Unicall brand of Natural Pharmaceuticals

Opinie o Unicall brand of Natural Pharmaceuticals

Emma

Ile dziennie robicie sprzedaży? Macie czasem gorsze dni że za cholerę wtedy nic nie wychodzi?

przyszlyLider

kuurde ja tam cięzko pracuje ;/ poswiecam sie ;/ haruje jak wól za smieszne pieniondze ;/ daje sie ponizac ;/ i co wiecej mam zrobi zeby tam byc liderem ??!!!!!! [usunięte przez moderatora]

kolos

o widze, że to, że się zwolniłam wyszło mi na dobre, bo jest jeszcze gorzej niż było,jakieś team leader alkoholiczki,obrażanie, nękanie o wynik...co za firma, ąż żal że co niektórzy wyżej srają niż widzą...tak się wysoko cenią. ,,firma" jest cyrkiem , te ich kalambury i robienie durnia z siebie, te ich motywujące, wyuczone na pamięć z poradników gadki..a człowiek musi udawać, że są przekonywujący i osobami na odpowiednim miejscu...a w duszy myślałam sobie, że są żałośni i śmieszni.jak to piszę i czytam to zastanawiam się co to za ,,firma"????? ludzie nie łamcie się_ ja osobiście wole kebaby sprzedawać niż tam wciskać biednym ludziom wg mnie szajs

Ona

Witam! Słuchajcie, a co jeśli nie osiąga się tego magicznego średniego wyniku 12 sprzedaży dziennie? Zwalniają czy codziennie jest gadanie że mało się sprzedaje? Jak to wygląda? Z jakim wynikiem można tam dłużej przeżyć?

mściwy

Nie przejmujcie sie - prędzej czy poźniej na każdego przyjdzie czas mam nadzieje że te osoby szybko stracą prace (każdy wie o kogo chodzi) albo ktoś w końcu spotka ich coś takiego że zgniją w nędzy..albo jeszcze gorszego -chyba każdy kto tam pracował im tego życzy -

karmen

była - 2013-05-26 13:31:32 wysłałam już kilka maili do filii w innych krajach, ciekawe co odpiszą :)Proponuję zacząć od e-mail do Jonasa kontakt jest na stronie naszej kofanej firmy. Jest to bezpośredni przełożony pani w i pana m. Szkoda tylko, że już pewnie spodziewa się ów wiadomości.

była

wysłałam już kilka maili do filii w innych krajach, ciekawe co odpiszą :)

skarga na kierownictwo

to kto jest za żeby napisać list ze skargą do najwyższego zarządu w Norwegii ? oni na pewno z zainteresowaniem przyjrzą się polskiemu oddziałowi w Rzeszowie...

anzemo

ponoć oni nie mogą mają - mieli ZAKAZ

życzliwy

ciekawe która z teamliderek napisała ten ostatni komentarz jak to świetnie czuję sie w tej firmie :)

monia

a moze Ci leaderzy widzieli co sie dzieje tam i sami odeszli hehsv5

marta

Dziś przepracowalam tam pierwszy dzień i calkowicie nie rozumiem tych komentarzy :( czułam się bardzo dobrze ^^ otrzymałam BardO wiele pomocy w troche trudnych początkach :) każdy był uśmiechnięty i radosny i mimo ze byłam tam 8h to nie zmeczylam się i dobrze się bawiłam ^^ Pozdrawiam - Nowy pracownik pełen energii ^^

zrozpaczona

Przeciez pracowali tam fajni TL chociazby Krzysiek czy Agnieszka co sie z nimi stalo ?

xxxx

co w tej firmie się dzieje,aż trudno uwierzyc jak sie zmieniła na gorsze,oczywiście że dobór odpowiedniej kadry kierowniczej ma ogromny wpływ na funkcjonalnośc i przyszłośc firmy,a niestety jak widac firma źle inwestuje w personel kierowniczy

zwolniony

ja proponuje napisać maila do kierownictwa zagranicznego http://www.unicall.biz/index.php/contact?eprivacy=1 i opisać co się dzieje w oddziale w Rzeszowie. Myślę, że to dopiero zrobi na nich wrażenie!

tutaj nie chodzi o zwolnienia, tylko o to jak ludzi traktują! zupełny brak szacunku!!!!!!!!

unicaaaaaaaaaaaallllllllllls

ale czasem warto kij w mrowisko włożyć!!!!!!!!!!!!

zrobię wszystko co tylko się da żeby każdy usłyszał o tej firmie w Rzeszowie same najgorsze rzeczy i żeby nie mogli znaleźć pracowników!, żeby mnie po kilku tygodniach zwalniać jak śmiecia bo nie wcisnąłem wystarczająco dużo syfu starym babkom. o

tedex

ja myślę że prędzej czy później odpowiednie osoby i tak dostaną porządny oklep więc nie ma się co w sądy bawić :P

omega

też padłem ofiara [usunięte przez admina]w tej firmie, dosyć tego! jestem za pozwem!

Zostaw merytoryczną opinię o Unicall brand of Natural Pharmaceuticals - Rzeszów

• Jak się pracuje w Unicall brand of Natural Pharmaceuticals?

Zobacz opinie na temat firmy Unicall brand of Natural Pharmaceuticals tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unicall brand of Natural Pharmaceuticals?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 18 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Unicall brand of Natural Pharmaceuticals?

Kandydaci do pracy w Unicall brand of Natural Pharmaceuticals napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Unicall brand of Natural Pharmaceuticals