Opinie o Butlins w Bognor Regis

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Butlins. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Butlins o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Butlins w Bognor Regis

NK

Zarobki to najniższa krajowa,niewiele da sie odłożyc ,w Polsce można zarobić wiecej,praca cieżka,wyzysk,stres,to tak w skrócie

NN

Przy najniższej stawce za godzine i dosc wysokich kosztach utrzymania ,praca w Angli przestaje sie opłacac,ludzie stad uciekaja do Niemiec ,Holandii,czy Norwegii a i w Polsce pracy nie brakuje

Anita

Pewnie jest dobrze i dlatego rzadko tu piszecie.

Hani

wieczna impreza i cienkie zarobki ale to dobry punkt zachaczenia jak jesteś w Anglii pierwszy raz.

Podpowiedzcie jak się tu pracuje? Czy rekrutacja jet trudna?

Man
@Zainteresowany

Prosta musisz wejsc na strone i aplikowac na dzial ktory Cie interesuje zostawiasz maila i pozniej umawiasz sie na rozmowe. Co do pracy to ogolnie polecam jak nie jestes typem nieroba, ktory na sama mysl o pravy jest juz zmeczony to warto aplikowac. Jak to w pracy raz jej wiecej raz mniej ale jest wiecej plusow przynajmniej jak dla mnie. Pozdro

Olek

Szkoda, że nikt z pracowników nic nie pisze. Liczyłem, że dowiem się czegoś więcej

M
@Olek

Ja pracowałam tam dwa lata temu i planuje powrót. Co chcesz wiedzieć?

Worker

Witam. Jestem swiezo po rozmowie kwalifikacyjnej do Mainhead wyjazd prawdopodobnie na accommodation. Jest ktos na miejscu? Chcialbym sie dowiedziec jak wyglada normalny dzien pracy i jak warunki, godziny itp? Z gory dzieki za info

Worker

Witam. Jestem swiezo po rozmowie kwalifikacyjnej do Mainhead wyjazd prawdopodobnie accommodation. Jest ktos na miejscu? Chcialbym sie dowiedziec jak wyglada normalny dzien pracy i jak warunki? Z gory dzieki za info

Julita

Aktualnie Butlins poszukuje osób do pracy w dziale housekeeping i accomodation. Na stronie pracodawcy (http://www.hotele.lsj.pl/praca-w-butlins) Butlins podaje że jest dobrą firmą dla tych którzy po raz pierwszy wyjeżdżają za granicę - firma zapewnia zakwaterowanie i zaplecze socjalne. Próbowaliście już wyjazdów z Butlins i możecie powiedzieć coś więcej na temat zakwaterowania i socjalu? Powoli nadchodzi sezon hotelowy i z pewnością nowi pracownicy docenią wszystkie komentarze osób które w tych wyjazdach mają już doświadczenie.

aga

Pracował ktoś w Butlins w Skegness??? Będę wdzięczna za opinie.

aja2
@aga

hej czy wybierasz się tam w tym sezonie?

Jan

Podpowiedzcie czy Butlins potrzebuje ludzi do pracy?

adam
@Jan

aktualnie rekrutują do Minehead- pokojowy i enviromental oraz do Skegness- kelner, kelnerka. Rozmowy w styczniu spr więcej w lsj.

@Jan

Z tego co wiem to w Minehead cały rok potrzebują pracownikó tylko trzeba się z nimi bezpośrednio skontaktować a nie przez jakieś śmieszne pośrednictwa pracy.

vyo
@Szymon

agencje zapewniaja inne warunki zatrudnienia, np biora na siebie odpowiedzialnosc za efektywnosc twojej pracy, przez co na przyklad podczas twojego okresu probnego okres wypowiedzenia wynosi miesiac a nie tydzien

@Jan

wszystkie osrodki potrzebuja ludzi, zapotrzebowanie ogromne, pracy az glowa mala..

@Szymon

Hi, Szymon masz moze namiary na minehead, chce wyjechac nie przez agencje.

