Opinie o Retech w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Retech. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Retech o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Retech w Mielec

niezdecydowany

To smutne co piszecie. Miałem zamiar starać sie o pracę ale teraz nie wiem .

Antek
@niezdecydowany

Od ręki znajdziesz lepsza pracę. Uciekaj stamtąd jak najszybciej

xxx

Pracowałem ponad dwa lata, stawka jaka miałem po dwóch latach to niecałe 2000 zł. Porażka. Cześć kierowników jest w porządku, np Maciek , ja byłem pod kierownikiem magazynu, nie będę pisał szczegółów ale nie polecam wchodzić w jakiekolwiek kontakty z tą osobą. Odradzam ta firmę.

Byly pracownik

Ja tam pracowalem 2 lata , mawet spoko , stawka 17,5 jak wroce z zagranicy to tam wracam. Bylem po Mackiem , nie robil problemow z urlopem i przepustkami. Jedyne o co sie czepial to o telefony bo jest zakaz. Ogulnie spoko gosc.

Byly pracownik
@Byly pracownik

I jeszcze jedno nikt mnie nie zmiszal do nadgodzin , zawsze pytal czy bede w sobote chodzilem chetnie ale jak mowilem ze nie moge to roumial i nie zmuszal.

'ni z tad ni zowad' właśnie tacy ludzie tam pracują bo nikt normalny i myślący trzeźwo by tam nie przyszedł.

Ślusarz

Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się u Vice-prezesa ogólnie rozmowa jest dość spokojna nie ma się Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się u Vice-prezesa czym stresować

Pytania? typowo podstawowe typu: gdzie pan pracował czym się tam zajmował oraz w zależności na jakie stanowisko potrzebują pracowników prezes pyta czy dany pracownik umie np.: obsługiwać szlifierki wiertarki lub spawać na koniec rozmowy proponuje pracownikowi na jakim stanowisku mógłby pracować oraz proponuje stawkę na okres próbny. Pytania są łatwe i ogólnie rozmowa kwalifikacyjna jest fajna

Leszno
krzys

Ludzie ktorzy tam pracuja to raczej sami faryzeusze, kierownik cislo to falszywa osoba i bezczelna, zarzad firmy bez szacunku do pracownika..zwalnia ni z tad ni zowad za nic.

Tomasz

Nigdy nie pracowałem w gorszej firmie naprawdę. Płaca to porażka dostaniesz 2000 zł na rękę i to czasem nie całe a oczekują od Ciebie że będziesz się poświęcał i robił za 2. Kierownictwo to same (usunięte przez administratora) i donosiciele zresztą tam żeby zostać kierownikiem to musisz kogoś (usunięte przez administratora) inaczej nie dostaniesz 'awansu' Jeżeli coś skłoniło Cie do pracy tam lub rozwazasz taką opcję to uciekaj gdzie pieprz rośnie.

kandydat

Witam Postaram się przedstawić moją subiektywna i myślę, że stonowaną opinie na temat pracy w Retech na podstawie kilkumiesięcznej pracy w dziale kontroli jakości. Kilka spraw szczególnie zapamiętałem; - stosunkowo miła atmosfera pracy w odniesieniu do najbliższych pracowników - mało odpowiedzialne konstrukcje, mało odpowiedzialny zakres obowiązków -> przeciętne wynagrodzenie - praca na dwie zmiany - niewielkie możliwości rozwoju, nie ma na czym się uczyć i nie ma za bardzo od kogo. - w dużej mierze, prymitywni, wrogo nastawienia pracownicy na hali - skandaliczne zachowanie zarządu; zwolnienia pracowników po dłuższym chorobowym No i wisienka na torcie. Nie zapomnę nigdy widoku gdy pracownicy fizyczni kończąc zmianę opuszczają zakład pod czujnym okiem jakiegoś gogusia łypiącym czy może ktoś nie wynosi trochę nierdzewki, a na parkingu bezczelnie przed ich nosem stoi dosłownie pięć takich samych wypasionych nówek BMW X6. Podsumowując: Jeśli niewiele oczekujesz od życia, lub sytuacja zmusza Cię do podjęcia jakiejkolwiek pracy, albo jesteś młody i chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie- jest to praca na kilka, może kilkanaście miesięcy. W innym przypadku odradzam. Pozdrawiam

Żyję 25 lat na tym śmiecie, pracowałem już w wielu miejscach (pracuje od 16 roku życia) i nikt nie potraktował mnie nigdy tak podle jak potraktowali mnie Ci pseudo prezesi, którym brat załatwił robote hehe bo sami by do niczego nie doszli :D taka prawda

Taksobie
@Andrzej

Taka prawda

niewiadoma99

Witam Podobno w tej firmie pracują kobiety wiecie czy na jedną czy na dwie zmiany? Ogólnie dostają trudne stanowiska czy niedoświadczony ma możliwość w szybki sposób ogarnąć co ma do zrobienia? Praca siedząca czy stojąca? I ogólnie jak zarobki dla kobiet w tej firmie się mają?

Alicja

@Tom, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w Retech. Aplikowałeś już na interesujące Cię stanowisko? A może już pracujesz w tym miejscu? @nowy, zdecydowałeś się wysłać swoje CV do Retech? Udało Ci się dostać pracę? Czy ktoś z Was pracuje lub pracował w Retech i chciałby podzielić się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy?

W

Szału nie ma ale jak na Mielec to znośnie

bgvt
@W

Witam Po prostu z mielca ludzie uciekają, sprzedają mieszkania i jadą tam gdzie są pieniądze i tyle!!! -To miasto nie ma perspektyw, -blokowisko PRL -zatrute powietrze, -kumoterstwo wszędzie, -tylko ekonomiczna strefa gdzie zarobki zatrzymały się 15 lat temu -brak szans i rozwoju -miasto całą kasę z podatków wrzuca w socjal i opiekę społeczną oraz drużynę sportową a inwestycje leżą -hałas, zakładają do motocykli tłumiki nie tłumiące i drą się w całym mieście -na przedmieściach psy ujadają całą noc i też nie odpoczniesz Jest tyle pięknych miejsc w PL itd...... szkoda życia

Tom

Czy cos mozecue powiedziec o stanowisku PH? Jakie warunki etc.?

nowy

jakie są zarobki w tej firmie a stanowisku Operator CNC?

Alicja

@Zniesmaczona19, co masz na myśli pisząc, że "praca jak praca" ? Rozumiem, że nie jesteś zadowolona z wynagrodzenia, ale może jakieś dodatkowe benefity to rekompensują? @W, czy mógłbyś napisać coś więcej? W tym momencie Twoja wypowiedź niewiele wnosi do dyskusji. Jakie warunki oferuje pracownikom Retech?

Zniesmaczona19

Praca jak praca za to płaca porażka 1600zl premia co 3mie.wyplacana co 6mie. ???????? kwota premi taka jak się umarzy pseudo prezesowi ????????.Niesprawiedliwość nieuczciwości to zalety tej firmy.polecam najgorszym wrogom .Słowo na niedzielę KARMA WRACA.....

slavko

Pracowałem tam ponad rok na stanowisku kierowca- magazynier,wspominam bardzo dobrze. Płaca bardzo słaba około 1800 na rękę, podejście do pracownika przez prezesa Andrzeja to masakra zero szacunku.

Mario
@slavko

slavko...a możesz mi coś wiecej napisać o pracy kierowcy? Więcej jezdziłes, czy siedziales na miejscu? Miales jakies dalsze trasy, czy na miejscu?

asdas
@Mario

Kierowcy mają dużo roboty jak wszędzie na strefie

Mario
@asdas

To na pewno, ale jak dalekie trasy miałeś? Cały kraj, czy na miejscu?

Alicja

@Barti możesz napisać coś więcej o samych warunkach zatrudnienia? Czy w ciągu tego roku Twoje wynagrodzenie wzrosło? Można liczyć na jakiś socjal?

Alicja

@gość a jak oceniasz pracę w Retechu? Możesz opisać, jakie zajmowałeś stanowisko, jakie widzisz plusy tego zatrudnienia? Dla osób, które poszukują ofert pracy każda opinia jest bardzo ważna.

Alicja

Zainteresowani szczegółami na temat Retech? Na stronie firmy dowiecie się ciekawych informacji http://www.retech.pl/main.php?lang=pl&link=155

supcio

Czy ktoś może napisać ile daja za pracę przy kwasach i czy jest bezpiecznie ? Co oni tam na firmie z tymi kwasami robią ? czym oni te meble czyszczą ? slyszałem że strasznie śmierdzi ?

gość
@supcio

jakich kwasach??? pracowałem tam i nie było żadnych kwasów

fgdf
@supcio

myśle że wszelkie normy są zachowane a kwasy bardzo słabe

Zostaw merytoryczną opinię o Retech - Mielec

• Jak się pracuje w Retech?

Zobacz opinie na temat firmy Retech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Retech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Retech?

Kandydaci do pracy w Retech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Retech
1.9/5 Na podstawie 81 ocen.
  • Wojska Polskiego 6A
    39-300 Mielec