Hotel Court

Opinie o Hotel Court

Aggg

Odeszłam po kilku miesiącach pracy. Na prawdę bardzo chciałam pracować, bardzo lubiłam swoją pracę, ale nie dało się tam wytrzymać(usunięte przez administratora)

Jan
@Aggg

Pamiętaj o przestrzeganiu zasad regulaminu Gowork, które mówią, że nie wolno tu używać danych personalnych konkretnych osób. Chyba należy wybaczyć Właścicielce Hotelu Court jej zachowanie, bowiem na pewno nie brakuje jej sytuacji stresowych. A jak przedstawiały się zarobki w tym miejscu pracy?

Emilia

Rozumiem, że kiedyś pracowałaś w Hotel Court i masz negatywne doświadczenia z tym miejscem pracy. Napisz coś więcej. Czy tego typu sytuacje, które opisujesz, były gdzieś zgłaszane?

Dominika

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

BECIA

Idealny Hotel Moje sugestie dla Hotel Court: IDEALNY HOTEL Lubię atmosferę w Hotel Court za: FAJNE KLIMATY

kotek

najlepszy hotel w mieście załoga nie wiem jak wcześniej ale teraz nie może być lepiej .

Aplikowałeś do firmy Hotel Court? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Każdy ma możliwość wyboru pracy i bardzo dobrze. Takie miejsce jak hotel musi trzymać wysokie standardy bo nie będzie gości.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Hotel Court?

Odradzam. Chyba, że ktoś lubi mobbing. Jest wiele spokojniejszych miejsc pracy.

BATMAN

Boże o co chodzi mała mieścinaHotel przez duże H.. 3 Gwiazdki ale nie powstydzilibyśmy się 4 pensja dla ambitnych na to miasto bardzo dobra dla miernot i plotkarzy może srednia litości pracownica A .blokowala kazdą osobę bo bała się o swoj (usunięte przez administratora) POLECAM

Iza

Dawno nie było nowych opinii na temat tego jak wygląda praca w Hotel Court. Czy w ciągu ostatnich miesięcy zaszły w nim zmiany istotne dla pracowników? Co możecie doradzić osobom, które myślą nad aplikacją do firmy? Na co powinny być przygotowane?

JR

Nie polecam hotel court

mister x

nie polecam hotel court Kędzierzyn-Koźle

Po takich opiniach chyba nie warto tam iść prawda ? Jeden pracownik zapiernicza na wszystkich stanowiskach . Nawet jeśli jest skierowany na recepcjonistkę to i tak robi zupełnie co innego . Jeśli ktoś lubi robić nadgodziny i zapiernicz + ochrzan od właścicielki za coś czego się nie zrobiło lub za coś nawet co zrobiło się dobrze (bo ona nie potrafi się do porażki nawet przyznać) to czemu nie,można spróbować . Ale w takim razie powodzenia i krzyżyk na drogę .

Kevin

Nie. Polecam pracy. Toksyczne. Miejsce

Sowa

kolego jeśli tam pracowałeś to nawet nie wiesz jaka jest prawidłowa nazwa hotelu Hotel Court Wellness& SPA byłeś w ogóle w tym hotelu?mściwość?zazdrość?oco w tym wszystkim chodzi??

bp
@Sowa

serio? na podstawie literówki potrafisz ocenić czy ktoś pracował w Hotelu czy nie? osobiście również nie polecam, no chyba, że ktoś lubi być poniżany i nie ma szacunku do samego siebie

DIXI

Nie rozumię może kiedyś było coś nie tak,teraz załoga jest młoda,pracuje się spokojnie Spa wielokrotnie nagradzane,napiwki hojne,owszem trzeba czasem się napracować ,ale właścicielka sprawiedliwie nagrodzi,jeśli coś ktoś mówi żle o hotelu to chyba jacys zazdrosnicy.

Si
@DIXI

Ty tak serio? Widze tutaj chorobę dwubiegunowa albo mówimy o zupełne innym hotelu w innym miejscu świata.

Koja

Ludzie kto to pisze fajne miejsce fajni ludzie dobrze się pracuje pensja też niezła

Toksyczne miejsce, idealne dla tych co lubią masochizm i pracę za miskę ryżu.

Ag

I co? Zmeniło się coś? Bo szukam, ale po opiniach to tak nie bardzo się chce...

dgh

Ja to bym się chętnie załapał na koordynatora projektu, zwłaszcza, ze można liczyć dodatkowo na jakieś premie czy socjale do tego. Umowa o pracę jest rzeczywiście rzadkością, ale dobrze, że dają tutaj umowy na rozsądnych warunkach.

Dzg

Hotel tez ma spore obłożenie, a jakoś personel więcej nie zarabia... Oszczędza sie tam głownie na pracownikach... Sam fakt, ze wellness& spa to bogata branża, nie przekłada sie w żadnej mierze na wynagrodzenie pracownikow... W tej firmie nie ma ścieżki kariery i awansu zawodowego, zatrudnia sie albo pseudo-fachowców, którzy sie nie sprawdzają, bądź nie daje sie możliwości wprowadzenia zmian ludziom, którzy naprawdę sie znają na swojej pracy...

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Court - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Hotel Court?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Court tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Court?

Hotel Court