Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o.

OD Nowy wpis

Czy po trzech latach możecie napisać, że atmosfera jest lepsza czy jednak ktoś kto zarzekał się, że nigdy taka nie będzie miał racje? Chce się upewnić, bo wiem, z internetu ze pól roku temu szukano koordynatora ds. produkcji. ciekawi mnie czy warunki na niej jakoś szczególnie się zmieniły od tego czasu?

Jaki jest wkład kierownictwa Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Krzychu zwyrol Nowy wpis

Wkład zerowy tam nigdy nie było i nie będzie dobrej atmosfery!!!

Karolina Nowy wpis

Czy w firmie jest maszyna szyjąca? Jak wygląda wypłacalność firmy? Tzn czy wynagrodzenie jest na czas , czy są nadgodziny?

Bartosz

Dzien dobry ja jestem nieslyszaych dawno wyslam CV do Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Bartosz kuinski

Dzien dobry ja jestem nieslyszaych dawno wyslam do Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 1 marca i zastanawiam się nad złożeniem CV.

Mareczek

Daj sobie spokój z ta firma !!!

Dzień Dobry. Warunki współpracy z nowymi kandydatami ustalane są na bazie, doświadczenia oraz praktycznych umiejętności Kandydata. Zatrudniamy Kandydatów na etat - umowa o pracę.

Mareczek

Stachu jak tam nowy monitoring idzie obejść jeszcze wynosisz płyty????

Paulina

A co jest nie tak z atmosfera w firmie ? Ktoś się wypowie ?

Maciej

Słyszałem że szukają kierownika, co stało się z poprzednim?

Potargany
@Maciej

Wiecie coś na temat tej posady? Co stało się z poprzednikiem ?

Olga
@Maciej

Tego pewnie się nie dowiemy, jest wiele powodów, dla których ludzie zwalniają się z pracy. Obecnie Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o. poszukuje też osób na inne stanowiska: https://www.poligrafia-jn.pl/PL-H10/praca.html Polecilibyście pracę tam?

Mr x
@Potargany

Jak co się stało nie wytrzymał atmosfery jaka tam panuje

Mr x
@Olga

O boże tylko nie to nie polecam

Anitka

Halo, halo! Jakieś wieści? Nie szukają teraz nikogo?

Kostek

Może ktoś wie czy potrzebują pracowników? Jaką umowa i zarobki?

@Kostek

nie myśl o tym. to jest dno.

gigol

ostatnio drukarz przespal ponad pol nocy za maszyna i wszystko bylo dobrze a do introligatorni maja pretensje ze siedza i nic nie robia

@gigol

Jak mu zazdrościsz to kimnij się razem z nim i gitara..

Ta3er
@KozaYakuza

Ja, jak się nawącham acetonu, to potem śpię jak w ciąży dziewczynka, a nad głową drukuje mi się Philips. Po birolu zaś mam zmazy nocne.

@Ta3er

Zrobiłem bigos, muszę kilka razy podgotować żeby doszedł, wtedy będzie lepszy

Acetonix
@Ta3er

Tak birol dobry

twojastara
@gigol

A ja w nocy śpie całą noc, masz jakiś problem konfixie?!

Roman

lepszy jest pan Daw.. z CtP który nie dba o swoją higienę osobistą oraz innych i nie myje rąk po toalecie, pan Prze... to inny temat:) nie polecam. Słabe zarobki, kiepska atmosfera którą kreują pracujące tu osoby którym nie można złego słowa powiedzieć "bo znają się"

@Roman

Znam wszystkich z CTP również DAW i nigdy bym nie powiedział, że ma problem z higieną.

roman
@Ania

ania pewnie konkubina:)

Asia
@Ania

a to że trzęsie się głowa co chwile to z czego???? a rąk nie myje po toalecie, potwierdzam. Asia

@Roman

Forum nie jest miejscem na tego typu wpisy! Informacje tu zamieszczone powinny dotyczyć pracy oraz firmy, a nie konkretnych osób. Nie należy tutaj nikogo obrażać! Zachęcam do ponownego przeczytania regulaminu tegoż forum. Ponowna lektura pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości. Tak jak napisałeś, atmosferę tworzą zatrudnione osoby, dlaczego uważasz, że jest ona kiepska?

@Magdalena

Co możesz powiedzieć o pracy w pjn? Jakie są zarobki? Czy wszystko ok? Jeżeli nie to dlaczego tak uważasz?

@Magdalena

Pani Magdaleno jest Pani moderatorem strony i mówi Pani że opinie powinny dotyczyć pracodawcy a nie widzi Pani że niejaki byku pisze bzdury nie temat i jeszcze używa inicjalow usuwa się tylko opinie niewygodne dla pracodawcy a te które oczerniaja pracownika nie proszę coś z tym zrobić mamy rodo i to podlega karze!!!!!!!!!!!!

