Opinie o Retech w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Retech. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Retech o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Retech w Mielec

lolipop

Polecam tokarki a w szczególności Pana Mirka i Krzyśka. Już tam nie pracuje z powodu podejścia Prezesa Andrzeja do mojej osoby.

lolipop

bejbe

Dobrze by się było załapać, ale jakich zarobków można się teraz spodziewać? Dzięki za szybką odpowiedź.

agent

krótko i na temat - nie polecam, totalne dno organizacyjne, bałagan w dokumentach, przymusowe nadgodziny, chamstwo ze strony przełożonych, jedyny plus to umowa na dlugi czas

Ślusarz

Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się u Vice-prezesa ogólnie rozmowa jest dość spokojna nie ma się Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się u Vice-prezesa czym stresować

Pytania? typowo podstawowe typu: gdzie pan pracował czym się tam zajmował oraz w zależności na jakie stanowisko potrzebują pracowników prezes pyta czy dany pracownik umie np.: obsługiwać szlifierki wiertarki lub spawać na koniec rozmowy proponuje pracownikowi na jakim stanowisku mógłby pracować oraz proponuje stawkę na okres próbny. Pytania są łatwe i ogólnie rozmowa kwalifikacyjna jest fajna

Leszno
marcin pp

a czyli nie ma co sobie głowy z laserem u nich zawracać?? ciekawe czy jest jakas firma w mielcu warta polecenia chodzi mi oczywiscie o lasery

Marcin pp

A powie ktoś coś na temat pracy tam na laserze i zarobkach na tym stanowisku

Cracker

Mi ogolnie praca tutaj odpowiada, wystarczy miec olewke na niektore sprawy, zrobic swoje i do domu.

Cracker

Kasa ze du... nie urywa, niedziela wolna aby moc sie pomodlic o lepsza, premia kwartalna co pol roku, atmosfera bardzo stresujaca, napieta i jak lubisz byc gnebiony to polecam. Ogólnie na firmie albo sie przyzwyczaisz albo wykonczysz. Kilku przez lata odnalazlo sie na stanowiskach ktore zajmuja i pracuja sobie tak od 12 do 18 godzin dziennie.

Marcin pp

A jak tam jest na laserach jaka atmosfera ile płacą

Piter

A czy pracują tam kobiety i czy retech to to samo co ssc bo ponoć w tej drugiej firmie pracują panie na 1 zmianie pozdrawiam

Fox

A ja się brzydzę i nie zniżam się do tego poziomu.To uwłacza mojej godności.I tym się różnimy.A Ty chyba mylisz pojęcia.Pomyliłeś przedszkole z pracą.

mala

Jeśli chodzi o prezesów są bardzo pomocni tylko trzeba z nimi najpierw porozmawiać a póżniej oceniać.A zły dzień czasami może mieć każdy.

Fox
@mala

O czym ty mówisz?Porozmawiać,dobre he he he.Chyba bylaś z donosem na swoją koleżankę,bo tylko to ich interesuje.Nawet wiem na kogo:)To po pierwsze a po drugie to zły dzień mają zawsze.

ja!

mam nadzieję że któryś z prezesów to przeczyta - 99% pracowników śmieje się z waszych "awansów roku" zwłaszcza z tego ostatniego gdzie vice została osoba która kompletnie nic nie potrafi, pół dnia spędza na plotach z koleżankami/wychodzi na dymek a jedyne co dobrze jej wychodzi to udawanie że pracuje jak tylko któryś z prezesów pojawi się na horyzoncie, ale czego się spodziewać skoro o awansie decyduje nie wiedza, tylko koleżeństwo?.

71zglossie

Ja nie bede nikogo wyzywala ,ale psychiczne dreczenie podchodzi pod mobing Pana wielkiego dyrektora Tomasza Ziebe,wraz z Lucjanem Smoleniem przechodzi ludzkie pojecie i on jeszcze smie nosic medalik nie obrazaj tym BOGA bo jak bys nie mial serca z kamienia to na ssc nie bylo takiego mobingu ktory wy widzicie i jeszcze sie cieszycie.Kto lize dobrze ma wszystko a ze ja nie potrafilam to mnie juz tam nie ma ale wcale nie placze z tego powodu od tego momentu gdy ich nie ogladam zycie znowu nabralo kolorow,bo tam bylo w czrnych barwach.Wieczne ponizanie porownywanie kto zrobil lepiej .Lepiej jak lepiej, ale szybciej na pewno a mialo byc tak pieknie na jakosc ludzie z wiazek zrobily tez duzo zlego nie na jakosc dawac na ilosc.Zycze wam powodzenia napewno dacie rade bo jak nie wy to kto? a ja wole byc szczesliwa w tym zyciu tu na ziemi i w niebie.Wam wystarcza to ziemskie zycie powodzenia w dazeniu do kariery i nie ptrzcie na drugich byle po trupach do celu;)

aaaa i jeszcze jedno - w nowym miejscu pracy ludzie mi nie dowierzają jak opowiadam o szczegółach pracy tam i tych śmiesznych zarobkach spawaczy - 1800 jako spawacz to jest drwina w żywe oczy. ooo i jeszcze pijany przemek (kierownik) besztający mnie i drwiący ze mnie w niedziele na nocce kosmos - polecam :D

Witam, to znów ja. W momencie pisania postu powyżej jeszcze tam pracowałem, teraz już nie. Panie Andrzejku (duże dziecko) i Panie Krzysztofie - nie macie Panowie za grosz honoru. Bardzo cieszę się, że uwolniliście mnie z tego horroru jakim jest re tech. Kierownik Artur jest dwulicową szmatą, przy prezezesach miły ku*sa, a przy pracownikach jedzie po prezesie jak po burej suce. Artur C. bo to o nim mowa - przychodzi i specialnie wyciąga od pracownika, żeby powiedział coś na prezesa, alo nawet potwierdził co on mówi, a później leci z tym do prezesa. Wasz cyrk, Wasze małpy, ale któregoś dnia zła karma do Was wróci. Panie Andrzeju, jak Pan będziesz zdychał na chodniku na zawał, to ja będę stał nad Panem i odliczał te minuty które liczyłeś mi Prostaku na pobyt w ubikacji. Pozdrawiam serdecznie.

lemans

no sper firma nie ma co

Pracuję tam już chwilę czasu i jak na samym początku niesamowicie mi się podobało, z ogromną przyjemnością oraz satysfakcją przychodziłem do pracy, tak ostatnio jestem bardzo zniesmaczony zaistniałą sytuacją. Kierownicy donosiciele i jeden z prezesów (drugi jest bardzo fajnym człowiekiem) nie ułatwiają spokojnej pracy. Jeśli poszukujesz pracy w której będą Cię traktowali jak gówno to polecam RETECH. Liczenie czasu pobytu w wc to norma, nagany za ubzdurane przez prezesa przewinienia to codzienność. Pracę można stracić beż znacznego powodu i bez jakich kol wiek wyjaśnień. Oczywiście - są wyjątki od tej regóły, są ludzie bardzo w porządku, są kierownicy którzy są niesamowicie w porządku. No ale, jedna jaskółka wiosny nie czyni jak to głosi powiedzenie. Pozdrawiam serdecznie

lolo

przyjmuja

szybki

przeciez w grudiu przyjmowali do retrechu wszystkich jak leci czy sie myle

Zostaw merytoryczną opinię o Retech - Mielec

• Jak się pracuje w Retech?

Zobacz opinie na temat firmy Retech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Retech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Retech?

Kandydaci do pracy w Retech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Retech
1.9/5 Na podstawie 81 ocen.
  • Wojska Polskiego 6A
    39-300 Mielec