Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Nowak Janusz Poligrafia

Pracowałeś w firmie Nowak Janusz Poligrafia i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
krzysiek534 - 2010-10-17 10:34:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jesteś zatrudniony w tej firmie i masz już wyrobione własne zdanie na jej temat? Czy wiesz jak wygląda zatrudnienie w spółce Nowak Janusz Poligrafia? A możesz słyszałeś czy Poznań prowadzi aktualnie nabór? Potencjalnemu pracownikowi bardzo zależy na poznaniu opinii aktualnych pracowników na temat ewentualnego pracodawcy. Wszystkie uwagi będą bardzo przydatne dla potencjalnych pracowników.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-04-20 02:59:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
CZY KTOŚ WIE KIEDY FIRMA JANUSZ NOWAK ZOSTANIE PRZENIESIONA DO WYSOGOTOWA.POZDRAWIAM MONIKA
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-05-12 21:51:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja wiem ale nie powiem. Marek
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-06-24 11:36:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
powiedz proszę ,a tak poza tym jaka atmosfera panuje w tym zakładzie i jakie są minimalne zarobki ? pozdrawiam serdecznie monika .
zdjecie uzytkownika
Drukarz - 2011-09-25 05:42:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Generalnie firma już znajduje się w Wysogotowie obok takich drukarni jak Graphus-Pach czy Grafpoz. Co do samej firmy - należy wziąć pod uwagę, że gdy właściciel firmy zatrudni dwóch synów do zarządu i płaci im za to duże pieniądze (które można by przeznaczyć na podwyżki dla solidnych pracowników) - to nie licz na to, że w tej firmie dobrze zarobisz. Tyle na temat.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-12-01 11:23:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Potwierdzam te opinie. Własciciele maja węża w kieszeni
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowak Janusz Poligrafia

Twoj email:
Wiadomość: