Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Bel-Pol

Pracowałeś w firmie Bel-Pol i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
bona - 2013-04-30 12:04:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
A jak teraz sie pracuje w tej firmie? Co macie dokładnie na myśli pisząc że dno? Proszę o więcej informacji takich jak m.in.: jaka kasa miesięcznie, umowa, socjal, itp.? Z góry dziękuje
zdjecie uzytkownika
sgsk - 2016-04-04 22:01:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hej! widziałam negatywne komengtarze, ale to dawno, licze ze w firmie wiele sie zmieniło przez te trzy lata :) Aktualnie szukają Doradców Klienta - Sprzedawców do Szczecinka, Krakowa, Bielsko-Białej i innych!

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Bel-Pol!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bel-Pol

Twoj email:
Wiadomość: