Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Kierowca

Witam. Czy w okularach przejdę badania?

Tomasz

I tu niespodzianka. Wczoraj ukazało się info o wynegocjowaniu przez nszz solidarność dodatkowej premii. Pozdrawiam

Kamil B
@Tomasz

W PBSzu ciągle jakieś podwyżki, premie i dodatki. Żyć nie umierać.

Czysty Ryl
@Kamil B

Najlepsza firma w branży...i daje nam to co najważniejsze dla ludzi którzy patrzą w przyszłość...możliwość przejścia na godną emeryturę

zz
@Tomasz

jaka dodatkowa premia ?

Szajba

Do tych którzy biadolą: Ciężko walczycie o podwyżki???, może należałoby ciężko walczyć o zrobienie planu...wtedy kasa będzie bez podwyżki...Po co Ci podwyżka na stawce skoro nie zrobisz roboty i nie będzie premii. Myślisz, że USA zbudowało potęgę na rozdawaniu pieniędzy...podpowiem Ci...na ciężkiej pracy...a kraj zbudowali biedni pracowici imigranci....i to jest klucz do sukcesu....praca, zaangażowanie, wydajność, ambicja, wytrwałość=sukces.......Lewica to wielka morda do darcia i krótkie rączki do roboty=porażka, bieda, Rosja, korupcja itd. Sam zdecyduj i wybieraj... Solidarność to również solidarność załogi z firmą...która jest jak matka....bo daje Ci poczucie bezpieczeństwa i ochronę w trudnej sytuacji, która chce Cię wychować na wartościowego pożytecznego człowieka...i daje Ci takie możliwości...kto tego nie rozumie ten nie rozumie życia...i jest na najlepszej drodze do tego żeby je przegrać...a czasem jedna zła decyzja może na tym zaważyć, reszta niech idzie do Biedronki albo Castoramy...napewno ktoś zwróci uwagę na ich biadolenia i roszczenia... Ha ha Pozdro... dla wszystkich trzeźwo myślących...

Witam . Na jakie realne zarobki może liczyć ślusarz na kopalni pniowek ?

@Nowy

6000-9000 w zależności od premii, dodatków i nadgodzin, potwierdzam

Hihi
@Ślusarz

11 lat jako slusarz przodki same i 3 sobotami zarabiam 4700 4800 plus 500 plus jak nie ma wykonu niewiem skad ci się bierze 6000 do 9000 jeszcze nigdy nie zarobiłem 6500 kolorowa to morzesz bajki dla dzieci

Marianek
@Hihi

Dokładnie. Chłopy robią w systemie - 4 robocze, dzień przerwy - niezależnie jak wypada ten dzień roboczy czy w weekend czy nie. Suma tych dwóch wyplat to około 7000 zł. Ale to jest robota na okrętkę po 6,7,8 czasem 9 dni świątecznych w miesiacu Także te 9000 to umysłowi zarabiają.

Grzmoty

Piczucha

Tomasz

Sajmon. Rzeczywiście z socjalu się nie żyje. Jednak w PBSz niestety żeby lepiej zarobić zawsze trzeba te trzy, cztery dni weekendowe przerobić. I wtedy netto 6000,00-6500,00 się pojawi. Kartka 1300-1400 zł. Do 20 dnia dodatkowo netto 500 złotych frekwencyjnego też wpadnie. I lepiej to już wyglada. Niestety taki urok tej firmy, że bez sobót lub niedziel nie zarobisz. Pozdrawiam

asd

Po prostu próg kilometrowy do lub powyżej 40km i taką kwotę dostajesz za każdą przepracowaną dniówkę. Do jest 22 powyżej 40.

Do 40 km od punktu pracy 22 zł powyżej 40 km 40 zł

Zxxx

Jak wygadała dofinansowanie do dojazdów Ile płatne ? Od czego zależy ?

Ślusarz

Popieram wypiszmy się z tych pseudo związków. Może wtedy otworzą oczy i zaczną walczyć o dobro pracowników.

Górnik Lubin

Pytanie mam na jakie zarobki może liczyć w Pbsz górnik bez doświadczenia dołowego na kopalniach KGHM ???

Mariusz

Nie polecam wogole aplikować do @Pracodawca , firma nie potrafi dochować jakichkolwiek standardów związanych z ochroną danych osobowych, wysłałem do nich CV a ich dyrektor przekazał moje dane i to że rozsyłam sobie CV do mojego dyrektora w mojej firmie przez co miałem nieprzyjemna sytuację w obecnej firmie. Żenada i amatorka

@Mariusz

Dzień dobry , proszę pamiętać iż pisanie nie prawdziwych informacji podlega zgłoszeniu . Nasza firma stosuje najwyższe standardy również na polu danych pracowniczych objętych ustawą o ochronie danych. Wiec proszę swoje żale przelewać na innym forum a tutaj pozwolić innym na rzetelną i merytoryczną rozmowę .

...

Są przyjęcia dla osób niewykwalifikowanych bez doświadczenia? Jeśli tak to na jakie kopalnie ?

Afrykanin

I znowu jsw dostanie kasę 21 lipca a pbsz jsw znowu nic ani podwyżek ani sryzek róbcie tak dalej

Alojz

Co to ma znaczyć przez 2 miesiące na budryku nie można pracować sobót dlaczego ani kotew nie daje kopalnia ani jak zarobic przychodzimy do pracy po co niech w siedzibie zastanowią czy za 3800 oplaca wogole się przychodzic do pracy ani nie ma jak dźwignąć wypłaty zawsze chociaż była sobota teraz lepiej na l 4 siedzieć niż pracować porażka omijajcie punkt budryk nie polecam a dyrektorzy zastanowią dlaczego nie ma wykonow ani pracy niech dopłaca nam trochę do tych śmiesznych wypłat

AntyAlojz
@Alojz

punkt pełen marud i leni, 75% załogi wiecznie niezadowolona, przyjść do pracy i najlepiej nic nie robić. Żale wylewane w komentarzach zawsze od tych "najambitniejszych". Zarobki jak zarobki, raz hossa raz bessa. Wystarczy przykładać się do obowiązków to i pieniądz będzie - to taka złota zasada pracy w akordzie.

Jeleń
@AntyAlojz

Pisze to chyba kierowniczek co mo swoich (usunięte przez administratora)z ranki... Co niby nima weekendów a chodzom na ranka na telefon a oblozynia nima żeby zodyn niewiedziol... Porażka totalno. KPP myśli że sie nom niechce robić weekendów beztoz ich nima... Budryk to najgorszy punkt jaki moge być. Może szanowny Prezes PBSz. Sie tym zainteresuje abo najmądrzejszy Paweł to skomentuje bo to brak komentarza już...

asdf
@AntyAlojz

Nie wiedziałem że robi się w akordzie. To jak się przyłoży to ile można wyciągnąć tak najwięcej? Szukają teraz sztygara i górników ale nigdzie nie podali stawki więc ciekawy jestem.

nowy

Oferta pracy do Niemiec czy ktoś wie jakie warunki zatrudnienia?

T

Czy w firmie PBSz jest dofinansowanie do wyprawki szkolnej tzw.ołówkowe?

Xxx

Ile wynoszą wczasy pod grusza na rodzine 4 osoba mniej więcej wiadomo, ze zależy to od dochodu, ale jakieś widełki ktoś zna?

Ryl39

Witajcie wkrótce bede przyjęty na kwk budryk ,poproszę o szczere opinie na temat robót i wynagrodzeń jak tam to wszystko wygląda ?

Na jakies podwyżki w tym toku możemy liczyć od jaśnie prezesa czy łaskawie dźwignom nam nasze śmieszne stawki dopiero gdy minimalna pójdzie do gory ?

Sławek

Zawsze trzeba tylko czy szefostwo się na to zgodzi? Słychać coś o podwyżkach czy to nierealna sprawa i nikt o tym nie mówi głośno?

asd
@Sławek

Przecież nikt nie broni indywidualnie napisać podania o podwyżkę. W czym problem?

Dzień dobry, chciałbym zapytać pracowników czy warto starać się o pracę w Pbsz aktualnie pracuję na produkcji gdzie zarabiam 4.5 - 5.5 na rękę w zależności od wyrobionej normy, praca jest ciężka a dojazd 35km w jedną stronę zajmuje trochę czasu. Interesuje mnie praca na Boryni jak wyglądają zarobki na start dla osoby bez doświadczenia w górnictwie dodam, że ukończyłem technikum mechaniczne.

Kris

Na którym punkcie pracujesz ?

Ostatnio jest coraz gorzej. Odkąd wprowadzili te premię to już w ogóle. Dostajesz podobna wypłatę tylko tą część o którą masz zmniejszoną premię przesunęli na 20 i ładnie nazwali ????

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 428.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 236, z czego 58 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.