TOTMAN

Kielce

Opinie o TOTMAN

Grzegorz 2011-08-18 13:24:02
Nie płaci za nadgodziny, bardzo duża rotacja pracowników ze względu na złe warunki pracy, płaci mało, na hali produkcyjnej brud i smród, przepisy bhp w nosie. Szef cham i gbur, nawet nie da sie pogadać.
ZADOWOLONY z odejścia :) 2012-03-22 21:38:54
Potwierdzam opinie poprzednika na temat pracy w tej firmie. Nie jest przyjemnie. Fajnie w ogóle. Brawo dla tych, co wytrzymali więcej niż tydzień zwłaszcza rodzynka. Kto zna ten wie. Więcej info u [usunięte przez moderatora] na Ściegiennego
nieszczęsny klient 2012-10-17 22:10:28
Miałem pecha że zleciłam tej firmie usługi montażowe bram.
Firma nie solidna nie dotrzymuje żadnych terminów, celuje w robieniu z klienta wariata,umawia się na konkretny dzień, po czym nikt się nie zjawia ani też nie raczy powiadomić dlaczego.
Totalny bałagan, każdy z pracowników mówi co innego,mimo uzgodnień co ma być zrobione nie dotrzymują ustaleń .Trzymać się jak najdalej.
klient 2014-11-12 21:47:56
producent badziewia
kosygin 2015-03-30 12:19:10
Przestrzegano mnie przed tą firmą (montaż i serwis na Wrzosowej) - niestety zignorowałem ostrzeżenia. Dziś sam użeream się z tymi "fachowcami". Zero kompetencji. Wciskają ciemnotę i kłamią. Nigdy wiecej
muranów 2016-04-23 12:07:26
pracownicy chyba faktycznie często nie odchodzą, bo gdyby tak było @koligo forum przewalałoby się od ofert pracy z TOTMAN, a tak nie jest. Regularnie rpzeglądam fora i od nich nie widziałam naprawde dawno żadnej nowej oferty pracy. Chyba są dość stabilni
Zostaw swoją opinię o TOTMAN - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOTMAN