Według Kodeksu Pracy, pracodawca musi zapewnić osobie pracującej w pozycji stojącej miejsce do odpoczynku w pozycji siedzącej w pobliżu stanowiska pracy (Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy Dz.U. 1997 nr 129 poz. 844 § 49 poz. 1 i 2). Odpoczynek w pozycji siedzącej nie jest jednak przerwą w pracy. Pracownik powinien w miarę możliwości nadal świadczyć pracę. Pracownikowi pracującemu w pozycji stojącej przysługuje – tak jak pozostałym pracownikom — jedna 15-minutowa przerwa w pracy wliczana do czasu pracy (o ile jego czas pracy wynosi minimum 6 godzin).„ Wiec gdzie te krzesła ???

@Były pracownik PS

@Szef "z wrażenia usiadł na krześle i komentarze swoje pousuwał, gdyż to każdy wie że źle postąpił, i te złe uczynki ukryć chce :D :D Napewno niegodziwcem nie chce być, czyste sumienie chce mieć, lecz ludzi wykorzystać mocniej chce, bo to tak jest że po głupocie człowiek męczy się, i wytłumaczyć coś chce lecz zapomniał jak to jest gdy człowiek tylko cielęciem jest" , brawo jak w tym pięknym kraju można nabrać wody w usta. "kończąc klasycznie :D" Nie wiecie co mówicie nie wiecie co gadacie . Pozdrawiam z lepszego miejsca :D :D

Ezykiel
@Były pracownik PS

No klimatyzacji by sie chciało a co to salon odnowy biologicznej czy poczekalnia u stomatologa abys liczył na klimatyzacje jeszcze. Śmiechu warte. Powinno być wiecej osób od pracodawcy aby was gnoic pracownicy chacy irzadajacy co raz wiecej i wiecej, Tylko brac was nauczyli a nie pracy. Trzeba było sie uczyc a nie teraz łazic po forach i narzekac ze to złe, tego za malo, a stawka slaba, wykaz sie najpierw abys mógł liczyc na uznanie, stawke i co najważniejsze szacunek brygadzisty lub mistrza. Oprócz Gajowego bo ten nie wie nic.

mis
@Ezykiel

Ezykiel szacunek od mistrza czy brygadzisty???? coś ty się z choinki urwał?Zapomnij o czymś takim

Orso
@Maly

Tam jest takie zapylenie że smarka się smołą a oni ci powiedzą na szkoleniu bhp że normy spełnia,przecież jak tam się wchodzi na drugą zmianę to można siekierę zawiesić w tym obłoku dymu,za Antosia tak nie było był kawał drania dla ludzi, większość go z pogardą wspomina dzisiaj, ale łąd i porządek był,tego mu zarzucić nie można

Dziabany
@Maly

To co tu się w shl ce odpierdala to jedna wielka (usunięte przez administratora). Pozorowane oszczędzanie na pracownikach shl tj brak podwyżek, brak możliwości dorobienia do dziadowskiej pensji brak nadgodzin zarobki w granicy ok 3 tys. na spawalni, natomiast ryscy to mogą zarobić ipowyżej 7tys, tu już niema żadnego limitu gdyż im większą fakturę wystawi się pośrednikowi to większy hajs do podziału nawet głupi mistrz ma z tego obryw, bo to on i tak ustawiają nadgodziny by pośrednik mógł maksymalnie wycisnąć ile się da natomiast głupi robol z shl robi za 3 tysie, a jedem mistrz przygłup to nabrał kredytu którego do koń a życia niespłaci, te pak myślał że ciągle będzie się wspinał po szczeblach kariery, tylko że się przeliczył bo garbaty odszedł aPrzemcio zaraz si~ na nim poznał

Szukam pracy dla mojego kolegi. Prosze o kontakt.

Jolanta

Jakiej umowy można się spodziewać w SHL? :) Po jakim okresie czasu nowy pracownik ma szansę na umowę na stałe? Trzeba się jakoś wykazać czy jest brany pod uwagę staż pracy?

Dfrt

Dlaczego nikt nie pisze co się teraz dzieje w shl , i co na to związki.

Stanley
@Dfrt

A co tam się dzieje? Dużo ogłoszeń ostatnio wyszło.

Tank

Stanley to się zgłoś

Stanley
@Tank

Po to to forum jest żeby dowiedzieć się coś o zakładzie przed pójściem do pracy. Dlatego pytam co tam się dzieje.

Tank

Robiemy i tyle

Mega
@Stanley

Forum to powstaje wlasnie każde IP bedzie wiadome i za opłata dane osobowe do pracodawcy beda dostarczone o pracownikach aby takich lewusów i sciemniaczy nie zatrudniac co maja oczekiwania a nie potrafia wykrzesac z siebie 5% normy a oczekiwania maja z kosmosu Warunki sa takie albo pracujesz albo nie - koniec kropka pasuje !!! jak nie wywalasz.

Były Pracownik
@Mega

Ciekawe skąd założyciel forum będzie miał IP takiego jak to nazwałeś "lewsusa", jak dostawca internetu może tylko wydać je Policji :)

Były Pracownik

Jesteś rzeczywiście Mega ( tu sobie dopisz co chcesz). Ja bym użył słowa niecenzuralnego. Jeśli ktoś wyraża opinię bez obrażania kogoś to myślisz że Policja będzie tym zajmować?

Byly pracownik
@Były Pracownik

@Mega a co moze nie leawcji czasy sie skończyly juz dawno a pewnie niektórych gacie zafajdane sa juz ze ich ponamierzaja i odbiora co swoje za zle niepochlebne opinie tyk których pozwalniali bo w 90% takie wlasnie osoby je wystawiaja. Ja tam jestem za tym aby was opiniowicze gnoic i upokażać na kazdym kroku.

DrackQuine

Kto mi coś powie o S Z U J I słychać że latami pracował na swoją reputację Co Wy o tym sądzicie ?

Chopok z Jędrzejowa
@DrackQuine

Pracował żem tam 14 lat. Kierownik dusza człowiek. Złego słowa nie powiem. Pszyjdzie, pogado a i jak człowiek łyknie to i oko pszymknie. Byli robota zrobiona beła.

Zostaw merytoryczną opinię o SHL Production Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w SHL Production Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SHL Production Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SHL Production Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SHL Production Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SHL Production Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SHL Production Sp. z o.o.