Obram So z o.o.

Olsztyn

Opinie o Obram So z o.o.

admin 2015-06-21 13:58
Jesteś zainteresowany pracą w firmie Obram So z o.o.? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.
pan 2015-07-09 17:09
Żaden nowy program wdrażany nie poprawi wydajności pracownika , a wręcz przeciwnie spowoduje zwiększenie biurokracji, a co za tym idzie powolny zgon firmy . Najlepszym sposobem na podniesienie wydajności pracowników jest szacunek ,odpowiednie motywowanie i dobre słowo od mistrza, a zwiększanie biurokracji mieliśmy to już za komuny i co wracacie do tego samego miłego spadania
welder-tig 2016-07-03 20:00
Czy ktoś może napisać coś o zarobkach spawaczy ?Konkretnie stawkę godzinową i ewentualne dodatki typu premia,szkodliwe itd...?
ciekawski Pan 2016-11-09 18:22
Nie
Mateusz 2017-03-23 18:02
Witam . Jestem pracownikiem firmy obram. Tyle że w siedzibie Ostrów mazowiecka pracuje w tej firmie 10lat .. Jestem ślusarz spawacz .. tu w Olsztynie praca ok .. Ale to co wyprawia dyrektor w Ostrowi mazowieckiej to przechodzi ludzkie pojęcie ... M.i.n . Uprawia sobie bez karnie MOBING ! A przepisy BHP ma totalnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co najlepsze nie ma za bardzo co z tym zrobić bo ludzie którzy tam pracują boją się otworzyć za przeproszeniem gembe .. wcale się nie dziwię nikt nie chciałby stracić pracy z rodziną na utrzymaniu i ludzie godzą się na rządy tego chorego człowieka ... To teraz opowiem cco ten człowiek wyprawia ... Pracuje tam 4 brygady mniej więcej po 5 os 6 tokarzy , pracownik utrzymania ruchu i zaopatrzeniowiec . Wspomnę jeszcze ze przez tą sytuację lada moment zwolni się 6 młodych ludzi którym praca odpowiada lecz atmoswera i zarobki nie są warte urzerania się z tym panem. ... W jednej brygadzie ma dwóch ludzi o których dba .. reszta ludzi w jego oczach są obibokami i nie znają się na pracy.. cały czas coś mu przeszkadza wyrzywa się na pracownikach jak coś nie idzie w pracy ..często jest tak że każe zrobić pracę która robi się dwa tygodnie w 5 dni później wszystko jest nie tak i są nie potrzebne pretensje do pracownika ze coś źle zrobił ... Ostatnio już totalnie przesadził .. kazał dozorcy pozabierac i pochować wszystkie radia z hali .. gdzie w Olsztynie na każdym stanowisku gra radio z inna stacja i nikomu to nie przeszkadza ... Długo tu jeszcze pisać o tym gosciu.dodam że był poruszany temat zachowania tego człowieka ale najwyraźniej tym wyżej położonym od dyrektora się to podoba . mam tylko nadzieję że przeczyta to odpowiedni czlowiek i ktoś się w końcu zainteresuje co ten człowiek wyprawia z ludźmi w Ostrowi mazowieckiej ... Moim zdaniem wystarczyła by anonimowa ankieta przeprowadzona w tym zakładzie bez obecności tego człowieka . Pozdrawiam Mateusz ..
Zostaw swoją opinię o Obram So z o.o. - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Obram So z o.o.