Opinie o GLOBALTECH SPM PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO w Koluszki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GLOBALTECH SPM PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GLOBALTECH SPM PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GLOBALTECH SPM PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO w Koluszki

Były może i przyszły pracownik

bunio11 - 2013-01-29 14:43:47 mam z tej firmy wyjechac w niedzielę może ktoś mi coś powie mamy jechac do niemiecTrzeba być odpornym trochę psychicznie na stresik znać chociaż trochę niemiecki lub angielski mieć dużo czasu,cierpliwości i samozaparcia w pracy.Praca lekka nie jest.Długo to trwa ale kasę wypłacają całą do końca.Reszta jak to w życiu jedziemy za pieniędzmi bo jesteśmy w potrzebie :) kwestia aklimatyzacji acha i najlepiej zgrać się w grupie wtedy lżej się pracuje jak każdy wie co ma robić i wrzucać na luz w sobotę po robocie hihi :P.Prima arbeit ales.

bunio11

xyz

pracuje w tej firmie od ponad roku. i owszem... zdarza im się spóźnić z płatnościami ale wszystkie zaległości są wyrównywane co do złotówki.

J

Znam te tematy, nigdy już nie pojadę z polskim pracodawcom za granice. Ale znam też inne, o wiele lepiej jechać z agencją pracy (pośrednikiem), ofert mnóstwo, a i pieniądz często lepszy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w GLOBALTECH SPM PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Starszy inspektor
Służba Cywilna
logo firmy Magazynier
Koluszki
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
E

No cóż.... W człowieku tylko żołądek bywa i to czasem w pełni zadowolony.." /EM Globaltech

Rafał

spawcz - 2012-03-21 10:47:43 jakoś czytam to co piszesz i nie dowierzam pracuje w tej firmie i mam zupełnie inne zdanie. firma wywiązała się w 100 % z złożonych obietnic. chłopaki tez nie narzekają. dostaliśmy zwrot za badania, za dojazdy. pensje tez ok. pracowałem w wielu firmach i tam były dopiero przekręty. gdyby wszyscy wywiązywali się z umów jak globaltech byłoby fajnie.(usunięte przez administratora)

Jo

Witam czy pracuje obecnie ktoś na Elektrowni w Kozienicach spod tej firmy jakie warunki przede wszystkim jakie stale są na próbkach ?????

nie wiem skąd masz takie zdanie. Pracuje tu i wcale nie jest tak jak piszesz. Kasa zawsze była. raz zdarzyło się że był 1-2 dniowy poślizg, ale w obiecanym terminie pieniądze wpłyneły.

mario

ja mam dobre doświadczenie z tą firmą. rozmowa rekrutacyjna przebiegła szybko i sprawnie, wyjazd też jak najbardziej ok. jeśli chodzi o kasę to tyle ile umówione miałem tyle dostałem. nie ma się co zrażać

Jedzie ktoś z tej firmy na Litwę? Wyjazd pod koniec miesiąca. Jak tak to proszę o kontakt. Numer gadu-gadu: 42674232

nie wiem skąd u ciebie aż tak wrogie nastawienie. puki co nie dali mi żadnych powodów do niepokoju i myślę, że tak zostanie.

wróciłem właśnie z kontraktu. nie mogę słowa złego powiedzieć. wypłaty, diety tak jak były umówione tak zostały wypłacone. planuje dalej współpracować z tą firmą. Polecam

mar103

pracuje co prawda od niedawna, ale jak na razie wszystko jest ok. pierwsza wyplata była zgodnie z ustaleniami i na czas. za badania też zwrot dostałem. na razie nie narzekam a czas pokarze jak będzie. oby tak dalej

kajtek02

mam podobne doświadczenia jak kolega \\\\\\\\\\\\\\\"spawacz\\\\\\\\\\\\\\\". pracuje tu od jakiegoś czasu jest ok. zobaczymy jak bedzie dalej.

spawacz PL

pracowałem dla tej firmy jakiś czas. gdyby nie fakt, że sytuacja rodzinna mnie zmusiła do zrezygnowania, pracowałbym tam dalej. po przeczytaniu opinii na temat tej firmy miałem duże wątpliwości. jednak wszystko było ok. pensje były, diety także. kwatery zapewnione. może nie były to luksusowe apartamenty ale warunki były dobre.

spawcz

totalne brednie. jestem z tą firmą na kontrakcie w Szwecji od pół roku i wszystko jest ok. umówione pensje otrzymujemy i diety też. nie ma żadnych problemów. mamy stały kontakt z szefostwem i nie mogę powiedzieć złego słowa. niedługo wyruszamy na nowy kontrakt i jak najbardziej polecam współpracę. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o GLOBALTECH SPM PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO - Koluszki

GLOBALTECH SPM PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO
1.9/5 Na podstawie 37 ocen.

GLOBALTECH SPM PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO