Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Nowak Janusz Poligrafia

Pracowałeś w firmie Nowak Janusz Poligrafia i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-04-20 02:59:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
CZY KTOŚ WIE KIEDY FIRMA JANUSZ NOWAK ZOSTANIE PRZENIESIONA DO WYSOGOTOWA.POZDRAWIAM MONIKA
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-05-12 21:51:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja wiem ale nie powiem. Marek
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-06-24 11:36:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
powiedz proszę ,a tak poza tym jaka atmosfera panuje w tym zakładzie i jakie są minimalne zarobki ? pozdrawiam serdecznie monika .
zdjecie uzytkownika
Drukarz - 2011-09-25 05:42:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Generalnie firma już znajduje się w Wysogotowie obok takich drukarni jak Graphus-Pach czy Grafpoz. Co do samej firmy - należy wziąć pod uwagę, że gdy właściciel firmy zatrudni dwóch synów do zarządu i płaci im za to duże pieniądze (które można by przeznaczyć na podwyżki dla solidnych pracowników) - to nie licz na to, że w tej firmie dobrze zarobisz. Tyle na temat.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-12-01 11:23:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Potwierdzam te opinie. Własciciele maja węża w kieszeni
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowak Janusz Poligrafia

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Nowak Janusz Poligrafia?
Zadaj pytanie
alert