Unicall brand of Natural Pharmaceuticals

Opinie o Unicall brand of Natural Pharmaceuticals

sis

o kurcze ja tam zaaplikowałam, mam nadzieje ze sie nie odezwą, nie chciałabym pracować w takim "czyms"

ta firma jeszcze dziala?

anka

Pani [usunięte przez moderatora] to totalne dno pracowałam zarówno z jedną i drugą to żałosne osoby myślące tylko o własnym ego jak jest duże to nie właściwe i nie kompetentne osoby na takich stanowiskach jeśli chodzi o relacje międzyludzkie i interpersonalne nie mają o tym pojęcia pani [usunięte przez moderatora] powinna im zrobić coaching jak rozmawiać z ludźmi to moja opinia na temat tych pań

Justyna

Hej , ja jeszcze nie podjelam tej pracy, tylko mam oferte, a na spotkaniu niestety nie chca mi powiedziec co bede sprzedawac, ale dali juz do zrozumienia, ze jak nie realizuje....to wylatuje...

F.

A miałaś już szkolenie? Tak przecież wszystko wyjaśniają - jakie produkty sprzedajesz, techniki sprzedaży, itd. Jest to praca w sam raz na kilka miesięcy. Osobiście pracowałam tam 3 miesiące, ale im dłużej tam pracowałam, tym bardziej czułam się zmęczona psychicznie. Jest duży nacisk na to, by sprzedawać; nie ważna jak masz sprzedać. Nie masz sprzedaży to jest rozmowa - jedna, druga, jak to nic nie pomogło to masz do zrealizowania "twardy cel", czyli masz narzucone ile musisz w danym dniu sprzedać, jak nie wywiążesz się z tego zadania to wylatujesz. Nie wspomne już, że na porządku dziennym jest besztanie pracowników przy innych. No ale, jak sprzedajesz to nikt się Ciebie nie czepia. A team leaderki są miło nastawione tylko na początku, potem to już szkoda się odzywać.

prosba o info

Witam wszystkich, bardzo prosze zyczliwe i pomocne osoby o informacje na maila [usunięte przez moderatora] na czym wogole polega ta praca. Jakie produkty trzeba sprzedawac (czyje uslugi), ile dzienne i co jesli sie nie wywiazuje z limitow sprzedazy, ile czasu mi daja na poprawe wynikow? Mam rozpoczac ta prace , ale nie dostalam takich podstawowych informacji... Z gory bardzo dziekuje za informacje, [usunięte przez moderatora]

co to za firma? z tego co piszecie to to jest jakaś masakra...

?

Nie [usunięte przez moderatora] ;) jest to możliwe ale tak jak było napisane - niektórzy nigdy jej nie zobaczą ;)

hahaha

co ty [usunięte przez moderatora]? znam dwie osoby tak zwane [usunięte przez moderatora] co po nie wiem roku wybłagały te umowy, reszta to zyje przekonaniem ze moga dostac:D a nie dostana nigdy :D

?

Po 3, 4 miesiącach, albo dłużej, albo wcale ;)

Paula

Mario - 2013-08-05 18:23:46 Oj tu się nie zgodzę - zdarzyło mi się pracować w Rzeszowie w call center gdzie było naprawdę ok i finansowo , i ludzie na stanowiskach naprawdę ok, po to żeby pomóc zawsze mieli czas, zero darcia się po ludziach i produkt oferowało się uczciwy a nie jakieś oszustwa typu kwasy omega:D i owszem w Unicallu też pracowałem i to dokładne przeciwieństwo..... ale widzicie, idziecie to pierwszego lepszego call center w którym się sprzedaje [usunięte przez moderatora] to też takie macie traktowanie pracownika... Pozdrawiamhehehe zgadzam sie z toba:P telemarketing ogolnie jest specyficzna i mozna powiedziec ze trudna robota (kto pracował juz w kilku kalsenter to wie :) ) ale i tak w kazdej firmie pracuje sie inaczej bo sa inni ludzie, inny zarzad itd wiec zamiast pieprzyc i sie meczyc mozecie poszukac innego biura w takiej branzy i bedzie git, ja tez pracowałam tam gdzie bywało słabo i tam gdzie bylo fajnie. szukac a nie nazekac :D :D :D :D :D a Unicall taki seq jest:D

Mario

nikitaa1

Niestety takie sa realia w Rzeszowie i niejedna osoba po studiach jest tak "zdesperowana", jak nie mozna znalezc pracy to sie łapie co jest, i czasem jest to nawet call center. Nikt kto nie pracował w takim miejscu nie zna specyfiki i syfu jaki panuje w takich "firmach", unicall czy cp to juz ostatecznosci i praca max na 3-4 miesiace, pozniej psychika zaczyna "klękać" i robi się niedobrze jak masz rano wstać i iśc do takiej "korporacji" :]

obiektywny

Musisz być naprawdę zdesperowana żeby tam wysyłać cv lol

ania

Witam wyslalam CV do tej firmy ale czy ktos moze mi powiedziec jacy [pracuja tam TL???slyszllaam ze jacys z CP jakies dziewczyny to prawda??

Aaa

Szkolenie trwa ok.2 dni, ostatniego siada się już na słuchawkę. Zaliczeniem jest rozmowa sprzedażowa lub test. Za szkolenie z tego co wiem po rezygnacji nie płaci się.

Witam, chcialam zapytac jak wyglada pierwsze szkolenie w UNICALL, czy kazdy przechodzi je pozytywnie i czy jesli ktos chce zrezygnowac po kilku dniach pracy to musi zwraca pieniadze za to szkolenie czy jest ono bezplatne?

odwazna

Witam,ja rowniez pracowalam dlugi czas w tej firmie i zgadzam sie ze te wszystkie durne zabawy ,cukierki itd to jakas zenada,te zabawy i udawanie jestesmy jedna wielka rodzina kochajmy sie bleeeeee nie maja pojecia o tym jak wyglada prawdziwe call center w wiekszych miastach tam mozna uzyskac ogromne premie a nie jakies cukierki,co do kadry to widze ze jest duzo wypowiedzi na te temat i duzo osob ma takie zdanie,i wlasnie takie wmawianie ludziom a oni siebie nie widza sa przeciez idealni bez skazy a zwlaszcza pani [usunięte przez moderatora] prawda,to juz nawet brakuje slow a co do mobingu jak najbardziej sie zgadzam nie wiem wogole czy oni sobie zdaja z tego sprawe ,w koncu trafia na kogos kto im pokaze i bal sie nei bedzie

OMEGA 6

[usunięte przez moderatora]to niepoważna, nieprofesjonalna firma, ludzie to najczystszy przykład[usunięte przez moderatora], gdybym była na miejscu robiłabym wszystko, żeby to gdzieś zgłosić, na szczęście zawsze wiedziałam, że praca tam jest na jakiś czas, LUDZIE NIE BÓJCIE SIĘ! ZGŁOŚCIE TO! NIE DAJCIE SIĘ UPOKARZAĆ!

omega3

Witam, nie pracuję w tej firmie od dawna. Pracowałam w niej w sumie pół roku. Widząc te wszystkie komentarze, postanowiłam napisać tu parę słów. Nigdzie nie poczułam się tak upokorzona jak w Unicallu, nigdzie nie byłam zmuszona do tego, żeby się tak poniżać. Sztuczne zabawy, sztuczne uśmiechy, sztuczne przyjaźnie. Zaciskałam zęby i mówiłam sobie, że potrzebuje kasy, tylko to ratowało mnie od tego, aby nie wybuchnąć. [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Unicall brand of Natural Pharmaceuticals - Rzeszów

• Jak się pracuje w Unicall brand of Natural Pharmaceuticals?

Zobacz opinie na temat firmy Unicall brand of Natural Pharmaceuticals tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unicall brand of Natural Pharmaceuticals?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 18 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Unicall brand of Natural Pharmaceuticals?

Kandydaci do pracy w Unicall brand of Natural Pharmaceuticals napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Unicall brand of Natural Pharmaceuticals