Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.

Opinie o Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.

ona

Witam Jakie firma oferuje zarobki na produkcji ?

Weronika

@flak jednak pojawiło się tam określenie, które mogło kogoś urazić, a Ty mogłeś zrelacjonować swoją rozmowę bez używania tego słowa. Nikt nie zabrania Ci się wypowiadania na forum. Ważne jest, byś przy tym stosował się do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

Henry

Czy jest jakiś powód, że przestaliście zaglądać na forum?

Weronika

@flak, proszę Cię o grzeczniejsze wyrażanie się - Twój komentarz jest bardzo cenny, ponieważ zawiera dużo informacji o firmie, ale zawiera również obraźliwe wyrażenia które są nie do zaakceptowania na forum publicznym. Na jakie stanowisko aplikowałeś do Zapolex? Aktualnie na stronie internetowej Zapolex można znaleźć kilka ofert pracy - firma swoim pracownikom oferuje umowę o pracę i pakiet socjalny zawierający między innymi kartę multiactive. Myślicie że warto aplikować?

flak
@Weronika

chciałem rzeczowo wypowiedzieć się na temat przeprowadzanej rekrutacji-tyle w temacie...wypraszam sobie zarzucanie mi używania OBRAŹLIWYCH WYRAŻEŃ,bo takowych w ogóle nie było.Nazywam rzeczy po imieniu,korzystam z tzw.WOLNOŚCI SŁOWA i jeśli się nie podoba-to po prostu tego nie emitujcie.Czy wyraziłem się dostatecznie jasno WERONIKA?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. na stanowisko Asystent/ka Działu Utrzymania Ruchu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Pepo

firma radzi sobie nieżle na rynku druku książek i publikacji wciąż zmierzając się z kurczacym się rynkiem (głównym konkurentem jest tu internet), jednak brakuje w niej inwencji, współnej pracy twórczej i najzwyklejszego poszanowania ludzkiej pracy, firma radzi sobie dzięki kontaktom wypracowanym przez jej założyciela lecz powoli się to wyczerpuje, pomyslow na przyszłość nie widać, realnych inwestycji brak (chyba że weżmiemy pod uwagę zakupy ze środków iunijnych w ramach RPO WK-P bo tylko takowe miały miejsce) ; generalnie firma "pociągnie" jeszcze kilka lat ale nie sądzę by istniała za lat 10 bowiem obecnie gwałtownie zmieniają się realia gospodarcze i nie można napędzać się niskimi płacami i brakiem nowoczesności oraz drukować w nieskończoność tenie książki do LIDLa i BIEDRONKi

Weronika

@szukam, firmy raczej unikają podawania konkretnych stawek, więc możesz nie dowiedzieć się dokładnie ile zarobisz na takim stanowisku. Wcześniej @były pracownik Maniek, pisał o pracy w Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. pracował tam parę lat na podobnych stanowiskach, więc może odniesie się do Twojego pytania i chociaż ogólnie odpowie?

szukam

Wypowie się może ktoś jakie są obecnie zarobki jako pomocnik operatora ,operator.pracownik produkcji?

Weronika

@Były pracownik- Maniek :) czy w firmie było wielu takich wieloletnich pracowników? Obecny trend na ryku pracy, to częsta zmiana miejsca zatrudnienia - jednak są również osoby, które chcą znaleźć pracę na lata.

Były pracownik- Maniek :)

Witam Nie pracuję już tam 3 lata więc nikomu sie nie podlizuję tylko wyrażam swą opinię. Przepracowałem tam łącznie 11 lat. Przez te lata pracowałem w tym zakładzie na różnych stanowiskach ( druk, intro, utrzymanie ruchu). Zakład ma minusy, nie przeczę. Lecz ktory zakład pracy ich nie ma?? Każdy tu pisze o minusach więc każdy kto tu wejdzie minusy już zna. Napiszę więc jakie są plusy z mojej perspektywy. Jeżeli się starasz i uczciwie pracujesz możesz liczyć na podwyżkę. Nigdy nie pracowałem tam za najniższą krajową. Awans jest jak najbardziej możliwy np z odkładającego paczki na operatora czy z pomocnika na drukarza i nie trzeba mieć wykształcenia poligraficznego. Majstrowe z intro złe? Złego słowa nie powiem a pracowałem tam jakiś czas jako operator na " krokodylu". Zakład i prezesowa mają w (usunięte przez administratora) pracownika.??? Dwukrotnie pani Jolanta pomogła mi gdy los sprowadził mnie do parteru. Znam wiele przypadków gdy pracownikowi życie dawało kopa a szefowa pomogła finansowo. Zwalniałem sie chyba trzy razy, nie że było mi tam źle. Najzwyczajniej w świecie szukałem innych perspektyw poza poligrafią. Za każdym razem wracałem z powrotem do Zapolexu. Przyjmowali mnie bez problemu jak gdyby nic. Ludzie zawsze bedą narzekać i podawać tylko minusy, taka ich natura. Z mojej perspektywy jako wieloletniego aczkolwiek byłego pracownika jak najbardziej polecam.

małgośka szuka pracy

Witam jakie warunki płacy w kontroli jakości?może ktoś napisać coś na ten temat?

były
@małgośka szuka pracy

Kontroli czego? Tam nie ma jakości jest "jakoś....".

ona

Podobnie z ogłoszeniem na specjalistę ds. kadr i płac - znowu kogoś szukają (może po 3 miesiącach)? Jakie zarobki na tym stanowisku? Dlaczego taka rotacja?

on
@ona

Rotacja z tego względu że nikt nie potrafi ogarnąc spraw kadrowo płacowych ponad 200 pracowników. W szczególności spraw płacowych.

