Barwa

Kraków

Opinie o Barwa

Ala 2012-07-27 20:09:50
Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałam nie wiem czy ktoś potrafiłby tam wytrzymać na dłuższą metę szczerze odradzam
Ss 2014-10-14 09:38:44
Zdecydowanie odradzam jakikolwiek kontakt z ta firmą! Poniżanie ludzi!, głodowa pensja!! a robooty od zaje....ania! Pani Prezes oraz reszta osób pracujących w biurze wozi się po Wyspach Kanaryjskich i spotkaniach integracyjnych zamiast dać zarobić ciężko pracującym ludziom! Czy to że ktoś pracuje na produkcji oznacza że nie chce godnie żyć w tym kraju!
kociaczek99 2015-01-22 12:43:02
Z całego serca odradzam jakikolwiek kontakt z ta firmą.Szanowna Pani prezes ma w d... pracowników i ich potrzeby liczy się tylko zysk dla firmy.Tylko robota robota robota i wieczne narzekanie że i tak źle pracujemy.Wieczna kontrola.Nie nie nie i jeszcze raz nie szkoda czasu i zdrowia!!!!!!
Zniechęcona pracą 2015-02-12 11:43:53
Również odradzam jakiegokolwiek kontaktu z tą firma. Wyzysk, wynagrodzenie kompletnie nie odzwierciedla wysiłku jaki trzeba włożyć w pracę w tym zakładzie... Pani prezes szczyci się sukcesami firmy, angażuje się w działalność charytatywną ale nie docenia pracy ludzi bez których firma nie miała by racji bytu...
malina23 2015-04-27 13:35:42
(usunięte przez administratora) Nie dadzą zarobić uczciwych pieniędzy za bardzo ciężką pracę! Stanowczo odradzam
Pasta Agata 2015-10-12 22:31:21
A teraz kierownik magazynu "wanted" :-)
Zdzicha 2015-10-15 10:53:35
(usunięte przez administratora) i wyzysk- oczywiście produkcja bo w biurach za siedzenie dostają 5 razy więcej niż ci co (usunięte przez administratora)ale kto przyjmie na stare lata gdzieś do pracy?
nov 2015-11-16 19:22:22
Wyzysk i beznadziejne zarobki, mimo że firma sie rozwija i na rynek wypuszcza nowe produkty to pracownicy fizyczni zarabiaja bardzo marne pieniądze. a przecież kazdy chce jakos zyc. brak szacunku pracodawcy do pracownika!
abc 2016-04-19 11:43:46
Jakie warunki firma proponuje na stanowisku PH ( kasa,samochód itp.) ?
malwina 2016-10-20 17:09:21
To wszystko co piszą o tym zakładzie to naprawdę jest szczera prawda z tym wyzyskiwaniem pracowników i to że są tzw. psie zarobki.Dlatego to potwierdzam bo pracowałam tam bardzo dużo lat i przedtem jak była spółdzielnia to naprawdę zarobki były znakomite,a było to za tzw.komuny.
To gdzie my teraz jesteśmy i dla kogo pracujemy.
Zostaw swoją opinię o Barwa - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barwa