Tetra Pak Processing Equipment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie o Tetra Pak Processing Equipment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Luidzi

Czy to narzekanie coś pomaga? Firma jak najbardziej ok więc wystarczy robić swoje. Idealnie nigdzie nie ma.

@Luidzi

Kolejny rok, kolelne premie roczne dla WSZYSTKICH i kolejne coroczne podwyżki dla WSZYSTKICH. Pozdrawiamy narzekaczy :) Będziemy Was miło wspominać przy kolejnej wyższej wypłacie.

Czy pracownicy Obram So z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Czester

Dziwi mnie opinia ludzi którzy pracują bądź pracowali w obramie. Firma jak najbardziej ukierunkowana pro Zachodnio europejsko. Przepracowałem w obramie bez mała ponad 6 lat i nie żałuję ani jednego dnia przepracowanego w tej firmie. Żeby nie sprawy rodzinne i przeprowadzenie się w serce Mazur około 90 km od siedziby firmy podejrzewam że pracował bym po dzień dzisiejszy. Czasami żałuje odejścia można było dojeżdżać jak to robiłem przez prawie rok. Powiem tak.!po pierwsze w Mrągowie żeby zarobić ok 4000 tyś muszę wyrobić 250 godz w obramie miałem to w168. Z tego co pamiętam świerz pracownik od obramu Dostawał 22 brutto na początek. To źle? Obecnie firmy proponują dla świeżych pracowników nawet z dużym doświadczeniem zawodowym 16 brutto. To jest kpina. Polecam pracę w Obramie ludziom którzy chcą się rozwijać. Początki są zawsze trudne. Nieporzałujecie opłaci się. POZDRAWIAM KIEROWNIKA PRODUKCJI(usunięte przez administratora)

Jakie narzędzia pracy zapewnia Obram So z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

tony

zależy to od stanowiska i zapotrzebowani złożonego przez przełożonego.

Dawid
@tony

Widzę, że znasz warunki zatrudnienia w firmie. Czy mógłbyś napisać, czy można się starać o zatrudnienie nie mając doświadczenia, a pracodawca oferuje szkolenia, żeby wdrożyć takiego pracownika do obowiązków?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Tetra Pak Processing Equipment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Wanda

Ja także chciałabym poznać jakieś konkretne argumenty od @Pracownikburdelu - może jeszcze zechce coś dopowiedzieć. Obram szuka na ten moment spawacza - ślusarza i muszę powiedzieć, iż oferuje już bardzo dogodne warunki pracy: http://www.obram.pl/praca/pl/ Czy to takim stanowiskiem jesteś zainteresowany?

Pracownik Milforu
@Wanda

Jestem, chodzi mi głównie o pracę w nowym zakładzie pod Olsztynem. Jeśli ktoś może udzielić informacji z pierwszej ręki to będę wdzięczny. Jeżeli są to tylko informacje z oferty pracy i kogoś z biura niech nawet nie odpowiada.

Bart
@Wanda

Jak wyglądają zarobki spawacza ?

Wanda

Zamiast mi ubliżać, napisz wprost, czy w Obramie płacą połowę tego, co oferują w ogłoszeniach, o ile rzeczywiście jest to prawda i sam tego doświadczyłeś. Takie wpisy są tu chciane i na miejscu.

Piękny

Jacek zastanawiasz się kto tu pisze? To są ludzie którzy nie nadają się do pracy. Sieroty.

Wanda

@zawiedziona Widzę tu sam ogół bez konkretnych przykładów. Czy możesz napisać co takiego się zmieniło, że firma zaczęła źle funkcjonować? Dlaczego ludzie odchodzą? Będę wdzięczna jeśli mi odpowiesz.

Eryk

Dobra firma, każdy może robić swoje i się dużo nauczyć.

@Eryk

Dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Obram, ale chcielibyśmy się dowiedzieć czegoś więcej o tym pracodawcy. Czytałam, iż pracownikom oferują tam stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie wiodącej w swojej branży, umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie). Czy faktycznie, zatrudniając się w Obram, można liczyć na takie rzeczy? Zweryfikuj proszę te informacje.

Cześć! ja również jestem zainteresowany opiniami na temat pracy na stanowisku automatyk programista. Obecnie jest ogłoszenie na to stanowisko i zastanawiam się czy aplikować. Jak wygląda proces rekrutacji na to stanowisko? Pozdrawiam

Ten

Proszę o informację na temat pracy na stanowiskach biurowych tj automatyk

Alfa
@Ten

Bez zastrzeżeń

Mariusz
@Alfa

Jesteś pracownikiem, który pracuje obecnie w firmie Obram? Mam nadzieję, że tak, ponieważ dzięki temu mógłbyś odpowiedzieć na moje pytanie, które obecnie mnie nurtuje. Mianowicie firma poszukuje obecnie pracowników na stanowisko spawacz-ślusarz. Wiesz może, czy osoby bez doświadczenia zawodowego mają w ogóle szanse na to, aby zostać zatrudnionymi w trakcie procesu kwalifikacyjnego? Mam nadzieje, że będziesz w stanie mi pomóc.

Grzegorz

Witam Jak wyglądają zarobki dla spawaczy w firmie? I jaka panuje tam atmosfera?

Kelesonix

Obram kozak firma pozdrowienia dla utrzymania ruchu,brygady giętaczy i szanownych mistrzów produkcji ????

Bożena
@Kelesonix

Pracujesz w Obram z Olsztyna? Obecnia firma poszukuje pracowników na stanowisko ślusarza i spawacza oferując stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie z pakietem socjalnym. Napiszecie coś więcej co obejmuje owy pakiet?

@Bożena

Olsztyn nie jest duży, Można podjechać i w kadrach wszystko wytłumaczą, albo od razu do Kierownika z CV.

Bożena
@Logiczny

Tak - oczywiście, zawsze jest opcja, aby wybrać się bezpośrednio do oddziału firmy Obram w celu zaczerpnięcia szerszych informacji. Mimo to, nie bez celu zamieściłam tu swoje pytanie - po to właśnie powstało to forum, by czerpać wiadomości nie tylko ze strony kierownictwa / szefostwa firmy, ale i od osób w niej zatrudnionych. Będę więc wdzięczna za odpowiedzi na powyższe z moich pytań.

Czy wynagrodzenie wypłacane jest do 10 czy na koniec miesiąca?

NICK
@Marcin

Do 10-tego. Tak przynajmniej bylo jakies pol roku temu,gdy ja tam pracowalem.

Gosc

A jak atmosfera w biurze

Maciej

@CNC, @Logiczny, a o jakich stanowiskach piszecie konkretnie odnośnie pracy w Obram? Czy każdy dział w jakim można się zatrudnić oferuje podobne warunki zatrudnienia? Komu polecacie tę firmę? Dla jakich osób, z jakimi umiejętnościami zawodowymi?

CNC

Witam a na CNC jakie stawki proponują?

CNC

27 to max.ile mozna wyrwac?

Maciej

@Tymek, chciałem po prostu wyeliminować wszelkie oskarżenia, które często przytaczane są danej osobie nad wyrost. Dziękuję za Twoją odpowiedź. Czy zechciałbyś opisać dokładnie swoje doświadczenie związane z praca w tej firmie? To co Tobie się przytrafiło może przytrafić się też osobom, które są zainteresowane pracą w Obram. @Piękny, @Jacek, Wy z kolei piszecie, że w firmie nie wytrzymują jedynie osoby o słabej psychice? Czy mogę to właśnie w ten sposób zinterpretować? Z tego co się tu doczytuje wiele osób skarży się na mobbing, Wy chyba widzicie to trochę inaczej? To jak jest w tej firmie według Was? Jak Wy ocenilibyście stosunek szefostwa/ kierownictwa względem pracowników? Dlaczego inni czują się traktowani źle w tej firmie a inni z kolei radzą sobie w niej i ją chwalą?

Henryk

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy a tu zupełnie co innego piszecie

@Henryk

Ile osób pisze? W firmie pracuje ok 300 osób.

Maciej

@Obramowiec, @TYMEK, @Mrozik, w swoich wypowiedziach piszecie o mobbingu. Jest to bardzo poważne oskarżenie. Zgodnie z treścią Kodeksu Pracy jest to działanie, którego celem albo skutkiem jest poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny lub wyeliminowanie albo też odizolowanie pracownika od współpracowników. Czy właśnie w taki sposób to odczuwacie? W związku z tym, że jest to poważne oskarżenie, to jego prawidłowe zdefiniowanie jest istotne. @Piękny, forum nie służy do obrażania innych użytkowników, tylko do wymiany rzetelnych oraz merytorycznych informacji na temat pracy w firmie Obram. Zapoznaj się z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin Wpisy z nim niezgodne będą usuwane przez admina.

Jacek

Ja słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Zastanawiam się kto tu pisze?

Ile można zarobić w firmie Obram dla nowo przyjętych ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Tetra Pak Processing Equipment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Tomaszkowo

• Jak się pracuje w Tetra Pak Processing Equipment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Tetra Pak Processing Equipment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tetra Pak Processing Equipment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tetra Pak Processing Equipment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością