DEKPOL S.A.

Opinie o DEKPOL S.A.

d_k

Ja do współpracy z dekpol nie mam zarzutów. Jeżeli chodzi o wypłate - zawsze na czas.

podwykonawca

zapłata za wykonane roboty odbyła się w ratach po terminach. Najważniejsze że zapłacili ogólnie 60 dni po terminie ale w branży to i tak nieźle. Współpraca bez zarzutów.

urabura_szef_podwora

pracowalem w dekpolu jakis czas, i szczerze powiem na poczatku bylem bardzo zadowolony. budowy byly ciekawe i mozna bylo sie wiele nauczyc, atmosfera tez nie byla najgorsza. jednak po jakims czasie zaczelo sie to zmieniac. (usunięte przez administratora) ludzie w pracy najlepiej jakby pracowali 24h na dobe i jeszcze byli ciagle pod telefonem, nie zapominajac o niedzielach. takze jedyna sluszna decyzja bylo rozstanie z ta firma, czego nie zaluje. dodam wiecej, dawno tak nie skorzystalem na rozstaniu z poprzednia firma. jesli mialbym byc szczery to dekpolowi zawdzieczam jedynie stworzenie mi okazji na zrobienie praktyk, zdobycie uprawnien budowlanych i kilka znajomosci z ktorych mozna teraz od czasu do czasu skorzystac. cala reszta byla na minus (poza niektorymi osobami). (usunięte przez administratora)

robie bo chce

No i wlasnie - nie rozumne tych ludzi co marudza - ale pewnie nieroby i dlatego tak narzekali - coraz wiecej takich.

też robie bo chce
@robie bo chce

coraz więcej, przychodzą do pracy i myślą że wszystko im się należy. Sam najchętniej bym takich wywalił bo kto inny musi zap*** za dwóch!

Czy kandydat na stanowisko Samodzielny/a Księgowy/a w firmie DEKPOL S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Misia

Pracuje w Dekpol w biurze i wydaje mi się że oburzenie które inni wylewają na tym forum bierze się stąd, że nie wszyscy radzą sobie w dekpolu, praca jest wymagająca i trzeba ją lubić i miec kompetencje żeby być docenionym i zadowolonym z pracy. Większość ludzi nie daje rady a potem wypisuje bzdury, tym bardziej że brakuje w okolicy fachowców bo większosć wyjeżdza do większych miast - choćby trójmiasta. To tylko moje osobiste odczucie i tak mi sie wydaje wiec nie zalezy mi na tym żeby wchodzić w dyskusje bo ktoś moze mieć inne zdanie.

zdenek

Mnie dobrze pracuje się w Dekpolu. Pracuje tam od lat.

moc

swoją drogą to bardzo dziwne te informacje o zatrudnieniu tylko na umowe zlecenie, ja w dekpolu od początku mam normalną umowe i nie musiałem żadnej działalności zakładać. nigdy bym na takie coś nie poszed żeby samemu za ubezpieczenie płacić a przecież ubezpieczenie w tej pracy to podstawa. Nie wiem po co ktoś zamieszcza takie kłamliwe komentarze...

podwykonawca

współpracuje z dekpolem od niedawna ale myślę że już mogę polecić te firmę jako konkretnego gracza w branży.

moc

W dekpolu jak dobrze pracujesz to cie docenia.Dyrektorzy raczej w porządku/ czasem są jakieś zgrzyty ale ja mysle ze ten tylko nie popełnia błędów, kto nic nie robi

welek

To prawda. Dekpol bardzo przyśpieszył ostatnio to tez warto w firmie pracować bo to ze firma się rozwija daje też dużo możliwości dla pracowników. Dekpol zatrudnia większość ludzi w okolicy i choćby za to warto firme popierać

żaba

Firma sie rozwija szczegulnie w budowlance conajmniej po pieciu kierowników na jednej małej budowie.

moc

jak w spzedarzy to nie wiem ale ja robie na produkcj i tam ogulnie jest ok. pieniadze dobre jak masz doświadczenie i ciuchy robocze dostajesz od firmy

nju

Pracuje w dekpol od niedawna wiec ciężko mi powiedzieć dokładnie bo nie wiem jeszcze co i jak ale mi dobrze pracuje sie w tej firmie. dobre warunki finansowe i socjal tez ok a może w przyszłości jakaś premia wpadnie... Bytów nie jest tak daleko więc chyba warto spróbować

radson

Ja pracuje i polecam

bytów

jestem z okolic Bytowa i zastanawiam sie czy nie złożyć tam papierów na sprzedaż, nie wiem bo sporo tu krytyki niech ktoś napisze czy warto jakie zarobki i warunki. Musiałbym dojeżdzac i nie wiem czy sie opłaci?

bolek

pewnie bo najwięcej zalezy od człowieka, jak lubisz swoja prace i robisz ja dobrze to wszedzie można zarobic i być zadowolonym a najgorsi są tacy to siedza w domu i tylko narzekają

krajan

coraz czesciej mysle ze te wpisy to od ludzi co nie dali rady. jak idziesz do roboty to tszeba pracowac a nie marudzic Mam kumpli co pracyja w dekpolu i nie skarza sie i tyle

El

wk_starogard zgadzam się z Tobą zupełnie Nie wiem skąd biorą się te negatywne wpisy ale na pewno nie od pracowników. Ja pracuje już w Dekpol ponad dwa lata w biurze. Praca bardzo rozwojowa, firma solidna, pieniądze zawsze na czas, dobra atmosfera. To, że w pracy wymagają żeby pracować to chyba normalne. Ja jestem zadowolona i póki co pracy nie zmieniam

ko-wal

ja pracowałem w dekpol i byłem zadowolony, polecam

kompetentny

Praca spawacza to cieżki kawałek chleba ale jak jesteś dobry, masz uprawnienia i doswiadzcenie to serio można nieźle zarobić u nas. Tutaj cenią fachowców.

Zostaw merytoryczną opinię o DEKPOL S.A. - Pinczyn

• Jak się pracuje w DEKPOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DEKPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEKPOL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DEKPOL S.A.