Czy w Skegness dojeżdźa coś do miasta z Butlinsa? Czy na piechotkę trzeba lub rowerem? Pozdrawiam wszystkich butlinosowiczów:)

@Adam

tak dojezdzasz, do miasta busem w okresie osrodka czynnego masz red bus kosztuje w jedna strone 1.20L powrot 2.00L miejski 1 lub 3 koszt 2.20 w jedna strone powrotny okolo 4L.. na piechote to jakies 1.30h . rowerem 30-45m ;)

Julita

@Szymon - wspominasz o odliczaniu kosztów zakwaterowania - czy pracodawca pomaga w znalezieniu mieszkania na okres pracy w Butlins? Jest to ważna informacja dla osób zainteresowanych wyjazdem do pracy za granicę.

Oven
@Julita

dawno nie zaglądałem - pracodawca nie udziela takiej pomocy, najszybciej szuka się mieszkań na fejsbookowych grupach dotyczących sprzedaży/kupna/wynajmu w Bognor Regis, część z nich jest.. polskojęzyczna - jak idziesz na houskeeping o mieszkanie bardzo łatwo, inne działy nie mają "gwarantowanych" miejsc w mieszkaniach pracowniczych

Witam czy opłaca się jechać do bognor regis do pakowania ziół, praca przy kwiatach, lub do gastronomi? Jedzie ktoś?

vyo
@Nowy

uwielbiam takie pytania pokroju "witam czy opłaca się iść do toalety?" aka "witam czy opłaca się jeść makaron?" haha

aneta

www.butlinsjobs.co uk - bezpośrednie oferty pracy

Witam, Jezeli jest ktos zainteresowany praca w Bognor Regis, bez zadnych posrednikow prosze kliknac na link www.butlinsjobs.co.uk, Bognor Regis. Aplikacja bedzie wyslana bezposrednio do Butlinsa w Bognor Regis. Recruitment Team bedzie w kontakcie w ciagu 2-4 dni. Pozdrawiam

Szymon

Jesli ktos mialby jakies pytania co do pracy w Butlinsie w Minehead to moze akurat cos pomoge - szymek148@op.pl :)

Szymon

@Julita zakwaterowanie jest zagwarantowane na terenie ośrodka. Wchodząc w brame dostajesz juz klucze do przygotowanego dla Ciebie mieszkania. Mały update: po miesiącu wskoczyła mi wyższa stawka czyli 5,95 funta a za nadgodziny 6,95. Aktualnie jestem juz w polsce bo bylem tam tylko na sezon. W mojej opini nic sie nie zmienilo, dalej polecam ośrodek, super ludzie, praca w miare luźna (zalezy kiedy i zalezy na co sie ktos nastawia). W nastepnym roku napewno sie tam pojawie :)

Szymon

Jestem aktualnie w Butlinsie w Minehead. Mam 20 lat więc zarabiam prawie najniższą stawke (4,5 funta/h na ręke po odliczeniu mieszkania itp), od 21 lat jest juz wyzsza stawka, następnie od 24 jeszcze wyższa i tak dalej. Ogólnie pracownicy tutaj to w 70% polacy i najczęściej przyjaźni więc z tym nie ma problemu :) Jestem na tzw accomodation i patrząc na wcześniejsze komentarze to widze że chyba osoby komentujące był w całkiem innym ośrodku. Po prostu sprząta się domki/mieszkania po gościach i tyle. Raz się trafi na mieszkanie które praktycznie nie trzeba sprzątac i siedzi się 2 godziny grając na telefonie, a czasami te dwie godziny sprząta się kible ;) Ludzie nie wiem jakich wy warunków wymagacie na stanowisku sprzątacza ale życze powodzenia w dalszym szukaniu pracy :D Przyleciałem tu na trzy miesiące i na nastepny rok na pewno tu wróce. Polecam wszystkim bo nawet z mojej pensji można troche odłożyć :)

Julita

@Oven a gdzie mogę znaleźć aktualne oferty pracy w Butlins? I jak dokładnie wyglądają warunki zatrudnienia? Np. czy pracodawca opłaca zakwaterowanie? Jaki jest minimalny okres zatrudnienia?

Zostaw merytoryczną opinię o Butlins - Bognor Regis

• Jak się pracuje w Butlins?

Zobacz opinie na temat firmy Butlins tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Butlins?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Butlins?

Kandydaci do pracy w Butlins napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Butlins