Opinie o Retech w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Retech. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Retech o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Retech w Mielec

szybkidzordż

w firmie potworny rygor , brak możliwości zapalenia papierosa , podczas chodzenia do toalety odbijana karta magnetyczna ( przepustka ) i przełożeni sprawdzają czy za długo się nie siedzi w toalecie , krótka przerwa , sami konfidenci , kolesiostwo przełożeni - grupa wybranych pracowników którzy wszystko im donoszą w zamian mają 2zł więcej od innych , kontrole z zewnętrznych firm czy aby przez przypadek nie zerknąłeś na telefon czy odpisujesz na sms - w razie przyłapania zabierana premia i różne dodatki przy wypłacie. Generalna strategia firmy to zatrudnianie nie wykwalikowanej kardy i szkolenie ich przez długi okres i danie im marnych pieniędzy a gdy staną się już fachowcami na swoim stanowisku , dalej płacenie im miernych pieniędzy. Generalnie odradzam wszystkich chyba że ktoś chce się przyuczyć zdobyć doświadczenie i jest w stanie się poświęcić pewien okres czasu. Na drugi kwartał 2023 , na start na stanowisko operator CNC ok . 26zł brutto na godzinę

@Szybkidzordz

nie ma co z Toga pisac bo obrazanie kogos od prostakow swiadczy jakim jestes czlowiekiem . Jesli chodzi o podwyzki to w ostatnich 2 latach byly 4 podwyrzki po 10% dla kazdego wiec widze ze nie jestes w temacie. A pracuje w tej firmie ponad 10 lat.

Jak jest w tej firmie na stanowisku Kierowcy C+E w Transporcie międzynardowym?Jak z wynagrodzeniem i pracą?Pracował ktoś i może się wypowiedzieć???

Patka
@Qazwsx

Podasz wprost widełki? widziałam właśnie dostępna ofertę i zastanawiałam się czy by partnerowi jej nie podesłać ale nie podano kwot wynagrodzenia. z tym przygotowaniem towaru i tak dalej to mówione jest wszystko na rozmowie? Jest cos jeszcze o czym warto wiedzieć?

Spawacz

Jakie są stawki dla spawaczy tig z doświadczeniem . Można zarobić 4000netto Za normalny zakres godzin .?

Aga

To jest najmniejsza linia oporu w kontekście stawki w tym roku? zauważyłam ze jeszcze w 2022 pisano o tego typu możliwych zarobkach. Jakie więc są takie maksymalne obecnie? Ile partner zarobi na dobrej robocie?

Zuźka Nowy wpis

Dzień dobry. Technolog -Konstruktor ma wpisane w ofercie, że może występować na tym stanowisku aktywny rozwój zawodowy w ramach organizacji. Na jakie stanowiska się przechodzi i po jakim średnio czasie? partner możliwe z będzie aplikował

Jacek... Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Czy ktoś się orientuje kiedy będą jakieś przyjęcia na produkcję, magazyn wózek widłowy ślusarnie?

Jacek... Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Witam czy ktoś orientuje się czy lub kiedy będą jakieś przyjęcia na produkcję, magazyn, wózek widłowy, ślusarnia?

Cześć, jak już będziecie udzielać odpowiedzi na temat zarobków dla specjalisty ds. zaopatrzenia to możecie od razu opisać stanowisko pracy? jak jest urządzone? Jaka atmosfera występuje na miejscu i czy ludzie na dziale pracują latami czy jednak rotują? Liczę na coś stabilnego, dlatego pytam

Ślusarz

Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się u Vice-prezesa ogólnie rozmowa jest dość spokojna nie ma się Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się u Vice-prezesa czym stresować

Pytania? typowo podstawowe typu: gdzie pan pracował czym się tam zajmował oraz w zależności na jakie stanowisko potrzebują pracowników prezes pyta czy dany pracownik umie np.: obsługiwać szlifierki wiertarki lub spawać na koniec rozmowy proponuje pracownikowi na jakim stanowisku mógłby pracować oraz proponuje stawkę na okres próbny. Pytania są łatwe i ogólnie rozmowa kwalifikacyjna jest fajna

Witam, Jest oferta pracy na stanowisko Specjalista ds. zaopatrzenia. Na jakie zarobki można liczyć na start + po okresie próbnym? Z góry dziękuję za informację.

Pracownicy trzymani są krótko-kontrola wszystkiego czy aby czasem minute za wcześnie nie poszedłeś do szatni, krótka przerwa 20min, masa dzwonków żebyś chodzil jak w zegarku. Ogólnie słaba płaca, o każdą złotówkę więcej trzeba walczyć jak o stanowisko jakiegoś dyrektora xd, a jak już wyprosisz to cyk nie dostaniesz do stawki godzinowej wiecej tylko taki dodatek stanowiskowy- który Ci łatwo taka malanowska może zabrać gdy cie złapie jak na telefon zerkasz. Poganianie, komentarze każdej twojej pomyłki-zrobionego "złoma". Dziwna fałszywa atmosfera a i na koniec (usunięte przez administratora)

@Andrzej

A i na koniec co? Bo mam wykropkowane niestety. A jak się minutę wcześniej pójdzie do szatni to też już po dodatku stanowiskowym czy jakaś inna kara za to? Ten dodatek stanowiskowy, który można wynegocjować to ile tak mniej więcej?

