Stalprodukt S.A.

Bochnia

Opinie o Stalprodukt S.A.

admin 2015-06-22 15:44:17
Użytkownicy chcący podjąć zatrudnienie w firmie Stalprodukt S.A. potrzebuję informacji o niej. Możesz im pomóc dodając komentarze na naszym forum.
SPM Poland 2016-03-03 11:38:26
SPM Poland zatrudni osoby na stanowisko Operatora Wózka Widłowego do nowostawskiego magazynu na terenie Kraków Targowisko.

Osoby zainteresowane oferta proszone są o przesyłanie CV na adres rekrutacje@sistema.com.pl
Marcin 2016-03-31 15:33:44
Pracowałem tam tylko parę miesięcy, jeśli szukasz komuny to dobrze trafiłeś :) Wszystko można załatwić jak to się mówi za odpowiednią c*** :) Jeśli chcesz pracować całe życie, nie masz ambicji, jesteś wrakiem człowieka to ta firma zrobi wszystko żebyś pracował właśnie dla nich. Jeśli będziesz pracował i zwolnisz się może cię czekać piękna przyszłość za kratami :) Pamiętaj Stalprodukt utrzymuje Bocheńską Policję, jak i całą Bochnię :) To jest tylko opinia i nie miałem zamiaru urazić moich pracodawców :)
Grześ 2016-04-24 07:21:30
Złego słowa nie powiem, pracowałem u wielu "prywaciarzy" ale tu warunki najlepsze. Stabilność zatrudnienia , pełny socjal, zarobki bez szału ale i tak najlepsze na terenie Bocheńskim. I faktycznie da się dopracować do emerytury, a nie jak człowiek się postarzeje to na bruk bo mniej wydajny.
saq 2016-06-28 21:33:40
właśnie szukają kogoś ? Jaka jest szansa po złożeniu podania ze sie w ogóle odezwą ?
Zostaw swoją opinię o Stalprodukt S.A. - Bochnia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stalprodukt S.A.