DEKPOL S.A.

Opinie o DEKPOL S.A.

yhy

no rozmowa tam jest zawsze rzeczowa ale po 3 ms kończy się rzeczowość

Mirek

a może Dekpol cały czas szuka pracowników bo ma nowe kontrakty?

r/k

Miałem rozmowę kwalifikacyjną i była bardzo rzeczowa. Czekam na decyzję

joł

Kapitalnie dekpol szuka konstruktora po raz n-ty w przeciągu roku, gratuluje. nikt normalny tam nie jest w stanie wytrzymać. Przestrzegam przed zmarnowaniem sobie kariery.

Czy kandydat na stanowisko Samodzielny/a Księgowy/a w firmie DEKPOL S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
dekpol

Bardzo wysłać swoje CV na maila kady@dekpol.pl. Obecnie trwa nabór na kilka stanowisk.

waldemar

pracowalem w dekpolu w zeszlym roku na terenie budowy galerii do dnia dzisiejszego nie otrzymalem wynagrodzenia za prace

rafał

kibel

WK

Firma rozwojowa !!! , miła atmosfera w pracy , zarobki na poziomie - Polecam!!!

zdenek

To jest forum dlatego każdy ma prawo napisać co sądzi. Jak wcześniej pisałem ja pracę polecam , a jeżeli ktoś ma inne zdanie to też ma do tego prawo. W Dekpolu pracuję od lat i nie zamierzam zmieniać.

walenty

Ja moge z czystym sercem polecic pracę

taki ja

sie wie i to na 100%

gbj.

Nie wiem skąd takie informacje, ja nic takiego nie widziałem.

taki ja

praca ok. troche w biegu ale i zarobic idzie. tylko kierownictwo ma tel bez kontroli dzwonia do kolezanek godz

frnk

Pracowałem w Dekpol jako przedstawiciel handlowy przez pół roku. Była to moja pierwsza praca i zawsze miło ją wspominam. Ułatwiła mi dalszy rozwój zawodowy i umożliwiła nawiązanie kontaktów w branży. Warunki przyzwoite, polecam.

kristo

Praca w biurze jest bardzo przyjemna. Wiadomo, pracować trzeba, ale co ważne cały czas firma daje bodźce do dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji np. szkolimy swój angielski na kursach online. Praca bardzo ciekawa wśród fajnych, kreatywnych ludzi.

kama

Szukają teraz pracowników do biura. Szczególnie polecam ze względu na przemiłą atmosferę:)

gbj.

firma zwiększa zatrudnienie, głównie na produkcji osprzętu do maszyn budowlanych, bo planuje szybko się rozwijać ale cieśli to Dekpol nie zatrudnia.Z tego co wiem to głównie szukają na produkcji spawaczy i monterów.

zybi.15

Witam zapytanie czy w firmie są przyjęcia w zawodzie cieśla i jakie warunki (stawka )godzinowa

jaras
@zybi.15

W firmie nie zatrudniają cieśli.

grubson

Zaryzykowałem i przeszedłem z innej firmy, pracuje od niedawna i na razie bardzo mi się podoba. Ciekawe projekty i sprzęt na którym wcześniej nie pracowałem, fajnie bo nawet jeżeli coś pójdzie nie tak to zdobędę doświadczenie, które jest w tej branży bezcenne.

Maniek

Miło czytać że firma się rozwija.

Zostaw merytoryczną opinię o DEKPOL S.A. - Pinczyn

• Jak się pracuje w DEKPOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DEKPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEKPOL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DEKPOL S.A.