Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Małopolska

Czy u was towar owoce i warzywa mięso wszystko jest wyrzucane bez odpisu ?

Cudna
@Małopolska

W żadnym wypadku .Trzeba odpisywać bo i tak wyjdzie wszystko na inwentaryzacji.

ono
@Cudna

tylko u nas liczy się odpis dzienny a nie inwentury które wychodzą tragicznie

Śląsk
@Małopolska

Problem jest w tym że stoły są długie plus witryna na okopówkę i potrzeba sporo towaru by zapełnic te stoły. Teraz jest okres letni więc doszly wszystkie owoce miękkie które psują się w zastraszajacym tempie. Praktycznie nie ma możliwości odpisu całości wyrzuconego towaru gdyż trzeba utrzymywać procent strat na sklepie na poziomie 1,80 na tydzień. A sklep to nie tylko warzywa. Na wszystkich działach są jakieś straty.

Yogi

Nareszcie ktoś się zainteresował nadgodzinami. Nikt nie szanuje naszych grafików. Dostajemy je a potem ciągłe zmiany bo jadą i jadą albo nie ma kto pracować albo przebudowa itp.

ono
@Yogi

no jest zakaz nadgodzin koszty

Yogi
@ono

Jakie koszty??? Niech przestrzegają grafików i robią je mądrze a żadne nadgodziny nie będą potrzebne. U nas jest wiele osób które będą płakały z tego powodu bo mogą siedzieć godzinami na markecie. Szkodzą tylko tym którzy poza pracą mają życie osobiste i wytyka im się kiedy odmawiają pozostania po godzinach.

Anns

A z czego mamy być zadowoleni. Wyciągają z nasz ostatnie siły. Wykorzystują. A płacą do (usunięte przez administratora) I jeszcze wymagają. Jak się nie rozdwoimy bo nie kim pracować. A ci co zostalo mają już dość i niedługo też beda musieli iść na l4 po padają.

No i gdzie macie tylu chętnych do pracy na nasze stanowiska. Wala drzwiami i oknami tylu ich jest. Teraz jest rynek pracownika u to firma powinna dbać o pracownika a nie odwrotnie. Zaraz w kauflandach nie będzie miał kto pracowacjak zarząd z tym nic nie zrobi i nie da konkretnych podwyżek ludziom na marketach ciężko pracujących. Pomysł z enerytkami też nie wypalił. Siły babcie nie mają o ile przyszły te emerytki do pracy. Kaufland schodzi na psy. Jak nie szanują ludzi którzy pracuja aby inni mieli wypłatę 20 razy albo i więcej od naszej.

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.

Warto wziąć pod uwagę socjal... Porównując do innych masakra ???? jak to jest możliwe że w Biedronce dostają takie paczki? Dla dzieci paczki świąteczne, na dzień dziecka... Wyprawka szkolna? U nas to kpina te paczki.

Ktos

Nawet zawartosc paczek mówi jak traktują swoich pracowników. Zgadzam się w 100% kpina. Pozdrawiam.

Łodzianka

A ja uważam, że powinny być premie za niechorowalność oraz dodatki stażowe . A poza tym nie podoba mi się to, że Regionalny z obszaru Łodzi zwraca się do mnie "dziecinko". Mam troje dorastających dzieci a poza tym chodzi po sklepie i udaje że nie widzi pracowników aby nie powiedzieć "dzień dobry". Panie Regionalny jakie to prostackie z Pańskiej strony. Mam nadzieję, że za to brzydkie zachowanie złamie Pan niedługo nogę i przez dłuższy czas nie będziemy musieli Pana oglądać na naszym markecie. Dziękuję za uwagę.

Pracownik Kaufland

Kaufland Polska niech zacznie szanować starych pracowników,bo gdy oni odejdą nic z tego burd...już nie zostanie. Po drugie jeden robi za pięciu ...Ludzie to nie jest powierzchniowo LIDL albo Biedronka! Ze robi się wszystko.zobaczymy ile jeszcze na to zdrowie pozwoli,gwarantuje wam że już nie dlugo...Dlatego powiedzieć dość! Nowi pracownicy mają wyrąbane na Kaufland przychodzą do pracy kiedy chcą L4 itd i nic im nie robią,a starzy oooo jak by tak stary pracownik zrobił to wielka afera. Sami ich tego nauczyliśmy i trzeba pokazać że to koniec pomiatania.Jestesmy góra w tych czasach bo to pracodawca teraz o nas walczy w tych czasach i my stawiamy warunki. Trzeba nagłośnić to

fabieen

KAUFLAND ROKSZYCE 2400 netto na tak ciężka pracę śmiech na sali :)

Ona

......
@fabieen

S-ki 1960 zł netto

pracownik ze stażem

Zacznijcie Nas szanować i naszą pracę a nie po 10 latach pracy usłyszeć że na wasze miejsce jest 5 osób , tylko gdzie ?

Pól żartem
@pracownik ze stażem

Jest nawet 6 wszyscy z grupa :) zgadzam sie z toba nawet ukraina nie chce tu pracowac niedlugo niepalczykow beda szukac...

Olaf 15
@pracownik ze stażem

U nas czeka podobno autobus Ukraińców na nasze miejsce, więc droga wolna.. Tekst regionalnej

@Olaf 15

przykre , ale tacy ludzie na takich stanowiskach pracują .

Skład zarządu spółki: Gunther Gunnar (prezes) oraz czterej wiceprezesi: Szponder Krzysztof, Sydry Janusz, Parik Radim oraz Urbańczyk Andrzej. Ostatnio w skład zarządu Kauflandu weszła Sylwia Zmarzła. Natomiast członkami zarządu byli: Szczęsny Maurycy, Brasse Marek, Bartunek Jindrich, Madeja Adam oraz Grzywok Adam. Teraz pytanie do pracowników którzy wykrzykują "Góra niech się obudzi..." : Od kogo oczekujecie pomocy?

PR

Od prezesa....wiadomo

@PR

No właśnie od Pana prezesa oczekujecie pomocy. Tylko, że on doskonale wie co dzieje się w Polsce... i tak właśnie jesteście wykorzystywani przez członków zarządu, którzy nie liczą się z nikim a w szczególności z MM, którym wydaję się że coś osiągnęli w tej korporacji a co dopiero mówić o podrzędnych pracownikach. Z nimi nie wygracie w ten sposób, trzeba ich wydoić jak tylko się da, tylko udając nierozgarniętego nieroba przetrwacie tę nierówną walkę.

kaufluśśhaha

od ludzi bo tonie kaufland tylko o swoje kieszenie dbająniech o ludziach pomyślą co dla nich pracują dadzą premie czy każdy już ma tak wszystko wdupie że mysłi owsiowim a iinni niech tyrająna gótre a (usunięte przez administratora) niech sięszacunku do ludzi pasibrzuchy nauczą

PT

To prawda powinniśmy strajkować. Skoro nie da się inaczej pracujemy wolno i spokojnie jak to jest teraz w biedronkach. Zwolnić nie zwolnią bo brak jest na rynku rąk do pracy a U krańcu wolą do Niemiec jechać gdzie można zarobić. Więc jaka (płaca taka praca.)

harry poter
@PT

zgadzam się strajk powinien ruszyć i to szybko bo reszta ludzi ucieka niechce pracować za marne pieniądze gdzie nie ma szacunku dla pracownika ,kaufland stoczył się na dno ,brak słów ,1 wypłaty marne 2 za dużo obowiązow jakna 1 osobe ,brak szacunku do ludzi ,i (usunięte przez administratora) wszędzie brak słów ,obudzcie się ludzie bo nie będzie niemiec pluł nam w pysk.

pracownik ze stażem

do pt , jakie związki , ostatnio przedstawiciela widziałam na markecie 5 lat temu , jak zachęcał do wstąpienia

PT

Pracuje się za miskę ryżu. Za tak ciężko pracę robią co chcą. Gdzie nasze związki zawodowe które powinny walczyć o naszą sytuację.

Trele morele
@PT

Związków z prawdziwego zdarzenia nie ma. Kilkakrotnie próbowałam kontaktować się z nimi ale zostałam tylko zbywana. To jest kpina więc się z nich wypisałam. Praca jest bardzo ciężka a wynagrodzenie nie adekwatne. Co do kadry zarządzającej to tak jak wszędzie "układy, układziki". Jest to firma w której nie należy być rzetelnym i zaangażowanym ponieważ rzadko kiedy jest to doceniane, a nawet powiedziałabym obraca się to przeciwko pracownikowi. Gdyż wyciska się go jak cytrynę, natomiast ulubieńcy robią tak aby się zbytnio nie zmęczyć. Do sedna:bagno i haos.

pracownik ze stażem

tą firmą powinna zająć się inspekcja pracy i prokuratura za mocno naginanie norm pracy i jeszcze jedno monitoring jest dla naszego bezpieczeństwa i łapania (usunięte przez administratora) a nie do inwigilacji jak to zrobił regionalny ,poleciał zobaczyć na kamery bo wydawało mu się że pracownik jest dłużej na przerwie ŻENADA. Od regionalnych w górę powinni przejść kursy jak pracować w zespole i nimi zarządzać . Padamy na ryj od ciężkiej i mało płatnej pracy . W naszym markecie jesteśmy już tak zdesperowani że chcemy zawiadomić media ,może się w końcu zarząd obudzi. I jeszcze jedno jak wszyscy są od wszystkiego to wszyscy są od niczego

Bzu
@pracownik ze stażem

Niewiem czy wiesz ale jeden market napisał do gazety. I zamietli wszystko pod dywan. Na tym forum wszyscy straszą ze to zrobia. A potem nic nie robią. Wy też nic nie zrobicie. Nie oszukuje się i innych.

MM

Pani niżej się pyta dlaczego mamy taką opinię? A no dlatego że człowiek to człowiek a nie jeleń osioł czy paw 8h pracy to jak chomik w klatce Człowiek lata z działu na kasy z kasy na dział wyłoży 2 kartoniki towaru znów na kasy to jakiś wyścig Zamiast towarować to śmieszne zdjęcia , Sprzątaczki nie ma to kto posrząta DYREKTOR? Hipokryzja tej firmy zakaz fejsowania jak ktoś jedzie sklep stoi jak nie powiem co .... Zakłamanie takie że szok towar wyrzucany nie odpisywany bo jestes gnojony za wynik aha firma nie wróci do tego co było dlaczego a no dlatego że pracowników dobrych przywiązacnych do Kauflandu rozjechaliście psychicznie i fiyzcznie przez ostatnie 2 lata jak żabę na drodzę Wypracowaliście dobrych pracowników którzy mają o firmię piękną opinię Trzeba było myśleć prędzej teraz to musztarda po obiedzie Pieniądz dobrze smakuje ale ludzie też się liczą a nie tylko kasa Pozdrawiam

kulą w płot
@MM

Prawda, szczera prawda, żal pozostaje i rozczarowanie, że po tylu latach pracy i starań wszystko o cztery litery trzasnąć. Firma chyli się ku upadkowi ludzie odchodzą nowi nie chcą pracować . Szkoda, szkoda....

nawypowiedzeniu
@MM

Jak tak dalej będzie to firma może się zwijać za jakiś czas z Polskiego Rynku , nowych pracowników brak bo nikt nie chce pracować Na 3/4 etatu a staży pracownicy się zwalniają . Pracownik sklepu powinien być jak najbardziej doceniany bo to on jest tą przysłowiową mrówką w mrowisku , a praktycznie jest gnojony za wszystko i jak tu być miłym dla klientów czy kolegów z pracy . Na sklepach panuje bałagan, bo każdy robi wszystko i jest rozliczany z tego ile zrobi dlatego jest nieład . Mistrzostwem sa przebudowy które są praktycznie non stop , i zamiast wykładać towar to się babramy z duperelami .

Michaeeel strong fit

Kaufland rokszyce pod PIOTRKOWEM Tryb omijac z daleka Polacy odchodzą A dyrektor nic nie robi w tej sprawie

Bambrys
@Michaeeel strong fit

U nas nie tylko Polacy odchodzą,Ukraińcy też drą zelówy.Market zachodniopomorskie.

Ola11111

A jak u was że skanowaniem? Dy. Reg. Też wymaga od Was tel.codziennie że skanowaniem za dzień poprzedni ? I grypie za niską produktywność? U nas masakra. Wyścig szczurów który będzie miał lepsze tabelki i wyniki. Którego pieska dziś Adaś pogłaszcze ,,dobry piesek...''

gość
@Ola11111

;p pogięło ich wszystkich do reszty

Zainteresowana
@Ola11111

Nie dajcie się.Gdzie w umowie pisze:Praca na akord?

