Cross Finance Spółka Akcyjna

Opinie o Cross Finance Spółka Akcyjna

TrubaDur

Czy to prawda, ze do CF trafiły osoby z dwóch innych, trójmiejskich firm o charakterze przestępczym? GetBack i AmberGold? Jeśli tak, to Cross Finance będzie miało wkrótce równie niską reputację. Jak i wszyscy ludzie mający takiego pracodawcę w swoim CV. Żaden szanujący się przedsiębiorca nie zatrudni ludzi, którzy w przeszłości mieli epizody pracy w zespole składającym się z przestępców (np. finansowych).

Betka

Moje sugestie dla Cross Finance Sp. z o.o.: Nie miła obsługa nie można się dogadac

Ula

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach ?

Marc

W jaki sposób życie skrzywdziło osoby, które SAME CHCĄ pracować w firmach zajmujących się telefonicznym nękaniem dłużników? Jak można czerpać satysfakcję z pracy polegającej na codziennej pracy z ludźmi z problemami finansowymi, pełnych dramatów, rozpaczy, wysłuchiwać obelg na swój temat? Ciekawe czy pracownicy takich firm chwalą się swoimi "sukcesami" rodzinie i znajomym? Czy jeśli ktoś ma możliwość pracy w normalnej pracy wybierze pracę polegająca na uciążliwym nękaniu osób, które mają dług? Tutaj można poczytać o tym jak taka praca wygląda od kuchni: http://natemat.pl/96629,spowiedz-windykatora-rzucilem-prace-bo-w-moich-obowiazkach-bylo-grozenie-i-wprowadzanie-ludzi-w-blad

Aplikowałeś do Cross Finance Spółka Akcyjna na stanowisko Specjalista/-tka Windykacji Telefonicznej? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Jon

Witam. Może ktoś uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić jak wygląda praca w charakterze "terenowego"? Atmosfera zespołu, realne zarobki, warunki etc..

North remembers

Dołączam do pytania.

powazny
@Jon

Pewnie na tym ,że nękasz ludzi w ich własnych domach, tylko jak bys przyszedł np do mnie do domu to by Ci się na pewno odechcialo terenowego :)

Marc
@Jon

Tutaj możecie poczytać o tych "wysokich standardach" panujących rzekomo w tego typu firmach: http://natemat.pl/96629,spowiedz-windykatora-rzucilem-prace-bo-w-moich-obowiazkach-bylo-grozenie-i-wprowadzanie-ludzi-w-blad

Iza

@AnonimowyPracownik Dziękuję za Twoją opinię. Poruszyłeś w niej wiele ważnych aspektów dotyczących pracy w firmie Cross Finance. Niemniej jednak, chciałabym spytać, czy pracownik w firmie może liczyć na jakieś dodatki, tudzież benefity? Jeśli tak, to jakie one są? Informacje te na pewno będą istotne dla osób, które chciałyby pracować w tej firmie, dlatego zachęcam Cię do odpowiedzi.

Karol

Cross Finance ma opinię dobrego pracodawcy i myślę, że jak się ktoś tu dostanie to będzie mu dobrze!!

Tomasz

Czy tak dobrze się tu pracuje i stąd ta cisza?

Wiki

Chcę powiedzieć, że to forum jest dla pracowników. Może dowiem się jak wam sie pracuje?

Iza

@OXOXONSK ocena 4 na 6 jest dość wysoka, dlatego uważam, że polecasz pracę w firmie Cross Finance. Rozumiem, że na każdym z minusów jakie wymieniłeś istnieje szansa popracowania i zmian. Masz jakieś porady dla firmy?

OXOXONSK

Jako były pracownic Cross Finance, mogę napisać obiektywną opinię. Firma, jak firma. Atmosfera ok, pieniądze mogą być (raz jest lepiej, raz gorzej, ale 2400-3000 netto). Ja miałem zazwyczaj wiecej (zdarzało się dużo wiecej), ale to też zależy od miesiąca. Podstawa jest nieduża jak na prace w finansach, ale system premiowy nadrabia. Minusy: Dużo zmian, chaos. Porównuję do innych firm, w których wcześniej pracowałem i wiem, że w każdej większej firmie jest podobnie, ale cross ma z tym duży problem. Szkolenie nowych pracowników dobre (system, kontrahenci), ale pózniej zero szkoleń. Nie ma odsłuchów rozmów, warsztatów. Firma zatrudnia głównie osoby doświadczone w windykacji i na tym bazują. Warsztat wyrobiony w innej firmie bardzo się przyda, bo w cross już się raczej wiele nie nauczycie. Dużo kontrahentów, którzy mają rożne oczekiwania, przez co łatwo się w tym zgubić. Ciśnienie na wyniki nie jest tak duże, jak w innych firmach. Można powiedzieć, że podchodzą do tego całkiem zdroworozsądkowo. I jedno trzeba przyznać - ciężko z tej firmy wylecieć. Rotacja nieduża, wiele osob pracuje od kilku, ładnych lat. Łatwo o stałą umowę i awans. Grafik bardzo elastyczny. Całość oceniam na 4/6 Dużo do poprawy, wiele rzeczy denerwuje, ale pracuje się całkiem dobrze. Nie żałuję tych kilku lat.

Iza

@Carol może rozmowy firmie są nagrywane i już zostały wyciągnięte konsekwencje wobec tego pracownika. Istnieje jeszcze możliwość, żebyś po prostu zgłosiła tego pracownika i jego naganne zachowanie i wtedy może zostaną wyciągnięte konsekwencje. Spróbujesz? Ktoś jeszcze chce się wypowiedzieć w sposób merytoryczny na temat firmy Cross Finance?

Iza

@huki, @onaaonaann przypominam, że na forum obowiązuje regulamin i zabrania się obrażania innych ludzi i używania wulgaryzmów http://www.gowork.pl/regulamin. @Paweł, @onaaonaann jeżeli ktoś nadużywa swojego stanowiska w Waszej opinii to poprzez kontakt na stronie firmy Cross Finance można próbować zgłosić nadużycie http://www.crossfinance.pl/kontakt. @pracownik chciałbyś powiedzieć coś więcej o pracy dla zainteresowanych stanowiskiem w Cross Finance? Jakie są mocne strony pracodawcy? Widzę, że szukają między innymi Specjalisty ds. Windykacji Telefonicznej i ds. Pozyskiwania Informacji http://www.crossfinance.pl/kariera. Czy może jesteś na którymś ze stanowisk i chciałbyś coś więcej o nich powiedzieć?

Leon

A jacy sa windyk terenowi?

Frank

W tym momencie do Cross Finance Sp. z o.o. jest tylko ogłoszenie na Analityka, ale za to jakie, niezła kasa

JemZupe

Odradzam. Kiedyś była to rzeczywiście firma windykacyjna obecnie pracownicy nie mają zielonego pojęcia co to jest windykacja.

JemZupe

Dred

Masz rację praca łatwa nie jest taka branża ale kasa przynajmniej ok i cię nie wywalą z dnia na dzień

DG

Niby trzeba , ale każdy wybiera świadomie

Dr.

Żeby pracować w takiej firmie,-scigac innych,dozorowac,nękać...to trzeba miec juz w genach niewłaściwe zaprogramowanie..

Zostaw merytoryczną opinię o Cross Finance Spółka Akcyjna - Gdańsk

• Jak się pracuje w Cross Finance Spółka Akcyjna?

Zobacz opinie na temat firmy Cross Finance Spółka Akcyjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cross Finance Spółka Akcyjna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cross Finance Spółka Akcyjna