Hotel Court

Opinie o Hotel Court

staly bywalec

szczerze polecam,rewelacyjny hotel a personel na duże 6 dziwne te opinie chyba jednego niezadowolonego

@staly bywalec

Dziękujemy! Cieszą nas i bardzo motywują opinie tego typu! Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Hotel Court Wellness&SPA

kotek

najlepszy hotel w mieście załoga nie wiem jak wcześniej ale teraz nie może być lepiej .

BEZSTRONNY
@Fiu FIU

POLECAM EKIPA SUPER NA BOOKINGU OCENIANA 9,4 A USMIECH KTORY WITA OD DRZWI DO DRZWI BEZCENNY]]]]]]]]!!!!!!!!!!

Fiu FIU

Mają teraz fajną ekipę,polecam

Doma Nowy wpis

Witam. pokazała mi się oferta dla kelnera na takim portalu. Jest w niej wskazana praca na pełen etat. zastanawiam się jednak czy możliwa byłaby możliwa? aktualnie tylko taka forma by mi odpowiadała. Mieszkam niedaleko i mam doświadczenie

Nowy wpis

@Doma

Proszę o wysłanie swojego Cv do hotelu na adres email hotel.court.pl

E.Kelner Nowy wpis

Pracuję w hotelu już jakiś czas i dziwią mnie te opinie. Chyba konkurencja je pisze. Zespół stały, praca fajna i atmosfera między pracownikami jest super.

@Pracodawca Katarzyna Różańska Nowy wpis
@E.Kelner

Hotel to nasz drugi dom. Fakt, mnie- jako dyrektorowi obiektu - jest cudownie pracować z zaangażowanym, koleżeńskim zespołem. Pozdrawiam wszystkich obecnych pracowników - Katarzyna Różańska - dyrektor hotelu

Ile jest zmian w Hotel Court?

Katarzyna Różańska

System zmianowy jest różny w zależności od działu. Hotel pracuje 365 dni w roku, zapewniając Gościom obsługę 24h/dobę - co dotyczy przede wszystkim recepcji hotelowej. Kierownicy działowi układają grafik, który nie tylko zapewnia obsługę Gości ale także komfort pracy. Pozdrawiam, Katarzyna Różańska - dyrektor hotelu

K.H.

Świetny zespół. Koleżeński, pomocny. Szefostwo konkretne, ale też strachu nie ma, że źle potraktują jak się błąd popełni. Myślę, że złe opinie o tym miejscu to tylko jeden niezadowolony pisze.

Aplikowałeś do firmy Hotel Court? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Chętna do pracy

Byłam niedawno na spotkaniu w sprawie pracy. Samo spotkanie było sympatyczne, z uśmiechniętą osobą. Jak siedziałam i czekałam na rozmowę to w recepcji też widziałam pracowników normalnie rozmawiających, śmiejących się. Atmosfera wygląda na koleżeńską. Czekam na wiadomość, czy mnie przyjmą do pracy.

Zanim zgłosiłam się w procesie rekrutacyjnym, przeczytałam opinie o pracodawcy i się bałam. Praca w tym miejscu wygląda inaczej niż opisane w tych negatywnych opiniach. Atmosfera w pracy bardzo fajna, pracownicy sobie pomagają, są uśmiechnięci i zdecydowana większość ludzi pracuje tutaj bardzo długo. Poza tym można spotkać wielu znanych gości w hotelu. Pracuję tutaj i jestem zadowolona.

Helena

Opinii jakby nie patrzeć zbyt wielu tu nie ma, zwłaszcza tych aktualnych, też chciałabym się zorientować za pracą. atmosfera widzę, że została oceniona za korzystną a co z pozostałymi warunkami? Jak można ocenić aktualne zarobki?

@Helena

Pani Heleno, Aktualnie obiekt rozwija się i prowadzimy rekrutacje na stanowiska szeregowe go gastronomii oraz na recepcję hotelu. Wynagrodzenie zawsze jest ustalane indywidualnie. Jeśli tylko mam pracownika, który posiada doświadczenie zawodowe, wysokie kwalifikacje- wtedy wynagrodzenie jest negocjowalne na etapie ustalania warunków umowy i jest satysfakcjonujące dla obu stron. W przypadku pracowników bez doświadczenia, należy być świadomym, że wynagrodzenie proponuje pracodawca- szczególnie w okresie szkolenia i niesamodzielnej pracy. Pozdrawiam, dyrektor hotelu

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Hotel Court?

Gosia

Bardzo dobry Hotel

@Gosia

Dziękujemy za docenienie naszych starań.

