Opinie o HANDEN Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy HANDEN Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HANDEN Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Energia, paliwo, media - wydobywanie gazu ziemnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HANDEN Sp. z o.o. w Warszawa

Czy firma HANDEN Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

@Nie

Pytanie teraz czy kandydaci również powinni wiedzieć czy to już są kwestie czysto indywidualne? Co do wspomnianego awansu jaka jest techniczny odstęp czasu aby móc go uzyskać? Mam na myśli od momentu otrzymania oferty o pracę, jaki jej nakład należy ponieść?

Jagna Nowy wpis

Cześć, jest tu ktoś może z IT? kiedyś mignęła mi oferta dla młodszego specjalisty do tego działu i zastanawiam się jak u was sytuacja wygląda i czy nie będzie jeszcze jakieś oferty teraz po drodze dla osoby bez doświadczenia? interesuje mnie atmosfera i zarobki

Czy pracownicy w HANDEN Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Pracownik Nowy wpis

Nie Jest wojna między płciami o włączanie klimatyzatora

Zarabiasz tyle ile sobie wynegocjujesz. Standardowe pytanie od rekrutera "ile chcesz zarabiać?" Jak spełniasz oczekiwania firmy to Cię biorą. Płeć nie ma tu nic do gadania. Liczba kobiet i mężczyzn na najwyższych stanowiskach zmieniała się na przestrzeni lat, ale zawsze była mniej więcej porównywalna, a zarobki każdego z pracowników są jego prywatną sprawą.

Oczywiście, liczy się to co potrafisz, płeć nie ma tu żadnego znaczenia.

Nie

Ogólnie Zarząd pozwala niektórym osobom na psucie atmosfery i relacji między pracownikami. Najgorsza jest pewna "manikirzystka" z awansu. Pracownicy wiedzą o kogo chodzi.

Urszula Nowy wpis
@Nie

Urszula

Z ostatniej z opinii wynika, że komuś chyba podszedł sposób rekrutowania skoro tak pozytywnie o nim pisze. A co potem? jak wdrożenie na stanowisko przebiega, poznanie z zespołem itp.? Nie widziałam w ostatnim czasie żadnych ogłoszeń do firmy. jak stoją z rotacją? Praca stabilna?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy Analityk ds. Ryzyka w firmie HANDEN Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

W HANDEN Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Informatyk. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Jj

Spotkanie rekrutacyjne odbyło się zdalnie, uczestniczyli w nim informatycy z Poznania. Ogólnie kilka zdań na temat firmy, zakresu obowiązków na stanowisku. Reszta to standard na temat doświadczenia, kwalifikacji i oczekiwań. Ogólnie pozytywne wrażenia.

Handlowiec o Handen

Jeżeli ktoś zastanawia nad współpracą z Handen w charakterze agenta, to radzę dobrze się zastanowić. Ta firma, podobnie jak wiele innych spółek energetycznych, które niedawno upadły, też nie zabezpiecza dostaw energii dla swoich klientów. Wyrzucili setki już podpisanych przez klientów umów do kosza. Dali handlowcom wybór – albo przekonają klientów do wyższych o kilkadziesiąt złotych cen albo anulują umowy. Na lodzie zostawili i klientów, którzy stracili (usunięte przez administratora) kasy i handlowców, którzy nic nie zarobią. Stanowczo odradzam!!!

Oddział firmy Hansen Sp. z o.o. w Warszawie zakrojony jest na zysk, ale wyłącznie dla Handen nie dla pracowników. Od pracownika oczekuję się, że na jednym stanowisku pracy pociągnie kilka różnych stanowisk z tylomaż różnymi umiejętnościami, ale za to za 1 jedyną pensję. Taka to jest firma, gdzie tylko zarząd wygrywa i zarabia finansowo a to są jednostki a reszta to przysłowie robole, które mają robić za przysłowiową (usunięte przez administratora) i cieszyć się, że w ogóle mają pracę często na umowę - zlecenie - czyli na umowie śmieciowej.

Urszula

No ale chyba jak już to na tej umowie są jasno wskazane jego obowiązki, z których mu się wywiązywać? No bo skoro tak to wcale nie muszą robić za tyle stanowisk, więc czemu obawiają się zwolnienia, chyba jednak muszą im dobrze płacić? Bo inaczej to przecież bez sensu chyba?

@Urszula

Otóż nie, Urszula, zakres obowiązków zawsze był i jest tajemnicą w tej firmie i nikt nigdy w Handen tego nie pozwoli Ci zapisać w umowie o pracę, bo wskazanie na umowie o pracę Twojego pełnego zakresu obowiązków w pracy na danym stanowisku to nie w tej firmie, bo Handen Sp. z o.o. z Warszawy nigdy nie dorosła do tego, żeby właśnie potrafić spisać zakres obowiązków w pracy dziś danego pracownika, dlaczego? Bo woli okradać na kasę dokładając non-stop kolejne obowiązki, które absolutnie nie wynikają z Twojego stanowiska pracy, a nawet cudze obowiązki i tak walić Cię na kasę i karmić się Twoim zmęczeniem, bólem i cierpieniem a i jeszcze śmiać się z Ciebie, że takiego frajera trafiła co tak daje się okradać na kasę i pracować na 10 etatach, ale za to za jedną jedyną pensję- w tym specjalizuje się tak naprawdę Handen i tylko w tym i w niczym więcej. To jest filozofia tej firemki jak tu Polaczkow walnąć na kasę i śmiać się z nich- oto prawdziwa twarz tej nedznej firemki. Nie polecam nikomu, nawet wrogowi. Miejsce pracy tylko dla desperatow, którzy nie mają szacunku do samych siebie.

Były pracownik c.d.

Zakres obowiązków zawsze był i jest tajemnicą w tej firmie i nikt nigdy w Handen tego nie pozwoli Ci zapisać w umowie o pracę, bo wskazanie na umowie o pracę Twojego pełnego zakresu obowiązków w pracy na danym stanowisku to nie w tej firmie, bo Handen Sp. z o.o. z Warszawy nigdy nie dorosła do tego, żeby właśnie potrafić spisać zakres obowiązków w pracy dziś danego pracownika, dlaczego? Bo woli okradać na kasę dokładając non-stop kolejne obowiązki, które absolutnie nie wynikają z Twojego stanowiska pracy, a nawet i jeszcze cudze j obowiązki jak mnie, jestem żywym dowodem tego, i tak oto walić Cię na kasę i karmić się Twoim zmęczeniem, bólem i cierpieniem a i jeszcze śmiać się z Ciebie, że takiego frajera trafił Handen sp. z o.o. w Warszawie co tak daje się okradać na kasę i pracować na 10 etatach, ale za to za jedną jedyną pensję- w tym specjalizuje się tak naprawdę Handen i tylko w tym i w niczym więcej. To jest filozofia tej firemki- jak tu Polaczkow walnąć na kasę i śmiać się z nich- oto prawdziwa twarz tej nedznej firemki. Nie polecam nikomu, nawet wrogowi. Miejsce pracy tylko dla desperatow, którzy nie mają szacunku do samych siebie.

Czy urlop w HANDEN Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Kat

Dlaczego miałby być niepłatny, skoro przysługuje?

Roman
@Kat

No wiesz. Przysługuje jak ktoś jest na umowie o pracę, a na zleceniu to raczej nie. Tu wszyscy mają umowę na czas nieokreślony, czy próbny jest za zleceniu? Bo wolałbym wcześniej wiedzieć czy nie będzie śmieciówki.

Mobl

Czyli jednak nie jest to wam obojętne bo kasujecie komentarze... będę to publikował do póki ktoś się z naszą firma nie skontaktuje... Piszę w sprawie instalacji fotowoltaicznej którą zamontowaliśmy pod koniec marca tego roku. Mamy podpisana umowę do firmy na zakup energii elektrycznej z firmą Handen która po zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej odmawia odkupu energi z tejże instalacji. Tak się teraz w Polsce promuje „zieloną energię” a ta firma jako jedyna w Polsce odmawia od marca odkupu.

Handen
@Mobl

Dzień dobry, Niestety nie znając danych firmy lub numeru umowy nie jesteśmy w stanie zweryfikować Pana/Pani historii i rozwiązać sprawy. Bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta poprzez e-mail: ebok@handen.pl lub infolinię: +48 801 403 500. Pozdrawiamy

Mobl
@Handen

Kontakt z Państwa infolinią był i to systematycznie praktycznie co miesiąc! I to jest następna sprawa, Panie które odbierają te telefony są tam chyba za karę bo tak rozmawiają z klientem jakby się im nie chciało.. na @eBook Napisałem 3 dni temu niestety nie spodziewałem się cudów bo tak jak przypuszczałem bez jakiegokolwiek kontaktu.. Proszę sobie sprawdzić firma Ciastkarnia Karpatka NIP: 679-319-27-75 Tel kontaktowy 730-897-202

ByłyPracownik

Pod pozorem cięcia kosztów zamykają jedno biuro (mamy pracować z domu płacąc sami za media itd) w tym samym czasie znajomi zarządu są zatrudniani na wysokie stawki a członkowie zarządu jeżdżą autami za 500 tys

Czy firma HANDEN Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

pracownik firmy

Każdy z pracowników dostaje kwotę na szkolenia w ciągu roku, pracownik wybiera sobie szkolenia sam. Jeśli jego kierownik stwierdzi, że powinien rozwinąć się z niezbędnej mu do pracy dziedziny może dodatkowo posłać pracownika na szkolenie. Reasumując w Handen są szkolenia grupowe, indywidualne, językowe, firma daje możliwość opłacenia edukacji wyższej i studiów podyplomowych. Raz do roku odbywają się szkolenia zespołowe.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie HANDEN Sp. z o.o.?

Teoretycznie jest, w praktyce bardzo ciężko jest ja dostać, pamietam może 2 przypadki...

@Odpowiedz

Dwa przypadki na całą firmę to jednak trochę mało. Powiem Ci, że nie napawasz mnie optymizmem. No a co z tymi pracownikami, którzy w HANDEN pracują już od wielu lat? Czy chociaż oni mogą liczyć ze strony tego pracodawcy na jakieś dodatkowe gratyfikacje z racji długiego stażu pracy? Chętnie się tego dowiem.

@Michal a czy w ciągu tych 2 lat byłeś wysyłany na jakieś szkolenia ?

Jako były pracownik mogę powiedzieć że to uczciwy pracodawca. W ciągu 2 lat nie przytrafiła mi się żadna negatywna sytuacja, żadnych spóźnień z wynagrodzeniem lub innych nieprzyjemności. Kierownictwo naprawdę w porządku, nie komplikują sprawy w razie potrzeby otrzymania nagłego wolnego tylko pomagają rozwiązać problem - duży plus, szkoda że musiałem się przeprowadzić.

@Michał

A dlaczego były?

Gastro

Jasne warunki współpracy, dobre ceny, skutecznie obniżyli mi rachunki za prąd. Polecam ! Moje sugestie dla HANDEN Sp. z o.o.: Polecam, Skutecznie obniżyli mi rachunki za prąd. Umowa jest jasna i czytelna. 24h/7 opieka doradcy !

@Gastro

Takie bzdury to każdy może pisać

Handen wychodzi z polski- wyprzedają się , zwalniają ludzi i nie płacą - sporo handlowców musiało odejść bo nie dostali wynagrodzenia za prace . Co miesiąc ktoś znika. Podobno chcą zniszczyć sieć sprzedaży

Pracownik Niedawno otworzyli nowy departament i zatrudniają kolejnych pracowników – maja oferty pracy w biurach karier (usunięte przez administratora)… Sam wziałem udział w ich rekrutacji..

@Marcin

Z zakładki 'kariera' na stronie Handen wynikałoby, że masz @Marcin rację, w przeciwieństwie do @Pracownika: https://www.handen.pl/kariera Mam też do Ciebie prośbę, czy możesz zdradzić, jaki według Ciebie stopień trudności miały zadania, które rozwiązuje się w drugim etapie rekrutacji?

@Monika

To wszystko zależy od doświadczenia danej osoby i tego jak potoczy się rozmowa… Ja miałem do przedstawienia kilka zadań, które były bardziej pode mnie indywidualnie ustawione. Z tego co mi wiadomo rekrutacja prowadzona jest obecnie w Warszawie i w Łodzi.

Czy HANDEN Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Agnieszka

A o jaką dokładnie lokalizację pytasz? Bo Handen ma kilka oddziałów:)

XXXX

Zaczęłam pracę w firmie Handem od połowy sierpnia. Praca sama w sobie jest wymagająca,dlatego też trzeba poświęcić wiele zaangażowania oraz cierpliwości natomiast pensja i ludzie,z którymi pracuję mi to wynagradza. Osobiście polecam pracę w firmie Handen osobom,które chcą mieć stałą posadę.

@XXXX

Fajnie, że praca w HANDEN Sp. z o.o. Ci odpowiada. Napisz coś więcej o swoim stanowisku i obowiązkach. Jaka atmosfera tam panuje?

HANDEN to lider wśród niezależnych dostawców gazu ziemnego i energii elektrycznej w Polsce. I właśnie poszukuje chętnej osoby, która obejmie stanowisko Doradcy Klienta Biznesowego - ogłoszenie widnieje na znanym portalu z ofertami pracy. Firma jest w stanie zaoferować: zatrudnienie w oparciu o różne formy współpracy, podstawę wynagrodzenia oraz system prowizyjny samochód służbowy, przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznej w formie szkoleń stacjonarnych i terenowych, pracę w ambitnym, zgranym zespole, który wspólnie osiąga wyznaczone cele.To chyba brzmi bardzo zachęcająco. A Wy jak myślcie? Będę czekać niecierpliwie na Wasze opinie.

gość

Po ile godzin muszą pracować hydraulicy-za ile im się płaci ?

@gość

Widzę, że zastanawiasz się nad pracą dla tej firmy. Czy zapoznałeś się z informacjami na stronie https://www.handen.pl/kariera ? Może warto po prostu zadzwonić i zapytać. Taka rozmowa może trwać 5 minut, a dowiesz się wszystkiego co potrzebne. Czy zastanawiałeś się nad tym?

Igor
@Adam

Adam, ale to chodzi, aby ktoś na podobnym stanowisku się wypowiedział, firma wszystko podkoloryzuje, aby tylko zachęcić...

Zostaw merytoryczną opinię o HANDEN Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w HANDEN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HANDEN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

HANDEN Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Domaniewska 37
    02-672 Warszawa