Opinie o Hanza Poland Sp. z o.o. w Brzeg Dolny

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hanza Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hanza Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i serwis sprzętu medycznego i laboratoryjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanza Poland Sp. z o.o. w Brzeg Dolny

Transformers

Do Pani kierownik Katarzyny. Skończ Pani traktować ludzi jak (usunięte przez administratora) bo kiedyś i Pania ktoś tak potraktuje. Mówi się nie ma ludzi nie zastąpionych czy to na zwykłych stanowiskach typu (usunięte przez administratora) i na takich jak ma Pani. Może się przytrafić że niechcący i Pani trafi do segregacji a wtedy będzie można uznać że jednak życiowa karma wraca. Pozdrowienia dla ludzi z Hanzy przestańcie się dawać pomiatać to nie jedyna firma na świecie szanujcie siebie skoro Pani kierownik i pracodawca tego nie potrafią! Co te biedne robaczki (usunięte przez administratora)zrobią kiedy skończy się kariera ich Pani. Fachu w ręce nie mają ale ważne że w (usunięte przez administratora) wchodzić potrafią.

Julita
@Transformers

To przyjmują ludzi bez doświadczenia skoro piszesz, że pracownicy nie mają fachu? Wtedy uczą nowych czy jak to wygląda? Może kasa chociaż jest zadawalająca?

praca z ochotą przerabia słomę w złoto

pracuje w firmie Hanza Poland od dawna i nie jest to moja pierwsza praca (wiem dobrze jak potrafią traktować pracowników przełożeni) Firma przeżywała różne ciężkie chwilę, ale zawsze można było odczuć, że liczy się tu człowiek. Jeśli komuś zależy na dobrej atmosferze i dobrym traktowania zapraszamy do naszej drużyny. Zdaję sobie sprawę z tego, że są ludzie którym coś zawsze się nie będzie podobało i to jest normalne. Lecz pamiętajmy o tym, że tak jak traktujemy innych tak sami będziemy traktowani i że praca z ochotą przerabia słomę w złoto :)

Hshsj

Mam pytanie odnośnie umowy . Czy umowy macie przez hanza czy agencje pracy

rozczarowana kandydatka

Niestety, ale muszę wyrazić swoją negatywną opinie o procesie rekrutacji. Pierwsza rozmowa trwała 1,5 godziny, z której wspólnie byliśmy zadowoleni. Zostałam zaproszona na drugą rozmowę do biura, aby zobaczyć jak wygląda obiekt i czy nadal praca mnie interesuje. Kolejne 2,5 godziny poświęcone na spotkanie. Potwierdziłam swoje warunki, które jasne były od początku rekrutacji (zgłoszenie przez pracuj.pl i podczas rozmowy). Na spotkaniu jednak okazało się, że kwota jest za wysoka i decyzję musi podjąć prezes. Byliśmy umówieni, że do końca tygodnia dostanę odpowiedź (pozytywną lub negatywną). W piątek dostaje sms, że prezes był nieobecny i na pewno skontaktują się ze mną w poniedziałek. W poniedziałek cisza, we wtorek dzwonię, żeby się dopytać o decyzję i cisza. Nie odbierają ode mnie telefonu. Mija kolejny tydzień i cisza. Jestem mocno rozczarowana, ponieważ poświęciłam bardzo dużo czasu na proces rekrutacji. Zapewniali mnie jaka ta firma nie jest wspaniała i jak bardzo pracują nad pozytywnym wizerunkiem, a tu takie zachowanie. Bardzo słabo. Dodatkowo, co warto powiedzieć, firma oczekuje codziennej pracy po godzinach. Nie mieli zamiaru o tym wspomnieć i wyszło to całkiem przypadkiem. Nie te czasy, żeby być (usunięte przez administratora) i pracować po kilkanaście godzin z wizją oddania godzin w innym terminie. Nie polecam, bo tylko strata czasu.

Gaia BH1
@Karolina

@Ania zapewne tam pracuje/ła, większość komentarzy to osoby znające firmę od podszewki wiele lat i pisząc wyrażają swoją dezaprobatę. Stanowisko inżyniera dość odpowiedzialne, prócz swoich nominalnych obowiązków dostajesz wiele pobocznych, które Cię psychicznie wyniszczą po paru latach. Jak wywalczysz sobie cwaniacko kasę to możesz liczyć nawet na 5 cyfr. Ostatnio wiele osób uciekło, pytanie dlaczego. Odpowiedz jest dość prosta, dwie osoby do "urgent removal" wszyscy wiedzą jakie. Jak to mówią ci z długimi brodami i siwymi włosami: RYBA PSUJE SIE OD GŁOWY. Firma ma Wielki potencjał ale czas na porządki, może Szwedzi zauważą obroty z miesiąca na miesiąc i podejmą właściwe ruchy, bo Polak nie potrafi rządzić i szanować swojego.

Był ktoś na tej rekrutacji na stanowisko Technolog produkcji? Ogłoszenie pokazuje że miesiąc temu „wygasło” pytanie czy już ktoś dostał telefon że go zatrudnili czy nabór jeszcze jest. Co jaki czas ogólnie tu są jakieś nowe stanowiska? Nie mówię nawet że ktoś ma się zwolnić, może firma się będzie powiększać czy coś.

AY2 Nowy wpis

Jak wygasło to na Super Planistkę będzie wakat. Dobra fucha, nie narobisz się i dużo home office można brać no i kasa zadowalająca.

@AY2

Słuchaj, bingo. Jest oferta dla Planisty, właśnie z niej tu trafiłem;) Dasz znać czy ten system premiowy w zakładzie działa jak należy, podobno jakieś dodatkowe pieniądze mieliście dostać na Wielkanoc?

Też bym chciał wiedzieć tak jak osoba niżej, czy na technologię produkcji nadal szukają czy już zamknięty nabór. Ja też czytałem tą mapkę dojazdu co pokazują tam na dole w ogłoszeniu i chciałem spytać, czy aktualnie wchodzi w grę w ogóle, żeby jakiś Dojazd pracowniczy był organizowany? Jest coś takiego? Bo przyznam, że lokalizacja to mi w ogóle nie pasuje.

zenka Nowy wpis

W dobrych czasach, za poprzedniego prezesa były organizowane dojazdy. Teraz to tylko wspomnienie i lepiej nie będzie.

Ogłoszenie na Technolog produkcji do Hanza Poland Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

H2O

Polecam, szczególnie do działu P. Łukasza.

Piszecie tu o słabym zarobkach, ale wpadła oferta pracy dla technologa produkcji i oferują 5 500–6 000 zł na uop. Chyba nie jest źle, co? :) Czytam obowiązki i wspomnieli o okazjonalnym wsparciu pracy w laboratorium. Co to znaczy okazjonalne wsparcie? Nie chciałbym, żeby okazało się, ze to praca na dwa etaty ;) Zakład nie dał znac o żadnych benefitach, socjalu. Są jakieś dodatki?

Polecam pracę w tym zakładzie, fajna atmosfera, dobre zarobki.

Hej, a możesz napisać jakieś szczegóły?:D Zarobki ogólnie dobre, czy chodzi ci o stanowisko technologa konkretnie? Bo ja bym się chciał przyjąć na zwykłego pracownika na produkcję. Napiszesz ile wynoszą widełki dla takiego "szeregowego" pracownika? I co z tymi benefitami, faktycznie nic nie ma? Socjalu też zero?

fitta

Z zarobkami to wiadomo, są tajne, dopiero na rozmowie powiedzą. Mogę dodać, że ludzie z Wrocławia i dalszych okolic przyjeżdżają więc to mówi samo za siebie. Dofrze, jak dostaniesz się do zakupów, na inżyniera, serwis to będziesz zadowolona/y. Firma się rozrasta i przyjmuje coraz więcej osób, jak robisz swoje będziesz zadowolona/y.

Koordynator

Szkolenia ,

Czy aktualnie , lub też na 01.03.22r - planujecie Państwo rekrutację??? Ile trwają szkolenia? Czy są one płatne? Czy jak kończy się okres badań , zakład pracy zwraca koszty???

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Rysiek

Piszesz, że są nowe maszyny, a że ludzie nie dostali grosza więcej... W takim razie, na jakie wynagrodzenie, tak mniej więcej, można tu liczyć? Proszę o informacje.

Magazynowa
@Rysiek

Pieniądze są tylko dla tych Niebieskich, za chwilę będą musieli wyjść ze swoich biur i popracować uczciwie na pensję bo Białych już nie będzie. Ciekawe, czy "władza" czyta te opinie? Czy "prezesik" nie odkleił się od rzeczywistości, w sumie pieniądz zmienia człowieka, kwestia tylko czy na dobre. Ma podwoić obroty/zysk do 2025, nakupił maszyn i nie ma komu je obsługiwać, BRAWO! Życzmy im dużo zdrowia psychicznego i uśmiechu.

(usunięte przez administratora)ł . Nie polecam nikomu tam pracy . Trzeba kierownikom/brygadzistą w (usunięte przez administratora) wchodzić , obgadywac innych bo inaczej nie pasujesz do ich obłudnego świata . Sumienni pracownicy co chcą pracować są zwalniani bez przyczyny . Prędzej tam załamania nerwowego można dostać niż liczyć na dobre słowo nie wspominając o awansie.

Nawet jak ktoś jest zatrudniony na umowę o pracę na czas nieokreślony to też nie może być pewnym stabilności? Chociaż w umowie jest jakiś okres wypowiedzenia bądź odprawa? Hmm, a na premię jakąś można liczyć? Czy tak samo jak z dobrym słowem i awansem? Szukam pracy, dlatego tak dopytuję...

Pracowniczka świata

Ta praca jest dla mało ambitnych . Z drugiej strony ludzie boją się odezwać bo jedna Pani i jej dziewczyna postarają się byś się ewakuowała . Taki to los tych co tam pracują .

praca z ochotą przerabia słomę w złoto

@praca z ochotą przerabia słomę w złoto

Fajnie tylko szkoda że pensja się nie zmienia a wymagania na stanowiska z kosmosu wzięte !!! Praca dla ludzi po 50 roku życia młodszy pracownik się marnuje w tej firmie bez aspiracji i braku rozwoju szkolenie to ci zrobią z Lutowania !! Tyle w temacie Pozdrawiam byłą ekipę bo wszyscy uciekają z tego zakładu !!!!

Pszełorzona
@Kolega

Znowu kłamliwe wpisy. Jak ktoś nie chce pracować to zawsz będzie narzekać. Tyle w temacie.

Agata
@Pszełorzona

skąd taka ostra reakcja? ja to czytam z ciekawości, sama szukam pracy i nie biorę aż tak do siebie tych wpisów, wiadomo że najlepiej wszystko samemu sprawdzić.

@Agata

Zwłaszcza współpracę z Panią Magda z produkcji :)

@Agata

Ponieważ odpisuje Ci sama Pani kierownik,z jej wypowiedzi polecam wyciągnąć odpowiednie wnioski

Jacek
@No coment

Czyli Tobie bliżej do oryginalnego komentarza? Przez tyle lat nic się nie zmieniło na plus?

@Jacek

Jeśli odpowiada Ci praca x czasu za najniższą krajową i traktowanie pracownika jakbyś zarabiał co najmniej 5 tysięcy to próbuj:)

zainteresowana
@No coment

jest dużo informacji ale chyba nie na temat pracy w biurze....czy ktoś orientuje się jaka jest kultura pracy i klimat między ludźmi w biurze??

Katarzyna
@No coment

Tu chyba zagadkowy staje się ten cały "x", bo od tego raczej odpowiedź zależy... Optymistycznie patrząc od stycznia będzie jeszcze bardziej się opłacało pracować? Chyba zawsze coś

@Katarzyna

Jeśli dla Ciebie podwyżka jest to,że co roku jest podniesiona najniższa krajowa to chyba trochę bląkasz w obłokach. Aaaa nieee,Pani kierownik nie musi się martwić o podwyżki ????

Katarzyna
@No coment

Czyli to oznacza, że na każdym stanowisku tutaj zawsze co roku podniosą niezależnie czy ma najniższą czy więcej?

@Katarzyna

A tam wogole ktoś ma większą stawkę niż biura ? Hahaahahahha

Hshsj

Mam pytanie odnośnie umowy . Czy umowy macie przez hanza czy agencje pracy

Nowa

Hej. Mam pytanko a soboty są wolne czy pracujące? Pozdrawiam

Była
@Nowa

Wolne

@Nowa

Witam, Praca planowa jest w pięciodniowym systemie pracy od poniedziałku do piątku. pozdrawiam, Hanza Poland

Xl
@Pracodawca

Czy umowy są przez firmę czy agencje pracy ?

