Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o.

stern

Nie polecam. Drukarze - najtańsi na rynku, dziwie sie ze nie pójda gdzies indziej. Jesli ktos chce tyrać za grosze i mieć imbecyla za szefa to ok, ale normalnym ludziom odradzam.

Zbigniew Wódecki
@stern

Spokojne, drukarze przyjdą po rozum do głowy. Myślę, że to kwestia czasu.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Introligator. Może ktoś planuje aplikować?

Rabarbar lotos

Rekrutuje, rekrutuje. Nie ma co się dziwić jak wszyscy wieją..

Robaczek
@Rabarbar lotos

Dlaczego, tak negatywny wizerunek przedstawiasz? Zmiany personalne dotykają wszystkie firmy. Przykro czytać że wśród załogi są wieszczyciele, negujący wszystkie zmiany organizacyjne w PJN.

@Robaczek

Tak, ale nagminna rotacja pracowników nie wpływa pozytywnie na postrzeganie danej firmy. To pokazuje że gdzieś tkwi problem. I tylko od zarządu zależy jaką politykę prowadzi i w jakim kierunku ona zmierza.

@Robaczek

...pomijam fakt nie wyciągania wniosków ze swoich poczynań.

Zodiak

Problem polega na tym że pracowali w tej firmie porządni fachowcy lecz zarząd nie potrafił tych ludział zatrzymać . Teraz nikt nie chce przyjść . Firma bazowała przez dlugi okres czasu na ludziach z grupą pozniej na ludziach z wiezień ,Barki ,a teraz są ukraincy. Ludzie Ci czego nie wiedzą chyba właściciele nie tworzą kapitału ludzkiego, nie zależy im na budowaniu marki tej firmy. Nowi ludzie przychodzą na rozmowy ,są "testowani" lecz nikt nie przychodzi na stałe. Dzieje się tak z wiadomych względów. Szefostwo oferuje kiepskie place i najczęściej rozmowę po okresie próbnym. Niestety nic z tego nie wynika. Obietnice nie są dotrzymywane nie ma ani rozmowy ani większych pieniędzy. Druga sprawa jest taka że właściciele lubią ludzi głupszych od siebie , co gorsza nie tylko zatrudniają takich ale jeszcze dobrze ich wynagradzają. Zeszły rok pokazał jak wygląda obecnie rynek pracy odeszło ponad 10 fachowców i to cześć takich prawdziwych. Co mamy w zamian Ukrainę. Ale oni przecież są tani i nie trzeba im płacić nadgodzin nawet w sobotę i niedzielę.

@Zodiak

Myślę, że zostało wszystko wyjaśnione. Pozdrawiam!

KozaYakuza

Raczej już nikt nie planuje. No chyba.. że napiszesz ofertę w języku ukr.

grafpoli

Nie polecam. 80% introligatorni to rynek wschodni który zbytnio nie przejmuję się swoimi obowiązkami , a od Polaka wymaga maksymalnego poświęcenia. Starzy drukarze i operatorzy szczycą się że wypłata na czas i na tym się kończy... No ok w zeszłym roku zakupiono nową lodówkę dla pracowników , ależ to była radość i zdziwienie :) Firma oferuje opiekę medyczną która jest dość uboga i niekiedy samemu trzeba opłacać zlecone badania. Zarząd nie lubi ludzi palących tytoń (mówi to otwarcie , i ma do tego prawo ) . Maszyny ładne z wyglądu , ale estetyka to nie wszystko. Gdyby jakiś operator zaniemógł i wylądował na L4 może liczyć na jakieś bonusy za przyjście do pracy - podobno rozpatrywane jest to indywidualnie. Wszystko zależy od tego kto co lubi, jeśli lubisz być obwiniany za błędy swoich zwierzchników odnajdziesz się w tej firmie bez problemów. Znajomość słownika synonimów jest dodatkowo premiowany - oczywiście indywidualnie :-)

Sławek B.
@grafpoli

Hehe, opieka medyczna... jak oni nie potrafią dobrze apteczki zaopatrzyć! A wypłata na czas to zasr.. obowiązek więc tak jak jak napisałeś, nie ma się czym szczycić. Taka jest prawda że ,,zarząd,, lubi ludzi dobrze wchodzących w d, chętnych na nadgodziny, nie pijących, nie jedzących, nie palących i nie śpiących... resztę stara się eliminować.

Ł.N

Żałuje że uwag Państwo nie zgłaszacie do mnie bezpośrednio....

@Ł.N

Taak?! I co by to dało, jak wszystko i wszystkich masz gdzieś?!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Magdalena

@Rabarbar lotos, dlaczego tak się dzieje? Co możesz napisać o pracy w Poligrafia Janusz Nowak? Może duża rotacja to skutek dynamicznego rozwoju firmy? @Robaczek, a czy Ty pracujesz w tym miejscu? Polecasz tego pracodawcę? Na stronie internetowej firmy znalazłam kilka ofert pracy, podsyłam zainteresowanym: http://www.poligrafia-jn.pl/PL-H10/praca.html Aplikowaliście już?

Omar i oner jak dwie opony
@Magdalena

ehh, znowu zwykła reklama bo kto będzie bardzo chciał tam robić sam se znajdzie ofertę, nie trzeba mu wciskać na tzw talerzu. Może jak Ty to piszesz- ,,podeślij,, lepiej jakie są zarobki, ooo Magdaleno!

Człowiek z ulicy

Dzisiaj daje se w dekiel zresztą dzień jak codzień, trzeba tradycję kultywować (cokolwiek to znaczy) wiecie, niby jest poręcz.. ale nie ma schodów.. Wesołych jajec!!

Czarek

Podpowiedzcie czy firm potrzebuje aktualnie pracowników?

@Czarek

Tak, ale z Ukrainy

LN
@Czarek

Tak, jesteśmy zainteresowani, zależy od kwalifikacji. Proszę złożyć CV. Na maila: praca@poligrafia-jn.pl

Acons

Mam pytanie dlaczego pracownicy chcą odejść ???

Xyz
@Acons

Głupie pytanie..

Acons
@Xyz

Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

Xyz
@Acons

Odchodzą bo warunki są super, płace takie że nigdzie nie dostaniesz, tak dobrze się zarabia i żyje, odpowiedź jest taka sama jak twoje głupie pytanie..i już się nie udzielaj bo tylko się kompromitujesz..

pfff
@Xyz

To co tam jeszcze robisz?

@pfff

wale ścieme

x

a ich sługus niejaki JP to dopiero ściemniacz, nie wierzcie mu, zależy mu tylko na stanowisku, ludźmi manipuluje

@x

Tak jest, JP100%

wole mieć jeszcze prace...

Witam, pracuje w tej firmie już jakiś czas i atmosfera w pracy nie jest zła, ale jeżeli chodzi o zarobki to jest bardzo marnie. Właściciele płacą za nadgodziny, tyle samo jak za każdą inną godzine pracy, w soboty też normalna stawka bez żadnych +50%. Ogólnie patrzą wszędzie gdzie zaoszczędzić i mieć więcej dla siebie. Nie da się dorobić w tej firmie.

twojastara
@wole mieć jeszcze prace...

Bo w gre wchodzi tylko 40%...bolsa! A jak + to z pewnością 500.

Lolek

A mi sie wydaje że każdemu źle, jak sie nie chce robić. Jest czasami faktycznie ciężko, ale da sie zarobić!

@Lolek

A co wtedy kiedy jest ciężko ale chce się robić?! Czy jak będzie łatwiej to mi się nie będzie chciało?!

@Lolek

..czy wtedy zarobie?! P. S. Mi się też wydaje że mi źle..