Byku
@Mareczek

Uuuuu kogoś coś uraziło. przypominam również (usunięte przez administratora), iż rodo jak najbardziej jest aczkolwiek nie dotyczy to inicjalow, które zostały użyte. I nie pisz że coś nie jest na temat, ponieważ na temat jak najbardziej jest. Niech dowiedzą się wszyscy co dzieje się w firmie i jacy są pracownicy a nie tylko oczerniać pracodawców.

roman
@Byku

chyba tam nikt rąk nie myje:)

Sikalafą
@roman

W ogóle się nie myjemy bo po co :)

Kot

Czy ktoś wie ile zarabiają drukarze?

Kot
@Kot

Raczej słabo

Stary
@Kot

Marudzicie, jak się postaracie to zarobki są całkiem niezłe

OddajKufel
@Stary

Zarobić godnie, to się powinno przy 8h, a cytując twoje ,,postaracie,, to se między bajki włóż..

Bik

Witam. Słyszał ktoś, o aferze w PJN. Podobno policja wyprowadziła kolesia za kradzież, i to wieloletniego pracownika!?

Uuuu
@Bik

Kogo?

profeszjonal
@Uuuu

Misia GoGo

Bik
@Uuuu

Właśnie pytam czy ktoś coś wie na ten temat?

Kfugduvsjcgj

Uuulala!!

Byku

Nie trzeba być (usunięte przez administratora)żeby dowiedzieć się takich rzeczy. Jest afera jest sensacja, no i też widzi się co się dzieje. Więc nic dziwnego prawda.

nowy

Jak wygląda praca w CtP? na jakie zarobki można liczyć? Słyszałem że poszukiwana jest osoba ze znajomością dtp i ctp .

Сергій
@nowy

тому ми шукаємо

Кипріан

Джип bmw також контролю і з інспекції праці

@nowy

Czy wziąłeś udział w rekrutacji? Jaki jest jej efekt, podjąłeś zatrudnienie w firmie? Rozumiem, że masz wcześniejsze doświadczenie w branży, może dzięki temu udało Ci się wynegocjować lepsze warunki? Jeśli pracujesz w firmie, powiedz coś więcej na jej temat, jak z atmosferą?

Magdalena

@Robot, nikt nie prosi o podanie dokładnych kwot. Mam na myśli szczegóły dotyczące pracy, a nie ogólne wypowiedzi. Czy możesz przedstawić swoją opinię w tej materii? Czy Ty jesteś zadowolony z oferowanych warunków?

@Magdalena

Weź się zwolnij, bo średnio się nadajesz do wykonywania obecnej pracy. Widząc co tu odwalasz, proponuję etat w pjn.

Magdalena

@xdxd, tego typu wpisy obrażają inne osoby i są niezgodne z regulaminem. Czy sam jesteś lub byłeś pracownikiem firmy? Rozumiem, że nie odpowiada Ci wysokość wynagrodzenia, a jak jest z innymi aspektami? Pamiętaj, że dla różnych osób różne zarobki są wystarczające. Zapraszam do dyskusji te osoby, które mogą wypowiedzieć się w rzetelny sposób, podając szczegóły i argumenty.

Robot
@Magdalena

Robot, szczegóły... , czyli zarobki objęte są tajemnicą handlową, szczypta wyobraźni wystarczy by stwierdzić ,że wypowiadają się negatywnie osoby z nich nie zadowolone. reszta później...

twojastara
@Magdalena

Ty jakaś dziwna jesteś i niereformowalna. Jak długo jeszcze będziesz smarować te wypociny? Czego nie rozumiesz? Zatrudnij się tam chociaż na dwa tygodnie a potem opisz wrażenia, bo pytań już nie będziesz miała...

xdxd

. Jeśli Ukraińcy jeszcze tam pracują to pewnie jacyś nieudacznicy godzący sie robić za te grosze.

Magdalena

@niemamoka, zechcesz rozbudować swoją wypowiedź? Nie wnosi ona zbyt wiele do dyskusji, a forum powinno zawierać merytoryczne wpisy. @Łapy Opadają Magda, pamiętaj, że to, co dla Ciebie jest negatywem, innej osobie może się podobać. Każdy z pracowników ma na pewno inne doświadczenia, wiele zależy także od stanowiska. Dlaczego sądzisz, że osoby z Ukrainy mają dobre zdanie o Poligrafia Janusz Nowak, a Polacy nie?

BanderasBitch
@Magdalena

Problem ze zdrowiem? To biegiem do specjalisty!!

Zostaw merytoryczną opinię o Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o. - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o.