Dodstek
@Andrzej

A ilu osobom taki dodatek zabrano bo x tego co wiem to tak dają od paru lat i jeszcze nikomu nie zabrali. Daj konkretny przyklad

Czy firma Retech kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Człowiek

Firma na swojej stronie cały czas szuka pracowników na różne stanowiska. Czy to znaczy, że jest duża rotacja? A jeśli tak, to jakie mogą być powody - wynagrodzenie, premie (albo ich brak), atmosfera w pracy? Zastanawiam się nad pracą na produkcji, ale będę wdzięczny za opinie kogoś, kto tam pracuje lub pracował w ostatnim czasie.

Jaro
@Człowiek

Firma zatrudnia kilkuset pracowników, więc normalne jest to że szuka co jakiś czas, mi się tu podoba, wypłata na czas, prawa pracownika szanowane, nie to co po drugiej stronie ulicy

@Jaro

Tutaj ktoś w innej opinii pisał, że zdarza się, że są ucinane premie lub inne dodatki z różnych powodów. Jakie w ogóle macie te inne dodatki aktualnie przyznawane? Premia w jakich wysokościach? Czy na to wszystko można liczyć od początku współpracy czy dopiero po okresie próbnym?

...
@Zainteresowany

Nie ciekawie,auto kiepskie w malutkiej kabinie nie przystosowane kompletnie do podwójnej obsady,niskie wynagrodzenie.Szkoda sobie zawracać głowę

Drajwer
@Zainteresowany

Kolego jednym słowem masakra. Samozwańczy kierownik Kierowców to istny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) delikatnie mówiąc. A kasa to nie powala na nogi to co ci obiecują to jedno a co dostajesz to drugie. Msakra

Qazwsx
@Zainteresowany

Nie polecam! Jazda w podwójnej obsadzie Manem TGL-Tandem.2 kółka w tygodniu na Niemcy.Po kilka punktów rozładunku.Pieniądze dość słabe.Poza tym,że jesteś kierowcą-bedziesz również pracował na magazynie-przygotowywal towar itp.Ogólnie lipa

Patka
@Qazwsx

Danka

Było ostatnio trochę opinii o ślusarni a czy może mi ktoś dać znać jaka występuje aktualna sytuacja na obsłudze klienta? jest teraz oferta dla speca od sprzedaży i jak na razie się jej przyglądam, nie widzę podanych widełek, a lubię wiedzieć przed rozmową na czym stoję. Ona sama jak teraz wygląda? jakie pytania mogą zostać zadane?

szybkidzordż

@szybkidzordż

Masz kolego chyba kryzys większość z tych rzeczy to bzdury . Ja pracuje na slusarni i mam wieksza stawke. Spawcze ponad 30 zloty na początek .( 3 miesiace ) potem podwyzka . Ogulnie jest fajnie . 4 premie kwartalne plus roczna za niechorowanie teraz byla 2100 brutto , plus premia na swieta zalezna od starzu pracy.

Robert
@szybkidzordż

Można wiedzieć, czy długo już tam pracujesz? I jaki jest przeciętny staż pracy w tej firmie?

Szybkidzordz

Jak (usunięte przez administratora) prostaku 4 miesiące bo pewnie dłużej nie na pierwsza zmianę tylko i odklejasz folie z blach to co wiesz co się dzieje na firmie , pozatym ludzie na ślusarni to typ wykluczonych cyfrowo wiec nie wkręcaj tu , pewnie prezes zlecił jakiemuś biurowemu pracownikowi odpisać żeby potencjalny nowy pracownik się nie przestraszył malanowskiej i odklejonych brygadzistów hehe a rotacja jest bardzo duża hehe , średni okres zatrudnienia to rok w tej firmie myśle , na ślusarni robią dziadki co im bliżej niż dalej nogami się nakryć i dostają tam najniższa krajową , chłopaki na lasery i krawedziarki przychodzą i maja po 26zl na start plus omija ich podwyżka bo musza przepracować minumum pół roku by jakaś dostać podczas gdy inni dostają ty masz dalej mniej haha ogólnie najgorsza firma w jakiej pracowałem . NIE POLECAM . I ten nick haha pracownik XD

@Szybkidzordz

Bylyparcownik

Mierna stawka , kontrole z zewnętrznych firm na drugich zmianach , za byle co zabieranie premie i dodatki przy wypłacie , jeden dzień L4 i po premi , (usunięte przez administratora)to norma w tej firmie , stanowczo odradzam wszystkim

Dejv

Nie ma szans zarobic 3 to max przy dobrym miesiacu

Wiktoria
@Dejv

Tak niskie są tu stawki czy występują jakieś problemy z godzinami, że trudno wyrobić taką kwotę?