Jeśli ktoś się zastanawia nad pracą w tym miejscu to stanowczo odradzam. Zero szacunku i jakiegokolwiek wsparcia dla pracownika, dla szefostwa są i zawsze najważniejsze będą wyłącznie pieniądze. Pomijając waszą dyspozycyjność najlepiej min. 16h/24 :) Nikt nie zasługuje na takie traktowanie.

Teresa
@Anonim

dyspozycyjność 16h? jakim cudem? ciekawa bym była przy tym jakie warunki finansowe takie okoliczności by ostatecznie tworzyły. Generalnie przy takim czasie pracy to trzeba byłoby chyba spać na miejscu? Pracodawca daje do tego możliwość? Jest opcja na posiłek i zakwaterowanie?

Teresa

W ostatnim czasie pojawiały się pozytywne opinie od gości a mnie zastanawia to co obecni pracownicy sądzą na temat pracy. Mógłby ktoś przybliżyć aktualne warunki zatrudnienia? Czy aktualnie przyjmują osoby bez doświadczenia czy są może jakieś szczególne cechy u kandydatów, bez których nie ma możliwości, żeby się zakwalifikować? Opowie ktoś o atmosferze i rotacji? Pisali o bardzo dobrym personelu i ciekawa jestem ich stażu pracy

Stały bywalec

Bardzo dobry Hotel COURT ceniony przez Gości .Personel bardzo dobry.Atmosfera w tym miejscu jest bardzo przyjemna.

xyz

Nocowałam już wcześniej w hotelu Court, dlatego też po pewnym czasie, zdecydowałam się skorzystać ponownie z ich usług. I jestem rozczarowana. Począwszy od braku suszarki w pokoju... czystość w tym miejscu zostawia wiele do rzeczenia. Jak na "hotel 3 gwiazdkowy" z pewnością nie spełniają teraz jakichkolwiek standardów. Gdy chciałam się rozliczyć, na recepcji nikogo nie było... brak profesjonalizmu i oszczędność na pracownikach. Wstyd.

Xyz
@xyz

Nikogo nie było, bo recepcjonistka poszła pewnie dokładać produkty do śniadania albo po nim sprzątać. Tam recepcjonistki biegają po całym hotelu, bo takie są ich obowiązki. A wiadomo, zatrudnienie dodatkowej osoby do akurat tego miejsca pracy jest coraz trudniejsze, bo wszyscy już wszystko o nim wiedzą i poczta pantoflową krąży. ;)

XYZ
@Xyz

Dziękuję bardzo za pozostawioną opinię.Czasy COVIDowe są dla nas wszystkich bardzo trudne.Niemniej staramy się zadbać o możliwie najwyższą jakość oferowanych przez nas usług oraz obsługę.W normalnych czasach naszym 28 pokojowym hotelu pracuje 15 osób.Niestety znane są wszystkim realia obecnego życia codziennego, gdzie 1/3 załogi przebywa na chorobowym lub kwarantannie, a w hotelu mieszkają 2 lub 3 osoby.Trudno jest obsadzić wszystkie stanowiska pracy, dlatego na każdym stanowisku pracuje po 1 osobie.Czasem zdarzy się, że pracownik opuści na chwilę stanowisko .Na recepcji jest głośny dzwonek, z którego Goście korzystają jeśli jest taka potrzeba.Oprócz tego mamy zamontowane czujniki ruchu.Gdy ktoś wchodzi do hotelu czy restauracji personel słyszy dźwięk dzwonka.Będziemy wdzięczni za zrozumienie i wzajemną życzliwość. W końcu żyjemy w bardzo trudnych czasach.Opinia o braku suszarki lub czystości jest dla nas zaskoczeniem.Do tej pory nie otrzymywaliśmy takich sygnałów odnośnie tego typu sytuacji.Jesteśmy jako zespół otwarci na komunikację i Państwa spostrzeżenia..Zależy nam bardzo na utrzymaniu standardu naszego hotelu, jednak byśmy mogli wyciągnąć właściwe wnioski prosimy o dokładne przedstawienie szczegółów ,m.in.terminu Państwa pobytu wiadomości bezpośredniej: Jolanta.bandurowska@icloud.com. Z poważaniem Jolanta Bandurowska

Martyna

No a jak teraz radzi sobie firma w związku pandemią? Bo o pracy w firmie to z pewnością nie ma co wspominać?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Hotel Court? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

W żaden sposób. Tam nie uznają czegoś takiego jak święta dla pracownika :)

Kerny

Praca w branży hotelarskiej jest specyficzna. Hotel działa 24h (piątek/świątek czy niedziela). Godziny i dni pracy zależą od stanowiska. Na stanowiskach operacyjnych trzeba się liczyć z tym, że praca może wypaść w niedziele czy inne święto. Taka specyfika branży.

staly bywalec

@staly bywalec

No tak, bo tylko jestes gościem w hotelu, a nie wiesz jak to wyglada od zaplecza. Zatrudnij sie i popracuj miesiac, to zobaczymy czy taki cwany bedziesz ;)

stały bywalec
@.

przykre to bo sam jestem pracodawcą i nie chciałbym mieć takiego pracownika który za cos brał wynagrodzenie i się piekniie usmiechal a potem napisał to jakiś horror hotel najlepszy w miescie a pracownicy/////jak szczury zawisni

Midnight

Zostałam skierowana do Hotelu Court przez PUP KK. Prawdopodobnie na recepcję. I nie wiem czy warto. A mam jeszcze kilka ofert na oku. Odradzacie?

Fiu FIU

Mają teraz fajną ekipę,polecam

Madam. Durex

Nei polecam hotel court

BEZSTRONNY
@Fiu FIU

@BEZSTRONNY

Dziękujemy za wspaniałą opinię! Świetna motywacja dla nas, żeby być jeszcze lepszymi! Pozdrawiamy Zespół Hotel Court Wellness?&SPA

XOXO

Pracowałam w Courcie kilka miesięcy 2017 r i o kilka za dużo. Na rozmowie starsza Pani bardzo miła, obiecywała cuda na kiju. W czasie pracy okazało się, że jest całkiem inaczej. (usunięte przez administratora) Pozostali pracownicy bardzo mili i pomocni. (usunięte przez administratora)Ogólnie praca fatalna, nie polecam tego miejsca najgorszemu wrogowi. Całej sytuacji powinien przyjrzeć się PIP.

@XOXO

Dziękujemy za Pani opinię. Przykro nam, że ma Pani takie skojarzenia z naszym miejscem. Nieustannie pracujemy nad utrzymaniem dobrych warunków pracy oraz pozytywnej atmosfery panującej w naszej firmie. Liczymy jednak na merytorycznie poprawne wypowiedzi oraz konstruktywną krytykę, z której czerpiemy wiedzę oraz wskazówki do poprawy.

Co jeszcze warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV do Hotel Court?

HONESTONE

Warto wiedzieć, że praca w hotelu bywa wymagająca, ale najważniejsze jest nastawienie oraz umiejętność czerpania satysfakcji z dawania. Goście często chcą czuć się gośćmi, a pracownicy hotelu to dobrzy gospodarze. Uśmiech oraz motywacja do podtsawa!

Święty

Pracowałem tam dwa miesiące temu przez kilka miesięcy. Dramat jakich mało.(usunięte przez administratora)Ludzie sa zdesperowani i dlatego u niej pracują zeby sie jakos zahaczyć.(usunięte przez administratora) Starałem sie jak mogłem(usunięte przez administratora) Lada moment kolejni sie zwolnią, bo kto przy zdrowych zmysłach tam wytrzyma? Zaczynałem na recepcji, a w pewnym momencie szorowalem prysznice. Nie składajcie tam CV bo szkoda Waszych nerwow i czasu. Lepiej wyjdziecie na kasie w lidlu.

Aggg

Samo to, że ktoś tak pisze o byłym pracowniku daje wiele do życzenia. Tym wpisem właśnie pokazaliście swój poziom szacunku do pracowników. Nic się nie zmienia w tym miejscu, nic.

@Aggg

Odpowiedź na wpis ŚWIĘTEGO nie została napisana przez żadną osobę związaną z hotelem. Cenimy wielozadaniowość oraz współpracę w tej branży, każdy z Nas potrafi dać z siebie wiele aby utrzymać najwyższe standardy oraz zapewnić komfortowy pobyt naszym gościom.

GMK

Pracowałam 5 miesięcy(usunięte przez administratora) Koleżanki z pracy pomocne, wdrażały mnie,(usunięte przez administratora)W międzyczasie jeszcze trzeba było ogarniać papiery i obsługiwać gości na recepcji. Przyjmowałam się na recepcję, a oprócz tego szykowanie śniadań, obsługa gości restauracji, zmywak czy sprzątanie pokoi miałam w obowiązkach. (usunięte przez administratora)

Emilia
@GMK

Super, że mimo tych przykrych doświadczeń, potrafiłaś znaleźć te dobre strony pracy w Hotelu Court. Martwi mnie wiele kwestii, o których nadmieniłaś. (usunięte przez administratora) Myślałaś, by zwrócić się o pomoc do wyżej postawionej instytucji?

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Court - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Hotel Court?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Court tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Court?

Hotel Court