@on

Oj chyba nie tak . Tam nie chodzi o zakres pracy tylko o to z kim trzeba pracować. Brak dobrej atmosfery to delikatnie powiedziane . (usunięte przez administratora)

Jagoda
@ona

Z kim nie da się tam pracować? :)

Weronika

@Ewa, dlaczego? Proszę o więcej informacji.

Katarzyna

Widze, ze szukaja glownej ksiegowej. Ogloszenie pojawia sie co jakis czas. Czy ktos moze udzielic informacje na temat tak duzej rotacji na tym stanowisku?

@Katarzyna

Nie polecam :)

Weronika

Chciałbyś pracować w Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.? Myślisz o aplikowaniu? Zachęcam do odwiedzenia zakładki 'Praca' przy wątku firmy - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,75563,0,0,praca :)

Eryk

Napiszcie jak zarobki , premie są. Byłem na rozmowie . obiecywali comiesieczna premie . czy jest tak w rzeczywistości? Mam nadzieję ze szybko odpiszecie bo muszę wybrać miedzy zapolex a inna firma

@Eryk

(usunięte przez administratora). Jak masz coś lepszego to się nie zastanawiaj.

Agawa

Hej! Opina o zakladzie przeważnie negatywne. Jak teraz wygląda praca ? Podobno zarobki poniżające? Napiszeszcie czy warto w ogóle składać CV .

oni
@Agawa

Nie warto bo zarobki poniżające ,podstawa nic więcej.

widzmin

(usunięte przez administratora) - nie ośmieszaj się. Weź się za robotę a nie pisz na forum. Jeśli nie znasz pojęcia zła atmosfera to poczytaj co to znaczy. Naprawdę musi być źle jeśli nawet na forum próbujesz ratować opinię o zakładzie. Po co się spotykać z osobami co już nie pracują. Spotkaj się z pracownikami. Posłuchaj co mówią, jakie mają problemy, co ich boli, dlaczego są źli i nie mają ochoty do pracy. Szczególnie brak kultury u kadry zarządzającej na introligatorni - słownictwo rodem z PRL gdy pili na budowie. Może za każde przekleństwo Kadra rzuci do puszki na sieroty 10pln? Rozwiąż chociaż jeden ich problem i pokaż że ten zakład troszczy się o pracownika. Tylko wiem że to za dużo dla Zakładu żeby rozwiązać choćby jeden problem pracowników.

renoma

Obecnie jest rekrytacja na specjalistę do kadr i płac? czy to nowy etat czy coś się zadziało? i jak wygląda praca i atmosfera w "pracach" biurowych, np w kadrach i płacach?

@renoma

Szanowna Pani, Naturalnym jest, że już na tym etapie jest dla Pani ważne dlaczego rekrutujemy na to stanowisko, możemy zapewnić, że nie jest to rekrutacja związana ze zwolnieniem obecnego specjalisty ds. kadr i płac lub z sytuacją konfliktową. Administracja jest stosunkowo małym działem w perspektywie całej firmy i panuje tutaj przyjazna atmosfera. Zachęcamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym i złożenia swojego CV. Wybranych kandydatów zapraszamy na rozmowę i przedstawiamy firmę. Pozdrawiamy Zespół Zapolex

osama bin laden
@Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.

Akurat w tym dziale panuje terror. Szczególnie w biurze, w którym znajduje się stanowisko pracy specjalisty ds. kadr i płac.

@osama bin laden

Szanowny Użytkowniku, Dziękujemy za opinię. Oczywiście nie jest miło nam słyszeć takie słowa. Chętnie spotkamy się i porozmawiamy o Twoich doświadczeniach z pracy w naszym dziale kadr i płac. Jesteśmy otwarci i nastawieni na rozwiązywanie zaistniałem sytuacji. Prosimy o kontakt. Pozdrawiamy

Jak tam wypłaty?

kotek

Jak zawsze minimum egzystencji.....

smieszny kierownik

paczki najwazniejsze a to ze juz ludzie za nadgodziny nocne nie dostana 100 tylko 50 i ze sobota nie bedzie platna 100%tylko do odbioru to nie jest wazne tylko mydlenie ludziom oczow hala i paczkami ktore sa co roku

Zostaw merytoryczną opinię o Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.?

Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.