Opinie o Nordapress P.P.H.U. Halina Ruszewska w Wejherowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nordapress P.P.H.U. Halina Ruszewska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nordapress P.P.H.U. Halina Ruszewska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa gazet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nordapress P.P.H.U. Halina Ruszewska w Wejherowo

Leoncio Nowy wpis

Na początku w okresie próbnym jest pięknie i cudownie a po miesiącach rozpoczyna się dramat i traktowanie człowieka jako taniej siły roboczej. Nie polecam nawet wrogowi.

Bocian

Przepracowane kilka lat w tej firmie. Bywało, że po kilkanaście godzin dziennie, bez żadnej dodatkowej zapłaty. Na śmieciówce, bo umowa o pracę nigdy nie podpisana, tylko obiecywana. Wszechobecna krytyka, nic w zamian. Wysokie wymagania - obowiązki przydzielone na jedną osobę w innych firmach normalnie wykonuje kilka osób i to nie za takie wynagrodzenie. Część pieniędzy do tej pory nie wypłacona. Podobno Urząd Pracy wstrzymał staże, gdyż stażyści byli nadmiernie wykorzystywani w pracy. Warto podrążyć, czy to prawda. Generalnie, nie polecam.

Manzarek Nowy wpis
@Bocian

Miałem tę nieprzyjemność pracować w tej firmie i potwierdzam wszystkie Twoje opinie...

Manzarek Nowy wpis

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o tej pseudo redakcji! Praca dziennikarza polega na przeredagowywaniu tekstów samorządowych, lub biznesowych, zaś płaca lokuje się głęboko poniżej minimalnej. Na na koniec całkowity brak ostatniej wypłaty i typowe dla tego typu pracodawców nabieranie wody w usta. Niestety, w tym kraju niekompetentni ludzie wykonują prace, do których absolutnie się nie nadają i nie mają żadnego pojęcia o tym, co robią, wysługując się przy tym pracownikami, lub co gorsza stażystami... Mam nadzieję, że zarówno skarbówka, jak i Państwowa Inspekcja Pracy zainteresuje się tymi barbarzyńcami rynku medialnego w Polsce

Orfeusz Nowy wpis

Najgorzej wypłacalna firma medialna. Trzeba było prosić o wypłatę pensji a opóźnienia w jej realizacji przeciągały się nawet do kilku tygodni. O premii czy podwyżce nie było mowy. Jedna stawka od początku umowy i nic więcej. Dla zamknięcia ust to raz w roku paczka świąteczna. Poza tym żadnej opieki medycznej, żadnych składek emerytalno-rentowych, wczasów pod gruszą, totalnie nic aż szkoda więcej pisać. Unikać tego miejsca jak ognia...

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Nordapress P.P.H.U. Halina Ruszewska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Novemberman

Potwierdzam wszystkie opinie o tym pracodawcy

Renata

@Kuba napisałeś w swoim poście, że praca w Nordapress P.P.H.U. Halina Ruszewska jest dobra dla ludzi, którym chce się pracować i potrafią robić to dobrze. Czy napiszesz mi w jaki sposób pracownicy, którzy mocno angażują się w pracę są doceniani przez pracodawcę? Czy można liczyć na jakieś premie?

Luki
@Renata

@Renata. O JAKICHKOLWIEK premiach zapomnij, nie ma żadnego systemu motywacyjnego. Jest natomiast ciągłe straszenie, że jeśli coś będzie nie tak, to zostaniesz ukarana obniżeniem wynagrodzenia.

Kuba

Praca w firmie jest dobra dla ludzi którym chce się pracować i potrafią to robić dobrze!

Ex Pracownik

Nie polecam tego pracodawcy. Pracowałem w wielu redakcjach i muszę stwierdzić, że z takim brakiem profesjonalizmu nie spotkałem się nigdzie. Śmieciówka, niejasny system wynagrodzeń, opóźnienia w przelewach o których trzeba przypominać. Praca dziennikarska nie ma tu nic wspólnego z dziennikarstwem. To wymagania copywriterskie na fatalnym poziomie. Bez względu na poziom zaangażowania należy się przygotować na nieustanną krytykę ze strony redaktora naczelnego, który sam z dziennikarstwem nie ma nic wspólnego. Polecam omijać.

Adrian

Jak rekrutować do Nordapress? Nie ma nic na stronie firmy. Polecacie tego pracodawcę? Jakieś zmiany zaszły od ostatnich wpisów? Potrzebują dziennikarzy czy może potrzebni są inni pracownicy?

taki jeden
@Adrian

Nie, nic się nie zmieniło.

taki jeden

(usunięte przez administratora) Gdyby ktoś pytał i chciał zaryzykować to link, bo ciągle szukają pracowników, jednak trzeba mieć świadomość, że aby tam pracować, trzeba mieć normalne źródło utrzymania. Praca w tej firmie to drogie hobby, zarobki na poziomie najniższej krajowej, prowizja w postaci kilku procent od kwoty netto wypłacana bardzo nieregularnie. Atrakcyjny system motywacyjny ( pensja plus prowizja ) - to sformułowanie brzmi jak kiepski żart, jak naigrywanie się z ludzi, którzy na aplikowanie i rozmowy kwalifikacyjne tracą czas. Oddział Gdańsk czy Wejherowo czy Lębork - to jeden wór. Pic na wodę. Wiem, pracowałem tam i z pełną odpowiedzialnością powiem, że nie warto.

Ex_Pracownik

Jedyny plus tej firmy to kontakt z innymi pracownikami - dużo śmiechu. Pracodawca zaś na wszystkim oszczędza (w tym na wynagrodzeniu dla pracowników jak i na umowach) - mało tego, jeśli pragniesz wyzwań i masz kreatywne spojrzenie na projekty to jesteś od razu tłamszony i postawiony pod ścianę. KREATYWNOŚĆ nie mile widziana. Jakiekolwiek pomysły najpierw akceptowane - później, po fakcie negowane. Stres, brak szacunku do zawodu. A wymaganiom nie sprostałby nikt. Przemiał pracowniczy jakich mało. A więc jeśli pragniesz umowy śmieciowej, płatności w wysokości najniższej krajowej (lub gorzej), zostawania po godzinach (bezpłatnie oczywiście) i męki psychicznej to ta praca jest dla Ciebie!

badyl
@Ex_Pracownik

Czy Twoja opinia dotyczy tylko wejherowskiego oddziału czy gdańskiego?

Zostaw merytoryczną opinię o Nordapress P.P.H.U. Halina Ruszewska - Wejherowo

• Jak się pracuje w Nordapress P.P.H.U. Halina Ruszewska?

Zobacz opinie na temat firmy Nordapress P.P.H.U. Halina Ruszewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nordapress P.P.H.U. Halina Ruszewska?

Nordapress P.P.H.U. Halina Ruszewska
  • Gniewowska 7