Xxx

Jakie są umowy w hanzie?

Święta Święta

Wiszę, że zamknięto Wam buzie na temat podwyżek oraz dodatków..... Ludzie nie bądźcie głupi. Każda normalna firma pod koniec roku sypie kasą i zachęca do pracy na przyszłoroczne profity, a Wam wystarczy powiedzieć, że będą zwolnienia i cisza jak makiem zasiał :) Tak nie dojdziecie do niczego.

@Święta Święta

Ja to widziałem, że do pracy chyba szukają, przynajmniej już ze dwa tygodnie temu ktoś to podkreślał. Skoro tak to o jakich redukcjach może być mowa skoro to chyba rozrost? Jak teraz przyjmowane są nowe osoby? jaki macie stosunek do nich i jak samo wdrożenie wygląda?

@Święta Święta

A to jakieś pewne, że nie będzie dodatków na święta? Do świąt jeszcze czas, więc może jeszcze coś rzucą. W ubiegłych latach jakieś dodatki na święta były czy nie? Te zwolnienia to pewna sprawa?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Hanza Poland Sp. z o.o.?

Hej. Widziałem ze szukają teraz do pracy. W jakich godzinach pracujecie? System dwunastogodzinny? No i jak z wynagrodzeniem? 5 tysi bez zmian?

Transformers

Julita
@Transformers

Hanza

Praca jak praca nie jest zła płaca no cóż słabo to wygląda a Firma ciągle się rozwija i podnosi produkcję więc więcej zarabia a pensja stoi w miejscu na niektórych stanowiskach coś tam dają więcej ale to i tak mało Pani kierownik lubi obtaczać się dość płytkimi koleznkami do wyjścia na papieroski i lepiej żeby były głupsze od niej jak jestes za mądry to już nie masz czego tam szukać prezes całkiem nie interesuje się tam człowiekiem nie podoba się to przyjdzie następny rządzi Pani Kierownik albo Ciebie lubi albo nie i nie ważne że jestes sumiennym pracownikiem nikt tego nie zauważy

Natka
@Hanza

A skąd taki podział, że niektóre stanowiska dostają podwyżki, a inne nie? Nikt się nie buntuje? Pisałeś, że szef nie stara się zatrzymywać pracowników, czy jest duża rotacja w firmie?

Czy to prawda, że Szwedzi zastanawiają się nad zamknięciem filii w Polsce ? Pracuję w firmie, która współpracuje z Hanzą chodzą u nas takie słuchy...

Łucja

Sporo komentujecie pracę na produkcji w firmie, a jak jest z pracą w biurze jako Inżynier Procesu ? Szukaja teraz ale oferta w ogloszeniu bez szczegolow. Ktos wie jakie są widelki na tym stanowisku ? Warto ?

Gaia BH2
@Łucja

Stawka inż z 5 cyfr a ludki na produkcji najniższa....

Xxx
@Gaia BH2

Ehh czesto tak niestety to wygląda, w moim poprzednich firmach przy pracy na linii było to samo. Możliwość awansu chociaż jest, np na kierownika zmiany? Jakies premie, benefity Piszą tu o pracy po godzinach, na produkcji się to zdarza?

Prokrastynator
@Xxx

@Xxx Awans...jak podpasujesz Panci i jej dziewczynie, będziesz z nią imprezować i robić za Ucho na produkcji to dostaniesz miejsce w matni. Możesz teraz liczyć na nadgodziny, soboty i niedziele, można dorobić drugą pensję.

Dora
@Prokrastynator

No to jeśli można zarobić drugie tyle na nadgodzinach, to nie jest tak źle, ale każdy może się zgłosić na pracę poza godzinami pracy, czy tak jak piszesz trzeba mieć dobre wtyki u osób wyżej i być lubianym?

rozczarowana kandydatka

Boże-nka
@rozczarowana kandydatka

Trafne spostrzeżenia osoby, która nie zaczęła tam pracować. Do wymiany kilka osób pseudodecyzyjnych. W ciągu roku odeszło ponad 20 osób, o czymś to świadczy. Wiadomo, ryba psuje się od głowy. Ciekawa jestem, czy Szwedzi wiedzą co tam się dzieje?

