Unicall brand of Natural Pharmaceuticals

Opinie o Unicall brand of Natural Pharmaceuticals

Domin

Tak zwane biedakorpo. Sprzedaż jakiegoś szajsu, najniższa krajowa, umowa zlecenie, zero benefitów, szkolenie polega na nauczeniu się 4-5 głupkowatych sposobów na zbijanie obiekcji "klienta" (ciężko nazwać klientem bo dzwoni się najczęściej do przypadkowych osób). Piętro niżej w Conresie jest firma gdzie też pracuje się na słuchawkach, a można zarobić na start co najmniej 7 stówek więcej mając umowę o pracę od pierwszej minuty i nie wciskając niczego innym ludziom.

k.

Pracowałam około miesiąca w Bydgoszczy Ciężka praca psychicznie mało płacą dużo wymagają /szkoleń brak podłączą cię do kogoś na kwadrans w celu odsłuchu dadzą kartkę z opisem produktu i tyle w temacie /jak nie zrobisz normy masz tak zwane odsłuchy /następnie można być zwolnionym po co najmniej tygodniu z braku wyniku. Cała atmosfera jak w przedszkolu oraz żenujące podejście do pracownika.Jeżeli chcecie już pracować w CALL CENTER wybierzcie takie w którym chociaż dobrze i uczciwie płacą. ODRADZAM NIE POLECAM !!! NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ

arinaaxx

Nie idźcie tam naprawdę...nie polecam...praca psychicznie męcząca, czepiają się dosłownie wszystkiego..team liderki zabierają Cię na odsłuchiwanie rozmów, czepiają się dosłownie wszystkiego...nic nie sprzedazz? Opierdziel z góry na dół, mobbing, wytrzymałam tylko tydzień... NIE POLCEAM

iza

Hej, zamierzam zacząc pracę w Unicall w Bydgoszczy. Czy ktoś ma doświadczenie w pracy w tym miejscu? A jesli chodzi o produkt czy jest cięzkim produktem do sprzedania, jak Wasze plany sprzedażowe? pozdrawiam

Zuzanna

@K1 rozumiem, że Ty jesteś zadowolony z pracy. Możesz powiedzieć coś więcej? Jakie są plusy z pracy w Unicall?

Zuzanna

Pracujesz w Unicall? Chętnie dowiemy się jak wyglądała Twoja rozmowa kwalifikacyjna!

maxym

Wiesz jak ktoś pracuje cały czas @pvtkv to może się wypalić w pewnym momencie i wtedy wylewać swoje żale tutaj ale przyznaje, że premia o której piszesz jest wysoka i praca na wakacje jest spoko ale dla osób o mniej stalowych nerwach przy sprzedaży raczej nie polecam

pvtkv

Zanim poszłam na szkolenie postanowiłam poczytać opinie w internecie i byłam przestraszona, wręcz przerażona. Nie mam pojęcia czego wymagacie od firmy CallCenter, chyba to logiczne, że skoro zatrudniacie się w firmie telemarketingowej to nie zapłacą wam za siedzenie przed komputerem tylko za sprzedaż - logika. Zastanawiam się jaki jest wasz poziom inteligencji i czego w ogóle szukacie? Milionów za siedzenie? Przecież stawki i pieniądze są bardzo dobre... Prawie 10 zł za sprzedaże (min. 3 dziennie) plus stopa podstawy, dziennie można zarobić nawet 150 zł... DZIENNIE. Poszłam tylko na wakacje, jak dla mnie praca super, o wiele lepsze rozwiązanie niż roznoszenie ulotek czy jakieś zbiory - męczarnia. Za to siedzę 8h w klimatyzowanym pomieszczeniu wśród świetnej atmosfery przyjaznych ludzi, team liderkę też mam super, zawsze pomoże w trudnej sytuacji, fakt jak nie miałam wyniku przez kilka dni interweniowała, ale chyba na tym to wszystko polega. Polecam, profesjonalna firma i profesjonalne podejście do pracownika.

aaa

Wierzę? Z wiarą to do kościoła, totalne dno i 5 metrów mułu.

olo

5-6 zapomniales podzielic jeszcze przez 3

sasqacz1989

Witam wszystkich forumowiczów jak wyglądają zarobki w Unicall szeregowców a jak Team Lederow. Jest na formu ktoś kto pracował jako TL w Unicall

ukulele

A ty to w dziale marketingu Unical pracujesz?

ale o co chodzi

Po prostu to trzeba lubiec :P. W kazdym call center jest presja wyniku, trzeba sie przyzwyczaic ze tak naprawde dla team leadera jestes numerkiem ktory np za duzo zamyka rekordow, za malo sprzedazy, dzien w dzien po okreslonym czasie od zatrudnienia ma byc sprzedaz na takim a nie innym poziomie. Nie idzie z rana to juz slyszysz " jestes najgorsza w grupie do roboty, jestes 1 do zwolnienia w rozmowie w 4 oczy( motywacja ma byc :)). wiec jak ktos lubi presje a umie wciskac kit ludziom polecam ::P:P:P. A napewno dadza umowe o prace po 3 miesiacach powodzenia kochani :):)podsumujac umiesz sprzedawac jestes odporny na p******e bardzo wykwalwikowanych i milych :P teamleaderek co niczego nie podsluchuja i nie donosza to polecam unicall :)

Team liderzy (managerki) bardziej demotywują, niż motywują pracowników, wszyscy tylko mówią o tym, że straszą zwolnieniami, dają ludziom warunki (jeżeli nie wyrobisz ustalonej normy w 100% przez chyba 3 dni- out na bruk). Moja Liderka chyba miała jakiś kompleks niższości i cały czas pokazywała jaka to z niej "wielka kierowniczka". Ganią za wszystko, nawet na telefon nie spojrzysz podczas pracy. Dziwne zasady a'propos napojów itp. (na sali tylko woda mineralna w butelce, sok już nie...) "Odcinają" czas pracy o 15 minut, nawet jeżeli przekroczysz dzienny limit przerw o 1 minutę!Jeżeli przekroczysz o 16, odcinają 30 minut itp.! Plus, to fajne wnętrza biura, tyle.