Ola11111
@Zainteresowana

Spróbuj się sprzeciwić nie ma dyskusji A teraz jeszcze payback i ochrona za plecami i podsluchują cze proponuje klientowi kartę . Taki mają nakaz z góry

Agata

@Gosc, pracowałeś w Kaufland Polska? Jeżeli tak, to proszę Cię o pozostawienie merytorycznej opinii o swojej współpracy z tym pracodawcą. Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci na rozmowie kwalifikacyjnej zaproponowane? Co możesz również powiedzieć o samych warunkach pracy i codziennej atmosferze w tym miejscu?

Rubin
@Agata

Tu wszystko jest na zasadzie tylko musisz. I nic mnie to nie interesuje. Tu dyrektor i jego zastępca działają na zasadzie kija nigdy nie marchewki. Wielki minus. Wystarczy porozmawiać z pracownikami. Sory oni sami zaczną pisać.

Rozczarowana

Praca w Kaufland Polska to porażka. To nie jest ta sama firma co 10 lat temu. Pracownik jest tam nikim .Nie polecam !!!

Gosc
@Rozczarowana

Nie narzekaj tylko zmień prace . Bo nikim będziesz przez następne 10 lat. Aż cie zwolnia bo będziesz juz im mocno przeszkadzał.

Jkk

A odnośnie kibelków klientów skich do których strach zaglądać, bo klient nasz pan ~u nas byle z info maja tam zaglądać mimo iż w zakresie obowiązków maja tylko socjal jak jest u was /kto ma przyjemność machanie berlem...

Kible
@Jkk

Już Ci podaję info nie ma nawet ubikacji socjalnych w opisie jest u nas wielka wojna i myślę że skończy się na państwowej inspekcji bo są granice więc zróbmy coś z tym

Macie prawa brońcie cię.
@Jkk

Pracownik może też odmówić wykonywania prac, które są dla niego upokarzające lub poniżające, np. nie sprzątnie biura, jeśli został zatrudniony jako sprzedawca, nie umyje okien, jeśli jest inżynierem budownictwa zatrudnionym jako inspektor nadzoru. Przy czym odmawiający wykonania polecenia kierującego go do innej pracy niż wynikająca z jego powinności określonych umową o pracę nie uchybia swoim obowiązkom pracowniczym. Dlatego szef nie może z tego powodu rozwiązać z nim angażu na podstawie art. 52 § 1 pkt 1 k.p.

@Kible

U nas info to już sprzedawca, w nowych warunkach mamy socjal a super kierownicy dołożyli nam kibel klientów obrzydliwy.... I każda się boi tam wejść.. Bo tam brudasy się załatwiają a nie klienci... Szkoda na to wszystko słów..

Jkk
@Macie prawa brońcie cię.

A kwestia wykonywanie poleceń kierownika..

Odp.
@Jkk

A jak ci kierownik powie potnij się to to zrobisz mamy opisy stanowisk przeczytaj....

Pracownik porządkowy
@Jkk

Ja przepraszam a panie z info to co z błękitną krwią przyszły do pracy unas na markecie zostało nas dwie obstawiamy zmiany popołudniu to ja niby za karę mam skrócić te obsr,,,,,dechy bo ktoś rano migły sra,,,a ja mam na 15

Do pracownik porządkowy
@Pracownik porządkowy

Koleżanko panie z info zatrudniając się dostały swoje opisy stanowisk i nie było w nich żadnej zmianki o czyszłożeniu toalet zarówno tych dla żuli jak i socjalnych a wy panie porządkowe same przyjelyscie i dodpisalyscie tenie zakres obowiązków wiec koleżanko do kogo masz pretensje koniowi się pożal

IGA
@Jkk

Kierownik nie może wydać polecenia niezgodnego z twoją umową. Inna kwestia to nieznajomość tych umów wykorzystują ludzi których mają w danym momencie na zmianie i tyle. Dyrektor kazał zrobić to zrób nieważne kim.

Ddd
@Pracownik porządkowy

Nie chodzi oto że info to panie z błękitna krwią ale na sklepie jest też pracownik kolonia, no food, drogeria i mimo że mamy te sama umowę ich to nie dotyczy..

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska