Unicall brand of Natural Pharmaceuticals

Opinie o Unicall brand of Natural Pharmaceuticals

1. Aplikowałam na ogłoszenie nie sprzedażowe , 2. Okazało się , że jednak jest sprzedażowe i to zwykły telemarketing , 3. Na początku wszystko wydaje się bardzo łatwe i przyjemne , jak jest przez menagera przedstawiane , 4. Po wdrążeniu się i przydzieleniu kierownika wszystko się zmienia , nawet zasady o których mówił menager ( niestety ) , 5. Kierownik bardziej demotywował niż motywował do dalszej pracy i cały czas było coś nie tak , 6. Gdy wchodzimy w tą firmę odnosimy wrażenie , że są tu tylko obowiązki , żadnych przywilejów , 7. Jestem osobą , która sama się zwolniła i nie żałuję tego !

kkkk

Moooooooooooże być...

kkkk

Unicall, Rzeszów...tam może nie jest aż tak źle, ale tylko jak wyrabiasz normę, jesteś super profesjonalny i efektywny...ale przecież tak jest w każdej firmie, nie tylko typu call center. Ludzie nie najgorsi, da się wytrzymać, w żadnej pracy nie ma tak,że się nic nie robi i ma się być super traktowanym...Ale tzeba mieć do siebie bardzo duży dystans i praca pod presją...

kana

Witam, ide na rozmowę jak sie dostanę i sie okaże że tak traktują osoby które dla nich pracują to będzie krótka piłka. ja się pierdzielić z syfem nie będę. dostaną tak w (usunięte przez administratora) e popamietają. nie jestem gówniarzem bojącym się interweniować jak coś nie tak będzie

uciekinierka

Team liderki to osoby , które zupełnie nie wiedzą co znaczy motywowanie ludzi do pracy. (usunięte przez administratora) Firma byłaby ok, gdyby zatrudniono POWAŻNĄ kadrę kierowniczą. Ogólnie NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!

magnolia

brawo popieram i nastąpi kontynuacja

sss

Większość chłamu, który tu przeczytałem to czysta wypowiedź odpadu społecznego. Pracowałem, sam umowę rozwiązałem. Praca bardzo ciężka psychicznie, często męcząca, ale kadra niesamowicie przyjemna, uczynna, z malutkimi wyjątkami. Po dostaniu się na zapasy roczne, praca o wiele przyjemniejsza i łatwiejsza - firma jak najbardziej profesjonalna i o ile nie wierzę w produkt, który sprzedawałem, to nie mogę tu nic całej otoczce zarzucić. Jak się komuś nie podoba pracowanie to niech siedzi na (usunięte przez administratora) i seriale ogląda, pozdrawiam.

K1
@sss

Praca ok pracuję tam dodatkowo żeby dorobić i muszę stwierdzić, że łatwiejszej pracy jeszcze nie miałem

iza

jutro mam isc na szkolenie , praca od 9-17 , mam trudną sytuacje z powodu choroby mamy, wiem że mam sprzedawać suplementy diety, umowa jest z agencją pośrednictwa pracy, jeszcze nie odesłałam, napiszcie czy da się tam wytrzymać

medicate

chyba tylko miesiąc

Zouza

Ale miesiac mozna wytrzymać;)

omega

Zdrapany lakier na paznokciach przez tydzień też utkwił mi w pamięci.

byly

i teraz pani w.w jest uradowana, ze "ktos" ja wreszczcie wyreczyl... prawdaaaaaaa???????

byly

a jeszzcze jedno higiena osobista, myjemy sie tak ? pani (usunięte przez administratora)tez to widzi - slyszy?

byly

kompetencja a raczej jej brak idzie zawsze w parze z niewiedzą, (usunięte przez administratora)

A.

Co sądzicie o K.S.? ciekawe czy dalej tępi swój zespół i ile ci ludzie jeszcze wytrzymają jej brak kompetencji.

omega z warszawy

Do "Byłej Pracowniczki" - lepiej bym tego nie ujął, podpisuje się pod opinią.

była pracowniczka

Pracowałam w Unicallu prawie 3 miesiące. Nie polecam nikomu tej firmy!!,(usunięte przez administratora)..Moim zdaniem ta "firma" nie zasługuje nawet na ocenę zero!

anonim2

Warunki pracy i atmosfera jest opisana na tym forum, sprzedaje się kwasy omega.

Gocha
@anonim2

Cześć ;) Nie jestem menedżerką, czy jak tutaj ludzie sobie wymyślają już totalne bzdury, że aż musiałam po raz drugi wejść na to forum. Zanim zaczęłam pracę w Unicall to naczytałam się tutaj co nieco o tej firmie. Niepotrzebnie ! Pracuję już miesiąc, ale czuję się dobrze, znalazłam się w dobrym towarzystwie i nie jestem zasraną paniusią co jej lakier od paznokci odchodzi. Ludzie weźcie się do pracy ! Narzekacie że wszędzie jest źle, to jedźcie na pieczarki do Holandii albo leżcie w łóżku do góry nogami bo z tego co tutaj wypisujecie w ogóle się nie nadajecie żeby gdziekolwiek pracować.

ANONIM 124

Witam. Napiszcie mi proszę, jak są warunki pracy, co się sprzedaje, jaka atmosfera w firmie UNICALL w Rzeszowie na ul. Rejtana. Bo mam jutro szkolenie i nie wiem czy wogóle tam iść. Proszę o szczere odpowiedzi.Z góry dzięki

Rad

Szukajcie innej pracy, szkoda zawracać sobie głowę, kilku starych pracowników już odeszło. Rekrutują mnóstwo osób, mało kto wytrzymuje "specyfikę" pracy, reszta jest wyrzucana po jakimś czasie z dnia na dzień. Nawet dobrzy pracownicy tam się nie liczą, nie mają praw.

Zostaw merytoryczną opinię o Unicall brand of Natural Pharmaceuticals - Rzeszów

• Jak się pracuje w Unicall brand of Natural Pharmaceuticals?

Zobacz opinie na temat firmy Unicall brand of Natural Pharmaceuticals tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unicall brand of Natural Pharmaceuticals?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 18 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Unicall brand of Natural Pharmaceuticals?

Kandydaci do pracy w Unicall brand of Natural Pharmaceuticals napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Unicall brand of Natural Pharmaceuticals