DFGBERGAR

Jeśli jesteś robotem i nie popełniasz błędów zapraszam do firmy Unicall, jeśli jesteś człowiekiem popełniasz błędy możesz robić za robota który sam się wyrzywi. Pozdrawiam myślących

Niezadowolony

Pamiętam jak pracowałem tam 2 lata temu. W firmie kadra zarządzająca nie istnieje. Można zaprosić tam TV w celu nagrania porażającego reportażu o mobbingu i stresie, który powoduje praca z tym "zespole". Bardzo żałuję, że tam pracowałem. Do dzisiaj mam w głowie ich "merytoryczne" coachingi, po których człowiek chciał się od razu zwolnić i jak najszybciej uciekać stamtąd. Nie rozumiem, jak w ogóle ludzie mogą godzić się na takie warunki pracy przy tak niskich zarobkach i umowie śmieciowej. Nie polecam, strata czasu i zdrowia. Ciągły strach przed tym, że nie umówisz spotkania albo nie sprzedaż czegoś. Jak sobie wpiszecie tą firmę w CV to później na kolejnych rozmowach trzeba zmyślać bo wstyd się w ogóle przyznać, że się tam pracowało. Pozdrawiam i życzę wszystkim znalezienia normalnej i godnej pracy w przyszłości :)

nela

A czy atmosfera w pracy nie jest wazna to podstawa nikt nie chce pracowac pod ogromna presja bo nie da rady na dluzsza mete rzecz jasna ludzie musza chciec przychodzic do pracy a nie wrecz przeciwnie narzekac od rana kiedy bedzie koniec dnia po drugie rozwoj i awnas szkolenia dla ludzi tez sa wazne a szkolenia przez osoby ktore nie maja o tym zielonego pojecia prezentuja poziom wrecz ubogi to tez nie wrozy niczego dobrego dzisiaj kazdy chce sie rozwijac a nie stac w miejscu i byc robotem dajacym kase firmie sooryy dddd ale nie masz racji dlatego w tej firmie rotacja byla jest i bedzie

dddd

jeśli jesteś osobą, która zwraca uwagę na atmosferę w pracy, na swój rozwój i tą drogą awans..to NIESTETY NIE TUTAJ!

zawsze pozostan soba

Witam co mozna powiedziec o firmie unicall hmm moze warto by cofnac sie w czasie jakie byly poczatki tej firmy jaka byla kadra kierownicza a co sie stopniowo zaczelo dziac z firma wraz z rotacja kierownikow na poczatku firma byla rzeczywiscie spoko ludzie szanowali bylo przyjaznie chcialo sie pracowac i pani w.w byla dosc spoko lecz z nadejsciem nowych team leaderek z conatact point sytuacja bardzo sie zmienila wszak ryba nie psuje sie od kosci lecz od glowy teraz to jest jeden wielki syf panoszace sie po sali pseudo kierowniczki ktore nie maja pojecia jak traktowac ludzi liczy sie donosicielstwo i wlazenie w tylek pani w,w. w tylek by eliminiowac konkurencje a to sie rozplakac zeby zapuntkowac a kogos innego pograzyc takie sytuacje tez mialy tam miejsce to normlane dla pani marianny kiedy dala ciala firma miala pewien poziom aspiracje mozliwosc rozwoju ciekawe perspektywy ale nie da sie dam pracowac psychicznie czlowiek nie daje rady zbyt duza presja naciski rywaliczaja i brak komptenecji team leaderek wiem co mowie bo dosc dlugo pracowalam w tej firmie jeszcze ze stara kadra kierownicza ktorej zal ze nie ma czasem wracam myslami do firmy co sie tam dzieje jak jest bo przezylam tam tez swoje fajne chwile ktore zachowam i szkoda mi tej firmy bo naprawde sie marnuje osobiscie zycze jak najlepiej ale czy firma wyjdzie na prosta to juz nie jest to co bylo kiedys dlatego odeszlam czasami spotykam ludzi z ktorymi wowczas tam pracowalam i tak rozmawiamy sobie .........

Firma UNICALL jest przedstawiana jako prestiżowa firma tylko dla wybranych , niestety tak nie jest , ponieważ wewnątrz jest tak wielka rotacja , ponieważ atmosfera panująca w "środku" firmy , którą stwarzają kierownicy projektów jest bardzo często nie do zniesienia , dlatego też ludzie się zwalniają . Jeśli chodzi o samą pracę , to trzeba to po prostu lubić.

Zostaw merytoryczną opinię o Unicall brand of Natural Pharmaceuticals - Rzeszów

• Jak się pracuje w Unicall brand of Natural Pharmaceuticals?

Zobacz opinie na temat firmy Unicall brand of Natural Pharmaceuticals tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unicall brand of Natural Pharmaceuticals?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 18 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Unicall brand of Natural Pharmaceuticals?

Kandydaci do pracy w Unicall brand of Natural Pharmaceuticals napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Unicall brand of Natural Pharmaceuticals