Spawacze mają max 30 zł na godzinę no może paru ma więcej ,

Katarzyna
@Spawacz

Ale to netto czy brutto? :P

@Spawacz

Podbijam jest jakas oferta na spawacza na jakie zarobki można liczyć 4000netto na początek 4500 po okresie próbnym możliwe . Czy rzeczywiście tam takie (usunięte przez administratora) i głodowe pensje jak mówią lidzie

Aga

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Retech?

Dżepeto

Plusy: Fajna atmosfera, Miłe panie sprzątające Kierowniki z kanciapy w szczególności ten od wanien i cieków wodnych Minusy: Prezes sokole oko Pan ukrainiec z nadwagą który zajmuje dwa kible jednocześnie przez większość część zmiany + pochłania ogromne pokłady zapasów żywności w firmowej jadalni na dodatek nielegalne obgaduje Tomasza (rodo).

Wiktoria
@Dżepeto

to sokole oko zaciekawiło, w jakim kontekście lub w oparciu o jakie okoliczności to piszesz? zastanawiam się także nad jakością warunków zatrudnienia. Które stanowisko produkcyjne jest najbardziej oblegane i dlaczego? widziałam plakat na stronie, gdzie było ich wymienionych pięć

wacław

Podobno ma robotach spawalniczych grasuje wysoki oń ktorego wypuścili ze straszecina.patrzy sie na ludzi z byka .Uwaga na niego.

dawid
@wacław

Tak obserwujemy go .W naszej firmie nie ma miejsca na patologie .

marek
@wacław

Widziałem jak sie patrzy na inych.Dokładnie taki sie zachowuje jakby wyszedł z psychiatryka,że takich ludzi nie sprawdzają na przyęciu do pracy.

Halina
@marek

Nie rozumiem, firma ma kogoś nie zatrudnić, bo patrzy na innych? Poza tym nawet jeśli pracownik był w szpitalu psychiatrycznym, to nie znaczy, że jest zagrożeniem dla innych. Napisz lepiej coś na temat warunków pracy, bo po to jest forum. Zdradzisz, na jakim stanowisku pracujesz, jakie są wady i zalety? Czy od stycznia wzrosły wynagrodzenia?

Czy w obrębie jednego działu w Retech są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Mowisz ze slabo placa ale brygadzista z frez kupil sobie dom , na wsi bo na wsi ale kupil.

Pracownik2

Jeśli sobie odłożył to kupił... A weźmy na ten przykład slusarz., proszę wypowie się o ich zarobkach :-) bo ja mogę się wypowiedzieć na swoim przykładzie i nie są to nawet " w miarę" normalne zarobki 7% więcej niż najnizsza krajowa nawet jeśli pracuje się 10 lat a nawet i dłużej.

@Pracownik2

Nie odłożył tylko wziol kredyt , za gotówkę to Misiu remontował

Grzegorz

Wszyscy wszystko w firmie wiecie o sobie? Jaka atmosfera tam panuje? :)

Thomas

Czytam te opinie ... i aż mi flakami wywraca , większość tych negatywnych opisów zamieścili ludzie którzy wymagają od pracodawców wszystkiego a nie dają nic od siebie , przecież w naszym demokratycznym kraju każdy może otworzyć własną firmę i zatrudnić pracowników a nie tylko narzekać , warunek jest jeden -trzeba mieć chęci do pracy , jeśli tych chęci brakuje to nawet najlepszy pracodawca będzie wyzyskiwaczem .Zastanówcie się najpierw nad sobą

Tomasz
@Thomas

Będę dawał od siebie sto procent za (usunięte przez administratora) pieniądze ,będę dawał się poniżać i robił za dwóch ???? albo jesteś taki naiwnym robolem i dajesz się tak robić bo jest praca to trzeba szanować , przecież gdzie pojde...wszędzie tak samo. Albo masz dobre stanowisko bo zdarzyło ci się donieść na kolegę że siedzi na telefonie ???? nie mierz wszystkich ludzi swoją miarą , większość nie daje sobą pomiatać i idzie gdzieś indziej

Qwerty

Witam , jak wygląda praca na spawalni oraz jakie są realne zarobki

tyry

nade mną brygadzistka znęcała się psychicznie kilka dni pracowałam przez nią czułam się jak (usunięte przez administratora) kilka niech sobie naskakuje do mężusia i bachorów a nie w pracy do obcych ludzi.

zyzyt
@tyry

chyba wiem o kogo chodzi, dalej jest taka miła...

Zostaw merytoryczną opinię o Retech - Mielec

• Jak się pracuje w Retech?

Zobacz opinie na temat firmy Retech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Retech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Retech?

Kandydaci do pracy w Retech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Retech
1.9/5 Na podstawie 81 ocen.
  • Wojska Polskiego 6A
    39-300 Mielec