Współpracownik

To właśnie Pan (usunięte przez administratora)- wykazuje się "odwagą"!!!, a raczej jej brakiem, wypowiadając się na anonimowym forum. Bezpośredni kontakt z zarządem firmy - nikogo jeszcze nie skreślił. Co do zakładu pracy chronionej - to proszę nie mylić z "Ciechocinkiem", piciem kawy i tp. - powierzone zadanie trzeba wykonać na czas. Cały czas się zastanawiam - dlaczego Państwo nie rezygnujecie z pracy jeżeli jest tak źle, przecież macie Państwo możliwość podjęcia Pracy w innych zakładach, gdzie obowiązują ścisłe normatywy pracy, obowiązujące wszystkich pracowników. Nie wykonanie normy miesięcznej skutkuje rozwiązaniem umowy o prace. Proponuje poczytać na temat konkurencji i przemyśleć swoje uwagi. Jeszcze raz podkreślam z cała stanowczością Praca jest po to aby ja wykonać, i za wykonana pracę przysługuje wynagrodzenie. Jakość i wydajność pracy decyduje o ocenie pracownika oraz formie jego wynagradzania.

@Współpracownik

Czy jak nie lubię kawy to moge se strzelić ajsti?! Czy w Ciechocinku pijo ajsti?!

Pracownik PJN

Fakt temperatura jest wysoka (parę dni w roku w okresie letnim) - natomiast jak ma być, ja na zewnątrz budynku jest 35~36 stopni. Woda z dystrybutora jest do picia tylko nikt z niej nie korzysta! A firma regularnie płaci za wymianę filtrów. Na klimatyzacje nas nie stać! Nikt nikogo nie zmusza - jeżeli warunki nie odpowiadają, maja Państwo prawo zmienić pracodawcę.

@Pracownik PJN

..,,nas nie stać,,.. Hehe to też jest dobre!

Biurowy

Jaka praca, taka płaca! A o szacunku do pracy to proszę się nie wypowiadać, nie generalizując większość z Państwa nie szanuje pracy, a okazuje to po przez nagminne spóźnienia, nadliczbowe przerwy w pracy, telefony, papieroski nie wspomnę o zaniżania wydajności. Liczne zaniedbania w obowiązkach, które prowadzą do licznych błędów produkcyjnych, co przenosi się na wynik finansowy firmy! Klienci firmy długo tego nie wytrzymają! Dzięki Wanszej staranności niedługo FIRMA padnie, a wy razem z nią !!!!

@Biurowy

Co to jest ,,wanszej,, ?! To z hiszpańskiego czy ukraińskiego?!

Widzę ze wszyscy nażekaja u nas też. Dla tych co tak prace szanują proponuje Amazon w sadach ciekawe czy nie zmienimy zdania. Mamy wybór - albo sielanka, albo napierdalanka i to za ta sama kasę !!!

@Gość

Dla ciebie dobrym wyborem będzie cofka do podstawówy i ortografia..

Nowak

Warto

@Nowak

Hehe, dobre..

Nieważne

Kiedyś pod maszyną biegała mi mała myszka. Już dawno jej nie widziałem. Wydaje mi się, że zrozumiała, że u Nowaków już fajnie nie będzie i wyjechała do Irlandii.

aaa
@Nieważne

co to za myszka?

niemamoka

Logitech..

aaa

jaśniej, proszę

@aaa

Lodrzitech, a jak chcesz jaśniej to podkręć monitor..

Pracownik fizyczny

Wreszcie zasady sie zmieniły, nadgodziny wypłacane są zgodnie z prawem pracy. O do reszty, małe postępy, ale zawsze za małe :-)

Ruble&Dolary

Cyrk na kółkach. Zamontowali karuzelę na wejściu i zatrudnili klauna do kierowniczego kantorka. A czy ktoś poinformował Panów Nowaków, że Paweł na pierwszych swoich nockach spał i non stop załatwia swoje prywatne sprawy przez telefon w służbowym czasie ???? Baran i hipokryta!!!

MorelaHseYo
@Ruble&Dolary

Był Paweł..nie ma Pawła. Spieszmy się dissować ludzi, tak szybko odchodzą..

BYŁY PRACOWNIK

Co tu dużo mówić .... ! ! ! u NOWAKA, ... Za Nadgodziny NIGDY Nie Płacił ? ? ? Bo z Czegoś Musi RODZINKA SIĘ UTRZYMYWAĆ ....

Zostaw merytoryczną opinię o Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o. - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o.