BAGAT Sp. z o.o.

Opinie o BAGAT Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z BAGAT Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pasje i zaangażowanie mam więc chyba będę dobrym kandydatem na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta w dziale spedycji. Do tego remonty biura przeczytałem. Napisane jest w ofercie, że wynagrodzenie to podstawa plus comiesięczne premie. Zna ktoś przynajmniej widełki? Wynagrodzenie przedstawia się konkurencyjnie?

Nowy wpis

Wszelkie pytania na temat wynagrodzeń prosimy zadawać podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Dział wystawiający ogłoszenia o pracę oraz zajmujący się obsługą CV nie zna szczegółów wynagrodzeń w innych działach, stąd też nie jest w stanie odpowiadać na takie pytania. Patrząc na strukturę zatrudnienia i osoby, które pracują tu wiele lat - można domniemywać, że jest im tu dobrze i nie narzekają na wynagrodzenie ;)

@BAGAT Sp. z o.o.

A można wiedzieć chociaż jakie są widełki? Rozumiem, że na rozmowie wysokość pensji jest do regulacji? Żeby stać się tu stałym pracownikiem trzeba przepracować określoną liczbę lat? Bo jestem bardzo ciekawa po jakim czasie można dostać umowę na stałe i czy zależy ona też on zaangażowania.

Nowy wpis

Tak, jak było pisane wcześniej - to pytanie nie do tego działu. Jednak jak widać na innym portalu pracowym: 4 250–30 000 zł brutto / mies.

Zainteresowana

Czy realnie można zarobić dobre pieniądze na stanowisku handlowca przyjmując że chęci i upór jest.

@Zainteresowana

Chęci i upór to dobra droga, a jak przy tym będą dobre wyniki - to za nimi pójdą dobre pieniądze :) Zapraszamy takich uparciuchów :)

zainteresowana
@BAGAT Sp. z o.o.

Na jakie pieniądze można liczyć? Czy ok 5 tys. zł premii miesięcznie jest realne po ok. pół roku?

@BAGAT Sp. z o.o.

Ile macie Państwo wolnych wakatów i jak z rotacją pracowników na stanowiskach handlowych? Czy większość osób jest związana z firmą od lat?

@zainteresowana

Wysokość premii zależy od działu i stanowiska - na te pytania szczegółowo odpowie kierownik działu na rozmowie kwalifikacyjnej.

Na dziś jest kilka na różnych stanowiskach w różnych działach. Co do rotacji pracowników - jest grupa pracująca już ponad 10 lat, sporo osób po kilka lat. Oczywiście są też osoby pracujące kilka miesięcy i zmieniające pracę - na to czasem firma nie ma wpływu.

Czy w BAGAT Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Jak najbardziej - kończymy właśnie kapitalny remont pomieszczeń jednego z działów :) Zapraszamy do pięknego biura już wkrótce :)

@Pracodawca

A kiedy można spodziewać się naborów do tego wspomnianego biura? :D kiedyś już sprawdzałam czy są jakieś oferty i nie było. Chyba, że cos źle mi się wyświetla? Chce się dowiedzieć czegoś o przyszłych naborach na spedycje. Czy do końca roku będzie prowadzona jakaś rekrutacja?

Jeśli masz doświadczenie w branży TSL - przyślij nam swoje CV już teraz. Jeśli nie - do końca roku najprawdopodobniej rekrutacji już nie będzie - ale w Nowym Roku na pewno. Prosimy śledzić zarówno naszą stronę www, jak i ogłoszenia o pracę na OLX.

@BAGAT Sp. z o.o.

Dzień dobry. Mam zatem pytanie. Jakie będą od Nowego Roku warunki finansowe dla Specjalisty ds. spedycji międzynarodowej? W wygasłym ogłoszeniu pisaliście o zakresie 3 500 - 30 000. Czy kwota 3500 to u was pensja zasadnicza, czy może być ona wyższa? I na ile realna do uzyskania jest kwota 30 000 zł?

Na te pytania odpowiedź można uzyskać podczas rozmowy kwalifikacyjnej - warunki zatrudnienia ustalane są przez kierowników działów i nie ma jednoznacznej odpowiedzi na te pytanie. Czy od Nowego Roku będą inne warunki finansowe podczas zatrudniania - to też kierownicy poszczególnych działów będą wiedzieć.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BAGAT Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. spedycji międzynarodowej.

Weszłam na ich stronę w necie i w zakładkę kariera, ale nie ma tam ofert. Jest mail, gdzie można wysłać cv. Ale czy te cv faktycznie ktoś ogląda, czy to jest wysyłanie tego w próżnię? Nie chodzi mi o pracę kierowcy, ale o prace bardziej biurowe. Ktoś to zbiera i na bieżąco odpowiada czy odpowiadają tylko jak jest jakiś wakat?

Generalnie wygląda to tak, że z uwagi na duży napływ CV na wszelakie stanowiska odpowiadamy jedynie osobom, które zostały wstępnie zakwalifikowane do dalszego etapu rekrutacji. Nie martw się - Twoje CV nie wylądowało w koszu, a zostało przejrzane i zachowane. To, że na dziś nie szukamy nikogo konkretnego nie oznacza, że jutro taka możliwość się nie pojawi - a wtedy może się też okazać, że CV pracownika, którego szukamy, mamy już na biurku :)

Czy można uzyskać widełki zarobków na stanowisko handlowca/specjalisty ds spedycji? Zależy mi na minimalnej kwocie podstawy oraz możliwych premii. Taka informacja jest bardzo pomocna w podjęciu decyzji, czy warto aplikować.

Sylwia

Kiedyś były konkretne ogłoszenia na spedytora w transporcie międzynarodowym, teraz na stronie tylko ogólnie jest, gdzie wysłać CV. Przyjmował się tam ktoś ostatnio? Jest opcja pracy z domu chociaż częściowo na spedycji?

@Sylwia

Wszystkie oferty pracy (poza kierowcami C+E) dotyczą pracy stacjonarnie w biurze firmy.

Ewelina
@BAGAT Sp. z o.o.

Czy w najbliższej przyszłości planują państwo rekrutacje na stanowisko specjalista ds handlu? Mogłabym się dowiedzieć czy na tym stanowisku obecnie oferujecie jakiś system premiowy?

@Ewelina

Poniżej treść ogłoszenia, jakie zamieszczamy poszukując kandydatów na wspomniane stanowisko. Szczegóły systemu premiowego są do ustalenia z kierownikiem działu. Wymagania: język angielski w stopniu komunikatywnym; znajomość dodatkowych języków będzie atutem; swoboda w komunikacji, łatwość nawiązywania kontaktów; umiejętność pracy w zespole; Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem. Mile widziane: doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub obsłudze klienta b2b, Oczekiwania: dobra organizacja pracy własnej i umiejętność trafnego określania priorytetów, nastawienie na osiąganie założonych celów, umiejętność efektywnego działania, również pod wpływem stresu i w dynamicznym środowisku pracy, Dla doświadczonych handlowców z branży spedycyjnej indywidualne warunki zatrudnienia. Firma oferuje: szkolenie od podstaw; zatrudnienie na podstawie umowy o pracę; miesięczne wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy; ciekawą pracę w stabilnej organizacji; możliwość podnoszenia kwalifikacji; praca w dogodnej lokalizacji w nowoczesnym biurze

Czy szukacie teraz do pracy? Jestem kierowcą Kat. C+E

@Michał

Prosimy dzwonić pod nr 858 111 300, zostanie Pan przekierowany do odpowiedniej osoby zajmującej się kierowcami

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w BAGAT Sp. z o.o.?

BAGAT

Jak najbardziej. Są stanowiska, do których możemy przyuczyć od podstaw.

Ewelina
@BAGAT

Proszę o informacje na jakie stanowiska przyjmujecie obecnie bez doświadczenia. Jak wygląda wdrożenie w obowiązki takiego pracownika? Czy od początku można liczyć na umowę o pracę?

Nikka93

Jak wygląda tu praca z językiem obcym (rosyjski)? Czy bardziej jest wykorzystywany w rozmowach, czy w dokumentacji? Jest możliwość negocjacji zarobków dla kogoś, kto dobrze zna język? Byłabym wdzięczna za każdą opinię.

@Nikka93

Język jest wykorzystywany na każdym poziomie. Co do negocjacji zarobków - te kwestie ustalane są już za każdym razem indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej z kierownikiem/dyrektorem.

Nikka93
@BAGAT Sp. z o.o.

Czy aktualnie jest prowadzona rekrutacja na stanowisko asystenta?

@Nikka93

Zależy jakiego asystenta. Tutaj jest aktualne ogłoszenie o podobnym stanowisku: https://www.olx.pl/oferta/praca/agent-celny-asystent-agenta-celnego-CID4-IDO3VEJ.html

Czy jest możliwość pracy w BAGAT Sp. z o.o. na część etatu?

Administracja

Są różne opcję. Prosimy o wysłanie CV (lub zapytania) na adres e-mail: praca@bagat.eu

Czy pracownicy w BAGAT Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

O.m

A dlaczego mieliby się nie dogadywac? młodzi, mądrzy,kontaktowi ludzie...Oczywiście,że się dogadują.Sztuka negocjacji,kompromisu jest znana i stosowana:)

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie BAGAT Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Wigilia jest dniem pracującym. W zależności od natężenia koniecznych do wykonania na ten dzień zadań godziny pracy zostają mniej lub bardziej skrócone. Na pierwszą gwiazdkę na pewno każdy zdąży ;)

Jak się pracuje z ludźmi z BAGAT Sp. z o.o.?

Cóż możemy powiedzieć - fantastycznie :) Zespół BAGATu to młodzi ludzie, ale już z doświadczeniem w branży, podchodzący do pracy z humorem, ale i zaangażowaniem. Praca z nimi to sama przyjemność :)

Serg

Dzień dobry, szukam pracy jako kierowca. Czy masz wolne miejsce?

@Serg

Aktualnie nie, ale nie jest wykluczone że taki nabór będziemy prowadzić w przyszłości. Prosimy odwiedzać nasz profil :)

Redzi

Czy jeżeli ktoś nie zna języka też ma szansę na pracę u Was na stanowisko spedytora?

@Redzi

Jest taka szansa.

@BAGAT Sp. z o.o a jakich języków wymagacie i na jakim poziomie?

@Karolina

Karolina, wszystko zależy od stanowiska - raz jest to rosyjski, raz niemiecki lub angielski, a czasem i chiński byłby dodatkowym atutem :)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w BAGAT Sp. z o.o.?

BAGAT Sp. z o.o.

Dzień dobry, Członkowie naszego zespołu to młodzi, sumienni, odpowiedzialni i ambitni ludzie, z dobrą znajomością języków, potrafiący pracować w zespole pod presją czasu, zachowując przy tym doskonałą organizację pracy. Zapraszamy do wysyłania CV na adres praca@bagat.eu

Agnieszka

Hej, jakie są zarobki w tej firmie?

Dziękujemy za komentarz, z ciekawości sprawdziliśmy strukturę zatrudnienia w firmie - na dziś pracuje 3x więcej Polaków niż Białorusinów :) Średni okres zatrudnienia pracownika w naszej firmie to 3, 29 lata. Jeśli nie brać pod uwagę pracowników nowego działu - okres ten wyniesie ponad 4 lata. Co do spóźnień - skoro praca jest od powiedzmy 8:00 - to chcielibyśmy, aby pracownicy zaczynali pracę od 8:00 - czy to aż tak dziwne? Zdjęcie jest przypomnieniem o tej powinności, a nie karą :) Plany do wyrobienia nie są niskie, ale też i nie są zawyżone. Są to wskazania na oczekiwania pracodawcy w stosunku do pracownika - o czym pracownik zawsze jest informowany. Za brak wyrobienia planu nikt nie karze, a jedynie wstrzymuje to szansę na awans. Problemy w transporcie zdarzają się w każdej firmie, jednak nasi kierownicy zawsze są do dyspozycji. Niezgłoszone problemy nie mają szans na ich rozwiązanie. PS. Ciężko było się spodziewać pozytywnego komentarza od osoby, której nie przeszła okresu próbnego.

Zostaw merytoryczną opinię o BAGAT Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w BAGAT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BAGAT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.