Halina
@rozczarowana kandydatka

Na jakie stanowisko aplikowałaś i jesteś w stanie powiedzieć jakie widełki płacowe byli w stanie Ci zaoferować? Albo jakie Ty podałaś i jakich nie chcieli zaakceptować... Czyli proces rekrutacji jest dwuetapowy, to miał być ostatni etap? Mogłabyś powiedzieć jakich pytań można się spodziewać? No i jak już byłaś w tym biurze bo miałaś je obrzejrzeć to czy jest przyjemne do pracy? ;) Tak w Twojej ocenie :p

@rozczarowana kandydatka

nie masz co się załamywać...nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...zarówno stanowisko inżyniera projektu jak i planisty to(usunięte przez administratora) dla innych, niekompetentnych i nieudolnych ludzi w tej firmie, a więc ciesz się że cię nie przyjęli... ;-) a to co piszesz o całym przebiegu rekrutacji to dalej (usunięte przez administratora)jakie było...bez zmian....

@Ania

Aniu, a Ty tam pracujesz? skoro nie polecasz pracy na stanowisku inżyniera projektu i planisty to podasz stanowiska, na które opłaca się aplikować do nich? Jest szansa na jakieś spoko zarobki u nich?

Gaia BH1
@Karolina

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Hanza Poland Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 26 czerwca.

Pracował ktoś z Was jako Project Manager w firmie Hanza Poland Sp. z o.o.? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

Ewka

albo coś na temat planisty...bo widzę że potrzebują??

Gocha
@Ewka

Piszą w ogłoszeniu że fajna niekorporacyjna atmosfera a pytanie dlaczego niektórzy w biurach ciągle siedzą po godzinach?? Czyżby jednak korporacyjne klimaty, czy po prostu ktoś się nie wyrabia ze swoja pracą??

@Ewka

Mnóstwo ogłoszeń na (usunięte przez administratora) i innych portalach z pracą, już któryś raz odświeżane i dalej nie mogą znaleźć pracowników?? Czyżby zbyt duże wymagania, czy już brak chętnych bo wszyscy wiedza co się tam dzieję??

W.

Zdecydowanie nie polecam pracy w tym miejscu.

Zgadzam się!!

@W.

Nie polecam tego zakładu !!!! Brak jakich kolwiek możliwość zdobycia lepszego stanowiska pracy!!

Halina
@Kolega

Tylko to jest minusem? Bo skoro nie polecacie to chyba musza być jeszcze jakieś rzeczy które wam przeszkadzają?

@W.

Dlaczego nie zgadzam się z tą opinią? Jak można kilkukrotnie składać w odstępie czasowym CV na zwykłe produkcyjne stanowisko i nie być choć raz, żeby zobaczyć zaproszonym na rozmowę? To mówi dużo o firmie... Oczywiście już dawno nie jestem zainteresowana:)

@W.

Wcisnęłam buźkę uśmiechnięta żeby podzielić Twoje zdanie i zadano mi pytanie dlaczego się z tym zgadzam więc jak coś ten pierwszy wpis jest do tych państwa:)

@Kandydat niedoszły

Otototo. Dostać się tam graniczy z cudem,jakbyś miała zarobić co najmniej 5 tysięcy ???? teraz to już nawet ogłoszenie po Ukraińsku jest,a podobno mieli odgórny zakaz przyjmowania Ukraińców ???? ludzie uciekają z tamtad jak mogą i w desperacji trzeba przyjmować kogo popadnie. Hahahaha

Śmiech
@Kandydat niedoszły

Jeżeli jesteś osobą, która szanuje swój czas - nie idź na rozmowę do HANZY. Poświęcasz swój czas na godzinna naukę przy produkcji (robisz za darmo przez godzinę xd) a oni później nawet nie oddzwaniają czy tak czy nie. Zreszta nie tylko po rozmowie na produkcje ale z tego co wiem to i na stanowiska biurowe. To jest niekompetentne i nieprofesjonalne. Firemko, idź do przodu, bo zginiesz marnie

Zostaw merytoryczną opinię o Hanza Poland Sp. z o.o. - Brzeg Dolny

• Jak się pracuje w Hanza Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hanza Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanza Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hanza Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hanza Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hanza Poland Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 35 ocen.

Hanza Poland Sp. z o.o.