Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

S..

Dzieje się źle w tej firmie przez te wszystkie zmiany, doświadczeni i pracowici pracownicy nie wytrzymują presji , pomiatania , wykorzystywania a co najgorsze nawału pracy i ogarniania za pięciu. Nie da się niestety przerobić roboty . A gdzie w tym wszystkim" góra"?.Czy oni nie widzą że niszczą to, co budowaliśmy tyle lat? Sami rujnują sklepy . Ale jak ma być inaczej skoro oszukują się nawzajem? Ciągłe "jadą " to szykowanie sklepu pod igielkę i oczywiście wtedy sklep jest super . Bo regionalny musi wypaść dobrze przed swoim przełożonym. Jadą Niemcy znowu pucowanie sklepu pod igielkę bo przełożony regionalnego tym razem musi wypaść dobrze przed Niemcem i na wizytację sklep stoi bo przecież jakby inaczej. Jedna wielka ściema na pokaz. Wszyscy wiemy i my i managerowie i regionalni i wszyscy wyżej, że gdyby sklep nie był szykowany na objazdy to wyszłoby szydło z worka szybciutko. Chyba tylko właściciela spółki Schwarz zostaje powiadomić bo nie wydaje mi się że ma pojęcie co się dzieje w Polskim Kauflandzie. Może niech związki zawodowe rozmawiają z nim ?

Lesiek

Dzisiaj zostałem potraktowany przez Panią Agatę z ochrony masakrycznie!!! Ja nie wiem, czy w ogóle wiedzą ochroniarze o procedurach, że najpierw się przedstawia i pokazuje legitymację! No niestety musiałem o to poprosić a pani z łaską mi przyniosła legitymację!!! - żal! Wszedłem z psem na rękach a znaki zakazu to przekreślona łapka! Czyli pies nie wszedł, tylko był na rękach! Zresztą wcześniej się spytałem, czy mogę z psem na rękach wejść i otrzymałem zezwolenie - byle nie chodził! I Pani nie złamała zakazu - zresztą Panie są bardzo pomocne!!! I nigdy nie powiem złego słowa o nich! Ale Pani z ochrony to w ogóle pojęcia chyba o swojej pracy nie ma! I na dodatek groziła mi, że mnie załatwi!!! Bo w/g niej ja nie mam racji i krzyczę!!! Oczywiście podniosłem głos, ale mając swoje rację! A Pani Magda może nich się nauczy procedur, a nie, że ja ją muszę prosić o legitymację! A skąd ja mam wiedzieć kim ona jest?!?

@Lesiek

Panie kup pan se chomika łatwo schować a do kościoła teź z pieskiem

trelemorele
@Lesiek

To jest forum pracownicze na tematy związane z pracą , a nie na tematy typu że nie można z psem wchodzić i tym podobne .

Prośba

Podajcie mi kontakt do związków zawodowych w Wielkopolsce bo my mamy dość tego traktowania

Jkk
@Prośba

Wpisz w Google związki zawodowe kaufland kontakt, pojawi ci się strona z telefonem i emeilem do przewodniczących...

Klient

Firma obcina pracownikom etaty ,likwiduje stanowiska ,dokłada obowiązków -to wszystko aby zminimalizować koszty utrzymania sklepów.A tak naprawdę niech zaczną minimalizację od tych wyższych stanowisk którzy rozbijają się autami za kilkadziesiąt tysięcy złotych ,urządzają sobie imprezy warte krocie i do tego nie wspomnę o pensjach.A tak naprawdę kto na to wszystko zarabia ?Pracownicy którzy napędzają obrót w marketach.

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Mili32

Kaufland Radom dział mięsny dwoje pseudo kierowników stosuje straszny mobbing na pracownikach potrafią podłożyć "świnie "i te złośliwe zmiany w grafikach bez konsultacji z pracownikiem.Powinna się zająć nimi odpowiednia instytucja.Gdzie są te kontrolę z głównej siedziby?gdzie jest PIP?

Moni
@Mili32

'świnie'jak najbardziej potwierdzam .Sami nie kontrolują tego co mówią .

Moni
@Mili32

Tak popieram w 100%

Nikita

Kaufland na Pomorzu... Nie jest tak źle Dyrektor ok..załoga ..jak wszędzie są pracowici i poradzą pomogą ale problem ze zwolnieniami stałe ci sami i olewają koleżanki nas ....zasuwamy za nich .Mam prośbę do zarządu o przemyślenie jakieś premie za nie chorowanie i wkurzenie nierobów może docenią i że chciwości będą robić.

anna

wiecie dlaczego narazie nie jezdza po marketach bo nie ma ludzi do pracy. jak przyjezdzaja po poludniu to jest na sklepie kierownik dnia ktory nie daje rady boma 2 kasjerki info i 2 na tradycjii. i jeszcze pretensje . a na sklepach (usunięte przez administratora) tak doprowadzili. starzy ludzie sie pozwalniali a ci nowi nie nadaja sie do takiej pracy ciezkiej. a jak reszta odejdzie to bedzie cyrk na kolkack. wprawdzie nie jestesmy niezastapieni,kaufland bedzie stal ale nie bedzie mial kto pracowac. Drogi zarzadzie obudzcie sie i zacznijcie doceniac ludzi ktorzy pracuja w kauflandzie po 5,10,15.dajcie konkretne podwyzki adekwatne do ciezkiej pracy,premie za niechorowalnosc, premie za prace. ci zo zostali to i tak odejda w krotce i bezdie to ze dyrektor zostanie z kilkoma nierobami,nieudacznikami i tymi co ciagle przynosza zwolnienia a nowi i tak nie przyjada . prosba dla zarzadu.zastanowcie sie

kklk
@anna

zgadzam sie.kaufland odkad starzy pracownicy zaczeli siezwlaniac to zatrudnia nieudacznikowi nierobow no i ewmerytow ktorzy nie maj asily pracowac.kaie babcie to powinny w domu sierdzie przed telewizorem albo bawic wnuczki . nikt inny nie chce sie zatrudnic w kauflandzie. ciekawe dlaczego drogi zarzadzie.powiedzcie dlaczego ludzie sie zwalniaja. dlatego ze ktos powymyslal glupoty wzial kase za pomysl a ze nie jest to dobre to nikt nie ponosi odpowiedzialnosci. dlaczego nie ma toaru na sklepie, ciagle sa dziury a magaztny pelne .. bo nie ma ludzi do pracy . ta resztka na markrtach co zpostala nie daje rady. a tak gora z tym nic nie robi i ze juz ludzie sil nie maja.

Kasjer -sprzedawca

Tak poinformowano nas o zmianie umowy pracy na taką jak była na początku czyli w moim przypadku pracownik porządkowy warunki podobno bez zmiany ja myślę że szukają winnich tego bałaganu jak będzie pracownik porządkowy to będzie można na kogo zwalić winę za ten cały cyrk

@Kasjer -sprzedawca

Wcale nie musisz się zgadzać na zmianę. Zgodnie z KP jest to stanowisko w dół a nie można degradować pracownika chociaż będą wmawiać że tak nie jest.

Agata

Czy Kaufland Polska poszukuje pracowników w Rokszycach? Na jakie stanowiska ogłoszone są ewentualne oferty pracy? Jak wyglądają oferowane warunki zatrudnienia? Myślę, że odpowiedzi na te pytania będą pomocne dla osób poszukujących pracy w Rokszycach i okolicach.

Marchewka

Pomiataja nami jak tylko mogą. Nie umyjesz kibla to się zwolnij to masz w obowiązkach. A w obowiazkasz mamy wszyscy mycie toalet socjalnych, wszyscy to chodzą co godzinę na fajkę bez stresu. A kible klienta dla wybranych tylko modlisz się aby dziś było czysto..

Wściekła
@Marchewka

My na dolnym Śląsku nie dostaliśmy zmiany warunków zatrudnienia , z tego co wiem firma wraca do stanowiska 912 , małe markety po 3 osoby , duże po 4. Od razu było wiadome , że bez sprzątaczek to nie będzie funkcjonować. Za duże są nasze markety , za dużo klientów i (usunięte przez administratora) duzo pracy .

Agata

@Marchewka, Twoja wypowiedź nie zawiera żadnych konkretów. Może napiszesz coś więcej na temat tego, jakie zmiany Ciebie dotyczyły? Jak je oceniasz? Na jakim stanowisku i warunkach pracujesz? Myślę, że Twoja wypowiedź pomoże osobom zainteresowanym pracą w Kaufland Polska.

Marchewka

Ciągle jakieś zmiany ciągle tylko strasznie dużo pracy mało kasy

Kasjer -sprzedawca

Cześć co się dzieje chcą z kasjer sprzedawca zmienić na pracownik porządkowy wzasadzie mi nam to wszystko jedno ale po co ta koło myją

Anka 1111111

Gdzie tak się dzieje

@Kasjer -sprzedawca

Zmow kasa glowna robi rkznice aby kasjerki baly sis o posade

@Kasjer -sprzedawca

Wielkie mi damy wszczegolnsci. Zalichany lider kas ktoy szuka kozlow ofiarnych i roboli bo sama sisdzi na infk i utajd ze pracuje

Krystyna
@anonymous

Ale wredny który to market

Krystyna
@anonymous

Byłeś kiedyś na stanowisku lidera capie

@Krystyna

Nie obrażaj kasjerek capie

Anka1111111
@anonymous

Dokładnie wara od kasjerek !!! W moim markecie nikt się do kasetek nawet nie umywa na kasach siedzą w póły walą cały sklep ogarniają A reszta albo na cygara albo po kątach na magazynie

Pracus

Nie rozumiem skąd taka nagonka na dział kas , w Zg jest jakaś masakra . Na kasach siedzą wszyscy , działy nie wykladaja towaru bo siedzą na kasach , ludzi pełno , chętnych na zatrudnienie nie ma , podobno jest zgoda . Niedługo nie będzie czym handlować . Kasjerki na drugiej zmianie dwie ( jak dobrze pójdzie ) . Zaczynamy sprzątanie po 22 , bo we dwie kasujemy i nie idzie zejść . Pracę mamy kończyć 22:30 ale wychodzimy 22:45 albo i dalej , jak to się nie zmieni to niedługo ta garstka kasjer też się zwolni . Ale podobno na nasze miejsce jest 5 chętnych , tylko ja się pytam GDZIE!!!!!

Kaufland obudź się
@Pracus

Bo ty mądrym głową się teraz oczy otwierają pozwalniali dobrych kasjerow na cały etat a zatrudnili na 3/4dwie aż klienci ciągle nie zadowoleni i z kolejek i wiecznie pustych półek każdy pracownik jest nerwowy co złe wpływa na admosfere jest tragedia kauflandzie obudź się bo jak też kiedyś słyszeliśmy na nasze miejsce jest cały autobus Ukrainy do pracy ale żaden Ukrainiec nie przyjechał tu żeby zarobić ochlapy na 3/4etatu trochę logiki panie i panowie zarządu....

Nie obrażaj proszę kasjerek. Nie wszystkie kasjerki są damami. Niektóre dziewczyny są pracowite widać że sie starają. Mają pojecie o szybkim kasowaniu wchodzą na działy i tak samo jak ty robią palety i sprzątają w markecie. Naprawdę się starają. A ty wszystkie "damy"wkładasz do jednego wora. Oczywiście że znajdą się też leniwe panie ale bez przesady. Pozdrawiam Ino.

Agata

@Kasjer -sprzedawca, czy możesz przybliżyć sytuację? Jakie zmiany mają również w związku z tym zostać wprowadzone? Jak będą wyglądały warunki zatrudnienia? Czy jako pracownicy, dostaliście takie informacje?

Agata

Jak aktualnie prezentuje się sytuacja Kaufland Polska w Rokszycach? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Jaka atmosfera panuje w firmie? Czy zmienił się stosunek do pracownika? A może istnieje możliwość otrzymania premii na święta lub innych dodatkowych profitów?

maniekllll

witam, opinie na temat Pana Kacpra (usunięte przez administratora)

@maniekllll

Co z wodą do picia w upalne dni

Koszty:)
@01

Koszty

Nik

zakupy w tym sklepie to pomyłka pani która jest przy kasie samo opsugowy nie polecam nikomu bo pani odmówiła pomocy mi nabicia pieczywa Jet nie miał opsuga.

Opsuga
@Nik

Na serio opsuga??? Brak słuf

Trick
@Nik

No właśnie brak sluf Takie osoby właśnie piszą opinie o sklepie Słoma z butów a przyjdzie taka do marketu i zgrywa wielką panią i chce aby ja traktowano bo klient nasz pan

@Trick

Klient tak ale nie nasz Pan. Tamte czasy się skończyły

Trick
@56

To właśnie miałem na myśli Nie wszyscy klienci o tym wiedzą

Etek

Jak mają wyglądać nowe stroje? Jaki kolor?

hans
@Etek

Antracyt w paski

@hans

My mierzylismy wyblakła czerwien koszulki i antracytowe kamizelki.

Ona :)
@Etek

Szkoda że nie wymyślili że stroje będą białe w czarne pionowe pasy do tego chip na nodze albo kula do wyboru

Mari221
@Ona :)

Paski już byly

:-)
@Mari221

:-)) oj to prawda paski już były to dopiero był widok teraz uważam że stroje całkiem przyzwoite co prawda rozmiarówka pozostawia wiele do życzenia :-) ale da się przeżyć????

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska