Barwa Sp. z o.o.

Opinie o Barwa Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Jak w Barwa Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Aktualność
Hello Dubai!
W tym roku odwiedziliśmy targi w Bolonii, w Singapurze i w Dubaju. Intensywnie rozwijamy eksport w nasz firmie i walczymy o kolejne kontrakty. Za granicą reprezentują nas pracownicy różnych działów - eksportu, marketingu, technologii. To połączenie wiedzy sprzedażowej, wiedzy o produkcie, a nawet tajników formulacji, bo potencjalni klienci są bardzo wymagający i pytają o najdrobniejsze szczegóły. Beautyworld Middle East w Dubaju to najważniejsze wydarzenie branży beauty koncentrujące się na bardzo atrakcyjnym i ciągle rosnącym rynku Zatoki Perskiej. Ostatnia edycja przyciągnęła wystawców z 53 krajów i ponad 31 tys. odwiedzających. Targi można śmiało określić obowiązkowymi dla każdego, kto myśli o rynkach arabskich.

Aktualność
Barwa na Cosmoprof w Singapurze

To już koniec Cosmoprof Asia 2022! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za odwiedzenie nas nas na stoisku Barwy  - to ogromna przyjemność i radość, aby ponownie móc spotkać się z branżą kosmetyczną twarzą w twarz. Trzy dni inspirujących rozmów, wymiany doświadczeń, dyskusji i prezentacji naszych produktów odwiedzającym z najróżniejszych zakątków Azji, ale i Bliskiego Wschodu, a nawet Meksyku. Ogromnym zaszczytem była dla nas wizyta Pani Ambasador Polski w Singapurze - Magdaleny Bogdziewicz, która opowiedziała nam o specyfice tego rynku, wyzwaniach i możliwościach, jakie stoją przed nami. Tymczasem szykujemy się, bo już wiosną widzimy się w Bolonii na Cosmoprof Worldwide Bologna 2023!

Elżbieta

Co to jest, że wszystkie komentarze są ludzi z biura. To gdzie ja dowiem się, ile płacą na produkcji na konfekcjonowaniu? Znalazłam tylko, że był szukany pracownik sześć lat już temu, gdzie za godzinę płacili 12,50. Czyżby teraz na produkcję brali tylko przez agencje??

@Elżbieta

Dzień dobry, Praca w dziale produkcji przy konfekcjonowaniu produktów rozliczana jest w formie akordowej, czyli według ustalonych stawek akordowych dla każdego produktu oddzielnie, pozostałe prace wynagradzane są stawkami dniówkowymi ustalonymi indywidualnie dla każdej czynności.. Jeżeli chodzi o rekrutacje do działu produkcji, to nie robimy tego często, ze względu na stałą obsadę pracowników w tym dziale. Ogłoszenia ukazują się na naszym profilu w Gowork lub Pracuj.pl. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z działem personalnym: tel. 12 662 38 12 lub drogą elektroniczną kadry@barwa.com.pl Z poważaniem Dział Personalny

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Barwa Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Jak wygląda praca w dziale marketingu?

Siadaj, trója!
@Zainteresowany

Hej! Osobiście myślę, że dwie poprzednie opinie świetnie obrazują m.in. pracę w marketingu. Fajni ludzie, ale niestety rotacja duża. Od 2020, kiedy to wymieniony został CAŁY zespół marketingowy już jakies 6 świetnych osób się wymiksowało albo zostało zwolnionych. I tak, to tylko w dziale marketingu, który liczy sobie w porywach do 6 osób ;). Ale są też dobre strony pracy (a raczej, dobre stołeczki, na które można zasłużyć) o czym świadczą m. in. Opinie takich osób jak Art Director na drugim profilu firmy. Mówi się, że przychodzi się do pracy do firmy a odchodzi się... No właśnie. Tak czy inaczej, jeśli się zdecydujesz, życzę powodzenia!

Natalia
@Siadaj, trója!

Dziękuję za opinię. Zespół marketingowy posiada niezwykle uzdolnionych specjalistów, którzy dzięki doskonałej pracy, genialnej wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościom każdego dnia tworzą wspaniałe projekty. Są to ludzie, którzy rozwijają swoje umiejętności i odnoszą sukcesy. I z których jestem jako kierownik marketingu szalenie dumna. To ogromna radość mieć w zespole takich ludzi. Pozdrawiam ciepło, Natalia

Maja
@Natalia

Ciekawa bym była wobec tego jakie szanse mają tutaj osoby bez jakiegokolwiek doświadczenia? Istnieje szansa, żeby się dostać i móc tych wszystkich rzeczy nauczyć?

Barwny
@Maja

Lepiej znaleźć lepiej prosperująca firmę ta akurat do takich nie należy. A szkoda bo Polska marka a taka słaba pod względem pracy

Beatka

Niestety muszę się zgodzić z opinią napisaną poniżej. W mojej będzie trochę więcej tła, które myślę przyda się przede wszystkim kandydatom na stanowiska biurowe. W dobie rynku pracownika Barwa wciąż jest miejscem, w którym należy sobie zasłużyć na szacunek i zaufanie. Masz kompetencje i doświadczenie? W Barwie i tak powiedzą Ci, że nic nie umiesz, jeśli masz odmienne zdanie niż kierownik i prezes. Pracownicy na tych samych stanowiskach mają zupełnie rozne przywileje. Jedni pracują zdalnie, inni wykonują całą operacyjną pracę w biurze za tych nieobecnych. Łącznie z bieganiem po magazynie, pakowaniem paczek ze sklepu internetowego, ładowaniem całych palet zamówień dla sieci handlowych etc. W biurze co do zasady pracy zdalnej nie ma i nie będzie. Bo przeciez trudno w tym trybie wymóc całkowita kontrolę nad pracownikiem. A Barwa lubi, kiedy wszystkie pszczółki robotniczki siedzą w taki sposób, by kierownictwo widziało ich ekrany przez przeszklone boksy. Przysługująca przerwa? Możesz liczyć na zjedzenie obiadu przy komputerze, i żeby czasem nie miał zapachu, bo dostaniesz maila z przypomnieniem, czym jest kultura osobista w miejscu pracy. Praca samodzielnych pracowników na stanowiskach specjalistycznych to de facto odhaczanie codziennej listy zadań podyktowanej przez kierownika. Żadnej decyzyjności, zadnego planowania pracy własnej, za to czysty mikromanagement i dużo bezsensownej pracy, tzw. przeklejanie internetu. Na plus zaliczyć można Multisport i wysoki pakiet opieki medycznej - sama korzystałam z dostępnych w pakiecie konsultacji z psychologiem. Przypadek? Nie sądzę. Jeśli lubisz brak myślenia i metodyczne "rąbanie", to firma dla Ciebie. No chyba, że lubisz gierki, zawsze dbasz o ochraniacz swojego tyłka i radość sprawiają Ci codzienne niskie ukłony - wtedy nawet dostaniesz awans i masz szansę na długoletnią karierę. Ps. Na głównym profilu Barwy negatywne opinie już się nie pojawiają - moderuje je firma przed publikacją.

@Beatka

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za przesłaną opinię. Na wstępie zaznaczymy, że oba nasze profile są administrowane przez nas, gdyż swoboda wypowiedzi w Internecie ma swoje ograniczenia. Nie ma w tej przestrzeni miejsca na kłamstwo, obrażanie drugiego człowieka czy naruszania godności innych osób, także upublicznianie tajemnic handlowych. Każdy powinien być w miejscu pracy szczęśliwy i utożsamiać się z zasadami, jakie w tym miejscu panują. Dla jednych będzie to średnia firma, dla innych środowisko korporacyjne, startupowe, a dla jeszcze innych firma IT ???? Najważniejsze, by czuć się w tym miejscu dobrze. A pracownicy, którzy są z nami tak wiele lat właśnie tak się czują. Dziękujemy za przesłaną opinię. Jest nam bardzo przykro, że takie są Pani odczucia. Z pewnością przeanalizujemy te uwagi bardzo wnikliwie.

Tomasz
@Beatka

Dlaczego pracownicy jedzą przed komputerem? Jesteście tak zabiegani, że nawet nie macie chwili zjeść w spokoju w kuchni?

@Tomasz

Ta opinia nie ma nic wspólnego z prawdą ;) Jemy w kuchni i każdemu przysługuje przerwa. A jeśli ktokolwiek je przy komputerze, to dlatego, że ma na to ochotę :)

@Beatka

Ciekawe czy teraz wszystkie komentarze będą usuwane?

Maja

Bardziej mnie to dziwi, że przy komputerze się właśnie nie zabrania, to nie może "uszkodzić" sprzętu jakby komuś się napój rozlał albo okruchy by powpadały w niepożądane miejsca? Zdarzało się może, żeby pracownik nieumyślnie coś uszkodził? Są jakieś konsekwencje finansowe z tego tytułu?

Moja opinia na drugim profilu została skasowana. Właśnie to jest kwintesencja wolności słowa w Barwie. W dużym skrócie: - nie licz na rozwijanie kompetencji, jak już to z własnej kieszeni i w dni wolne od pracy, jeżeli jakimś cudem ci się uda, czeka na ciebie dwuletnia lojalka, - Twoje doświadczenie będzie na każdym kroku podważane, nie licz też na pochwały, wszechobecne jest przeświadczenie, że każdego pracownika z łatwością można zastąpić, - jak nie słuchasz ciekawych podcastów nie masz czego szukać w Barwie, - bądź gotowa na maile z instrukcjami, jak poprawnie korzystać z toalety, - musisz trzymać się ściśle narzuconego sposobu ubioru - nie możesz nosić sportowych butów, mieć odkrytych ramion, ani pięt, - musisz być gotowa/y na przerzucanie do innych działów - argumentem jest wsparcie, a w rzeczywistości to chęć zaoszczędzenia na pracownikach, przy okazji jeżeli nie zdążysz w międzyczasie wykonać swoich zadań, licz się z konsekwencjami, - w firmowej kuchni znajduje się tylko tyle ile przyniosą pracownicy - nie ma firmowej kawy, herbaty, cukru, ani wody innej niż ta w kranie, - owocowe środy to jakiś żart - minimalna ilość owoców, przez co wiele osób nie zdąża się na nic załapać, - musisz mieć porządek na biurku, bez względu na to, co aktualnie robisz, - fotele są niewygodne, w większości zepsute, rodem ze szkół lat 90., - wielu pracowników zamiast monitora ma starego typu telewizory.

Czesław
@456

Dzięki wielkie za taki obszerny komentarz, wiele osób z tego skorzysta! :D Sporo tych minusów, szkoda że tak odbierasz tę firmę. Coś pozytywnego też się znajdzie dla odmiany?

@456

Szanowna Pani/Panie, cenimy sobie wszystkie opinie o pracy wystawione przez naszych obecnych, ale także byłych pracowników. Z uwagą śledzimy wszystkie pojawiające się na forum treści i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Naszym celem jest, by profil ten był przestrzenią do wartościowej i merytorycznej wymiany zdań oraz miejscem uzyskania rzetelnej informacji o pracy w Barwie. Szanujemy Państwa opinie, jednak prosimy pamiętać, że swoboda wypowiedzi w Internecie ma swoje ograniczenia. Nie ma w tej przestrzeni miejsca na kłamstwo, obrażanie drugiego człowieka czy naruszania godności innych osób, także upublicznianie tajemnic handlowych. Wszystkie treści, które są niezgodne z prawem czy pozbawione merytorycznej zawartości są usuwane przez administratora serwisu GoWork.pl. Większość zasad, o których Pani/Pan pisze, to standardowy regulamin obowiązujący w większości dużych zakładów pracy. Zarówno te, dotyczące schludnego ubioru, jak i miejsca pracy zachowanego w czystości oraz porządku w przestrzeniach wspólnych i poszanowania dla współpracowników. Kultura organizacji jest bowiem kluczowym elementem każdej organizacji. Istnieją różne jej modele i oczywiście ważne jest, by pracować w miejscu, w którym panujące zasady, normy i wartości są zgodne z naszymi wewnętrznymi zasadami. W Barwie zależy nam na tym, by atmosfera, jak i przestrzeń była przyjemna dla każdego pracownika. Cieszymy się, że wspomina Pan/i również o naszych owocowych środach, prócz nich oferujemy również prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport, warto wspomnieć również o tych benefitach. Są to ważne elementy dla naszego zespołu, a większość naszych pracowników jest z nami ponad 10 lat, gdyż czuje się z nami stabilnie i dobrze. Dziękujemy za przesłaną opinię, szanujemy ją i z pewnością przeanalizujemy, by zapewnić naszym obecnym, jak i przyszłym pracownikom jak największy komfort pracy. Pozdrawiamy, Barwa Cosmetics

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w “BARWA” Sp z o.o. Producent Kosmetyków i Chemii Gospodarczej?

Ryż

Daj sobie spokój z tą firmą szkoda czasu, wszystko pieknie zzewnatrz a w srodku kupa g..na

Jacko

Jakie są zarobki na obsłudze klienta ?

Szalony

Praca w tej firmie to kpina wieczna kontrola i nawet płacisz za tel służbowy jak za dużo dzwonisz, gdzie teraz są rozmowy bez limitów, ale w barwie limity są na wszystko.

Dominika
@Szalony

Można w liczyć na premie lub bonusy pozapłacowe?

Szalony
@Dominika

Premie są ale tak zrobią że tej premii dostaniesz jakieś śmieszne grosze, poza płacowych nie było i pewnie dalej nie ma, obciążają za wszystko co się da.

Helga

Wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk! Niska płaca za ciężką prace...

Wyczerpana pracą

Mała pensja i ogrom pracy i wszechobecna kontrola! Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie bo można to przypłacić zdrowiem, i to co sie spotyka w prawie kazdej firmie aby właściciel miał jak najwiecej kasy a pracownik moze pracowac za grosze albo za darmo...

Zostaw merytoryczną opinię o Barwa Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Barwa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Barwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barwa Sp. z o.o.?

Barwa Sp. z o.o.